کشور می تواند چشم پوشی از حق ثبت اختراع برای coronavirus درمان واکسن اگر در دسترس بین المللی

Matt Lauer اخراج کردن طولانی op-ed پس از رفتن رونان فارو زیر بحرانی نیویورک تایمز قطعه متهم برنده جایزه پولیتزر خبرنگار “جنس بنجل روزنامه نگاری است.”

خوار سابق NBC میزبان بود که متهم به سوء رفتار جنسی با زنان متعدد و اخراج شد در سال 2017 چاپ مقاله با Mediaite روز سه شنبه حمله به فارو, که, مصاحبه با زنی که ادعا Lauer raped او در سال 2014 بازی های المپیک سوچی. این مصاحبه بود برای Ronan را 2019 کتاب گرفتن و کشتن. Lauer را انکار می کند بروک Nevils’ اتهام تجاوز به عنف و ادعا Farrow را به درستی نمی واقعیت-بررسی کتاب و عمل “به عنوان بروک مدافع نه به عنوان یک روزنامه نگار, بررسی, او ادعا می کند.”

“من نیز بر این باورند که برخی از Ronan این منابع احساس آنها می تواند ادعا ظالمانه به او دانستن او (و در نتیجه داستان های خود را) خواهد بود شک” Lauer می نویسد.

Lauer می رود به ادعای او شخصا به برخی افراد اشاره شده در گرفتن و کشتن کسانی که ظاهرا به او گفت آنها تماس برای واقعیت-چک کردن و او را متهم Farrow با استفاده از گمراه کننده زبان در این کتاب است.

هر چند Lauer می گوید او می خواهم مشغول به کار در این مقاله قصد انتشار آن را در سال گذشته می آید تا حدی در پاسخ به یک قطعه به تازگی منتشر شده توسط نیویورک تایمز‘ بن اسمیت. این بار مقاله ای بسیار مهم از Farrow که Lauer به وضوح خوشحال و نقل در سراسر. اسمیت نوشت که Farrow “همیشه به دنبال نوعی روزنامه نگاری ضرورت از گزینش دقیق و افشای” و نشان می دهد “توطئه است که وسوسه انگیز اما او نمی تواند اثبات کند.” Farrow گفت: در پاسخ “من ایستاده من گزارش.”

پس از Mediaite op-ed انتشار مفسر اوان زیگفرید لعنتی Lauer, به tweeting که او “تجاوز دوست من @BrookeNevils و در حال حاضر در تلاش برای بازنویسی تاریخ است.” برندان فردا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>