کشورها در سراسر جهان در حال تقلا برای پیدا کردن یک COVID-19 واکسن اما دسترسی نامشخص باقی مانده است

این COVID-19 همه گیر است و آمار جهان و کشورهای سراسر جهان در حال اضطراب به گرفتن دست خود را بر روی یک واکسن به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به این امید که آن را بازگشت به حالت عادی

کسانی که واکسن می شود انتظار می رود در تامین کوتاه مدت زمانی که آنها برای اولین بار وارد بازار معنی ندارد و هر کس می خواهد دسترسی در ابتدا. در داخل کشور برخی از گروه ها خواهد بود اولویت بندی برای واکسیناسیون.

اما آنچه در مورد جهان? که کشور را دریافت واکسن ،

بسیاری از کشورهای ثروتمند در حال حاضر شرط بندی بر روی واکسن ها هنوز نسبتا در مراحل اولیه توسعه با هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها را همیشه انجام به خوبی به اندازه کافی برای به دست آوردن تایید و یا محافظت از جمعیت خود را.

است که بسیاری از نگرانی در مورد “واکسن ناسیونالیسم” که در آن کشورها نگاه کردن به منافع خود در هزینه دیگران است.

در اینجا نگاهی نزدیک تر به آنچه در کشورهای ثروتمند انجام می دهند تا اطمینان حاصل شود منابع خود را برای شهروندان چگونه است که ممکن است بر دیگر کشورهای کانادا ممکن است کرایه و چه تلاشهایی انجام شده برای توزیع واکسن نسبتا بیشتری.

چه چیزی می تواند کشورها را برای به دست آوردن یک واکسن برای اولین بار ؟

وجود دارد چند راه مختلف کشورهای ثروتمند می توانید سعی کنید برای اطمینان از منابع خود را:

  • ارائه کمک های مالی برای توسعه و تولید خود را از نامزد به کمک آن سرعت.
  • تولید واکسن در داخل کشور خود و جلوگیری از آن را از صادر شود.
  • معاملات به رزرو و یا preorder تعداد زیادی از دوز.

چه تاثیری می کند که در دیگر کشورها ؟

قبلی بیماری های همه گیر مانند H1N1 شیوع در سال 2009 کشورهای ثروتمند قادر به خرید اولین دسته هایترک هیچ عرضه برای کاهش درآمد کشور است.

و حتی برخی از کشورهای ثروتمندتر از جمله کانادا نیست همیشه در خط اول اگر آنها نمی باید خود را ساخت. در طول شیوع آنفولانزای خوکی در سال 1976 به عنوان مثال ایالات متحده تصمیم به واکسینه کردن آن در کل جمعیت قبل از آن اجازه می دهد واکسن تولید کنندگان به صادرات محصولات خود به کشور کانادا.

آنچه در کشور انجام می دهند تا اطمینان حاصل شود خود را عرضه ؟

ایالات متحده برنامه ای به نام عملیات سرعت در پیچ و تاب است که با هدف تولید یک واکسن سریع تر از هر کس دیگری. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که او امیدوار است این امر می تواند در دسترس قبل از پایان سال.

این برنامه در حال حاضر اعلام کرد که آن را به ارائه بیش از 6 میلیارد دلار به ما پرداخت برای توسعه تولید و preorders یا رزرو برای صدها میلیون نفر از دوز امیدوار کننده واکسن نامزدها از ایالات متحده بر اساس Johnson & Johnson, مدرن, Novavax Pfizer و مرک همراه با بریتانیا بر اساس AstraZeneca.

دکتر فرانسیس کالینز مدیر موسسه ملی سلامت نگه می دارد تا یک مدل از coronavirus SARS-CoV-2 در آمریکا فرعی شنوایی در روز 2 ژوئیه در واشنگتن در این طرح به پژوهش و تولید و توزیع coronavirus واکسن شناخته شده به عنوان عملیات با سرعت پیچ و تاب. (Saul لوئب/استخر از طریق آسوشیتد پرس)

به طور مشابه, کمیسیون اروپا برنامه ای برای استفاده از یک صندوق اضطراری به ارزش €2.4 میلیارد دلار (تقریبا $3.7 میلیارد Cdn) به خرید تا شش واکسن در پیشبرد برای 450 میلیون نفر است.

آلمان و فرانسه و ایتالیا و هلند نیز امضا مقابله با AstraZeneca برای بیش از 300 میلیون دوز از آن واکسن که آنها می گویند تمام اعضای اتحادیه اروپا شرکت می کنند.

در همین حال بریتانیا است preordered نزدیک به 200 میلیون دوز از AstraZeneca, BioNTech/فایزر و فرانسه بر اساس Valneva.

نگرانی وجود دارد از جمله preorders می تواند به کاهش اولیه در دسترس بودن واکسن در بقیه جهان که اتفاق افتاده در گذشته بیماری های همه گیر

کمیسیون اروپا به طور خاص گفت: آن را نمی خواهد خرید واکسن تولید می شود به طور انحصاری در ایالات متحده بیش از نگرانی هایی است که ممکن است تاخیر در عرضه به اروپا.

آنچه که در کانادا انجام می دهند تا اطمینان حاصل شود خود را عرضه ؟

دولت فدرال ایجاد کرده است یک 600 میلیون دلار از صندوق برای حمایت از واکسن بالینی و تولید در کانادا.

آن را نیز “از نزدیک نظارت بر واکسن تلاش های توسعه در داخل کشور و در سطح بین المللی خواهد شد و کار به سرعت برای مذاکره پیشرفته قراردادهای خرید با واکسن تولید کننده(ع) برای تامین امن برای همه کانادایی ها به عنوان به زودی آن را به عنوان امکان پذیر است” Geoffroy ایتالیایی, توالت-Thivierge یک سخنگوی آژانس بهداشت عمومی کانادا گفت: CBC اخبار در ایمیل.

اما در جولای 30, آن نشده بود و در عین حال اعلام کرد هر گونه توافق نامه.

دولت همچنین اعلام کرد این سفارش تجهیزات کافیمانند سرنگ و الکل سواب و باند برای به حداقل دو دوز واکسن به هر کانادا وقتی که یکی از در دسترس می شود.

کارشناسان هشدار می دهند که کانادا در حال حاضر نیست که مقدار ظرفیت تولید برای واکسن حتی کسانی که توسعه در این کشور — که بسیاری از آنها خواهد بود ساخته شده و در جای دیگر که برخی از آنها خواهد بود به احتمال زیاد مجوز به شرکت های خارجی برای تولید.

ویال استفاده توسط داروسازان تهیه سرنگ استفاده می شود و در اولین روز از اولین مرحله ایمنی مطالعه کارآزمایی بالینی بالقوه واکسن برای COVID-19 مارس. (تد S. وارن/آسوشیتد پرس)

شهر کبک بر اساس Medicago اول کانادا واکسن نامزد برای شروع آزمایشات بالینی. اما مدیر عامل شرکت بروس کلارک گفته است که خود شرکت اصلی تولید گیاه در ایالات متحده به این معنی وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که یک عرضه خواهد رسیدن به کانادا در موقع.

“‘گارانتی’ قوی کلمه” کلارک گفت: مطبوعات کانادا در ماه جولای. “همه چیز عجیب و غریب اتفاق می افتد به مرز در زمینه یک بیماری همه گیر.”

دکتر Noni مک دونالد یک استاد اطفال و بیماری های عفونی در دانشگاه Dalhousie و IWK مرکز بهداشت در هالیفاکس, گفت که کانادا بسیار کوچک بازار است.

“و ما نمی خواهد که یک واکسن اگر تولید کننده صدق نمی کند و برای تصویب” گفت: مک دونالد است که انجام تحقیقات بر روی مسائل اخلاقی اطراف واکسن.

در گذشته برخی از تولید کنندگان نه به ترتیب اولویت کانادا, او گفت:. برای مثال تولید کننده آبله مرغان واکسن نیست درخواست برای تصویب در کانادا تا زمانی که آن را در حال حاضر شده است در دسترس در ایالات متحده برای مدت پنج سال.

چرا باید همه کشورها دسترسی به یک واکسن?

زیرا این جهانی همه گیر و جهانی به هم پیوسته است شیوع بیماری در هر کشور دارای پتانسیل برای سفر به کشورهای دیگر و علت شیوع بیماری وجود دارد MacDonald گفت. “برای شما به امن … کشور شما نیاز به امن و همه کشورهای دیگر نیاز به امن است.”

که حتی در این مورد اگر از کل جمعیت واکسینه او گفت: به عنوان یک داده واکسن معمولا برای همه کار نمی کند.

با توجه به تولید و توزیع, محدودیت, زمانی که یک واکسن برای اولین بار در دسترس می شود وجود ندارد و انتظار می رود به اندازه کافی از آن به واکسیناسیون کل جمعیت حتی کشورهای ثروتمند و به اندازه کافی خوش شانس به preordered آن است. این بدان معناست که بسیاری از جمعیت خود را باقی می ماند در معرض خطر برای یک مدت زمان طولانی اگر همه گیر نیست و تحت کنترل در دیگر نقاط جهان.

شیوع بیماری نیز تمایل به بدتر و سخت تر برای کنترل در کشورهای فقیر نما در معرض خطر بالاتر برای هر دو خود را در جمعیت خود و جهان است.

یک داوطلب دریافت تزریق یک COVID-19 تست واکسن تهیه شده در دانشگاه آکسفورد در بریتانیا, در, Chris Hani Baragwanath بیمارستان در سووتو ژوهانسبورگ, آفریقای جنوبی. (Siphiwe Sibeko/آسوشیتد پرس)

دکتر جوئل Lexchin استاد بازنشسته در دانشگاه یورک در تورنتو است که مورد مطالعه قرار دارویی, سیاست گفت: بسیاری از کشورهای ثروتمند مانند کانادا قادر به انجام یک کار خیلی خوب از کنترل ویروس بدون واکسن از طریق اقدامات فیزیکی فاصله مکرر, شستن دست, ماسک پوشیدن و به طور موقت تعطیل برخی از کسب و کار و خدمات.

در ضمن کاهش درآمد کشورها که در آن بسیاری از مردم زندگی در شرایط شلوغ — برخی از آنها را با دسترسی محدود به چیزهایی مانند آب پاک و صابون در حال مبارزه با هر دو کنترل بیماری و درمان کسانی که بد افتاده.

“من فکر می کنم شما نیاز به نگاه در آن وقوع است که هنوز هم بزرگترین تهدید برای بهداشت عمومی و همچنین که در آن مراقبت های پزشکی منابع کمترین” Lexchin گفت.

“شما می توانید این مورد که چقدر ما نیاز به یک واکسن در کانادا وجود دارد که آنها به آن نیاز بسیار بیشتر از ما است.”

آنچه در مورد تلاش جهانی برای اطمینان از توزیع عادلانه?

وجود دارد اما شاید بزرگترین است COVAX تسهیلات ابتکار از سازمان بهداشت جهانی; Gavi, the Vaccine Alliance است که یک مشارکت عمومی-خصوصی تاسیس بنیاد بیل و ملیندا گیتس که vaccinates کودکان در برابر بیماری های مرگبار و ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری است که هدف آن توسعه واکسن برای جلوگیری آینده همه گیر.

COVAX است تجمع پول از ده ها تن از کشورها به سرمایه گذاری در واکسن نامزدها در سراسر جهان با هدف ارائه دو میلیارد دوز واکسن در سطح جهان تا سال 2021.

این برنامه طراحی شده است برای اتصال در حال توسعه و کشورهای توسعه یافته با همه همکاران به اندازه کافی دوز موفق واکسن برای 20 درصد از جمعیت خود را در ابتدا اولویت مراقبت های بهداشتی کارگران است. تا کنون آن را امضا 75 بالاتر درآمد کشورها از جمله کانادا و نه ایالات متحده به همکاری با 90 کاهش درآمد کشورها که با هم نشان دهنده بیش از 60 درصد از جمعیت جهان است. آن را نیز به پیوستن به نیروهای با واکسن تولید کنندگان.

سلامت کارگران صفحه نمایش ساکنان برای COVID-19 علائم در Deonar زاغه در بمبئی هند در ژوئیه 11. در فقط سه هفته به هند رفت و از جهان ششم بدترین آسیب دیده کشور به سوم با توجه به شمارش از coronavirus موارد توسط دانشگاه جانز هاپکینز. (Rajanish Kakade/آسوشیتد پرس)

این برنامه شامل سرمایه گذاری در تولید امکانات و مشوق ها به مقیاس از طریق preorders.

چون اکثر واکسن نامزدهای نمی رود برای موفقیت و آن را به بازار COVAX طراحی شده است به بالاتر در کشورهای با درآمد به شرکت بهبود شانس است که آنها سرمایه گذاری موفق در یک واکسن.

“این یک فرصت اولیه برای یک کشور ثروتمند به نوع پرچین شرط خود را و محافظت از منافع خود و همچنین کمک به یک تلاش جهانی برای ایمن سازی واکسن برای زندگی مردم در کشورهای که در آن منابع وجود دارد به آن را انجام دهد خود به خود گفت:” پروفسور اموزش Faden, بنیانگذار دانشگاه جانز هاپکینز برمن موسسه اخلاق در بالتیمور.

“این بسیار هوشمند است.”

نخست وزیر جاستین ترودو صحبت کرده است در نفع و همکاری یک op-ed مقاله با رهبران کشورهای دیگر خواستار دسترسی عادلانه به COVID-19 واکسن هنگامی که آن را آماده. کانادا در حال حاضر متعهد $850 میلیون به جهانی Coronavirus پاسخ و 120 میلیون دلار به سمت ابتکار گسترده تر که COVAX بخشی ازنام دسترسی به COVID-19 ابزار شتاب دهنده.

Gavi, the Vaccine Alliance, می گوید آن مطرح شده است و 600 میلیون دلار ما بالاتر از کشورهای با درآمد و بخش خصوصی برای ارائه انگیزه ای برای تولید کنندگان به ساخت واکسن به اندازه کافی برای اطمینان از دسترسی برای کشورهای در حال توسعه.

را تلاش برای توزیع عادلانه واکسن کار می کند ؟

نیویورک دانشگاه Lexchin گفت: مشخص نیست اگر واکسن خواهد بود نسبتا توزیع شده است. او اشاره کرد در یک مقاله در این گفتگو که حتی برای COVAX غنی کشور را دریافت واکسن قبل از کشورهای فقیر. و همه کشورها تنها قادر خواهد بود به واکسیناسیون خود را بالاترین اولویت گروه از جمله مراقبت های بهداشتی کارگران — فقط 20 درصد از مردم از طریق برنامه محدود کردن نفوذ آن است.

حداقل یک انسانی گروه ابراز نگرانی کرده است که این برنامه را متوقف کند کشورهای غنی از خرید تا عرضه در پیشبرد محدود کردن آنچه که می توان توزیع به بقیه جهان.

Lexchin در مصاحبه ای گفت که کشورهای با درآمد متوسط مانند برزیل و مکزیک گاهی اوقات سقوط از طریق ترک به عنوان آنها فقیر نیست به اندازه کافی به استفاده از قیمت های پایین تر ارائه شده توسط تولید کنندگان که در تنظیم قیمت ها.

او گفت که او فکر می کند که رهبران از جمله کانادا نیاز به گام تا و همچنین نیاز است که واکسن و درمان های در دسترس در قیمت مقرون به صرفه به پایین و کشورهای با درآمد متوسط اگر دولت بودجه دریافت کرده بود برای توسعه است.

هنوز مک دونالد از دانشگاه Dalhousie است با احتیاط خوش بینانه است.

“ما در حال شکل بهتر به عادلانه تر در مورد COVID-19 واکسن در سطح جهان از ما برای پاندمی آنفلوانزا,” او گفت:.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به آن را دریافت کند, درست است ؟ … من امیدوارم که ما آن را درست تر است.”

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>