می تواند ژاپن و تماس توکیو بازی های المپیک بیش از coronavirus ترس ؟

با کمتر از 6 ماه قبل از ژاپن میزبان مراسم افتتاحیه برای سال 2020 المپیک بازی ها, بازی coronavirus که فوران کرده است در چین, بازیگران اوایل پال بیش از 17-روز واقعه. جولیان Ryall گزارش از توکیو است.

آخرین آمار و ارقام موجود نشان می دهد که بیش از 600 نفر کشته شده اند در چین به تاریخ ساخت این ویروس کشنده تر از سارس بیماری همه گیر از 2002-03 که به کشته شدن تعداد 349 نفر در چین است. مقامات می گویند که بیش از 30000 نفر شناخته شده آلوده شده اند با برخی از کارشناسان هشدار داده است که رقم دقیق می تواند بسیار بالاتر است.

بیست و دو نفر در ژاپن در حال درمان بیماری, برخی از آنها عبارتند از گردشگران چینی بودند که بیمار گرفته پس از ورود به کشور و با کمی نشانه آن است که کارشناسان بهداشت و درمان در حال آوردن شیوع بیماری تحت کنترل دارد و در حال حاضر شایعاتی که دولت ژاپن است و با توجه به لغو بازی های المپیک است.

ادامه مطلب: Coronavirus: همه چیز شما نیاز به دانستن

موضوع “توکیو المپیک لغو خواهد شد با توجه به کروناویروس” شده است روند در توییتر خوردها با یک پیام اعلام کرد که این بازی “باید لغو شود به منظور محدود کردن گسترش coronavirus. شانس خوبی وجود دارد که این ویروس را خواهد شکست اگر میلیون ها چینی می آیند برای دیدن این رویداد است.”

یکی دیگر از پیام توییتر گفت: “بازی های المپیک توکیو باید لغو و یا به تعویق افتاد تا در سال آینده” در حالی که یکی دیگر از پیام با اشاره به این که جهان دو و میدانی داخل سالن قهرمانی با توجه به برگزار می شود, در شهر نانجینگ در ماه مارس قرار داده شده است تا در سال آینده.

ادامه مطلب: Coronavirus موارد گسترش ترس در کشورهای شرق آسیا

Tokyo is scheduled to host Olympic Games from July 24 to August 9

توکیو قرار است میزبان بازی های المپیک از تاریخ 24 ژوئیه تا اوت 9

نخست وزیر آرام نگرانی

نخست وزیر شینزو آبه بود روز دوشنبه به پرسشی در مورد تاثیر این ویروس در بازی های المپیک در طول یک رژیم غذایی جلسه اما او با بازی کردن این نگرانی است.

“ما پاسخ مناسب در حالی که از نزدیک همکاری با سازمان بهداشت جهانی (WHO) و سایر سازمان های بین المللی به طوری که ما می توانیم با ادامه این فرآورده بدون اجازه آن را تحت تاثیر قرار توکیو بازی های المپیک و پارالمپیک.”

ادامه مطلب: Coronavirus: کنفدراسیون فوتبال آسیا به تعویق انداختن بیشتر مسابقات فوتبال

Seiko هاشیموتو وزیر با مسئولیت های المپیک تکرار موقعیت دولت را که وجود دارد هیچ برنامه ای برای لغو و یا به تعویق انداختن بازی های المپیک اضافه کرد که وزرا و مقامات دولت محلی هستند و با توجه به دیدار هفته آینده به بحث در مورد احتیاط ممکن است.

سازمان دهندگان از این بازی به همان اندازه قاطعانه در مورد پیش رفتن با این رویداد است.

در بیانیه صادر شده به دویچه وله یک مقام رسمی گفت: “اقدامات متقابل در برابر بیماری های عفونی تشکیل می دهند بخش مهمی از برنامه های ما برای میزبانی امن و بازی. توکیو 20202 ادامه خواهد داد به همکاری با تمام سازمان های مربوطه که به دقت نظارت بر هر گونه بروز بیماری های عفونی و ما بررسی خواهد شد هر گونه اقدامات که ممکن است لازم باشد با تمام سازمان های مرتبط باشد.”

ژاپن کمیته المپیک معرفی تعدادی از اقدامات احتیاطی برای اعضای آن, اما, لغو یک برنامه ریزی چهار روز سفر به پکن از تاریخ 25 فوریه برای گفتگو با دیگر کشورها پیش از المپیک زمستانی 2022 که به علت برگزار می شود در چین سرمایه است.

ادامه مطلب: چین: دکتر که مطرح شده زنگ در coronavirus از بیماری می میرد

تسلط بر سرفصل های

با وجود این دولت اطمینان داد که از هیچ تلاشی خواهد بود امان برای جلوگیری از گسترش این بیماری به توقف بیشتر عفونت و درمان هر کسی که گرفته شده بیمار وجود دارد هنوز هم نگرانی گسترده در ژاپن در مورد ویروس است که تسلط بر سرفصل.

دولت ژاپن در حال آماده سازی برای ارسال یک چهارم پرواز چارتر به شهر ووهان در چهارشنبه شب به تخلیه حدود 200 اتباع ژاپنی و فوری خود را به اعضای خانواده در حالی که یک کشتی کروز است که هنوز هم قرنطینه کردن بندر یوکوهاما با 2,665 مسافران و 1,045 خدمه روی عرشه کشتی.

ادامه مطلب: انجام آسیایی صورت تبعیض در آلمان با توجه به کروناویروس?

یک دلار هنگ کنگ اقامت در 80s بیمار گرفته شد و پس از پیاده از این کشتی پیش از آن در هفته سلامت و مقامات تایید کرده اند که 10 نفر سرنشین این کشتی در حال حاضر تایید شده است به عنوان داشتن قرارداد این بیماری است.

برای نخستین بار در بازی های المپیک, گروه فشار “توکیو بدون بازی های المپیک 20202,” coronavirus شیوع است فقط یکی دیگر از دلایل که چرا این بازی باید لغو شود.

“ما می خواهیم این بازی می شود به دلیل آسیب های زیست محیطی است که آنها علت و به دلیل هزینه های بالای میزبانی این رویداد گفت: Misako Ichimura سخنگوی این گروه است.

“و در حال حاضر ما می دانیم که افرادی که به ژاپن آمده ممکن است این بیماری با آنها,” او گفت:. “ما نمی تبعیض آمیز علیه مردم چین در هر راه ما می دانیم که این بیماری می تواند از دیگر نقاط جهان اما این فقط یکی دیگر از دلایل که چرا این بازی نباید جلو بروید.”

دیگر ساکنان پایتخت ژاپن به اشتراک گذاری برخی از این نگرانی است.

“من برای بلیط برای رویدادهای چند اما در حال حاضر من کاملا خوشحال هستم که من هر یک در قرعه کشی گفت:” Kanako Hosomura 37 ساله و خانه دار است.

ادامه مطلب: آیا چین استبداد در واقع کمک به coronavirus گسترش یابد ؟

ایمن ماندن

“قبل از هر کس نگران بود در مورد چگونه داغ این قرار بود در تابستان و چگونه ما از رفتن به خنک ماندن, اما در حال حاضر هر کس صحبت کردن در مورد چگونه آنها می رویم به در امان ماندن از این ویروس” Hosomura گفت. “این در حال تبدیل شدن سخت برای خرید ماسک صورت, من و دوستانی که انتخاب را برای رفتن به مکان های که در آن آنها می دانند که وجود خواهد داشت بسیاری از مردم است. من دیده ام برخی از تصاویر تکان دهنده از ووهان با مرده مردم در خیابان و این باعث ترس من فکر می کنم که همان چیزی که می تواند اتفاق می افتد در اینجا.”

حتی اگر شیوع بیماری تحت کنترل در آورده است در ماه جولای ژاپن امیدوار است که بازی به عنوان یک ویترین برای ملت ایران به عنوان یک مقصد توریستی به احتمال زیاد شده اند به طور.

دولت ملی امیدوار به جذب 40 میلیون بازدید کننده خارجی در این سال بسیاری از آنها با تماشاگر بلیط برای رویدادهای المپیک, اما صنعت گردشگری مقامات گزارش داد که حدود 400000 چینی در حال حاضر لغو پرواز و رزرو هتل و این رقم را به ناچار به صعود است.

ادامه مطلب: چرا coronavirus قیام می تواند ویرانگر برای جنوب آسیا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر