می تواند coronavirus برنده انتخابات برای کره جنوبی جمهور ؟

کره جنوبی در حال برگزاری یک انتخابات ملی که تبدیل به یک رفراندوم رئیس جمهور, ماه موفق coronavirus مدیریت بحران. محبوبیت یک بار محاصره سیاستمدار افزایش یافت, فقط در زمان.

به کره جنوبی سر به پای صندوق های رای در روز چهارشنبه رئیس جمهور مون جائه در مهندسی سیاسی برگشت خود را با استفاده از مدیریت coronavirus بحران را به حمایت از.

در ژانویه هنگامی که coronavirus را شکست کره جنوبی در ماه را تصویب امتیاز تضعیف شد. دنده انتقاد بیش از اقتصادی و سیاست خارجی طرح آن نگاه کرد مثل حزب دموکرات خواهد بود شکست در انتخابات.

اما در حال حاضر به عنوان ملت آماده برای رفتن به پای صندوق های رای نشانه این است که ماه را به همراه متحدان آن خواهد شد یک بار دیگر ظهور به عنوان بزرگترین گروه سیاسی در 300 کرسی پارلمان است.

این دستور باید به ماه قدرت را به نونهالان با یک سری از اقتصادی و اجتماعی طرح های که عمیقا مورد بحث قبل از coronavirus زده.

ماه است دولت خود را سریع و موفق پاسخ به این ویروس به خاطر واژگونی سیاسی ثروت.

اشتراک, به, تاج, جمع و جور — DW خبرنامه ردیابی coronavirus در آسیا

رئیس جمهور لیبرال متمایل به دولت انتقاد قرار گرفته بود با کسب و کار بزرگ برای سیاست های مانند افزایش امنیت اجتماعی پرداخت و کاهش حداکثر ساعت کار می کند.

محافظه کاران را محکوم کرد دولت برای اینکه بیش از حد انطباق نسبت به کره شمالی یک سیاست است که شکست خورده است و به درو از هر گونه مزایای به عنوان پیونگ یانگ همچنان به توسعه دوربرد بالستیک موشک و کلاهک هسته ای است.

دولت پاسخ اولیه به شیوع کروناویروس نیز محکوم به و unfocused و به نظر می رسد نهایی میخ را در تابوت.

یک نظرسنجی منتشر شده در 16 ژانویه نشان داد برای حمایت از این حزب تا به حال کاهش یافته است 4.1% به 37%, در حالی که مخالفان آزادی کره بود تا در حمایت معلق در هوا در 32 درصد است. یک ائتلاف از همفکر احزاب محافظه کار را به آزادی اکثریت بیش از حزب حاکم.

ادامه مطلب: Coronavirus: کره جنوبی ترس قرنطینه داجرز می تواند موج جدیدی از عفونت

سیاسی بازیابی

تعداد کسانی که شده اند تا حد زیادی معکوس با دموکرات ها در آینده در 41 درصد در آخرین نظرسنجی قبل از انتخابات و آزادی کره کاهش به تنها 23 درصد است.

ماه های شخصی تایید رای در ایستاده بود 54.4% در هفته گذشته به بالاترین سطح در 17 ماه.

“حتی به عنوان ما به مراحل اولیه مبارزات انتخاباتی در ماه فوریه زمانی که کروناویروس در حال حاضر یک مشکل جدی احزاب مخالف گفت: آنها نمی خواهند انتخابات به تعویق افتاد چرا که آنها احساس وضعیت خواهد بود را به نفع خود گفت:” پارک Saing-در یک اقتصاددان در دانشگاه ملی سئول.

اما این تغییر گفت: به عنوان سئول معرفی تهاجمی تست, سیاست, به نام مردم به دنبال اجتماعی فاصله توصیه آب گرفتگی COVID-19 نقاط با پرسنل پزشکی از جمله از نیروهای مسلح و اعمال دقیق مقررات قرنطینه.

آن را در زمان چند هفته برای اقدامات برای به دست آوردن کشش به عنوان منتقدان دولت را متهم به شکست این کشور — از جمله برای بسته شدن مرزها برای ورود از چین در اوایل به اندازه کافی.

تجمع در اطراف ‘بحران’ رئیس جمهور

در حال حاضر سئول در حال حاضر سوال توسط دولت های خارجی در مورد چگونگی کره جنوبی تا حد زیادی غلبه بر ویروس. و پاسخ آن است که دیده می شود به عنوان یک داستان موفقیت.

از روز شنبه وجود دارد 10,564 تایید COVID-19 نفر در کره جنوبی با روزانه عفونت های جدید در حال سقوط به 27 از اوج 909 در فوریه 29 و در مجموع 222 مرگ و میر.

“آنها واقعا آن را تبدیل به اطراف و در حال حاضر ما می بینیم که آمریکا و دولت در اروپا ستایش و سئول که به طور کامل تغییر جو” پارک گفت و اضافه کرد که این حزب پیش بینی شده است که یک لبه بیش از مخالفان.

ادامه مطلب: کره جنوبی رهبر کلیسای معذرت خواهی برای coronavirus گسترش

Leif-اریک ایزلی استادیار مطالعات بین المللی در دانشگاه های زن Ewha در سئول گفت که coronavirus پنهان مسائل دیگر در چشم های عمومی.

“حکم ترقی خواهان بودند احاطه شده توسط رسوایی و تفرقه — نمونه پیش از انتخابات پارلمانی که رهبر است و در بخش دوم از یک دوره ریاست جمهوری —اما نامرئی دشمن از coronavirus به ماه Jae-در این فرصت به یک بحران رئیس جمهور.”

“COVID-19 بنابراین تحت سلطه این اخبار قبل از انتخابات است که بسیاری از رای دهندگان را فراموش کرده و در مورد اتهام فساد و ضد اصلاحات دموکراتیک بخشید عدم پیشرفت در کره شمالی و سرزنش کره جنوبی به دلیل کاهش رشد اقتصادی در جهانی همه گیر به جای روی ماه دولت سیاست” ایزلی گفت: DW.

رای گیری در طول یک بیماری همه گیر

تعدادی از مشکلات معطل در اجرا تا روز انتخابات. رای دهندگان گفته شده است که آنها نیاز به پوشیدن ماسک و دستکش برای ورود به مراکز رای دهی و هر کس که خود را متوسط گرفته شده است.

هر کسی که در حال اجرا است یک تب گفته خواهد شد که به استفاده از یک غرفه جداگانه و دور از دیگران است.

رای دهندگان نیز به نظر می رسد اشتباه در مورد کسی که به رای و تعدادی از احزاب سیزده کرسی اما محدودیت در مجامع عمومی به این معنی که سیاستمداران شده اند قادر به انجام آنها سنتی, کمپین که به شدت متکی به ارائه سخنرانی در اماکن عمومی و تکان دادن رای دهندگان دست.

با کروناویروس مسئله اصلی در خطر طرفین در حال تلاش برای خواستگاری رای دهندگان خود را با امداد اورژانس از برنامه های بسیاری که شامل یارانه نقدی به مردم است که تشدید به عنوان رقیب به دنبال بیشتر توپ زدن هر یک از دیگر.

“وقت اغلب یک فرصت خوب برای رسیدن مردم به حمایت از او و اگر او را نمی کند وضعیت بدتر را به نقطه خود را,” او گفت:. “یک بحران می تواند تبدیل به یک فرصت است.”

ادامه مطلب: Coronavirus آخرین: کره جنوبی اعلام هشدار قرمز پس از سریع سنبله در موارد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر