پنبه الیاف microplastics نفوذ شرقی قطب شمال, مطالعه می یابد

چلسی Rochman تعجب نیست زمانی که تحقیقات خود را کروز از طریق کانادا شرقی قطب شمال نشان داد پلاستیکی کوچک ذرات و دیگر انسانی باقی مانده تقریبا در هر سطل او بريدن روی.

آنچه او متعجب و متحیر شد رنگ. پاسخ این تغییر راه او به نظر می رسد در کمد لباس او.

“برخی از ذرات است که ما نمونه ندارد microplastics” گفت: Rochman یک دانشگاه تورنتو دانشمند که به تازگی منتشر شده تحقیقات خود را در مجله جنبه.

“[آنها] منسوجات پنبه شده اند که رنگ و استفاده در لباس.”

Rochman میره روی کشتی یخ شکن تحقیقاتی را CCGS آموندسن در تابستان 2017 به ما نمونه آب و برف و رسوب و پلانکتون در 36 سایت از جنوب خلیج هودسون تمام راه را به هشدار در نوک الزمر جزیره است.

او و همکارانش microplastics — پلاستیک قطعات کوچکتر از پنج نشان داده می شود — و دیگر قطعات کوچک از انسان-تولید باقی مانده در 90 درصد از آب و پلانکتون مطالعات و 85 درصد از نمونه رسوب.

اگر چه این اولین بار بود چنین بررسی انجام شده در شرق قطب شمال, نتایج نیست یک شوک است.

“شده اند وجود دارد مطالعات نشان داده اند microplastics در آبهای قطب شمال در, برف, در, یخ در رسوبات” Rochman گفت.

دوربرد و حمل و نقل از ذرات

اما این مطالعه ارائه سرنخ های مهمی که در آن قطعات سرچشمه.

آنها نمی آیند از قطب شمال برای یک چیز. فاصله تا نزدیکترین جامعه ساخته شده تفاوت به میزان باقی مانده در آب است.

که موافق با پژوهش های قبلی نشان می دهد ذرات حرکت به سوی شمال از طریق هوا و یا جریانهای اقیانوسی است.

آبی قطعه مستطیل شکل از microplastic قابل مشاهده است یک محقق در چهار شنبه, مارس 19, 2010 در تاکوما بشویید. (تد S. وارن/کانادا پرس/AP)

“کمی وجود دارد و به هیچ کار است که نشان می دهد این [مانده] است که کار از قطب شمال جوامع” Rochman گفت.

ثانیا بسیاری از این قطعات در قالب کوچک الیاف. بسیاری از کسانی که از پنبه و نه پلاستیک و بسیاری از آنها را به رنگ آبی احتمالا از کسی شلوار جین, او گفت:.

“وجود دارد یک رنگ نیلی به نام sam است که می آید تا مقدار زیادی در [تحلیل]. که شناخته شده است برای استفاده در شلوار جین آبی. گاهی اوقات استفاده می شود در پلی استر اما اکثر استفاده از پنبه است.”

غلظت نبودند ، داده ها نشان می دهد آن را به طور متوسط بیش از چهار لیتر شرقی قطب شمال آب دریا برای پیدا کردن یک ذره.

تاثیر بر اکوسیستم هنوز هم تا حد زیادی ناشناخته

اما آنها همه جا هستند. و وجود دارد را درک کمی از “چگونه microplastics را تحت تاثیر اکوسیستم قطب شمال.”

مطالعات قبلی نشان داده کمی تفاوت در نرخ که در آن پنبه یا پلی استر تنزل.

“پنبه است که کمی سریع تر اما هنوز هم واقعا آهسته” Rochman گفت.

رنگ و دیگر مواد افزودنی به مخلوط اضافه کنید — و عدم قطعیت است.

آزمون های اولیه در مسمومیت

“ما در حال انجام آزمون سمیت در آزمایشگاه ما در نگاه به تفاوت بین پلی استر و پنبه” گفت: Rochman. “در حال حاضر ما نمی بینیم که تفاوت قابل توجه اما این همه مقدماتی.”

Rochman اشاره می کند که به تدریج با افزایش سطح microplastics و قطعات دیگر در دریاهای قطب شمال تنها یک زای در یک اکوسیستم رو به تغییر در بسیاری از جبهه ها. یخ دریا در حال عقب نشینی; آب در حال گرم شدن و اسیدی; استفاده انسان در حال افزایش است.

بدن از تحقیقات در حال رشد است, او گفت:.

“قطعا وجود دارد کار می کنند که نشان می دهد microplastics می تواند به کاهش جمعیت از باغ وحش پلانکتون. کار وجود دارد که نشان می دهد چگونه microplastics تاثیر (پایین-مسکونی) در موجودات زنده.”

اما وجود دارد بسیار کمی بر سلامت انسان اثرات.

“تحقیقات بیشتری باید انجام شود. سوال ما از جوامع محلی است که آنها واقعا می خواهید بدانید که چگونه آن را تحت تاثیر اکوسیستم و چگونه آن را تحت تاثیر خود کشور مواد غذایی است.”

مقاله پژوهشی منتشر شده در پاییز گذشته توسط ونکوور اقیانوس عاقلانه انجمن حفاظت گفت: حدود 880 تن در سال از الیاف از laundered لباس های منتشر شده به هدر رفتن آب در آمریکای شمالی هر سال اگر چه گیاهان درمان انجام گرفتن بیشتر از آن.

این گزارش گفت: مصرف کنندگان می تواند کمک به کاهش میکرو آلودگی با خرید لباس های با کیفیت بالا و شستن آنها را کمتر در آب سرد است. کولر متوسط همراه با استفاده از یک جبهه در حال بارگذاری ماشین لباسشویی نشان داده شده است به کاهش ریختن.

مصرف کنندگان همچنین می توانید فیلترهای نصب شده بر روی ماشین لباسشویی به کاهش فیبر از دست دادن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>