Coronavirus را طولانی مدت اثرات در ایالات متحده سیستم مراقبت های بهداشتی—و فقیرترین رنج می برند بیشتر

Wمرغ Dr. Mark Lewis است به یک بیمار سرطانی آنها مرگ او تلاش می کند برای انجام این کار به عنوان مهربانانه به عنوان امکان پذیر است و معمولا ارائه یک آغوش گرفتن و یا یک دست نگه دارید. فکر انجام این کار توسط تلفن او می گوید: هنگامی که احساس heartbreakingly غیرشخصی. اما در صورت از زمان COVID-19 گیر سالت لیک سیتی مبتنی بر دستگاه گوارش انکولوژیست تا به حال به انجام بسیاری از چیزهایی که خود را “وجدان وزن سنگین است.” او را تحویل خبر بد عملا به محدود کردن امکان گسترش ویروس. او را به شیمی درمانی برای بیمارانی که—او امیدوار است—می توانید صبر کنید دانستن درمان خواهد از بین بردن سیستم ایمنی بدن خود را در معرض خطر زمان. او ساخته شده مخالف انتخاب برای بیماران مبتلا به سرطان در حال گسترش سریع تر از coronavirus. هر وقت همه او می تواند انجام دهید این است که امید او را قمار هست. به انجمن خوش آمدید پزشکی در عصر COVID-19.

وخیم تر شدن بیماری کروناویروس در آمریکا دارای طرح میتوانست کشور را به سیستم پزشکی. آن منجر به سیستم گسترده ای از اختلالات است که پزشکان می گویند لازم برای مبارزه فوری سازمان ملل متحد امروزه تهدید COVID-19—اما ممکن است به طور پیش فرض نیروی بیماران که coronavirus به شانه بار سنگین. کسانی که با شرایط مزمن را به مبارزه سخت تر به مراقبت از آنها نیاز به نه تنها در حال حاضر بلکه پس از وقوع به پایان می رسد زمانی که بیمارستان ها از چپ به مقابله با انباشت پرونده ها از قرار ملاقات لغو شد یکهو. هر کسی که با بدبختی به به با یک ماشین تصادف یا حمله قلبی در طول شیوع را در رحمت از یک تیره و تار سیستم. و در این محیط خلیج فارس بین افرادی که می توانند و نمی توانیم به صرف زمان و پول به دنبال مراقبت خوب تبدیل خواهد شد تا کنون-بیشتر آشکار است.

از, انتشار, ایالات متحده بیمارستان هنوز عامل هموار برای اما موانع در حال نصب است. دنده محافظ و تجهیزات در حال اجرا هستند ، در یک سیستم مراقبت های بهداشتی است که در آن روال عرضه و تقاضا برگ تنها در حدود یک سوم تخت های بیمارستانی موجود در یک روز عادی به مراکز درمانی هستند و خزنده خطرناکی به ظرفیت به خصوص در سخت-آمار مناطق مانند شهر نیویورک و پادشاه شهرستان Washington. به عنوان ترس کوه و لوازم رویم, “روحیه پایین است می گوید:” دکتر Chethan ساتیا استادیار جراحی و اطفال در نیویورک کوهن بیمارستان کودکان. هر روز در بیمارستان ساتیا می گوید: افزایش شانس پزشکان بیمار شدن و عبور از این ویروس به خانواده های آنها. آماده هر چند آنها به خدمت که فکر می کردم هرگز دور از ذهن خود را.

جراحان مانند ساتیا به کارگردانی شده توسط مراکز مدیکر و مدیکید خدمات به تعویق انداختن روش انتخابی برای حفظ تخت بیمارستان و منابع در دسترس اولویت شرایط که نیاز به “اورژانس یا فوری با توجه به صرفه جویی در زندگی حفظ تابع عضو و جلوگیری از مضرات بیشتر از بیماری زمینه ای و یا بیماری است.” تصمیم گیری که متناسب با آن مورد شرح حال اغلب می افتد به فرد پزشکان و بیمارستان ها, و آن را همیشه آسان نیست—یک بیمار در دیالیز می تواند صبر کنید چند هفته بیشتر برای پیوند کلیه اما باید از آنها ؟ برای بیماران بستری و امکانات قرار داده شده اند اغلب دلخراش محدودیت در بالین بازدید کنندگان—از جمله در نیویورک-پروتستان و بیمارستان کوه سینا سیستم همکاران در زنان در نیروی کار—به منظور کاهش خطر انتقال ویروسی. شرح شغل هستند و مات با پزشکان از تمام تخصص و حرفه ای مراحل پیوستن به این بیماری همه گیر پاسخ—این که آیا توقف شغل روزانه خود را به ارائه بیشتر-فوری مراقبت بحرانی و یا تبادل نظر در ارائه مراقبت از کودکان و دیگر پشتیبانی از پزشکان در خط مقدم.

“من شده است مسواک زدن در نحوه مدیریت یک ونتیلاتور چون من تا به حال به انجام است که در تقریبا یک دهه” لوئیس می گوید. “در یک هفته دو هفته من ممکن است مجبور به تغییر از دراز مدت مراقبت از بیماران مبتلا به سرطان حاد مراقبت ويژه است.”

لوئیس و دیگر پزشکان را انتخاب و اما این تصمیمات نیست و بدون نتیجه است. دکتر Anupam ینا استادیار مراقبت های بهداشتی سیاست در دانشکده پزشکی هاروارد می گوید: بیماران مبتلا فوری شرایط پزشکی مانند سکته مغزی و حملات قلبی ممکن است کرایه بدتر از عادی یا به این دلیل آنها به طور داوطلبانه در تاخیر رفتن به بیمارستان و یا اینکه در ظرفیت بخش اورژانس نمی توانید آنها را به عنوان به سرعت به عنوان معمول است. برخی از افرادی که به دنبال جهت و انصراف از معمول نمایش نیز ممکن است طولانی تر و بدون دانستن آنها, سرطان, دیابت یا بیماری های قلبی به طور بالقوه صدمه زدن به خود را در دراز مدت سرانجام او می گوید.

شیوع این بیماری نیز پرتاب رابطه بین ثروت و سلامت به امداد واضح تر از همیشه. تحقیقات نشان داده است که ثروتمندترین 1 ٪ از آمریکایی ها انتظار می رود برای زندگی بیش از یک دهه بیش از فقیرترین 1%—و این است که بدون یک بیماری همه گیر در مخلوط. COVID-19 کشیده شده یک خط روشن بین مردم با یقه سفید شغل است که اجازه می دهد آنها را به دنبال بهداشت عمومی مشاوره و کار از خانه و کسانی که در خدمات متمرکز شغل که باید حضور فیزیکی—نتیجه خطر عفونت—به جمع آوری چک. این کشور بیشترین جمعیت های آسیب پذیر مانند کسانی که بی خانمان هستند و یا زندگی در زیر خط فقر هستند که حداقل قادر به انبار کردن مواد غذایی دارو و دیگر لوازم و سر خم کردن در داخل آنها نیز کمتر احتمال دارد به خود ماشین و یا در غیر این صورت باید این وسیله با خیال راحت به سفر به مطب در صورت نیاز.

ویژه داستان
خواهد COVID-19 تا کنون واقعا میشه ؟ ؟ ؟
در اینجا چیزی است که یکی از کسانی که بالای کارشناسان فکر می کند

کلاس بهداشت و درمان مبتنی بر شکاف است که به احتمال زیاد تنها به گسترش ساتیا می گوید. “به عنوان نرخ بیکاری افزایش می یابد از آنجا که این افراد در حال رفتن به باید کمتر و کمتر دسترسی به بیمه سلامت,” او می گوید. اگر مراقبت های بهداشتی است که در تقاضای بالا و عرضه و ثروت و دسترسی به گران خصوصی پزشکان را بازی به طور فزاینده ای زشت نقش که در آن می شود.

اگر وجود دارد هر گونه نقطه روشن آن است که COVID-19 تحت فشار قرار دادند تا یکی نسبتا برابری طلب راه حل به وبگاه: پزشکی از راه دور. مجازی انتصاب دکتر, معمولا از طریق چت تصویری داشته اند تن به تن را به عنوان راهی برای گسترش دسترسی به مراقبت اما تصویب در طول تاریخ شده است کند. که در حال تغییر: پزشکی از راه دور ارائه دهنده Amwell, که با این نسخهها کار میکند بیش از 55 برنامه های بهداشتی و 2000 ایالات متحده بیمارستان ها دیده می شود استفاده از آن رشد 257% در سراسر کشور در طول COVID-19 همه گیر و حدود 700% در ایالت واشنگتن یک شرکت نماینده می گوید.

پزشکی از راه دور است نه درمان. برخی از بیماری نمی تواند به درمان این راه برخی از بیماران لازم نیست که دسترسی به فن آوری است. اما همه گیر باعث شده است تا دولت آمریکا به طور موقت به سهولت دیرینه محدودیت اجازه می دهد مدیکر برای پوشش بیشتر خدمات پزشکی از راه دور و سیستم های بهداشتی با استفاده از آن با شوق و ذوق بیشتر از همیشه قبل از. پزشکان امیدوارند این تغییرات و رشد آگاهی از نابرابری است که آنها را وادار—چوب در اطراف و حتی پس از زندگی به حالت عادی برمی گرداند.

“از هر فاجعه” لوئیس می گوید: “ما سعی می کنید برای دیدن پوشش نقره ای.”

نوشتن به جیمی Ducharme در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>