Coronavirus: چه کسی تماس COVID-19 شیوع یک بیماری همه گیر ایتالیا سفارشات اکثر فروشگاه ها به

آخرین:

 • که توصیف شیوع بیماری به عنوان یک بیماری همه گیر به عنوان مورد اعداد بالا 118,000 در 114 کشور جهان است.
 • ایتالیا گزارش بیش از 10 ، 000 مورد COVID-19 با بیش از 630 مرگ و میر.
 • ایالات متحده در مورد گزارش بالا 1,000; تهمت وعده امداد بسته است.
 • ترودو اعلام $1 میلیارد دلار از صندوق برای COVID-19 پاسخ.
 • گواتمالا میله ها شروع پنج شنبه.
 • G7 جلسات در پیتسبورگ برگزار خواهد شد توسط ویدئو کنفرانس.
 • بیشتر بخوانید درباره چگونه کانادایی بودن خواست برای کمک به صاف منحنی’ از COVID-19.
 • سازمان دیده بان امشب در یک نسخه ویژه از ملی: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس. چگونه مردم در سراسر جهان و اینجا در خانه فرح بخش و پانل ما از پزشکان و پرسش های خود را.

ایتالیا می گوید تمام فروشگاه ها به جز داروخانه ها و بازار مواد غذایی بسته خواهد شد شروع پنج شنبه در پاسخ به این کشور رو به رشد شیوع کروناویروس.

این اقدام در پاسخ به افزایش تعداد ویروس های مربوط به مرگ و میر در ایتالیا در حال حاضر تا 827 — پرش بیش از 30 درصد در یک روز. بیش از 12,400 مردم در سراسر کشور دارای قرارداد COVID-19.

این اخبار به شرح زیر اعلام روز شنبه از سازمان بهداشت جهانی مشخص کردن شیوع بیماری به عنوان یک بیماری همه گیر به تعداد افراد آلوده به افزایش به بیش از 118,000 در 114 کشور با 4,291 مرگ و میر.

“همه گیر است نه یک کلمه استفاده کنید به آرامی و یا سردستی” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت. “این یک کلمه است که اگر سوء استفاده می تواند باعث ترس غیر منطقی و یا غیر قابل توجیه و پذیرش است که مبارزه است منجر به درد و رنج غیر ضروری و مرگ است.”

“این فقط یک بهداشت عمومی بحران” او گفت: “اما افزود که کشورها باید “دو برابر کردن و ما باید تهاجمی تر” و تمرکز بر مهار با توجه به افزایش تعداد مورد. او را تشویق کشورها برای پیدا کردن و تست هر مورد آماده سازی بیمارستان های آموزش بهداشت و همکاری می کنند.

“این است که همه کسب و کار” گفت: در حالی که اشاره به این که 81 کشور گزارش نشده اند هر گونه موارد و 57 کشور گزارش داده اند که 10 نفر یا کمتر است.

سازمان دیده بان | دکتر می گوید: موارد خفیف کمک به گسترش این ویروس:

“همه آماده,’ دکتر پیتر لین می گوید نیاز به آماده شدن برای یک فشار بر روی سیستم مراقبت های بهداشتی. 4:16

این که برچسب وقوع است که اولین ظهور چین به عنوان یک اورژانس بهداشت جهانی از نگرانی های بین المللی در اواخر ماه ژانویه است. اگر چه چین دیده می شود بخش عمده ای از جهان را مورد گسترش COVID-19 ایجاد نقاط جدید در مکان هایی مانند ایتالیا و ایران.

Tedros گفت: 90 درصد از موارد فقط در چهار کشور و دو نفر از آنها چین و کره جنوبی در حال دیدن “به طور قابل توجهی کاهش شیوع.”

دکتر مایک رایان مدیر که شرایط اضطراری برنامه گفت: ایران و ایتالیا در خط مقدم هستند از شیوع بیماری در حال حاضر — اما او هشدار داد که کشورهای دیگر به زودی برخورد با بزرگتر مورد اعداد.

“آنها رنج می برند اما من به شما تضمین کشورهای دیگر خواهد شد در این وضعیت به زودی” رایان گفت.

“وجود دارد باید بسیار قوی تلاش های انجام شده برای سرکوب عفونت” رایان گفت و اشاره کرد که آن را — حداقل — سرعت و سهولت بار در سیستم های بهداشتی.

گسترش خوشه های جدید کروناویروس در ادامه به طرح میتوانست زندگی روزانه در مکان هایی مانند به طور فزاینده ای قفل شده-پایین ایتالیا.

“در حال حاضر مرکز — جدید چین — اروپا گفت:” رابرت Redfield سر از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

رم معمول خشن و بی ادب همهمه شد کاهش می یابد به یک زمزمه ایتالیا 62 میلیون نفر گفته شد بیشتر در خانه بمانند. هر چند کافه ها و رستوران ها باز مانده است پلیس در سراسر این کشور شد و اجرای قوانین است که مشتریان ماندن یک متر از هم جدا و کسب و کار خاص شاتر 6 p. m.

کمک مالی

بحران بهداشت و درمان شد و برخورد یک ضربه جدی به اقتصاد ایتالیا — سومین از 19 کشور با استفاده از یورو و تهدید بی ثباتی در سراسر جهان است.

بازار در سراسر آسیا کاهش یافته است روز شنبه با وجود دیوار خیابان دستاوردهای یک روز پیش از آن. سرمایه گذاران به نظر می رسید با تشویق وعده های رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک بسته امداد به کوسن اقتصادی درد از وقوع. دولت ها در سراسر آسیا و جاهای دیگر نیز اعلام کرد که میلیاردها دلار محرک بودجه از جمله بسته های نشان داد در ژاپن در روز سه شنبه و استرالیا در روز چهارشنبه.

دولت ایتالیا امیدوار کننده است برای تزریق 10 میلیارد یورو ($15.5 میلیارد Cdn) به اقتصاد و اجازه می دهد تا یک مهلت قانونی برای پرداخت بدهی مانند وام های مسکن در طول شیوع بیماری است. بریتانیا رئیس خزانه داری اعلام کرده است 30 میلیارد پوند ($53 میلیارد Cdn) بسته از اقدامات طراحی شده برای کمک به اقتصاد آن را به عنوان چنگ زدن با شیوع.

برای بسیاری از coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای چند, به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. بیش از 119,000 مردم آلوده شده اند در سراسر جهان و بیش از 4200 فوت کرده اند.

ویروس مختل سفر مدارس بسته و متوقف ساخت در مکان های سراسر جهان است. در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در کانادا و ایالات متحده آمریکا و برخی از سخت-آمار مناطق در سراسر جهان است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در کانادا

نخست وزیر جاستین ترودو گفت: در حالی که کانادا دیده نشده “شدید سنبله” در coronavirus موارد دولت نیاز به اطمینان حاصل شود آن را آماده برای “همه حالات.”

روز چهارشنبه اعلام کرد یک میلیارد $1 صندوق برای کمک به مقابله با COVID-19 و مقابله با تاثیر اقتصادی این ویروس.

این صندوق که شامل پول نسبت به کمپین های آموزش عمومی و پژوهش — نیز مورد استفاده قرار گیرد به خرید تجهیزات برای مراقبت از سلامت کارگران.

با توجه به بیانیه ای 500 میلیون دلار را به استان ها و مناطق برای “بحرانی سیستم مراقبت های بهداشتی نیاز دارد و برای حمایت از کاهش تلاش های به عنوان مورد نیاز است.”

نخست وزیر جاستین ترودو تجزیه $1 میلیارد دلار از صندوق برای کمک به کانادایی ها در مقابله با گسترش COVID-19. 2:41

“این می تواند شامل کمک به پشتیبانی با دسترسی به تست خرید تجهیزات و به منظور افزایش نظارت و نظارت است.”

اتاوا همچنین حمایت از کارگران که تحت قرنطینه و یا به گفته خود جدا توسط waiving یک هفته انتظار برای اشتغال بیمه.

“هیچ کس نباید مجبور به نگرانی در مورد کار خود را اگر آنها را به قرنطینه می شود,” او گفت:, و هیچ کارفرما باید احساس آنها را مجبور به اخراج یک کارگر به دلیل ویروس.

“ما نیاز به مطمئن شوید که هر کس با توجه به ابزار آنها نیاز دارید” ترودو گفت: بعد اضافه کرد که اتاوا را بیشتر به عنوان مورد نیاز است.

کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر ترزا Tam گفت: دولت های فدرال و استانی مقامات بهداشت و درمان در حال آماده سازی برای یک “طیف وسیعی از حالات” اما که کانادایی ها می توانید مراحل را به سرعت گسترش Covid-19. او در یک کنفرانس مطبوعاتی که در آن دولت فدرال اعلام $1B صندوق برای پاسخ به این بیماری است. 2:08

عمومی آژانس کانادا است که به طور مستمر ارزیابی خطر وقوع می گوید که خطر ابتلا به جمعیت عمومی در کانادا کم است اما اشاره می کند “این می تواند به سرعت در حال تغییر.”

دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر اشاره کرده است که برخی از مردم در صورت افزایش خطر.

از بعد از ظهر چهارشنبه در کانادا تا به حال 102 تایید یا presumptive COVID-19 موارد از جمله:

انتاریو گزارش شده پنج تن از این موارد به عنوان حل و فصل, که بدان معنی است که آنها “دیگر عفونی بر اساس دو دوره متوالی منفی شد.” میلاد می گوید چهار نفر از آن موارد در حال حل و فصل شود.

مقامات بهداشت و درمان در کانادا, گزارش یک مرگ مربوط به COVID-19 — یک مرد در 80s زندگی می کردند که در دراز مدت مراقبت از تسهیلات در B. C.

در انتاریو Laurentian دانشگاه در سودبوری در حال حرکت است همه آن کلاس های آنلاین, شروع روز شنبه در پاسخ به این شهر برای اولین بار مورد سودبوری که آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از حضور در یک معدن کنفرانس در تورنتو است.

شهر اتاوا نیز گزارش اولین مورد یک مرد در 40s خود را که فکر این است که قرارداد این ویروس در حالی که سفر در اتریش. همیلتون اولین مورد است که یک radiation oncologist که به تازگی در بازگشت از هاوایی است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در آمریکا

در ایالات متحده caseload گذشت 1000 نفر و شیوع بیماری در هر دو طرف از کشور است. ده ها تن از مواردی بودند که به یک کنفرانس در بوستون و رهبران در کشورهای مختلف اعلام شد محدودیت هایی در رویدادهای بزرگ است.

کالج ها در سراسر کشور خالی کلاس های درس خود را به آنها منتقل شده به آموزش آنلاین و عدم احاطه آینده افتتاح این فصل لیگ بیس بال و بسکتبال کالج قهرمانی. حتی مشهور بوفه لاس وگاس تحت تاثیر قرار, با برخی از نوار بزرگترین بسته بودن در یک اقدام احتیاطی.

بهداشت و درمان-مراقبت کارگر تست های مردم چهارشنبه در یک درایو از طریق تست ایستگاه های اجرا شده توسط کلرادو در بخش بهداشت و درمان در دنور برای افرادی که مشکوک آنها رمان coronavirus. (جیم Urquhart/فردا نیوز)

“وحشتناک است” گفت: Silvana گومز, یک دانشجوی دانشگاه هاروارد که در آن دانشجویان گفته بودند به ترک دانشگاه توسط یکشنبه. “من قطعا خیلی می ترسم در حال حاضر در مورد آنچه که بعد از چند روز و چند هفته آینده شبیه است.”

نیویورک فرماندار گفت: سرباز گارد ملی خواهد اسکراب اماکن عمومی و ارائه مواد غذایی به حومه که در آن عفونت باید مشخصی. در ایالت واشنگتن که در آن یک سیاتل-منطقه خانه سالمندان مرکز شیوع در انتخابات گفت: این ویروس در حال گسترش به حداقل 10 دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت.

در کالیفرنیا هزاران نفر از بی مسافران باقی مانده گیر کرده روی یک کشتی کروز در انتظار نوبت خود را به پیاده شروع به قرنطينه.

دو رقابت را در مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده به طور ناگهانی لغو تظاهرات روز شنبه و در سمت چپ باز احتمال این که در آینده رویدادهای کمپین می تواند نهفته باشد ، مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اصرار داشت آن را در ادامه به صورت عادی هر چند معاون رئیس جمهور مایک پنس اذعان آینده تظاهرات خواهد بود ارزیابی “بر اساس روز به روز.”

G7 نشست وزرای خارجه برنامه ریزی شده برای ماه مارس 24-25 در پیتسبورگ برگزار خواهد شد در یک کنفرانس ویدئویی “از فراوانی احتیاط” وزارت امور خارجه ایالات متحده میگوید.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در ایتالیا و اروپا

ایتالیا مستند اقدامات سعی کنید به ضرب و شتم coronavirus در حال کاهش اقتصادی آن خروجی حدود 10 درصد به 15 درصد لورنزو کدگنو سابق, ایتالیایی, خزانه داری اقتصاددان گفت: در روز سه شنبه.

نخست وزیر جوزپه کونته به طور غیر منتظره گسترش به اصطلاح منطقه قرمز به کل کشور دوشنبه شب معرفی شدید ترین کنترل در غرب کشور است.

پاپ فرانسیس برگزار هفتگی خود به طور کلی مخاطبان در کتابخانه خصوصی به عنوان واتیکان اجرا ایتالیا شدید coronavirus مستند اقدامات منع عموم مردم از میدان سنت پیتر و زمان احتیاطی برای محدود کردن گسترش عفونت در آلت شهرستان دولت.

سازمان دیده بان | مردم در ایتالیا مطابق با یک متر فاصله از سیاست:

‘مردم واقعا لگد زدن به دنده’ و احترام سخت, ایتالیایی, مقررات می گوید خبرنگار مگان ویلیامز 2:24

این نماینده واتیکان به تیمور شرقی گفت: دیدار با پاپ فرانسیس لغو شده است با توجه به شیوع کروناویروس. Monsignor مارکو Sprizzi از پاپ پاپ به خبرنگاران گفت: در دیلی که فرانسیس قبلا نشان داد تمایل خود را به دیدار تیمور شرقی بعد از این سال. اما Sprizzi اشاره کرد نگرانی در مورد جمعیت زیادی گفت: “از آنجا که او نمی خواست مردم خود را تحت تاثیر coronavirus او لغو سفر خود.”

ایتالیا تنها کشور در اروپا و برخورد با تعداد فزاینده ای از موارد COVID-19.

 • اسپانیا: اسپانیا وزارت بهداشت روز چهارشنبه گزارش داد بیش از 2100 موارد با 47 مرگ و میر. تقریبا نیمی از این موارد در مادرید منطقه است.
 • آلمان: در آلمان روز چهارشنبه تائید سوم آن مرگ مرتبط با coronavirus به عنوان یکی دیگر از بیمار در شدت تحت تاثیر قرار ناحیه هاینزبرگ در غرب ایالت نوردراین-وستفالن درگذشت. آلمان گزارش کرده است در مجموع 1,296 موارد است.
 • فرانسه: فرانسه به وزارت بهداشت گزارش شده 1,784 موارد که از روز شنبه با بیش از 30 مرگ و میر.
 • بریتانیا: تعداد موارد تایید شده از coronavirus در سراسر انگلستان افزایش یافته است به 456 تا
  از 373 یک روز پیش وزارت بهداشت گفت: در روز چهارشنبه. تعدادی از بیماران که پس از آزمایش مثبت برای این ویروس بدون تغییر باقی مانده است در شش.

لهستان بسته شدن تمام مدارس و دانشگاه های, سینما, تئاتر و موزه ها به مدت دو هفته از پنج شنبه برای جلوگیری از گسترش این coronavirus نمایندگان دولت در روز چهارشنبه گفت:. لهستان تایید کرده است 26 نفر از coronavirus اما به دنبال در چگونه سریع گسترش ویروس در برخی دیگر از کشورهای اروپایی دولت تصمیم به پیشگیری اقدام کنند.

یک مرد در دنده محافظ می دهد یک برگه از coronavirus به یک راننده ورود از ایتالیا در یک گذرگاه مرزی در نزدیکی متری am Brenner, اتریش در روز چهارشنبه. اتریش و اعراض مردم از ورود ایتالیا به جز کسانی که با گواهی. حمل و نقل هنوز در حال مجاز در هر اتریشی ورود را نیز پذیرفته شود اما نیاز به ارسال به قرنطینه. (Jan Hetfleisch/گتی ایماژ)

سوئیس مقامات گمرکی باید تعطیل نه گذرگاه های مرزی با ایتالیا و مرکز اروپا شیوع کروناویروس به کانال مرز ترافیک از طریق هفت سایت های دیگر.

حرکت چهارشنبه اعلام کرد به دنبال یک تصمیم توسط مقامات ایتالیایی به ادامه اجازه عبور ترافیک مرز با سوئیس با وجود اتخاذ قوی قرنطینه اقدامات در سراسر ایتالیا. همسایه اتریش و اسلوونی را منع مسافران از ایتالیا بدون یک گواهی پزشکی.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت: در یک نادر با عجله تشکیل کنفرانس خبری روز چهارشنبه در برلین که این مهم برای رهبران اروپایی برای بحث در مورد “چه خوب هستند و اقدامات موثر و چه چیزی نیست.” او گفت: “ما در آلمان در هر صورت از این نظر که مرز تعطیلی هستند نه یک پاسخ مناسب به این چالش است.”

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در ایران و خاورمیانه

ایران روز چهارشنبه گفت که این رمان coronavirus کشته 63 بیشتر مردم و افزایش مرگ و میر به 354 میان بیش از 9000 موارد در جمهوری اسلامی است.

در سراسر خاورمیانه و اکثریت قریب به اتفاق 9,000 افرادی که قرارداد این ویروس و COVID-19 بیماری باعث می شود در سخت-آمار ایران. در خارج از جمهوری اسلامی تنها عراق و مصر و لبنان ثبت شده مرگ و میر ناشی از این ویروس در خاورمیانه.

یک دفاع مدنی کارگر با پوشیدن یک دست کت و شلوار محافظ اسپری های ضد عفونی کننده در بغداد اصلی بازار به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر رمان coronavirus در روز سه شنبه. (هادی میزبان/آسوشیتد پرس)

اسرائیل 82 تایید coronavirus موارد است. پیش از آن در هفته دولت اعلام کرد که هر کس ورود به اسرائیل مورد نیاز خواهد بود به خود قرنطینه برای 14 روز.

در بحرین مقامات می گویند که تعداد موارد تایید شده در چهارشنبه مشخصی نزدیک به 70 درصد به 189. این موارد جدید شد و در بازگشت پرواز از بحرین evacuees از ایران.

مقامات یافت 77 در هیئت مدیره آزمایش مثبت برای رمان coronavirus نسبت به 112 در حال حاضر در کشور جزیره ای در سواحل عربستان سعودی است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در چین

در چین گفته است که آنها می خواهم شمارش تنها 24 مورد جدید در روز چهارشنبه. در برگشت از مواضع چین شاهد موارد جدید در آورده از خارج از کشور.

سازمان دیده بان | چین coronavirus کانون شل برخی از قرنطینه محدودیت:

کاهش در موارد جدید COVID-19 مجوز کار به رزومه برای برخی در ووهان. 0:25

در پکن پایتخت تمام موارد جدید COVID-19 روز چهارشنبه گزارش آمد از خارج از کشور پنج از ایتالیا و یکی از ایالات متحده است. “وضعیت اپیدمی در سطح پایین و پیشگیری و کنترل به طور مداوم به خوبی پیش میرود” گفت: Mi فنگ سخنگوی ملی کمیسیون بهداشت.

پکن شهر دولت گفت: همه مسافران پس از رسیدن در این شهر از خارج از کشور صرف نظر از نقاط عزیمت در حال حاضر نیاز به انجام یک 14 روز در قرنطینه.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در کره جنوبی و ژاپن

دیگر عمده شیوع سایت در آسیا, کره جنوبی در ادامه به گزارش بهبود اعداد هم با 242 مورد جدید چهارشنبه اعلام کرد. هنوز یک خوشه از عفونت های متصل به یک مرکز تماس در یکی از شلوغ ترین مناطق این کشور سرمایه بود که افزایش آلارم.

بیش از نیمی از کره جنوبی با 51 میلیون نفر زندگی می کنند در سئول در منطقه شهری.

تاکنون 93 نفر تست مثبت میان مرکز تماس کارکنان و خانواده های آنان, شهردار سئول پارک برنده-به زودی گفت: در یک جلسه مطبوعاتی پخش بیش از YouTube. این تعداد می تواند به رشد به عنوان تست های در حال انجام در بیش از 550 شرکت کارگران که مشغول به کار در طبقه دیگر از کره ساختمان در سئول Guro منطقه.

سلامت کارگران در سفید لباس محافظ درهم برای پاکسازی نزدیکی Sindorim ایستگاه مترو استفاده شده است که توسط بیش از 404,000 مسافران در هر روز با توجه به Seoul Metro.

ضد عفونی کارگران پوشیدن دنده محافظ اسپری ضد عفونی کننده راه حل در برابر coronavirus در یک مترو در سئول مترو راه آهن پایه در روز چهارشنبه. (چانگ Sung-Jun/گتی ایماژ)

در حالی که بسیاری از آلوده کارگران زنده در سئول برخی از آنها رفت و آمد از شهرهای مجاور مانند اینچئون و بوچئون افزایش نگرانی در مورد گسترده تر گسترش از طریق حمل و نقل عمومی.

مرکز تماس کارگران ممکن است به دلیل آسیب پذیر کار می کنند و ساعت های طولانی در شلوغ و فضاهای محدود گفت: Yoon Tae-ho رسمی از کره جنوبی وزارت بهداشت.

Jung Eun-kyeong مدیر کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: این امر می تواند دشوار برای پیگیری عفونت اگر آنها به اتوبوس و مترو. او گفت: آن را “مهم” است که حمل و نقل عمومی و اپراتور با شور و نشاط پاکسازی دستگیره میله و هر چیزی مسافران اغلب با تهدید های محلی انتقال در حال رشد است.

پارک گفت: سئول در حال بررسی شرایط کار بیش از 400 مراکز تماس در شهر خواهد شد و فشار کارفرمایان اجازه می دهد تا کارکنان بیشتر به کار از خانه. شهردار گفت: مقامات در پاسخ به طور فعال برای جلوگیری از خوشه ای از تشدید مانند کره جنوبی زودتر خوشه در سراسر جنوب شرقی شهر Daegu.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در برخی از مناطق دیگر به عنوان COVID-19 گسترش می یابد

دکتر سمیر گوپتا می گوید کانادا در حال انجام تست های بیشتر و دیدن بیشتر موارد اما سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند مدیریت تا کنون. 6:18
 • هند ramped تا محدودیت های مسافرتی و بسته مرزی با کشور همسایه میانمار برای مقابله با شیوع این بیماری به کشورهای سراسر جنوب آسیا گزارش افزایش موارد در روز چهارشنبه. هند گفت که با شروع روز جمعه آن را به حالت تعلیق همه ویزای توریستی به این کشور تا 15 آوریل است. مجموع موارد در کشور افزایش یافت و به 68 روز چهارشنبه.
 • در افغانستان تعداد موارد تایید شده افزایش یافت و به هفت نفر از چهار کشور وزارت بهداشت گفت.
 • جمهوری دموکراتیک کنگو خود را تایید اولین مورد از coronavirus در جمعه آوردن تعداد در کشورهای جنوب صحرای آفریقا برخورد با این بیماری همه گیر به هفت.
 • اندونزی می گوید یک خارجی تبدیل شده است و آن اول مرگ و میر از COVID-19. Achmad Yurianto دولت سخنگو در تلاش برای جلوگیری از coronavirus گفت: از 53 سال به حال به دیابت و بیماری های ریوی و تا به حال قرارداد این ویروس در خارج از کشور.
 • هندوراس خود را تایید کرده است دو مورد اول از ویروس — یک زن که در سفر از اسپانیا و یک زن که در سفر از سوئیس.
 • گواتمالا وزیر بهداشت گفت: کشور خواهد شد ممنوعیت ورود شهروندان کشورهای اروپایی و ایران و چین و کره جنوبی شروع سهشنبه در تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus. این کشور آمریکای مرکزی است و در عین حال برای تایید هر گونه موارد COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>