Coronavirus: چه در کانادا و جهان در روز شنبه

آخرین:

اعضای مجلس بحث خواهد شد و سپس در اعتراض روز شنبه به آزاد کردن میلیاردها دلار کمک مالی برای کانادایی ها و کسب و کار به آب و هوا COVID-19 بحران با احزاب مخالف موافقت خود را اجازه می دهد برای به اتفاق آراء رضایت در آن را به قانون در اواخر روز, منابع گفته اند CBC News.

نخست وزیر جاستین ترودو را در حضور و غیاب برای نادر آخر هفته نشستن به تعداد نسبتا کمی از نمایندگان مجلس بررسی قانون که تصحیح شد از اصلی یارانه دستمزد لایحه در ماه مارس است. مجلس عوام خواهد reconvene شروع در 12:15 p. m. ET. سنا خواهد نشستن شروع حدود 4 p. m. ET.

پیش نویس یک کپی از لایحه مشترک با احزاب مخالف دوشنبه گذشته و آنها شده اند برگزاری مذاکرات با حاکم لیبرال ها پس از آن.

تنها در حدود 20 نمایندگان مجلس خواهد بود که در خانه به اندازه کافی برای رسیدن به حد نصاب به منظور حفظ فاصله فیزیکی اقدامات است. نخست وزیر جست و خیز خود را معمول روزانه, رسانه های توجیهی در خارج از محل اقامت خود را به منظور پیوستن به بحث خواهد شد و به جای آدرس کانادایی از درون عوام.

او قصد دارد به زمان را در روز یکشنبه و دوشنبه به صرف زمان با خانواده. ترودو در درجه اول شده است کار از خانه از مارس 12 هنگامی که همسر خود را آزمایش مثبت برای COVID-19.

سازمان دیده بان | Scheer و سینگ در ویکیانبار recovening:

رهبر مخالفان اندرو Scheer و NDP رهبر Jagmeet سینگ صحبت با استانی میزبان وسی Kapelos 10:13

تا پایان جمعه وجود دارد 22,148 تایید و presumptive موارد مسری بیماری تنفسی و 569 نفر مردهاند در سراسر کشور است. تایید عفونت های رسیده حدود 1.7 میلیون نفر در سراسر جهان از جمله بیش از 100 ، 000 مرگ و میر در حالی که تعداد موارد پیشی نیم میلیون نفر در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دفعات مشاهده شده است.

گسترش رمان کروناویروس اولین گزارش در چین در اواخر سال 2019 همچنان به عنوان مسیحیان در سراسر جهان خوانده شده را علامت آخر هفته عید پاک با رهبران کلیسا ارائه خدمات آنلاین در میان محدودیت در جمع آوری در pews.

در کانادا یک پزشک که توییتی در مورد سالمندان بیمار است که تصمیم به خودداری کردن از ونتيلاتور در حال حاضر درخواست دولت را فراموش نکنید در مورد جامعه پزشکان در طول بیماری همه گیر.

در روز پنج شنبه دکتر نادیا علم جورج تاون, Ont., ارسال یک صدای جیر جیر در مورد 72 ساله با بدتر شدن COVID-19 علائم او درمان می شود آن روز است. با وجود این واقعیت است که وضعیت خود را به سرعت بدتر شدن علم گفت: او نمی خواست به قلاب می شود تا به دستگاه گاهی اوقات بحرانی برای حفظ COVID-19 بيمار زنده است.

“او رو به من کرد و گفت:” اگر من بروم اگر من بمیرم از این من ترجیح می دهند که به دنبال در آسمان است. من ترجیح می دهند که به دنبال در خانواده,'” علم گفت: CBC را رزماری بارتون در جمعه مصاحبه.

 

به جای علم نشسته و به نام خانواده خود را.

که توییت زده وتر با کانادایی ها آن را به عنوان به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته آنلاین, اما علم وجود دارد گفت: یکی دیگر از مسئله فشار او می خواهم خطاب.

در حالی که بیمارستان ها در حال حاضر مبارزه با خطرناکی پایین تامین تجهیزات حفاظت فردی مثل لباس و ماسک علم گفت: بسیاری از پزشکان خانواده در حال حاضر اجرا به طور کامل. و در حالی که دولت راه اندازی کرده است اقدامات لازم برای تامین و بیمارستان و این مهم پزشکان محلی باید تجهیزات مورد نیاز آنها را به عنوان به خوبی.

سازمان دیده بان|, دکتر, مذاکرات در مورد احساس وحشت و نگرانی در اطراف قرار دادن COVID-19 بيمار در حمایت از زندگی:

دکتر نادیا علم جورج تاون, Ont., توضیح می دهد که چگونه یک سالمند بیمار نمی خواهد کار بر روی یک دستگاه تهویه و چگونه کودکان خود می ترسند که او بیش از حد ممکن است مریض است. 10:28

“من می دانم که شما در حال تمرکز بر روی بيمارستان — لطفا فراموش نکنید که در مورد جوامع” علم گفت: “چرا که جایی است که ما مراقبت از ما حامله, بیماران, که جایی است که ما مراقبت از بچه های کوچک است که جایی که من مراقبت از بیماران مبتلا به نارسایی قلبی و سرطان برای کنترل درد.”

روز جمعه نخست وزیر ترودو خطاب به مسئله بهداشت و درمان-مراقبت از کارگران پیمانکاری ویروس و نیاز به کارگران بیمارستان به تجهیزات حفاظت شخصی. او گفت: سلامت کارگران نیاز به دانستن “است که ما باید خود را پشت” و حمایت آنها نیاز دارید. بهداشت و سلامت دیگر کارگران در حال حاضر به ابراز نگرانی در مورد کمبود از این دنده محافظ آنها نیاز دارید.

روزانه جلسه خارج Rideau کلبه همچنین نگاه کمک های مالی به کسب و کار و تامین تجهیزات حفاظت فردی, اما نخست وزیر نیز در زمان سوال در مورد تست و گفت که گسترش و تست خواهد بود “بخش مهمی” از مسیر رو به جلو است.

پس از مواجهه با تماس برای اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که در حال رانندگی بود تصمیمات کانادا مقامات بهداشتی فدرال در روز پنج شنبه ارائه مدلسازی اطلاعات در مورد چگونگی شیوع بیماری می تواند آشکار.

دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر گفت که این مدل نیست توپ کریستال — اما آنها “به ما کمک به برنامه ریزی و آنها به ما بگویید که ما جمعی اقدامات می تواند مستقیم و تاثیر قابل توجهی در این بیماری همه گیر سیر.”

یک فرد با پوشیدن P100 تنفسی عبور از یک خیابان در مرکز شهر Eastside ونکوور روز جمعه. (Darryl Dyck/کانادا مطبوعات)

این مدل نشان می دهد که حتی با دقیق بهداشت عمومی اقدامات کانادا می توانید ببینید 4,400 مرگ و میر مرتبط با این بیماری همه گیر در حال رشد. که در شکل خوش بینانه ترین در مدل های ارائه شده — فقط یکی از پیش بینی های ارائه شده توسط مقامات که تاکید کرد که مردم چگونه رفتار می کنند در حال حاضر به بحرانی خواهد بود که چگونه این بیماری همه گیر تکامل می یابد.

مقامات بهداشتی پیش بینی شده است که 11,000 کانادایی ها می میرند بیش از این دوره از بیماری همه گیر اگر 2.5 درصد از جمعیت آلوده شد تعدادی که به افزایش 22,000 اگر عفونت رای دادن آمار پنج درصد از جمعیت. همه پیش بینی ها “بسیار حساس” به رفتارها و تام گفت: همانطور که مقامات بهداشت برشمرد مدل با اقدامات سختگیرانه و همچنین ارائه یک نگاه اجمالی به آنچه ممکن است اتفاق افتاده و بدون کنترل.

مقامات بهداشت عمومی باید خواست مردم را به ماندن در خانه جلوگیری از اجتماعات بزرگ و نگه دارید تا فیزیکی, فاصله, شستن دست ها و دیگر اقدامات.

سازمان دیده بان | مقامات بهداشت عمومی می خواهند مردم را از هم جدا ماندن به سرعت گسترش COVID-19. در اینجا نگاهی به نحوه انجام این کار در برخی شرایط روی حیله و تزویر:

فیزیکی فاصله کاملا تغییر کرده ما چگونه معاشرت. اما هنوز هم وجود دارد برخی از حالات که در آن آن را دشوار است به محدود کردن ما تماس فیزیکی با دیگران است. در اینجا این است که چگونه به بهترین آنها را حرکت. 3:23

روز جمعه ترودو گفت: کاناداییها باید همچنان به آن دسته از اقدامات پیشگیرانه برای “تعداد هفته و پس از آن احتمالا ما می توانیم, و من امیدوارم که قادر به بحث در مورد آرامش بخش قوانین فعلی در تابستان.”

“اما حتی در پاییز ما را مجبور به زندگی با برخی اقدامات برای حفظ امنیت شما و به حداقل رساندن خطر ابتلا به حیات COVID-19” او گفت:, و اضافه کرد که مردم باید در انتظار یک بازگشت کامل به حالت عادی تا زمانی که یک واکسن علیه بیماری تنفسی, همچنین شناخته شده به عنوان SARS-CoV-2.

که هشدار در برابر کاهش محدودیت حرکت

در جای دیگر به عنوان هفته از مستندات تمدید شد در کشور بعد از کشور جهان دولت ها فشرده شدند به سهولت و محدودیت های کلیدی کسب و کار و صنایع.

پس از دو هفته توقف غیر ضروری در فعالیت های اقتصادی اسپانیا تصمیم گرفت که اجازه می دهد کارخانه ها و سایت های ساخت و ساز به سر کار در روز دوشنبه در حالی که مدارس اکثر مغازه ها و دفاتر بسته باقی خواهد ماند. در ایتالیا صنعتی لابی در مناطق به نمایندگی از 45 درصد از آن اقتصادی خروجی از دولت خواست به سهولت خود در دو هفته مستند در تمام غیر ضروری تولید گفت: “خطرات قطعی خاموش کردن خود موتور و هر روز که می گذرد خطر رشد می کند و نه قادر به راه اندازی مجدد آن است.”

رئیس سازمان بهداشت جهانی Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار داد که پیش از موعد لغو محدودیت می تواند “منجر به یک کشنده تجدید حیات.”

سازمان دیده بان | هشدار در برابر لغو محدودیت سرعت بیش از حد

سازمان بهداشت جهانی می گوید که محدودیت های بلند قبل از موعد مقرر طول coronavirus همه گیر می تواند منجر به یک کشنده تجدید حیات ویروس. 1:35

او از این گفته شده بود “خوش آمدید کند” این بیماری همه گیر در برخی از کشورهای اروپایی — ایتالیا و آلمان و اسپانیا و فرانسه وجود دارد اما تا به حال شده است یک “هشدار دهنده شتاب” در جاهای دیگر از جمله جامعه انتقال در 16 کشور از آفریقا است.

وجود دارد هیچ درمان شناخته شده و یا واکسن برای COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. در حالی که بسیاری از افرادی که قرارداد این بیماری را تجربه خفيف علائم مقامات بهداشت هشدار داده اند که بخش خاصی از جامعه از جمله افراد مسن و افراد مبتلا از قبل موجود مسائل بهداشتی صورت معرض خطر بالاتر ابتلا به بیماری شدید و مرگ شود.

این آژانس بهداشت عمومی کانادا است که ارسال اطلاعات به روز در مورد این ویروس می گوید که COVID-19 یک “تهدید جدی سلامت.” آژانس می گوید که خطر متفاوت بین جوامع اشاره می کند که به طور کلی خطر ابتلا به کانادایی ها ” بالا در نظر گرفته.”

خوانده شده در یک نگاه در آنچه اتفاق می افتد در کانادا و سراسر جهان است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در استان ها و مناطق

همانطور که از نیمه شب و در جمعه کانادا تا به حال بیش از 22,100 تایید و presumptive موارد COVID-19. استان ها و مناطق مختلف است که ارائه اطلاعات در بهبود موارد ذکر شده بیش از 6000 به عنوان حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر است که در سلامت عمومی اطلاعات و گزارش لیست 621 COVID-19-مربوط به مرگ و میر در کانادا و همچنین دو coronavirus مرتبط با مرگ و میر ناشی از کانادایی ها در خارج از کشور.

بریتیش کلمبیا بالا دکتر می گوید او قصد ندارد برای ساخت پیش بینی های اطراف ممکن است COVID-19 مرگ عوارض. “ما مدل سازی است که در مورد آنچه که ما نیاز به آماده شدن برای” دکتر بانی هنری گفت. “همانطور که می بینید, مرگ چیزی نیست که می توان پیش بینی کرد. این بستگی دارد که چگونه خود را شیوع می یابد.” جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در B. C.

دو ماسک می پوشند به عنوان افراد تمرین فیزیکی فاصله در کلگری در روز پنج شنبه در میان در سراسر جهان COVID-19 بیماری همه گیر. (جف مک اینتاش/کانادا مطبوعات)

آلبرتا گزارش بالاترین تک روز شمار تلفات با هفت مرگ و میر. آنها شامل چهار مرگ و میر در مکنزی Towne ادامه مراقبت مرکز در کلگری آوردن تسهیلات در مجموع به 17.

در ضمن, آلبرتا افسر ارشد پزشکی دکتر دینا Hinshaw گفت: اجباری جدید ماسک مورد نیاز در محل قرار داده برای سلامت کارگران در دراز مدت مراقبت از سایت ها و کارکنان در ادامه مراقبت از خانه را مانع از حرکت از مرکز به مرکز شروع هفته آینده. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در آلبرتا.

یک زن دیده می شود پوشیدن ماسک در تورنتو سیستم مترو به عنوان شهر copes با خاموش شدن با توجه به این رمان coronavirus در تاریخ 1 آوریل. (کول Burston/گتی ایماژ)

ساسکاچوان اعلام کرد 50 میلیون دلار بودجه برای کمک به کوچک و متوسط کسب و کار را تحت تاثیر عواقب COVID-19 شیوع. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در ساسکاچوان از جمله آنچه برتر است گفت: در مورد اینکه آیا شرایط اضطراری عمل باید استفاده شود.

در مانیتوبا یک وینیپگ در 70s مرده است آوردن این استان تعداد مرگ و میر به چهار. علاوه بر این سه نفر در ارتباط ملی میکروبیولوژی آزمایشگاهی در وینیپگ آزمایش مثبت است. همه آنها در خود به انزوا و Manitoba بهداشت در حال انجام است تماس, ردیابی ایمیل به دست آمده توسط CBC News می گوید. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در این استان ،

تقریبا خالی مرکز شهر وینیپگ دیده می شود در روز جمعه. (Trevor شور/CBC)

از دولت انتاریو در روز شنبه گفت: این تمدید تا مارس 23 تمام اضطراری سفارشات در محل تحت یک بخش از استان را مدیریت اضطراری و حفاظت مدنی قانون اعلام شده در 17 مارس برای کمک به کاهش گسترش عفونت است.

که به معنی ادامه داد: بسته شدن از امکانات رفاهی در پارک ها و مناطق تفریحی و غیر ضروری در محل اماکن عمومی و کافه ها و رستوران ها همراه با محدودیت در گردهمایی های اجتماعی و منع از قیمت درآوردن. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در انتاریو است.

مدارس در کبک می تواند بازگشایی به عنوان اوایل به عنوان ممکن است, برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت روز جمعه گفت. او با اشاره به آخرین شماره در coronavirus همه گیر به عنوان شواهدی وجود دارد که موج اول ثبات است هر چند استان در ادامه به مهمترین موارد در کشور است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کبک از جمله جزئیات بیشتر در مورد کارکنان اضافی در حال ارسال به آمار خانه های سالمندان.

امدادگران یک بیمار از آمبولانس در وردن بیمارستان در مونترال در روز جمعه. (Graham Hughes/The Canadian Press)

نیوبرانزویک برتر بلین هیگز گفت: این امید وجود دارد این استان می تواند به بازگشت به “عادی در برخی از فرم در این تابستان.” هیگز گفت که بازگشایی کسب و کار شما بستگی دارد که چگونه وضعیت تکامل می یابد و در هفته های آینده و ماه و اشاره کرد که اقتصاد نمی بازگشایی به طور کامل تا زمانی که یک واکسن توسعه یافته است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. B.

نوا اسکوشیا قصد ندارد به لغو محدودیت در محل به دلیل COVID-19 حداقل تا ماه ژوئن است. دکتر رابرت عجیبی استان برتر افسر بهداشت گفت: در تابستان “در حال رفتن به نگاه تا حدودی متفاوت تر از بسیاری از تابستان است.” جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. S.

جزیره پرنس ادوارد ایجاد کرده است $750,000 صندوق برای کمک به کشاورزان به عنوان آنها صورت خرید اینترنتی از رمان coronavirus. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد بر روی P. E. I.

نیوفاندلند و لابرادور وزیر بهداشت هشدار به مردم است که این استان را در اوج است و انتظار می رود بعد از استانهای دیگر — و می گوید که محدودیت می تواند در جای خود برای سال آمده است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. L.

یوکان دولت ارائه کمک های مالی برای کسب و کار واجد شرایط شده اند که نهفته COVID-19 و اقدامات لازم برای مبارزه با آن است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در سراسر کانادا در شمال.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در ایالات متحده

از آسوشیتد پرس و رویترز به روز شده در 6 p. m. ET

مقامات بهداشتی گزارش داده اند که صدها نفر در شهر نیویورک و منطقه اطراف آن را منطقه ای با حدود 20 میلیون نفر است که حساب برای بیش از نیمی از 500,000 آمریکا موارد که شامل بیش از 18,500 مرگ و میر.

ایالات متحده حساب برای بسیاری از جهان را تایید موارد COVID-19 بسیار مسری بیماری ریوی ناشی از رمان coronavirus. تنها در ایتالیا ثبت شده بیشتر مرگ و میر. ایالات متحده دیگر نقاط داغ در دیترویت لوئیزیانا و سرمایه های ملی واشنگتن است.

سازمان دیده بان | این زمان به جلو و عقب می گوید دکتر Anthony Fauci:

کاخ سفید COVID-19 پزشکان هشدار می دهند در برابر خوشنودی اگر ایالات متحده عفونت اعداد شروع به درست کردن. 1:17

تعداد مرگ و میر در شهر نیویورک در حال حاضر در مجموع بیش از 7,800. مقامات گفت: تعداد زیادی از مردم در مراقبت های ویژه کاهش یافته و برای اولین بار در روز جمعه پس از اواسط ماه مارس و بستری شدن در بیمارستان شد کاهش: 290 جدید بیماران در یک روز در مقایسه با روزانه را افزایش می دهد از بیش از 1 ، 000 هفته گذشته است.

جنوب فلوریدا تبدیل شده است یکی از نقاط داغ در ایالات متحده با تایید موارد بیش از 17,448 و مرگ و میر رسیدن به 419 عنوان از جمعه.

انتخابات در Yongin کره جنوبی خود را بررسی کنید دنده محافظ در روز شنبه به عنوان آنها منتظر رای دهندگان در رای گیری اولیه برای 15 آوریل انتخابات خاص در ايستگاه راه اندازی برای coronavirus بیماران و کارکنان پزشکی. (Hong Ki-برنده/آسوشیتد پرس)

اجتماعی فاصله یک مشکل در دولت می گویند مقامات محلی به ویژه در جنوب فلوریدا که در آن مردم به صف شدند تا اقدام به درخواست برای مزایای بیکاری در فرد پیش از آن در هفته دولت سایت غرق شد.

جدید دولت آمریکا آمار و ارقام نشان می دهد رمان coronavirus عفونت خواهد سنبله در طول تابستان اگر stay-at-home سفارشات در حال برداشته و پس از 30 روز به عنوان برنامه ریزی شده نیویورک تایمز روز جمعه گزارش داد. آن ذکر شده جداگانه پیش بینی از ایالات متحده در بخش های امنیت و سلامت و خدمات انسانی طرح ریزی تلفات می تواند به 200,000 اگر stay-at-home سفارشات برداشته می شوند.

اضطراری هشدار دیده می شود بر روی یک تلفن در Dartmouth, N. S. روز جمعه. (اندرو تورنتو/کانادا مطبوعات)

در شهر نیویورک مقامات کوتاه مقدار زمان بلامعارض باقی مانده برگزار خواهد شد و قبل از آنها به خاک سپرده شده در این شهرستان در گورستان عمومی به عنوان شهرستان در تلاش برای مقابله با نصب مرگ و میر و کاهش سردخانه فضا.

سازمان دیده بان | فیلم هواپیماهای بدون سرنشین را نشان می دهد بدن در تابوت به خاک سپرده شد در شهر نیویورک:

شهر نیویورک دفن تر از آن مرده در یک پاتر زمینه در جزیره هارت در میان افزایش مرگ و میر به دلیل coronavirus. 3:24

تحت سیاست جدید این دفتر معاینات پزشکی را نگه داشتن بدن در ذخیره سازی فقط برای 14 روز قبل از آنها به خاک سپرده شده در این شهر پاتر زمینه در جزیره هارت.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان

از آسوشیتد پرس و رویترز به روز شده در 7:00 p. m. ET

ایران شروع به بازگشایی ادارات دولتی پنج شنبه پس از مختصری در سراسر کشور مستند به کمک شامل بدترین شیوع کروناویروس در خاورمیانه است که به کشته شدن بیش از 4,300 مردم در این کشور از 68,000 کل موارد.

مقامات دستور داده بود اکثر سازمان های دولتی و غیر ضروری کسب و کار بسته باقی می ماند برای یک هفته پس از تعطیلات نوروز به پایان رسید و در آوریل. 4.

رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای پیشنهاد تجمع جرم ممکن است منع از طریق مقدس اسلام روزه ماه رمضان اجرا می شود که از اواخر ماه آوریل از طریق بسیاری از ممکن است.

وجود دارد بیش از 134,000 موارد تایید شده از کوروناویروس در خاورمیانه از جمله بیش از 5,300 مرگ و میر.

کره جنوبی اعلام کرد قصد دارد روز شنبه به بند ردیابی مچبند در افرادی که مخالف قرنطینه سفارشات. مقامات می گویند کنترل سختگیرانه تر ملزم به دلیل برخی از 57,000 افرادی که تحت دستور به ماندن در خانه را تضعیف و با پشت سر گذاشتن گوشی های هوشمند با برنامه های ردیابی. برنامه ریزی برای استفاده گسترده تر از مچبند شد مدرج پس از مخالفت با حقوق بشر و فعالان حقوقی.

بریتانیا وزیر بهداشت در روز شنبه تصریح کرد تجدید نظر برای مراقبت های بهداشتی کارگران به استفاده بیش از حد شخصی, تجهیزات حفاظتی, اصرار هر کس به درمان PPE به عنوان یک “منبع با ارزش.” مت هنکاک نظر آمد پس از او به تازگی با آن مواجه واکنش از مراقبت های بهداشتی کارگران که می گویند که آنها به اندازه کافی نیست PPE در هنگام درمان بیماران با COVID-19.

روز جمعه دولت انگلیس گفت: در مجموع 8,958 مردم بود در بیمارستان درگذشت و پس از آزمایش مثبت برای این ویروس تا 980 از روز قبل. که روزانه به افزایش بود و بزرگتر از هر چیز شاهد در ایتالیا و اسپانیا دو کشور اروپایی با بیشترین تعداد coronavirus مرتبط با مرگ و میر.

ایتالیایی مقامات با استفاده از هلیکوپتر و هواپیماهای بدون سرنشین و پا تا پلیس چک برای اطمینان از ایتالیایی ها نمی خارج از خانه خود را برای عید پاک تعطیلات آخر هفته. این ویروس به کشته شدن بیش از 18,800 مردم در ایتالیا و بیش از 95,000 در سراسر جهان با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

Coronavirus ادعا کرده است حداقل 15,843 زندگی در اسپانیا و رسما آلوده 152,446 مردم اگر چه هر دو رای از سرایت و مرگ و میر هستند حذف رسمی وزارت بهداشت داده ها نشان داد جمعه. به 605 جدید مرگ و میر ثبت شده یک شبه شد بالاترین افزایش از ژانویه 24.

یک فرد با یک کیسه اهدا مواد غذایی از ون خارج از یک کلیسا در لارنس, Mass., در روز جمعه. (Elise Amendola/آسوشیتد پرس)

وجود نشانه های دلگرم کننده در فرانسه که در آن ملی سلامت سازمان را دیدم نشانه های بحران ثبات است هر چند بیش از 13000 زندگی از دست داده اند. وزارت بهداشت و درمان گفت: 7,004 نفر در بخش مراقبت های ویژه یک سقوط 62 یا 0.9 درصد زیر یک درصد سقوط در روز پنج شنبه.

کارگران تمیز کردن Hazleton مرکز ترانزیت در Hazleton, Pa. در روز جمعه. (وارن رودا/استاندارد-بلندگو از طریق AP)

هند 21 روز در سراسر کشور مستند قرار بود تا پایان روز سه شنبه اما نارندرا نخست وزیر تصمیم گرفته است به گسترش آن برای مقابله با گسترش coronavirus دهلی دولت رئیس جمهوری گفت: بدون گفتن چه مدت تمدید خواهد بود.

در قزاقستان10 نفر آزمایش مثبت برای رمان coronavirus در یکی از کارگر اردوگاه های واقع در کنار غول Tengiz نفتی قزاقستان مقامات گفت: در روز شنبه. شورون رهبری کنسرسیوم عامل Tengiz مرکزی کشور آسیایی شماره 1 تولید کننده نفت بود فورا در دسترس برای اظهار نظر در روز شنبه.

ترکیه اعلام کرد که دو روز مستند در استانبول و آنکارا و دیگر شهرهای بزرگ این کشور تلفات رز بالاتر از 1000. این حرکت را پوشش می دهد که 31 استان ترازو تا محدودیت های که تحت آن افراد زیر سن 20 و شهروندان ارشد گفته شده است به ماندن در خانه.

سلامت-کارگران گریه طول یک بنای یادبود برای همکار خود که درگذشت COVID-19 در سورو اوچوا بیمارستان در لگنس اسپانیا در روز جمعه. (مانو فرناندز/آسوشیتد پرس)

یمن گزارش داد که اولین مورد در روز جمعه به عنوان کمک گروه سعی می کنید برای آماده شدن برای شیوع آن جنگ را به هم ریخت نظام سلامت و گسترش گرسنگی و بیماری است.

چین در ووهان شهرستان که در آن همه گیر شروع شد و هنوز تست ساکنان به طور منظم با وجود آرامش بخش سخت آن دو ماه مستند با این کشور با احتیاط ارتجاعی آن را به عنوان مجموعه مناظر خود را در عادی سازی اقتصاد است.

تعداد کل رمان coronavirus عفونت در ژاپن آمار 6,003 در جمعه پخش عمومی NHK گزارش شده است.

مردم رعایت اجتماعی فاصله آنها به عنوان صف تا به فروشگاه در خارج یک شعبه از فروشگاه های زنجیره ای تسکو در غرب لندن در روز جمعه. (مت Dunham/آسوشیتد پرس)

همه بوتسوانا نمایندگان مجلس از جمله رئیس جمهور خواهد بود و در قرنطینه به مدت دو هفته و تست شده و پس از یک کارگر بهداشت غربالگری قانونگذاران برای این ویروس آزمایش مثبت است.

در کنیا پایتخت نایروبی مردم از جان گذشته برای مواد غذایی stampeded هل دادن از طریق یک دروازه در یک منطقه در کیبرا زاغه. پلیس با شلیک گاز اشک آور مجروح شدن چند نفر.

این بیماری همه گیر است که تا کنون آلوده بیش از 440 نفر در بورکینا فاسو از جمله شش وزرای دولت و کشته شدن 24.

سازمان دیده بان | که برد coronavirus نگرانی در مورد تشدید تنش در آفریقا

سازمان بهداشت جهانی به طور فزاینده ای نگران گسترش coronavirus در آفریقا که در مناطق روستایی به ویژه آسیب پذیر است. 1:09

شیلی شروع خواهد شد توزیع گواهینامه به افرادی که بهبود یافته اند که آنها را معاف از پیوستن به قرنطينه و یا محدودیت های دیگر.

مکزیک ثبت شده است اول مرگ و میر زنان باردار از coronavirus به گزارش تلفات رسیده 194 وزارت بهداشت گفت:

برزیل را وزارت بهداشت می گوید: یک نوجوان از یک قبیله بومی است درگذشت coronavirus مارک اولین ساکنان یک جامعه بومی به مرگ از COVID-19 و بالا بردن سطح هشدار در مورد گسترش ویروس در این کشور به اراضی حفاظت شده. در همین حال رئیس جمهور Jair Bolsonaro در زمان به خیابان های برازیلیا در جمعه نقاشی جمعیت و تبریک پیروان او در آخرین عمومی مقاومت مواجه برابر انزوای اجتماعی اقدامات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>