Coronavirus: چه در کانادا و جهان در آوریل 11

آخرین:

دولت فدرال یارانه دستمزد قانون مصوب مجلس شنبه پس از اورژانس نشسته که دیدم کف نمایندگان مجلس همکاری بین نمایندگان مجلس تمام خطوط سیاسی.

قانون پاک هر دو مجلس پارلمان روز پس از مذاکرات طولانی میان دولت و احزاب مخالف تولید یک توافق برای تصویب لایحه ای است که به جریان میلیاردها دلار به شرکت در طول COVID-19 بحران است.

این لایحه دریافت تاییدیه سلطنتی از استاندار جولی پایت حدود 9:30 p. m. ET.

طی اطلاعیه ای که عوام به حال تصویب لایحه مجلس آنتونی روتا مشخص مناسبت به عنوان “روز استثنایی در این میان استثنایی ،

نمایندگان مجلس در سراسر فدرال احزاب و تشکر از همکاران خود را برای همکاری با یکدیگر به فشار این قانون رو به جلو به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

اعضای پارلمان حضور در تعداد محدود و نشسته جدا برای تمرین فیزیکی, فاصله, هستند دیده می شود در مجلس عوام در پارلمان هیل در روز شنبه. (جاستین Tang/کانادا مطبوعات)

پرداختن به یک گروه از نمایندگان مجلس و نخست وزیر جاستین ترودو گفت: در سخنرانی پرشوری که کانادایی’ عزم راسخ برای مبارزه با ویروس و نگاه کردن به یک دیگر می تواند برای آزمایش قرار داده است — هر چند او فکر می کند آنها را به چالش.

نخست وزیر تشبیه وضعیت کنونی به یک جنگ اما به جای یک خط مشخص شده با سیم خاردار گفت: خط مقدم در این بیماری همه گیر است که در همه جا — در خانه ها و بیمارستان ها و فروشگاه های مواد غذایی.

“بدون قید و شرط و بدون مکث ما باید مبارزه برای هر اینچ از زمین در برابر این بیماری است. ما باید وجود داشته باشد برای یکی دیگر را به عنوان ما هیچ تلاشی برای حفاظت از آینده جمعی ما,” ترودو گفت.

تایید عفونت های رسیده حدود 1.7 میلیون نفر در سراسر جهان از جمله بیش از 100 ، 000 مرگ و میر در حالی که تعداد موارد پیشی نیم میلیون نفر در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دفعات مشاهده شده است.

گسترش رمان کروناویروس اولین گزارش در چین در اواخر سال 2019 همچنان به عنوان مسیحیان در سراسر جهان خوانده شده را علامت آخر هفته عید پاک با رهبران کلیسا ارائه خدمات آنلاین در میان محدودیت در جمع آوری در pews.

مقامات بهداشتی باید پیش بینی شده است که 11,000 کانادایی ها می میرند بیش از این دوره از بیماری همه گیر اگر 2.5 درصد از جمعیت آلوده شد تعدادی که به افزایش 22,000 اگر عفونت رای دادن آمار پنج درصد از جمعیت. همه پیش بینی ها “بسیار حساس” به رفتارهای گفت: کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر ترزا تام به عنوان مقامات بهداشت برشمرد مدل با اقدامات سختگیرانه و همچنین ارائه یک نگاه اجمالی به آنچه ممکن است اتفاق افتاده و بدون کنترل.

سازمان دیده بان | دکتر پیتر لین بحث هفته گذشته را ‘جدی’ پیش بینی:

CBC پزشکی کمک کننده دکتر پیتر لین می گوید coronavirus بینی می تواند مردم را اقدامات پیشگیرانه مانند جسمی فاصله جدی تر و توضیح می دهد که چگونه تغییر اعداد تحت تاثیر دستورالعمل در پوشیدن ماسک. 5:38

مقامات بهداشت عمومی باید خواست مردم را به ماندن در خانه جلوگیری از اجتماعات بزرگ و نگه دارید تا فیزیکی, فاصله, شستن دست ها و دیگر اقدامات.

این آژانس بهداشت عمومی کانادا است که ارسال اطلاعات به روز در مورد این ویروس می گوید که COVID-19 یک “تهدید جدی سلامت.” آژانس می گوید که خطر متفاوت بین جوامع اشاره می کند که به طور کلی خطر ابتلا به کانادایی ها ” بالا در نظر گرفته.”

خوانده شده در یک نگاه در آنچه اتفاق می افتد در کانادا و سراسر جهان است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در استان ها و مناطق

همانطور که از شنبه شب و کانادا تا به حال 23,318 تایید و presumptive موارد COVID-19. استان ها و مناطق مختلف است که ارائه اطلاعات در بهبود موارد ذکر شده بیش از 6,600 به عنوان حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر است که در سلامت عمومی اطلاعات و گزارش لیست 702 COVID-19-مربوط به مرگ و میر در کانادا و همچنین دو coronavirus مرتبط با مرگ و میر ناشی از کانادایی ها در خارج از کشور.

سازمان دیده بان | مقامات بهداشت عمومی می خواهند مردم را از هم جدا ماندن به سرعت گسترش COVID-19. در اینجا نگاهی به نحوه انجام این کار در برخی شرایط روی حیله و تزویر:

فیزیکی فاصله کاملا تغییر کرده ما چگونه معاشرت. اما هنوز هم وجود دارد برخی از حالات که در آن آن را دشوار است به محدود کردن ما تماس فیزیکی با دیگران است. در اینجا این است که چگونه به بهترین آنها را حرکت. 3:23

بریتیش کلمبیا بالا دکتر می گوید: این استان با همکاری نزدیک با فدرال همتایان برای مقابله با شیوع در یک زندان فدرال در ماموریت, B. C. دکتر بانی هنری نیز اعلام کرد: 35 مورد و سه مورد مرگ در شنبه ترغیب ساکنان به ماندن در خانه برای تعطیلات آخر هفته طولانی و جلوگیری از “سفر غیر ضروری.” جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در B. C.

آلبرتا برتر جیسون کنی گفت: این استان خواهد بود ارسال تجهیزات به استان های دیگر مبارزه COVID-19. کنی گفت: آلبرتا تا به حال بیش از تجهیزات با تشکر از برنامه ریزی که شروع زود هنگام این بیماری همه گیر.

انتاریو دریافت خواهد کرد 250,000 N95 ماسک پنج میلیون رویه ماسک 15 میلیون دستکش, 87,000 عینک و 50 هواکش; کبک را دریافت خواهد کرد 250,000 N95 ماسک دو میلیون رویه ماسک و 15 میلیون دستکش; در حالی که بریتیش کلمبیا است که مجموعه ای برای دریافت 250,000 N95 ماسک. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در آلبرتا.

یک فرد با پوشیدن ماسک حمل مواد غذایی در حالی که راه رفتن در گذشته یک نقاشی دیواری در ادمونتون در روز شنبه. (Jason Franson/کانادا مطبوعات)

ساسکاچوان ثبت کرده است چهارم آن مرگ است. آزادی مطبوعات از استان گفت: کسی که مرده است ساسکاچوان اقامت در 60s و درگذشت از COVID-19 مربوط به عوارض است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در ساسکاچوان.

در مانیتوبا یک وینیپگ تیم پزشکی طراحی شده تا به یک ماسک جدید برای مراقبت از سلامت کارگران است که می تواند کمک به جای N95 ماسک — اما این استان هنوز هم نیاز به پیدا کردن کسی به آنها را. منیتوبا به دنبال ارسالی از تولید کنندگان محلی است که قادر خواهد بود برای شروع ساخت جدید ماسک به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در این استان ،

از دولت انتاریو در روز شنبه گفت: این تمدید تا مارس 23 تمام اضطراری سفارشات در محل تحت یک بخش از استان را مدیریت اضطراری و حفاظت مدنی قانون اعلام شده در 17 مارس برای کمک به کاهش گسترش عفونت است.

که به معنی ادامه داد: بسته شدن از امکانات رفاهی در پارک ها و مناطق تفریحی و غیر ضروری در محل اماکن عمومی و کافه ها و رستوران ها همراه با محدودیت در گردهمایی های اجتماعی و منع از قیمت درآوردن. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در انتاریو است.

انتاریو برتر داگ فورد سنگ تجهیزات حفاظت شخصی از وسیله نقلیه خود را در طول یک درایو کمک مالی در تورنتو در روز شنبه. (Tijana مارتین/کانادا مطبوعات)

کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت می گوید: یک پلیس در پی یک مونترال-منطقه خصوصی در دراز مدت مراقبت از خانه که در آن 31 ساکنان فوت کرده اند و این استان قصد دارد به پیاده سازی شبکه خود را در دراز مدت مراقبت از خانه پس از COVID-19 بیماری همه گیر.

پرستاران می گویند ساکنان در CHSLD Herron شدند unfed و untended با پوشک و خاکی تخت. ایتالیایی, توالت گفت: این خانه مالک حاضر به ارائه پروندهها به دولت تا آخرین شب آن است که تعداد مرگ و میر به نور آمد. او گفت: پنج نفر از 31 CHSLD Herron ساکنان که فوت کرده بود قرارداد COVID-19. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کبک.

متخصصین حمل و نقل بیمار از Maison Herron دراز مدت مراقبت از خانه در مونترال حومه Dorval, در روز شنبه. (Graham Hughes/The Canadian Press)

جزیره پرنس ادوارد گزارش هیچ مورد جدید برای سومین روز متوالی. با وجود که رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر هدر موریسون است اصرار نشینان به “بماند” بیش از آخر هفته عید پاک و همچنان به تمرین فیزیکی فاصله. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد بر روی P. E. I.

نیوبرانزویک گزارش هیچ مورد جدید امروز. علاوه بر این دولت می گوید: بهبود در حال حاضر تحت الشعاع فعال موارد است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. B.

نوا اسکوشیا ثبت 21 نفر — از جمله Halifax منطقه ای افسر پلیس — آوردن این استان را در مجموع به 428. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. S.

مردم در عمل اجتماعی سوريه به عنوان خط آنها را در خارج از فروشگاه در هالیفاکس در روز شنبه. (Jeorge سعدی/CBC)

نیوفاندلند و لابرادور است که گزارش دو مورد تأییدآوردن این استان تعداد موارد تایید شده به 241. مقامات بهداشتی می گویند 120 نفر بهبود یافته اند از این ویروس در حالی که وجود داشته است از سه مرگ و میر ناشی از COVID-19 در استان است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. L.

در کانادا, شمال, یوکان, دولت ارائه کمک های مالی برای کسب و کار واجد شرایط شده اند که نهفته COVID-19 و اقدامات لازم برای مبارزه با آن است. در شمال کبک منطقه Nunavik, مقامات گزارش ششم مورد. Nunavut تنها استان یا منطقه در کانادا بدون هر گونه موارد گزارش شده. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در سراسر کانادا در شمال.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در ایالات متحده

از آسوشیتد پرس در 8:30 p. m. ET

آمریکا مرگ و میر از coronavirus تحت الشعاع ایتالیا را برای بالاترین در جهان شنبه و پیشی گرفتن از 20000 عنوان شیکاگو و دیگر شهرستانها در سراسر غرب میانه آماده برای یک پتانسیل افزایش قربانیان و نقل مکان به مردن از سوختن نقاط داغ از سرایت.

نرخ مرگ و میر — است که تعداد کشته نسبت به جمعیت است که هنوز هم به مراتب بالاتر در ایتالیا از در ایالات متحده آمریکا است که بیش از پنج بار به عنوان بسیاری از مردم است. و در سراسر جهان تعداد واقعی مرده و آلوده هستند که بسیار بالاتر به دلیل تست کمبود مختلف شیوه های شمارش و پنهان برخی از دولتها.

با منطقه نیویورک هنوز هم در بحران و ترس و نصب بیش از گسترش این معضل به این کشور انجامید.

یک عضو ایالات متحده آمریکا گارد ملی چک های مردم در یک درایو از طریق COVID-19 تست سایت در شهر نیویورک در روز شنبه. (مریم Altaffer/آسوشیتد پرس)

حدود نیمی از مرگ و میر در ایالات متحده در منطقه متروپولیتن نیویورک که در آن بستری هستند با این حال کاهش و شاخص های دیگر نشان می دهد مستندات فیزیکی و دورى هستند “مسطح منحنی” عفونت و رفع این حالات روز قیامت.

ایالت نیویورک در روز شنبه گزارش شده 783 بیشتر مرگ و میر در مجموع بیش از 8,600.

در میانه جیب سرایت احساس خطر دولت و رهبران شهر و منجر به اجرای سختگیرانه تر.

بیست و چهار تن از ساکنان ایندیانا خانه سالمندان ضربه COVID-19 فوت کرده اند در حالی که یک خانه سالمندان در ایالت آیووا دیدم 14 مرگ و میر. شیکاگو طبخ شهرستان راه اندازی یک سردخانه موقت است که می تواند بیش از 2000 بدن. و شهردار شیکاگو لری Lightfoot شده است و رفتن در اطراف گفتن گروه از مردم را به “شکستن آن.”

مردم با پوشیدن ماسک محافظ عبور از یک دیوار با یک پیام نوشته شده در گچ در شیکاگو در روز شنبه. (نم Y. Huh/آسوشیتد پرس)

نزدیک به 300 زندانی در طبخ زندان شهرستان باید آزمایش مثبت برای این ویروس و دو فوت کرده اند.

در ویسکانسین مقامات بهداشت انتظار برای دیدن یک افزایش در coronavirus موارد پس از هزاران نفر از مردم رفت و به پای صندوق های رای در دولت ریاست جمهوری اولیه روز سه شنبه.

میشیگان فرماندار تمدید او دولت stay-در-خانه سفارش با مقررات جدید: مردم با خانه های متعدد دیگر ممکن است مسافرت بین آنها را.

و در کانزاس دادگاه عالی ایالت شنیده استدلال در مناقشه شنبه بین لیبریا لورا کلی و قانونگذاران جمهوریخواه کنگره که او لغو فرمان اجرایی ممنوعیت مراسم مذهبی و مجالس ترحیم با بیش از 10 نفر است.

ماسک محافظ قطع در یک ضد عفونی واحد در Battelle N95 زدايي سایت در سامرویل, Mass., در روز شنبه. (مایکل Dwyer/آسوشیتد پرس)

در همین حال مقامات وزارت دفاع می گویند که کاخ سفید تایید کرده است که تولید N95 ماسک.

با توجه به بیانیه $133 میلیون ما خواهد بود با استفاده از افزایش ظرفیت تولید ماسک به بیش از 39 میلیون بیش از 90 روز بعد. مقامات می گویند که این نام از شرکت های که انتخاب شده اند برای ایجاد ماسک در دسترس خواهد بود در روزهای آینده زمانی که قرارداد اعطا شده است.

ماسک ساخته خواهد شد تحت دفاع تولید عمل می کنند. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد قانون که به دولت فدرال گسترده قدرت به طور مستقیم از شرکت های خصوصی برای پاسخگویی به نیازهای ملی دفاع برای کمک به ارائه تجهیزات پزشکی.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان

از آسوشیتد پرس و رویترز به روز شده در 7:30 p. m. ET

ایران شروع به بازگشایی ادارات دولتی پنج شنبه پس از مختصری در سراسر کشور مستند به کمک شامل بدترین شیوع کروناویروس در خاورمیانه است که به کشته شدن بیش از 4,300 مردم در این کشور از 68,000 کل موارد.

مقامات دستور داده بود اکثر سازمان های دولتی و غیر ضروری کسب و کار بسته باقی می ماند برای یک هفته پس از تعطیلات نوروز به پایان رسید و در آوریل. 4.

رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای پیشنهاد تجمع جرم ممکن است منع از طریق مقدس اسلام روزه ماه رمضان اجرا می شود که از اواخر ماه آوریل از طریق بسیاری از ممکن است.

وجود دارد بیش از 134,000 موارد تایید شده از کوروناویروس در خاورمیانه از جمله بیش از 5,300 مرگ و میر.

پزشکی شرکت کارکنان کار در یک آزمایشگاه در coronavirus تست کیت فقط در خارج از تهران برگزار می شود. (ابراهیم نوروزی/آسوشیتد پرس)

کره جنوبی اعلام کرد قصد دارد روز شنبه به بند ردیابی مچبند در افرادی که مخالف قرنطینه سفارشات. مقامات می گویند کنترل سختگیرانه تر ملزم به دلیل برخی از 57,000 افرادی که تحت دستور به ماندن در خانه را تضعیف و با پشت سر گذاشتن گوشی های هوشمند با برنامه های ردیابی. برنامه ریزی برای استفاده گسترده تر از مچبند شد مدرج پس از مخالفت با حقوق بشر و فعالان حقوقی.

سازمان بهداشت جهانی گفت: آن دنبال شد به گزارش برخی از COVID-19 بيمار در کره جنوبی شد تست مثبت دوباره در ابتدا پس از تست منفی برای این بیماری است.

مقامات کره جنوبی روز جمعه گزارش 91 بيمار فکر پاک از رمان coronavirus تا به حال آزمایش مثبت دوباره. Jeong Eun-kyeong مدیر کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری گفت: در یک جلسه مطبوعاتی که این ویروس ممکن است “فعال” به جای بیماران در حال دوباره آلوده.

انتخابات در Yongin کره جنوبی خود را بررسی کنید دنده محافظ در روز شنبه به عنوان آنها منتظر رای دهندگان در رای گیری اولیه برای 15 آوریل انتخابات خاص در ايستگاه راه اندازی برای coronavirus بیماران و کارکنان پزشکی. (Hong Ki-برنده/آسوشیتد پرس)

بریتانیا وزیر بهداشت در روز شنبه تصریح کرد تجدید نظر برای مراقبت های بهداشتی کارگران به استفاده بیش از حد شخصی, تجهیزات حفاظتی, اصرار هر کس به درمان PPE به عنوان یک “منبع با ارزش.” مت هنکاک نظر آمد پس از او به تازگی با آن مواجه واکنش از مراقبت های بهداشتی کارگران که می گویند که آنها به اندازه کافی نیست PPE در هنگام درمان بیماران با COVID-19.

روز شنبه, بریتانیا گزارش 9,875 مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس پنجم بالاترین شماره ملی در سطح جهان است. این دومین روز متوالی است که این تعداد به مرگ کرده بود افزایش بیش از 900.

تقریبا از 80 ، 000 نفر در بریتانیا باید آزمایش مثبت برای این ویروس در میان آنها نخست وزیر بوریس جانسون است که در مراحل اولیه بهبودی در یک بیمارستان پس از گذراندن سه شب در بخش مراقبت های ویژه.

“نخست وزیر همچنان به بسیار خوب پیشرفت” سخنگوی دولت گفت.

سنت توماس ” در بیمارستان که در آن انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون پذیرفته شده است دیده می شود در لندن در روز شنبه. (آلبرتو Pezzali/آسوشیتد پرس)

ایتالیا را در صدر 19,000 مرگ و میر و 150,000 موارد coronavirus. نقاط عطف ضربه شد شنبه, حتی به عنوان کشور ادامه داد: برای دیدن اندکی کاهش در تعداد افراد بستری و در بخش مراقبت های ویژه.

مقامات شده اند هشدار ایتالیا به نگه داشتن گارد خود را حتی اگر تعداد موارد و مرگ و میر باریک است به خصوص در عید پاک تعطیلات آخر هفته هنگامی که بسیاری از آنها وسوسه برای رفتن به حومه شهر و یا ساحل دریا.

پلیس بازرسی شد راه اندازی در اطراف شریان عمده در میلان پایتخت از سخت ترین ضربه منطقه لمباردی — با 38 درصد از تمام موارد و بیش از نیمی از تمام مرگ و میر.

مردم در عمل اجتماعی فاصله گرفتن آنها در صف انتظار برای ورود در یک سوپر مارکت در سن دنتو در حومه میلان در روز شنبه. (Claudio Furlan/LaPresse از طریق AP)

اسپانیا گفت: آن را توزیع 10 میلیون ماسک صورت عمده در قطار و ایستگاه های مترو به عنوان کشور, گزارش, پایین ترین آن روزانه تعداد مرگ در نزدیک به سه هفته با 510.

وزیر کشور فرناندو گراند-Marlaska اعلام ساخته شده در روز شنبه و دو روز قبل از کارخانه و کارگران ساخت و ساز خواهد شد مجاز به بازگشت به کار. می آید که پس از دو هفته ممنوعیت رفت و آمد برای همه کارگران درگیر در مراقبت های بهداشتی و یا مواد غذایی تولید و توزیع. گراند-Marlaska می گوید پلیس و حفاظت مدنی افسران را توزیع ماسک در “عمده حمل و نقل عمومی گره” از شنبه تا چهارشنبه برای آن دسته از کارگران است.

اسپانیا تایید کرده است 161,852 عفونت و 16,353 مرگ و میر.

مراقبت های بهداشتی کارگران حمل بر روی یک برانکارد و دو سالمندان ساکن خانه سالمندان که تست مثبت برای COVID-19 در بارسلونا در روز شنبه. (Felipe دانا/آسوشیتد پرس)

در فرانسهاین کشور در بخش های مراقبت ويژه دیدم کمتر از بیماران برای سومین روز در یک ردیف. با این حال مرگ و میر در ادامه به کوه. بیش از 13000 نفر در حال حاضر مرده است.

در همین حال برخی از 160,000 فرانسه نیروهای امنیتی برگرفته از سراسر کشور برای اطمینان از احترام به مردم “ماندن صفحه اصلی” سرود بیش از آخر هفته عید پاک. پلیس ارسال شده در بزرگراه ورودی و دیگر مهم ترانزیت نقاط برای مردم در تلاش برای فرار از زندگی شهری; افسران سوار بر اسب خار سواحل و پارک در امتداد شمال فرانسه در ساحل; و هواپیماهای بدون سرنشین مورد استفاده قرار گرفت در دیگر مناطق به نقطه مردم هجوم سخت سلول قوانین. این قوانین تا پایان روز شنبه پس از یک ماه اما انتظار می رود تمدید شود.

پلیس اسب بررسی اسناد و مدارک آنها به عنوان گشت زنی در خیابان ها در شهر ساحلی Cancale فرانسه در روز شنبه. (David Vincent/آسوشیتد پرس)

ترکیه گزارش کرده است بیش از 5000 جدید کروناویروس موارد فشار کل به بالای 50000 تا پس از ضبط آن برای اولین بار تایید عفونت دقیقا یک ماه پیش.

وزیر بهداشت Fahrettin Koca می گوید وجود دارد 5,138 موارد قبلی 24 ساعت در نظر گرفتن این کشور در مجموع به 52,167. مرگ و میر افزایش به 1,101 با علاوه بر این از 95 مرگ و میر.

وزیر می گوید: افزایش موارد منعکس شده تعداد بیشتری از آزمون های در حال انجام — 33,170 بیش از 24 ساعت به تعداد کل آزمون به 340,380.

(CBC)

سرزمین اصلی چین در گزارش جدید 99 تایید coronavirus موارد در آوریل 11, از جمله 97 مربوط به مسافران از خارج از کشور از مجموع 46 موارد جدید یک روز پیش ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: در روز یکشنبه.

این کمیسیون در بیانیه ای گفت که 63 جدید بدون علامت coronavirus موارد گزارش شده در یکشنبه تا از 34 در روز شنبه.

سرزمین اصلی چین شمارش از عفونت در حال حاضر در 82,052 در حالی که مرگ و میر می ایستد در 3,339.

شانگهای چین, مرکز تجاری, کمک به بیش از نیمی از وارداتی موارد است. این شهرستان گزارش 52 جدید کروناویروس موارد در آوریل 11, همه مربوط به اتباع چینی از سفر خارج از کشور شهرداری کمیسیون بهداشت گفت: در روز یکشنبه.

از شانگهای موارد جدید, 51 پرواز همان پرواز از روسیه در مارس 10. 52 مورد شامل یک چینی ملی ورود به شانگهای از سفر به کانادا.

در ژاپن نخست وزیر ژاپن در حال ارسال “ماندن صفحه اصلی” پیام به عنوان مثال با ارسال در توییتر یک کلیپ تصویری از خود را در صفحه اصلی.

در یک ویدیو یک دقیقه ای نوشته شده در یکشنبه یک قیافه شینزو آبه نوازش سگ خود را می خواند یک کتاب جرعه از جام و کلیک بر روی یک کنترل از راه دور.

خواننده محبوب و بازیگر Gen Hoshino نیز برجسته در این ویدئو در یک تقسیم صفحه نمایش نواختن گیتار در حالی که در خانه است. Hoshino انجام آهنگ خود دفاع اجتماعی فاصله می رود که: “بیایید زنده ماندن و رقص هر یک از ما در هر کجا که هستیم همه ما به عنوان یک اجازه دهید آواز خواندن در خانه.”

آبه صادر وضعیت اضطراری چند روز پیش و بعد از آن گسترش یافته است که در سراسر کشور درخواست مردم است که می تواند به کار از خانه و کسب و کار ، تعداد coronavirus موارد در ژاپن در حال رشد بوده است به تازگی افزایش نگرانی در مورد ناکافی اجتماعی فاصله و سربار بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesGeciktiriciCialisbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaSweet bonanza candyland oynasimdibahissweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaomeglekorsan taksiKartal EscortMobil Ödeme BozdurmaBağlama büyüsürekorbetbetboo girişgenco bahisnasıl gidilirdeneme bonusu veren sitelerbmw yedek parçaBağlama büyüsü