Coronavirus: چه در کانادا و جهان در آوریل 10

آخرین:

در سراسر جهان مرگ و میر از coronavirus صدر 100,000 روز جمعه با آمریکا دیدن بیش از 2 ، 000 مرگ و میر در یک روز با توجه به چوب خط حساب کردن در حال اجرا نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

غم انگیز نقطه عطف می آید به عنوان مسیحیان در سراسر جهان خوانده شده را علامت یک جمعه خوب بر خلاف هر گونه دیگر در مقابل صفحه نمایش کامپیوتر به جای در کلیسا pews. در ضمن برخی از کشورهای در حال tiptoeing نسبت به بازگشایی بخش خود را کتک اقتصاد.

در کانادا یک پزشک که توییتی در مورد سالمندان بیمار است که تصمیم به خودداری کردن از ونتيلاتور در حال حاضر درخواست دولت را فراموش نکنید در مورد جامعه پزشکان در طول بیماری همه گیر.

در روز پنج شنبه دکتر نادیا علم جورج تاون, Ont., ارسال یک صدای جیر جیر در مورد 72 ساله با بدتر شدن COVID-19 علائم او درمان می شود آن روز است. با وجود این واقعیت است که وضعیت خود را به سرعت بدتر شدن علم گفت: او نمی خواست به قلاب می شود تا به دستگاه گاهی اوقات بحرانی برای حفظ COVID-19 بيمار زنده است.

“او رو به من کرد و گفت:” اگر من بروم اگر من بمیرم از این من ترجیح می دهند که به دنبال در آسمان است. من ترجیح می دهند که به دنبال در خانواده,'” علم گفت: CBC را رزماری بارتون در جمعه مصاحبه.

 

به جای علم نشسته و به نام خانواده خود را.

که توییت زده وتر با کانادایی ها آن را به عنوان به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته آنلاین, اما علم وجود دارد گفت: یکی دیگر از مسئله فشار او می خواهم خطاب.

در حالی که بیمارستان ها در حال حاضر مبارزه با خطرناکی پایین تامین تجهیزات حفاظت فردی مثل لباس و ماسک علم گفت: بسیاری از پزشکان خانواده در حال حاضر اجرا به طور کامل. و در حالی که دولت راه اندازی کرده است اقدامات لازم برای تامین و بیمارستان و این مهم پزشکان محلی باید تجهیزات مورد نیاز آنها را به عنوان به خوبی.

سازمان دیده بان|, دکتر, مذاکرات در مورد ‘ناامیدی و غم و اندوه و امید’ در اطراف قرار دادن COVID-19 بيمار در حمایت از زندگی

دکتر نادیا علم جورج تاون, Ont., توضیح می دهد که چگونه یک سالمند بیمار نمی خواهد کار بر روی یک دستگاه تهویه و چگونه کودکان خود می ترسند که او بیش از حد ممکن است مریض است. 10:28

“من می دانم که شما در حال تمرکز بر روی بيمارستان — لطفا فراموش نکنید که در مورد جوامع” علم گفت: “چرا که جایی است که ما مراقبت از ما حامله, بیماران, که جایی است که ما مراقبت از بچه های کوچک است که جایی که من مراقبت از بیماران مبتلا به نارسایی قلبی و سرطان برای کنترل درد.”

روز جمعه نخست وزیر ترودو خطاب به مسئله بهداشت و درمان-مراقبت از کارگران پیمانکاری ویروس و نیاز به کارگران بیمارستان به تجهیزات حفاظت شخصی. او گفت: سلامت کارگران نیاز به دانستن “است که ما باید خود را پشت” و حمایت آنها نیاز دارید. بهداشت و سلامت دیگر کارگران در حال حاضر به ابراز نگرانی در مورد کمبود از این دنده محافظ آنها نیاز دارید.

روزانه جلسه خارج Rideau کلبه همچنین نگاه کمک های مالی به کسب و کار و تامین تجهیزات حفاظت فردی, اما نخست وزیر نیز در زمان سوال در مورد تست و گفت که گسترش و تست خواهد بود “بخش مهمی” از مسیر رو به جلو است.

پس از مواجهه با تماس برای اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که در حال رانندگی بود تصمیمات کانادا مقامات بهداشتی فدرال در روز پنج شنبه ارائه مدلسازی اطلاعات در مورد چگونگی شیوع بیماری می تواند آشکار.

دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر گفت که این مدل نیست توپ کریستال — اما آنها “به ما کمک به برنامه ریزی و آنها به ما بگویید که ما جمعی اقدامات می تواند مستقیم و تاثیر قابل توجهی در این بیماری همه گیر سیر.”

سازمان دیده بان | ترودو میسازد و زمینه را برای هرگز مورد استفاده در شرایط اضطراری عمل می کنند:

منابع بگویید CBC News که دولت فدرال با ارسال نامه ای به استان ها و مناطق به عنوان بخشی از دوره مشاوره — مورد نیاز مرحله قبل از راه اندازی یک رفاه عمومی اورژانس. 6:21

این مدل نشان می دهد که حتی با دقیق بهداشت عمومی اقدامات کانادا می توانید ببینید 4,400 مرگ و میر مرتبط با این بیماری همه گیر در حال رشد. که در شکل خوش بینانه ترین در مدل های ارائه شده — فقط یکی از پیش بینی های ارائه شده توسط مقامات که تاکید کرد که مردم چگونه رفتار می کنند در حال حاضر به بحرانی خواهد بود که چگونه این بیماری همه گیر تکامل می یابد.

مقامات بهداشتی پیش بینی شده است که 11,000 کانادایی ها می میرند بیش از این دوره از بیماری همه گیر اگر 2.5 درصد از جمعیت آلوده شد تعدادی که به افزایش 22,000 اگر عفونت رای دادن آمار پنج درصد از جمعیت. همه پیش بینی ها “بسیار حساس” به رفتارها و تام گفت: همانطور که مقامات بهداشت برشمرد مدل با اقدامات سختگیرانه و همچنین ارائه یک نگاه اجمالی به آنچه ممکن است اتفاق افتاده و بدون کنترل.

مقامات بهداشت عمومی باید خواست مردم را به ماندن در خانه جلوگیری از اجتماعات بزرگ و نگه دارید تا فیزیکی, فاصله, شستن دست ها و دیگر اقدامات.

ترودو گفت که مردم به طور کلی در این زمان از سال است “اما این آخر هفته است رفتن به بسیار متفاوت است.”

خانواده ها و جوامع مذهبی نیاز به پیدا کردن راه هایی برای اتصال به رغم جدایی فیزیکی. حتی عید پاک تخم مرغ شکار متفاوت خواهد بود ترودو گفت: همانطور که خانواده ها در خانه بمانند.

سازمان دیده بان | مقامات بهداشت عمومی می خواهند مردم را از هم جدا ماندن به سرعت گسترش COVID-19. در اینجا نگاهی به نحوه انجام این کار در برخی شرایط روی حیله و تزویر:

فیزیکی فاصله کاملا تغییر کرده ما چگونه معاشرت. اما هنوز هم وجود دارد برخی از حالات که در آن آن را دشوار است به محدود کردن ما تماس فیزیکی با دیگران است. در اینجا این است که چگونه به بهترین آنها را حرکت. 3:23

وی این اظهارات را یک روز پس از او هشدار داد که بهداشت عمومی اقدامات نخواهد بود برداشته هر زمان به زودی یک موضوع بازگشت او به جمعه. او گفت: دولت در حال صحبت کردن با استان, کارشناسان, صنعت و در مورد چگونگی و زمانی که محدودیت ممکن است برداشته شود — اما اشاره کرد که کانادا هنوز در “مرحله اول” از گسترش ویروس.

او گفت: این امکان کانادا خواهد بود از موج اول در تابستان امسال و در آن نقطه شل شدن برخی از قوانین می تواند رخ دهد.

“ما باید بسیار مراقب باشید در مورد چگونه ما را که” او گفت و اشاره کرد که این کشور هنوز هم باید مراقب باشند در مورد ظهور مجدد ویروس.

که هشدار در برابر کاهش محدودیت حرکت

در جای دیگر به عنوان هفته از مستندات تمدید شد در کشور بعد از کشور جهان دولت ها فشرده شدند به سهولت و محدودیت های کلیدی کسب و کار و صنایع.

پس از دو هفته توقف غیر ضروری در فعالیت های اقتصادی اسپانیا تصمیم گرفت که اجازه می دهد کارخانه ها و سایت های ساخت و ساز به سر کار در روز دوشنبه در حالی که مدارس اکثر مغازه ها و دفاتر بسته باقی خواهد ماند. در ایتالیا صنعتی لابی در مناطق به نمایندگی از 45 درصد از آن اقتصادی خروجی از دولت خواست به سهولت خود در دو هفته مستند در تمام غیر ضروری تولید گفت: “خطرات قطعی خاموش کردن خود موتور و هر روز که می گذرد خطر رشد می کند و نه قادر به راه اندازی مجدد آن است.”

رئیس سازمان بهداشت جهانی Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار داد که پیش از موعد لغو محدودیت می تواند “منجر به یک کشنده تجدید حیات.”

سازمان دیده بان | هشدار در برابر لغو محدودیت سرعت بیش از حد

سازمان بهداشت جهانی می گوید که محدودیت های بلند قبل از موعد مقرر طول coronavirus همه گیر می تواند منجر به یک کشنده تجدید حیات ویروس. 1:35

او از این گفته شده بود “خوش آمدید کند” این بیماری همه گیر در برخی از کشورهای اروپایی — ایتالیا و آلمان و اسپانیا و فرانسه وجود دارد اما تا به حال شده است یک “هشدار دهنده شتاب” در جاهای دیگر از جمله جامعه انتقال در 16 کشور از آفریقا است.

رمان coronavirus شناخته شده به عنوان سارس-CoV2 شد و برای اولین بار منتشر شده در چین در اواخر سال 2019. وجود دارد هیچ درمان شناخته شده و یا واکسن برای COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. در حالی که بسیاری از افرادی که قرارداد این بیماری را تجربه خفيف علائم مقامات بهداشت هشدار داده اند که بخش خاصی از جامعه از جمله افراد مسن و افراد مبتلا از قبل موجود مسائل بهداشتی صورت معرض خطر بالاتر ابتلا به بیماری شدید و مرگ شود.

این آژانس بهداشت عمومی کانادا است که ارسال اطلاعات به روز در مورد این ویروس می گوید که COVID-19 یک “تهدید جدی سلامت.” آژانس می گوید که خطر متفاوت بین جوامع اشاره می کند که به طور کلی خطر ابتلا به کانادایی ها ” بالا در نظر گرفته.”

خوانده شده در یک نگاه در آنچه اتفاق می افتد در کانادا و سراسر جهان است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در استان ها و مناطق

همانطور که از نیمه شب و در جمعه کانادا تا به حال بیش از 22,100 تایید و presumptive موارد COVID-19. استان ها و مناطق مختلف است که ارائه اطلاعات در بهبود موارد ذکر شده بیش از 6000 به عنوان حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر است که در سلامت عمومی اطلاعات و گزارش لیست 621 COVID-19-مربوط به مرگ و میر در کانادا و همچنین دو coronavirus مرتبط با مرگ و میر ناشی از کانادایی ها در خارج از کشور.

بریتیش کلمبیا بالا دکتر می گوید او قصد ندارد برای ساخت پیش بینی های اطراف ممکن است COVID-19 مرگ عوارض. “ما مدل سازی است که در مورد آنچه که ما نیاز به آماده شدن برای” دکتر بانی هنری گفت. “همانطور که می بینید, مرگ چیزی نیست که می توان پیش بینی کرد. این بستگی دارد که چگونه خود را شیوع می یابد.” جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در B. C.

یک فرد با پوشیدن P100 تنفسی عبور از یک خیابان در مرکز شهر Eastside ونکوور روز جمعه. (Darryl Dyck/کانادا مطبوعات)

آلبرتا گزارش بالاترین تک روز شمار تلفات با هفت مرگ و میر. آنها شامل چهار مرگ و میر در مکنزی Towne ادامه مراقبت مرکز در کلگری آوردن تسهیلات در مجموع به 17.

در ضمن, آلبرتا افسر ارشد پزشکی دکتر دینا Hinshaw گفت: اجباری جدید ماسک مورد نیاز در محل قرار داده برای سلامت کارگران در دراز مدت مراقبت از سایت ها و کارکنان در ادامه مراقبت از خانه را مانع از حرکت از مرکز به مرکز شروع هفته آینده. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در آلبرتا.

آلبرتا گزارش چهار مرگ و میر در مکنزی شهر ادامه مراقبت مرکز در کلگری در روز جمعه آوردن تسهیلات در مجموع به 17. (جف مک اینتاش/کانادا مطبوعات)

ساسکاچوان اعلام کرد 50 میلیون دلار بودجه برای کمک به کوچک و متوسط کسب و کار را تحت تاثیر عواقب COVID-19 شیوع. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در ساسکاچوان از جمله آنچه برتر است گفت: در مورد اینکه آیا شرایط اضطراری عمل باید استفاده شود.

در مانیتوبا یک وینیپگ در 70s مرده است آوردن این استان تعداد مرگ و میر به چهار. علاوه بر این سه نفر در ارتباط ملی میکروبیولوژی آزمایشگاهی در وینیپگ آزمایش مثبت است. همه آنها در خود به انزوا و Manitoba بهداشت در حال انجام است تماس, ردیابی ایمیل به دست آمده توسط CBC News می گوید. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در این استان ،

تقریبا خالی مرکز شهر وینیپگ دیده می شود در روز جمعه. (Trevor شور/CBC)

انتاریو برتر داگ فورد می گوید: این استان خواهد چهارگانه آن تست ظرفیت بیش از این دوره از یک ماه از 4,000 روزانه امروز آزمون به 16,000 on May 6. فورد می گوید تمرکز خواهد شد در تست گروه های آسیب پذیر از جمله کسانی که در دراز مدت مراقبت از خانه و مراقبت از سلامت کارگران. مقامات ولایتی گفت: تست منابع متمرکز خواهد بود بر مردم برگزاری نمایشگاه علائم زیرا کسانی که بدون علامت می تواند نتایج منفی کاذب.

بیش از 620 مراقبت های بهداشتی کارگران در انتاریو باید آزمایش مثبت برای رمان coronavirus داده ها را نشان می دهد. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در انتاریو است.

مدارس در کبک می تواند بازگشایی به عنوان اوایل به عنوان ممکن است, برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت روز جمعه گفت. او با اشاره به آخرین شماره در coronavirus همه گیر به عنوان شواهدی وجود دارد که موج اول ثبات است هر چند استان در ادامه به مهمترین موارد در کشور است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کبک از جمله جزئیات بیشتر در مورد کارکنان اضافی در حال ارسال به آمار خانه های سالمندان.

امدادگران یک بیمار از آمبولانس در وردن بیمارستان در مونترال در روز جمعه. (Graham Hughes/کانادا مطبوعات)

نیوبرانزویک برتر بلین هیگز گفت: این امید وجود دارد این استان می تواند به بازگشت به “عادی در برخی از فرم در این تابستان.” هیگز گفت که بازگشایی کسب و کار شما بستگی دارد که چگونه وضعیت تکامل می یابد و در هفته های آینده و ماه و اشاره کرد که اقتصاد نمی بازگشایی به طور کامل تا زمانی که یک واکسن توسعه یافته است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. B.

نوا اسکوشیا قصد ندارد به لغو محدودیت در محل به دلیل COVID-19 حداقل تا ماه ژوئن است. دکتر رابرت عجیبی استان برتر افسر بهداشت گفت: در تابستان “در حال رفتن به نگاه تا حدودی متفاوت تر از بسیاری از تابستان است.” جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. S.

اضطراری هشدار دیده می شود بر روی یک تلفن در Dartmouth, N. S. روز جمعه. (اندرو تورنتو/کانادا مطبوعات)

جزیره پرنس ادوارد ایجاد کرده است $750,000 صندوق برای کمک به کشاورزان به عنوان آنها صورت خرید اینترنتی از رمان coronavirus. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد بر روی P. E. I.

نیوفاندلند و لابرادور وزیر بهداشت هشدار به مردم است که این استان را در اوج است و انتظار می رود بعد از استانهای دیگر — و می گوید که محدودیت می تواند در جای خود برای سال آمده است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. L.

یوکان دولت ارائه کمک های مالی برای کسب و کار واجد شرایط شده اند که نهفته COVID-19 و اقدامات لازم برای مبارزه با آن است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در سراسر کانادا در شمال.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در ایالات متحده

از آسوشیتد پرس و رویترز به روز شده در 11 p. m. ET

جدید دولت آمریکا آمار و ارقام نشان می دهد رمان coronavirus عفونت خواهد سنبله در طول تابستان اگر stay-at-home سفارشات در حال برداشته و پس از 30 روز به عنوان برنامه ریزی شده نیویورک تایمز روز جمعه گزارش داد.

پیش بینی طرح حالات مختلف. اما اگر 30 روز اقامت-در-خانه سفارش برداشته مرگ کل برآورد شده است برای رسیدن به 200,000 بار گفت: “حتی اگر مدارس بسته باقی می ماند تا زمانی که در تابستان 25 درصد از این کشور همچنان به کار از خانه و برخی اجتماعی سوريه همچنان ادامه دارد.”

یک فرد با یک کیسه اهدا مواد غذایی از ون خارج از یک کلیسا در لارنس, Mass., در روز جمعه. (Elise Amendola/آسوشیتد پرس)

با وجود این که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن داد بسیار متفاوت طرح در طول روزانه کاخ سفید coronavirus جلسه. او گفت که او فکر می کند که ایالات متحده از دست خواهد داد کمتر از 100,000 زندگی در ابتدا پیش بینی شده و او به زودی اعلام دوم coronavirus نیروی کار به تمرکز بر بازگشایی این کشور پس از بدترین بیماری همه گیر عبور می کند.

کاخ سفید پزشکان دکتر Anthony Fauci و دکتر دبورا Birx باید در ضمن توصیه آمریکایی ها به حفظ دقیق اجتماعی فاصله اقدامات تا زمانی که این محدودیت ها برداشته. هر دو اشاره به یک درست از عفونت منحنی هر چند هر دو گفت: آن نشده است “به اوج.”

سازمان دیده بان | این زمان به جلو و عقب می گوید دکتر Anthony Fauci:

کاخ سفید COVID-19 پزشکان هشدار می دهند در برابر خوشنودی اگر ایالات متحده عفونت اعداد شروع به درست کردن. 1:17

اوایل روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر بودجه اندازه گیری برای کمک به کسب و کارهای کوچک باید به تصویب کنگره بدون اضافات به عنوان یک حزبی زد و خورد در مجلس سنای ایالات متحده برش های کوتاه یک جمهوری خواه تلاش برای سرعت بخشیدن به 250 میلیارد دلار آمریکا در کمک.

“دموکرات ها در حال مسدود کردن یک [$251 میلیارد] افزایش بودجه برای کسب و کارهای کوچک کمک خواهد کرد که آنها را حفظ کارکنان خود را. باید آن را برای تنها که دلیل و بدون اضافات. ما باید یک زیرساخت فاز چهار با حقوق و دستمزد کاهش مالیات و بیشتر. بزرگ اقتصادی Bounceback!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در توییتر ارسال.

کارگران تمیز کردن Hazleton مرکز ترانزیت در Hazleton, Pa. در روز جمعه. (وارن رودا/استاندارد-بلندگو از طریق AP)

وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin و رهبران کنگره تنظیم شده برای برگزاری دو حزبی مذاکرات جدید کروناویروس-پاسخ لایحه با هدف رسیدن به یک توافق اتمی اوایل هفته آینده سنا رهبر حزب دموکرات چاک شومر گفت: در روز جمعه.

در شهر نیویورک مقامات کوتاه مقدار زمان بلامعارض باقی مانده برگزار خواهد شد و قبل از آنها به خاک سپرده شده در این شهرستان در گورستان عمومی به عنوان شهرستان در تلاش برای مقابله با نصب مرگ و میر و کاهش سردخانه فضا.

تحت سیاست جدید این دفتر معاینات پزشکی را نگه داشتن بدن در ذخیره سازی فقط برای 14 روز قبل از آنها به خاک سپرده شده در این شهر پاتر زمینه در جزیره هارت.

سازمان دیده بان | فیلم هواپیماهای بدون سرنشین را نشان می دهد بدن در تابوت به خاک سپرده شد در شهر نیویورک:

شهر نیویورک دفن تر از آن مرده در یک پاتر زمینه در جزیره هارت در میان افزایش مرگ و میر به دلیل coronavirus. 3:24

پس از سه روز از ثبت روزانه مرگ و میر ایالت نیویورک دیدم 777 مرگ و میر در روز جمعه به پایین از 799 یک روز زودتر — آوردن دولت تلفات به بیش از 7,800.

در میشیگان بیش از 200 نفر از COVID-19 در آخرین روز. “ما نه از جنگل هنوز” فرماندار گرچن Whitmer گفت.

با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز آمریکا را دیدم بیش از 35 ، 000 مورد جدید در روز جمعه با 2,108 مرگ و میر. آمریکا در حال حاضر تقریبا نیمی از یک میلیون نفر و بیش از 18,500 مرگ و میر با توجه به شمارش. تنها در ایتالیا ثبت شده بیشتر مرگ و میر.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان

از آسوشیتد پرس و رویترز به روز شده در 7:45 p. m. ET

ایتالیایی مقامات با استفاده از هلیکوپتر و هواپیماهای بدون سرنشین و پا تا پلیس چک برای اطمینان از ایتالیایی ها نمی خارج از خانه خود را برای عید پاک تعطیلات آخر هفته. این ویروس به کشته شدن بیش از 18,800 مردم در ایتالیا و بیش از 95,000 در سراسر جهان با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

Coronavirus ادعا کرده است حداقل 15,843 زندگی در اسپانیا و رسما آلوده 152,446 مردم اگر چه هر دو رای از سرایت و مرگ و میر هستند حذف رسمی وزارت بهداشت داده ها نشان داد جمعه. به 605 جدید مرگ و میر ثبت شده یک شبه شد بالاترین افزایش از ژانویه 24.

سلامت-کارگران گریه طول یک بنای یادبود برای همکار خود که درگذشت COVID-19 در سورو اوچوا بیمارستان در لگنس اسپانیا در روز جمعه. (مانو فرناندز/آسوشیتد پرس)

وجود نشانه های دلگرم کننده در فرانسه که در آن ملی سلامت سازمان را دیدم نشانه های بحران ثبات است هر چند بیش از 13000 زندگی از دست داده اند. وزارت بهداشت و درمان گفت: 7,004 نفر در بخش مراقبت های ویژه یک سقوط 62 یا 0.9 درصد زیر 1 درصد سقوط در روز پنج شنبه.

از دولت بریتانیا می گوید بریتانیا ثبت 980 جدید مرگ و میر افراد با coronavirus افزایش از 881 مرگ و میر در گزارش قبلی 24 ساعت و بالاترین مجموع روزانه به تاریخ. وزیر بهداشت مت, Hancock, می گوید که از جمعه 8,958 بیماران در بیمارستان درگذشت و پس از آزمایش مثبت برای coronavirus در انگلستان

نخست وزیر بوریس جانسون در ضمن در است “بسیار خوب ارواح” پس از بازگشت به بیمارستان در بخش مراقبتهای اما بازیابی خود است در مراحل اولیه خود را سخنگوی گفت.

مردم رعایت اجتماعی فاصله آنها به عنوان صف تا به فروشگاه در خارج یک شعبه از فروشگاه های زنجیره ای تسکو در غرب لندن در روز جمعه. (مت Dunham/آسوشیتد پرس)

پاپ فرانسیس ریاست بیش از یک مشعل روشن خوب صفوف جمعه در غیر این صورت خالی میدان سنت پیتر با پرستاران و پزشکان در میان کسانی که در برگزاری یک صلیب به عنوان COVID-19 pandemic طرح میتوانست مراسم سنتی در رم کولوسئوم.

وجود دارد بیش از 134,000 موارد تایید شده از کوروناویروس در خاورمیانه از جمله بیش از 5,300 مرگ و میر. برخی از 4,200 از کسانی که مرگ و میر در ایران است که بیشترین شیوع در منطقه است. مقامات وجود دارد تا به حال ثبت بیش از 68,000 کل مواردی که از جمعه.

رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای پیشنهاد تجمع جرم ممکن است منع از طریق مقدس اسلام روزه ماه رمضان اجرا می شود که از اواخر ماه آوریل از طریق بسیاری از ممکن است.

ترکیه اعلام کرد که دو روز مستند در استانبول و آنکارا و دیگر شهرهای بزرگ این کشور تلفات رز بالاتر از 1000. این حرکت را پوشش می دهد که 31 استان ترازو تا محدودیت های که تحت آن افراد زیر سن 20 و شهروندان ارشد گفته شده است به ماندن در خانه.

رفت و آمد با پوشیدن یک ماسک سفر در قطار مترو در استانبول در روز جمعه. (Emrah Gurel/آسوشیتد پرس)

یمن گزارش داد که اولین مورد در روز جمعه به عنوان کمک گروه سعی می کنید برای آماده شدن برای شیوع آن جنگ را به هم ریخت نظام سلامت و گسترش گرسنگی و بیماری است.

چین در ووهان شهرستان که در آن همه گیر شروع شد و هنوز تست ساکنان به طور منظم با وجود آرامش بخش سخت آن دو ماه مستند با این کشور با احتیاط ارتجاعی آن را به عنوان مجموعه مناظر خود را در عادی سازی اقتصاد است.

تعداد کل رمان coronavirus عفونت در ژاپن آمار 6,003 در جمعه پخش عمومی NHK گزارش شده است.

رای گیری اولیه در کره جنوبی , انتخابات پارلمانی آغاز شد و روز جمعه با کروناویروس بیماران استفراغ کردن, برگه های رای در ضد عفونی مراکز رای دهی.

دولت کره جنوبی ماه Jae-in می پوشد یک ماسک صورت به عنوان او وارد غرفه رای گیری به بازیگران اولیه خود را در این انتخابات آینده پارلمانی انتخابات در مرکز رای دهی در سئول در روز جمعه. (Lee Jin-wook/Yonhap از طریق AP)

همه بوتسوانا نمایندگان مجلس از جمله رئیس جمهور خواهد بود و در قرنطینه به مدت دو هفته و تست شده و پس از یک کارگر بهداشت غربالگری قانونگذاران برای این ویروس آزمایش مثبت است.

در کنیا پایتخت نایروبی مردم از جان گذشته برای مواد غذایی stampeded هل دادن از طریق یک دروازه در یک منطقه در کیبرا زاغه. پلیس با شلیک گاز اشک آور مجروح شدن چند نفر.

این بیماری همه گیر است که تا کنون آلوده بیش از 440 نفر در بورکینا فاسو از جمله شش وزرای دولت و کشته شدن 24.

سازمان دیده بان | که برد coronavirus نگرانی در مورد تشدید تنش در آفریقا

سازمان بهداشت جهانی به طور فزاینده ای نگران گسترش coronavirus در آفریقا که در مناطق روستایی به ویژه آسیب پذیر است. 1:09

شیلی شروع خواهد شد توزیع گواهینامه به افرادی که بهبود یافته اند که آنها را معاف از پیوستن به قرنطينه و یا محدودیت های دیگر.

مکزیک ثبت شده است اول مرگ و میر زنان باردار از coronavirus به گزارش تلفات رسیده 194 وزارت بهداشت گفت:

برزیل را وزارت بهداشت می گوید: یک نوجوان از یک قبیله بومی است درگذشت coronavirus مارک اولین ساکنان یک جامعه بومی به مرگ از COVID-19 و بالا بردن سطح هشدار در مورد گسترش ویروس در این کشور به اراضی حفاظت شده. در همین حال رئیس جمهور Jair Bolsonaro در زمان به خیابان های برازیلیا در جمعه نقاشی جمعیت و تبریک پیروان او در آخرین عمومی مقاومت مواجه برابر انزوای اجتماعی اقدامات است.

داوطلبان اسپری ضد عفونی کننده در یک کوچه در سانتا مارتا فقیرنشین ریو دو ژانیرو در روز جمعه. (لئو کوریا/آسوشیتد پرس)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisbuy instagram followersGebze escorthtml nullednulled themes1xbetGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme