Coronavirus: چه در کانادا و در سراسر جهان شنبه

برخی از آخرین تحولات:

 • اسپانیا کابینه با اعلام دو هفته وضعیت اضطراری به عنوان 1,500 مورد جدید گزارش شده است.
 • عربستان سعودی توقف تمام پروازهای بین المللی به پادشاهی برای دو هفته.
 • Jack Ma بنیاد برای اهدای 500,000 COVID-19 تست کیت و 1 میلیون ماسک به آمریکا
 • ترکیه می گوید پرواز از نه کشور اروپایی را متوقف شنبه.
 • دانمارک در بستن مرزهای خود به مسافران تا آوریل 13.
 • اپل به طور موقت خاموش فروشگاه در سراسر جهان, اما همچنان به فروش آنلاین.

کودکان در چهار استان خواهد بود از مدرسه برای یک دوره طولانی به عنوان مقامات بهداشت و دولت ها در سراسر کشور تلاش برای کاهش سرعت گسترش کروناویروس یک بیماری همه گیر است که به موجب اعلام وضعیت اضطراری در آمریکا و موجی از محدودیت های مسافرتی در کشور در سراسر جهان است.

روز جمعه نخست وزیر جاستین ترودو خطاب به ملت از خارج از خانه خود که در آن او است در خود به انزوا بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus که برای اولین بار شناسایی شده در چین. ترودو گفت دولت او خواهد بود معرفی “قابل توجهی” مالی بسته در روز های آینده.

“ما نمی خواهیم هیچ کانادا مجبور به نگرانی در مورد اینکه آیا یا نه آنها در حال رفتن به قادر به پرداخت اجاره خود را که آیا یا نه آنها در حال رفتن به قادر به خرید مواد غذایی و یا برای مراقبت از کودکان خود و یا اعضای خانواده سالمندان.”

نخست وزیر ترکیه در سخنان قبل از کشت اطلاعیه از وزرای کابینه که اطلاعات ارائه شده در اطراف آنچه در کانادا انجام خواهد داد همه چیز را از خطوط هوایی بین المللی سفر به $10 میلیارد دلار تسهیلات اعتباری برای کسب و کار خرید و فروش با خرید اینترنتی از ویروس و اقتصادی عدم قطعیت است.

بانک مرکزی کانادا نیز ساخته شده یک حرکت جمعه اعلام اضطراری کاهش نرخ از 1.25 به 0.75 درصد است. این کاهش به معنای یک “اقدام پیشگیرانه گرفته شده در نور منفی شوک به اقتصاد کانادا ناشی از COVID-19 پاندمی اخیر کاهش شدید قیمت نفت” این بانک در بیانیه ای گفت.

دولت همچنین توصیه کانادایی برای جلوگیری از مسافرت های بین المللی. دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر هشدار داد که افرادی که خارج از کشور سفر می تواند در یک قرنطینه و یا ممنوعیت سفر اعمال شده توسط کشورهای آنها مراجعه کنید.

تام که تصریح کرد: در طول شیوع اهمیت اقدامات حفاظتی مناسب مانند بهداشت دست و ماندن در خانه در حالی که بیمار در روز جمعه گفت که مردم در کانادا باید گام های اضافی برای ایمن ماندن از جمله اقدامات مانند اجتماعی فاصله.

“این به این معنی اجتناب از مکان های شلوغ و غیر ضروری گردهمایی با توجه به خرید و یا حمل و نقل عمومی در خارج از ساعات اوج و تبریک یکدیگر با یک موج یا آرنج به جای از دست دادن بوسه یا در آغوش بگیرید.”

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم از بازیابی, ویروس جدید در هر هفته.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در استان با COVID-19 موارد

برای جزئیات کامل در مورد آنچه اتفاق می افتد در هر استان از جمله کسانی است که هنوز موارد — بازدید از وب سایت محلی.

انتاریو است که گزارش اکثر موارد در کانادا به تاریخ روز پنجشنبه اعلام کرد که مدارس خواهد بود بسته به مدت دو هفته در علاوه بر این به برنامه ریزی ، شهرستانها در سراسر استان ساخته شده خود را طرح و خواستار بسته شدن غیر ضروری خدمات مانند rec مراکز. در همان زمان وجود دارد حرکت به راه اندازی موقت, stand-alone غربالگری مراکز COVID-19 مانند این یکی در اتاوا. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در انتاریو است.

در B. C. مقامات خواسته اند افرادی که سفر در خارج از کانادا به خود منزوی برای 14 روز. برتر جان هرگن گفت در توییتر که این استان در حال انجام است “همه ما می تواند به شکستن زنجیره انتقال” از رمان coronavirus. این استان نیز به کارگردانی برگزارکنندگان به انصراف از حوادث بیش از 250 نفر است. هر دو هرگن و استان بالا دکتر اشاره کرد این بدان معنا نیست که مردم باید برای جلوگیری از رستوران ها و یا توقف خرید یا حضور در چیزهایی مانند حوادث خانواده. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در B. C. اینجا.

در آلبرتا برتر اعلام کرد تغییر قانون کار است که اجازه می دهد افرادی که خود نیاز به جداسازی و یا مراقبت از کسی که جدا شده است به انجام این کار برای دو هفته بدون از دست دادن شغل خود. دولت که برنامه ریزی شده بود کاهش به استان خدمات بهداشت نیز جمعه اعلام کرد که کاهش به کارگران خط مقدم نمی خواهد رفتن به جلو در طول شیوع کروناویروس. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در آلبرتا در اینجا.

کبک برتر جمعه اعلام کرد که مدارس — از daycares سمت راست از طریق به کالج و دانشگاه خواهد بود بسته به مدت دو هفته. “من درک می کنم که امروز اعلام خواهد شد که اثر قابل توجهی در بسیاری از پدر و مادر” برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت روز جمعه گفت. “اما این اندازه گیری ما را.” مونترال نقل مکان کرد و به نزدیک غیرضروری خدمات مانند کتابخانه ها و مراکز ورزشی, در حالی که بیمارستان در شهرستان نقل مکان کرد برای محدود کردن بازدید کننده و در برخی موارد ممنوعیت آنها را به طور کامل. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کبک اینجا.

منیتوبا است که چهار تن را تایید کرد و presumptive موارد این هفته اعلام کرد که دانش آموزان خود را نیز از مدرسه اضافی برای دو هفته. “ما نیاز به ماندن بگیرید پیش از این ویروس به جای در حال اجرا در پشت آن” وزیر آموزش و پرورش کلوین Goertzen روز جمعه گفت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در مانیتوبا در اینجا.

مقامات بهداشت در ساسکاچوان که دو presumptive موارد دستور داده اند که حوادث از 250 نفر یا بیشتر برای لغو شود و از دوشنبه. “این را شامل نمی شود تنظیمات که در آن مردم در حال توزیع به چند اتاق و یا ساختمان مانند مدارس و دانشگاهها و یا محل های کار” یک بیانیه از دولت گفت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در ساسکاچوان در اینجا.

نیوبرانزویک که گزارش یک مورد تایید شده همچنین نقل مکان کرد به بستن مدارس به مدت دو هفته با یک استثنا برای daycares. “من می خواهم به فعال” برتر بلین هیگز گفت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در نیوبرانزویک.

CBC News تیم در حال پیگیری آماده سازی و جمع آوری آخرین اطلاعات در مورد آنچه اتفاق می افتد در نیوفاندلند و لابرادور نوا اسکوشیا, P. E. I و در سراسر شمال.

همانطور که از اواخر جمعه شب در کانادا در گزارش نزدیک به 200 مورد. به تاریخ مرگ یکی از B. C. مراقبت دراز مدت تسهیلات تنها شناخته شده مرگ مرتبط COVID-19 در کانادا.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در آمریکا

از آسوشیتد پرس, به روز شده در 8 a. m. ET

ایالات متحده در حال حاضر 50 coronavirus مرگ و میر و موارد در همه, اما یک دولت است. آخرین مرگ در کالیفرنیا دولت ششم COVID-19 مرگ و میر سالمندان در شهرستان سانتا کلارا در جنوب سان فرانسیسکو. بیشترین مرگ و میر رخ داده در ایالت واشنگتن است که در گزارش شش بیشتر در جمعه آوردن آن در مجموع به 37.

فلوریدا دارای 25 موارد جدید با شش در میامی و نه در Broward شهرستان میامی هرالد.

ایالات متحده آمریکا مجلس تصویب قانون اولیه روز شنبه به ارائه مستقیم کمک به آمریکایی ها درد و رنج جسمی از نظر مالی و عاطفی از coronavirus بیماری همه گیر. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد شیوع بیماری یک اورژانس ملی آزاد کردن پول و منابع به مبارزه با آن انداخت و او را حمایت کنگره بسته کمک.

از باغ گل رز تهمت گفت: “من رسما اعلام ملی اضطراری” رها کردن تا آنجا که $50 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی برای پاسخ به بحران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام کرد که طیف وسیعی از اقدامات اجرایی از جمله جدید مشارکت عمومی-خصوصی برای گسترش coronavirus تست با قابلیت درایو-از طریق مکان های که واشنگتن تلاش می کند برای به زانو در آوردن این ویروس جدید که گسترش roiling بازارهای سازندگان: موسسات و اخلال در زندگی روزمره آمریکایی ها.

اما او با رد هر گونه مسئولیت برای تاخیر در ساخت و تست در دسترس به عنوان دولت او آمده است تحت انتقاد برای بودن بیش از حد آهسته به پاسخ. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من نمی مسئولیت در همه” به صورت آهسته اجرای تست.

چوب خط حساب کردن که توسط دانشگاه جانز هاپکینز بود گزارش نزدیک به 2,174 موارد در ایالات متحده از اوایل روز شنبه.

جک ما بنیانگذار چینی غول تکنولوژی Alibaba می گوید: پایه و اساس خود را اهدا خواهد شد 500,000 COVID-19 تست کیت و 1 میلیون ماسک به آمریکا

تماشا کنید: چگونه دانشمندان در دانشگاه جانز هاپکینز در حال پیگیری COVID-19

دانشمندان در دانشگاه جانز هاپکینز پیش بینی کرده بود که COVID-19 شیوع و در حال حاضر کار به مسیر ویروس. 2:03

به عنوان خانه آماده برای رای دادن دیر جمعه, سخنران, Nancy Pelosi بوق و کرنا سخت جنگیدند بسته است که ارائه رایگان تست بیمار پرداخت برای کارگران, افزایش مزایای بیکاری و تقویت برنامه های غذایی.

“ما آنچه گفتیم انجام خواهیم داد: قرار دادن خانواده ها گفت:” پلوسی flanked توسط قانونگذاران دموکرات از جمله بسیاری از دانشجویان سال اول. خانه تصویب این لایحه پس از نیمه شب در دو حزبی رای 363-40. در حال حاضر آن را می رود به مجلس سنا.

مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر از تصویب القا انرژی تازه در بسته اما تضمین این که با احتیاط جمهوری خواهان پیوستن به یک قوی رای دادن. “من را تشویق همه جمهوری خواهان و دموکرات ها به گرد هم می آیند و رای بله!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: “نگاه به جلو به امضای نهایی لایحه ASAP!”

له از اواخر روز فعالیت دربسته در محیط پر سر و صدا در هفته در واشنگتن به عنوان حرکت سریع ویروس چپ آمریکایی ها عادی به طور ناگهانی مرور خود قرنطينه مدرسه تعطیلی و تغییر روش زندگی است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در کسب و کار

غول تکنولوژی اپل بسته شدن فروشگاه خود را در خارج از چین به مدت دو هفته و تنها فروش آنلاین به عنوان بخشی از تلاش ها برای مبارزه با جهانی ویروسی همه گیر. این اندازه گیری خواهد شد در محل تا مارس 27. کارگران ادامه خواهد داد به پرداخت می شود و کارکنان دفتر کار از راه دور در صورت امکان مدیر عامل شرکت تیم کوک گفت.

خرچنگ قیمت در حال غلت به عنوان صنعت غذاهای دریایی می پردازد در سراسر جهان کاهش واردات به دلیل coronavirus.قیمت عمده فروشی برای زنده 1.25-پوند خرچنگ دریایی در مارس دلار است 7.78 ما — 18 درصد پشت سال گذشته 33 درصد پشت مارس 2018 با توجه به آمار از کسب و کار ناشر Urner بری.

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 145,000 مردم در سراسر جهان است. بیش از 5,400 فوت کرده اند.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در اروپا

از آسوشیتد پرس و رويترز و CBC, اخبار به روز شده در 9 a. m. ET

مقامات بهداشتی در اسپانیا می گویند این کشور coronavirus موارد رسیده اند 5,753 مردم که تقریبا 3000 در پایتخت مادرید. که نشان دهنده یک ملی افزایش بیش از 1500 در 24 ساعت. هیچ آمار و ارقام جدید مرگ و میر شد و بلافاصله اعلام کرد اما از جمعه, اسپانیا ثبت شده بود 120 COVID-19 مرگ و میر.

اسپانیا کابینه جلسه روز شنبه اعلام کرد یک هفته دو حالت اضطراری به دولت قدرت فوق العاده ای که شامل محدود کردن جنبش. اندازه گیری اجازه می دهد که دولت برای محدود کردن رایگان و جنبش و مصادره کالا و گرفتن کنترل از صنایع و مراکز خصوصی از جمله بیمارستان های خصوصی.

در حال حاضر cooped بسیاری از روز در خانه های خود تحت ایتالیا را در سراسر کشور مستند به مبارزه با کروناویروس میلیون ها نفر از ایتالیایی ها از خواب بیدار در روز شنبه برای پیدا کردن خود را محروم از یکی از معدود لذت های ساده چپ: یک پیاده روی در پارک.

شهرداران بسیاری از شهرستانها از جمله رم و میلان تصمیم گرفته بود با اواخر جمعه به زمین های بازی عمومی و پارک ها. رسانه های محلی می گویند ایتالیا گزارش کرده است 1,266 مرگ و میر ناشی از این ویروس که باعث شده است که عمده فشار بر این کشور — به خصوص در شمال. تا به امروز رسانه های محلی می گویند این کشور دیده می شود بیش از 17,660 موارد یک چوب خط حساب کردن که شامل افرادی که بهبود مرده و مردم هنوز هم زندگی با ویروس.

تماشا کنید: چگونه اجتماعی فاصله می توانید محدود کردن گسترش COVID-19

اجتماعی فاصله اقدامات مانند کار از خانه تعطیلی مدارس و لغو, رویدادهای ورزشی می تواند منجر به یک قطره از عفونت های جدید از coronavirus. 1:54

با توجه به اخبار بی بی سی انگلستان است که با توجه به ممنوعیت تجمع جرم به عنوان مورد اعداد وجود دارد نزدیک به 800. در فرانسه یاد توریستی مانند لوور برج ایفل و ورسای بودند بسته پس از دولت ممنوع حوادث بیش از 100 نفر است.

دانمارک بستن تمام مرزهای خود را به مسافران با شروع از ظهر به وقت محلی روز شنبه تا 13 آوریل در تلاش برای مقابله با گسترش ویروس. این کشور تایید کرده است 827 موارد است.

“من می دانم که به طور کلی لیستی از اقدامات بسیار شدید خواهد بود و به عنوان دیده می شود بسیار شدید اما من معتقدم که ارزش آن را از” دانمارکی نخست وزیر Mette Frederiksen گفت.

روسیه می گوید مرزهای زمینی خود با نروژ خواهد بود بسته به خارجی ها آغاز روز شنبه به عنوان مرزهای روسیه در کالینینگراد exclave با لهستان. بلاروس شهروندان خارجی با اقامت قانونی در روسیه و اعضای هیئت های رسمی هستند به استثنای.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در چین, کره جنوبی و ژاپن

از رویترز و آسوشیتد پرس, به روز شده در 5 p. m. ET

در حالی که عفونت همچنان به صعود در سراسر جهان در سرزمین اصلی چین تعداد موارد جدید در حال سقوط است. تعداد coronavirus موارد وارد شده به سرزمین اصلی چین از خارج از کشور پیشی گرفتن تعداد محلی انتقال عفونت های جدید برای اولین بار در روز جمعه آمار منتشر شده توسط ملی کمیسیون بهداشت نشان میدهد در روز شنبه.

پزشکی کارکنان شرکت در یک جلسه آموزشی آنها به عنوان آماده سازی برای افتتاح COVID-19 مرکز ارزیابی در آبجو پارک آرنا در اتاوا در طول یک رسانه های تور در روز جمعه. (جاستین Tang/کانادا مطبوعات)

سرزمین اصلی چین تا به حال 11 جدید موارد تایید شده در روز جمعه از هشت مورد یک روز زودتر, اما تنها چهار نفر از کسانی که در این ویروس کانون هوبئی استان شد به صورت محلی منتقل می شود. هوبئی در حال حاضر دیده می شود عفونت های جدید پاییز برای نه روز مستقیم. تمام چهار مورد جدید در روز جمعه از پنج روز زودتر در استان ووهان.

آنفولانزا مانند ویروس آلوده 80,824 مردم در سرزمین اصلی چین این کمیسیون گفت.

کارگران پوشیدن چرخ دنده محافظ ضد عفونی کردن سطوح به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر جدید کروناویروس در ایستگاه مترو در سئول در روز جمعه. (Lee Jin-مرد/آسوشیتد پرس)

در کره جنوبی, نخست وزیر این کشور در جنگ علیه coronavirus در حال گسترش با وجود کاهش قابل توجه در مورد جدید. او خواستار هوشیاری پس از ظهور عفونت خوشه در مناطق از جمله سئول و هشدار از احتمال این که ویروس دوباره وارد این کشور از خارج از کشور میان گسترش شیوع بیماری در غرب است.

چانگ Sye-kyun نظرات در طول یک جلسه دولت در روز شنبه آمد و به عنوان عفونت آهسته ادامه داد در بدترین آمار در شهر Daegu است که گزارش روزانه را افزایش می دهد 60 تا 70 نفر در طول سه روز گذشته پس از به طور متوسط حدود 500 مورد جدید در هر روز از یک هفته پیش.

کره جنوبی گزارش 117 موارد جدید و پنج مرگ و میر آوردن مجموع آن اعداد به 8,086 موارد و 72 مرگ و میر. مقامات گفت: 204 نفر منتشر شده از بیمارستان و ساخت چهار شنبه دومین روز متوالی است که بهبود بیشتر عفونت های جدید.

در اینجا نگاهی به برخی دیگر از COVID-19 اخبار از سراسر جهان از جمله سخت-آمار سازمان ملل مانند ایران و ژاپن

از آسوشیتد پرس و CBC, اخبار آخرین به روز رسانی در 5:30 a. m. ET

 • عربستان سعودی روز شنبه گفت که این امر توقف تمام پروازهای بین المللی به پادشاهی برای دو هفته در آخرین تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید. خلیج فارس شده اند تقلا برای مهار این بیماری همه گیر است که به بیش از 100 کشور و آلوده بیش از 130,000 مردم است. از نگرانی های خاص در این نزدیکی است, ایران که در آن یکی از بدترین شیوع بیماری آلوده بیش از 11,000 کشته و بیش از 500.

 • ژاپن وزارت دفاع می گوید: یکی از مقامات آن آزمایش مثبت برای ویروس جمعه پس از بازگشت از پاریس که در آن او با حضور بین المللی دفاع سمینار. شینزو آبه خواستار هوشیاری ادامه داد: اما می گوید ژاپن نیازی به تماس با یک وضعیت اضطراری در این بار گفته است “هیچ انفجاری گسترش عفونت” در کشور است. ژاپن گزارش بیش از 700 موارد داخلی و نزدیک به 700 از الماس شاهزاده کشتی کروز.

 • نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio اعلام کرده است آنچه او می گوید که برخی از سخت ترین مرز محدودیت در جهان در تلاش برای حفظ کردن جدید کروناویروس. از شنبه همه مسافران ورودی از جمله شهروندان نیوزیلند مورد نیاز خواهد بود برای منزوی کردن خود برای 14 روز. تنها کشورهای معاف از محدودیت های یک تعداد انگشت شماری از جزایر اقیانوس آرام است که هنوز رتبهدهی نشده است تا به حال هر گونه موارد COVID-19.

 • اندونزی گزارش شده 27 مطلب coronavirus موارد آوردن تعداد کل تایید عفونت به 96 در جنوب شرقی آسیا کشور Achmad Yurianto یک وزارت بهداشت گفت: در روز شنبه. تعداد کل مرگ و میر ناشی از کوروناویروس افزایش به پنج Yurianto گفت.

 • ترکیه می گوید پرواز از نه کشور اروپایی را متوقف شنبه به عنوان کشور, گزارش, پنجم را در مورد کوروناویروس.

 • کلمبیا رئیس جمهور دستور داده است تا کشور خود را در مرز با ونزوئلا بسته به عنوان یک coronavirus مهار اندازه گیری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>