Coronavirus: چه در کانادا و در سراسر جهان در مارس 24

آخرین:

تقریبا نیمی از بیش از 2700 نفر در کانادا با کروناویروس کردم آن را از جامعه انتقال مارک یک تغییر اساسی در نحوه ویروس را با توجه به کشور رئیس پزشکی سلامت افسر.

دکتر ترزا Tam روز سه شنبه گفت: روند چرخش به سمت جامعه انتقال, به عنوان مخالف به پیمانکاری coronavirus از سفر.

تقریبا 90 درصد از موارد جدید گزارش به آژانس بهداشت عمومی از هفته گذشته بودند که با توجه به جامعه انتقال با توجه به معاون رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر هوارد Njoo.

تام گفت: اگر کانادا در حال رفتن به دریافت یک دسته در جامعه, گسترش, اجتماعی, فاصله و حفظ دو متر مانع بین مردم ضروری است.

او همچنین گفت: 220 مسافر از شاهزاده بزرگ کشتی کروز که خود را به اتمام 14 روز قرنطینه در CFB ترنتون در انتاریو و علامت رایگان منتشر شد پیش از آن در روز.

رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam صحبت می کند در یک کنفرانس خبری در COVID-19 در غرب بلوک در پارلمان هیل در روز سه شنبه. (جاستین Tang/کانادا مطبوعات)

در پرو یک هواپیمای چارتر حمل 402 کانادایی رفتگان لیما و در مسیر به تورنتو.

این کانادایی ها گرفتار شده بودند در پرو پس از این کشور آمریکای جنوبی مرزهای خود را بسته در مارس 16, در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین وجود دارد گفت: بیشتر پروازهای برنامه ریزی شده به ترک از پرو اواخر این هفته.

سازمان دیده بان | رشته کانادایی آماده به ترک پرو:

صدها کانادایی, رشته, زمانی که این کشور مرزهای خود را بسته شامل COVID-19 شیوع در حال حاضر در حال آماده شدن برای ترک. 1:17

به وزارت امور خارجه گفت اضافی پرواز برنامه ریزی شده است برای مراکش که در آن, کانادا در حال حاضر به عودت صدها نفر از شهروندان است.

بیش از یک میلیون شهروندان کانادا و دارندگان اقامت دائم به خانه بازگشت در هفته گذشته به عنوان دولت ها در سراسر جهان یافت پاسخ خود به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

یک سخنگوی آژانس خدمات مرزی کانادا گفت: 959,600 کانادایی و 43,890 اقامت دائم بازگشت بین 14 مارس و 20. که خطوط تا زمانی که نخست وزیر جاستین ترودو شروع اصرار کانادایی برای جلوگیری از مسافرت های بین المللی و شامپاین گفت: گردشگران به خانه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

در همین حال تعداد کمی از نمایندگان مجلس در اتاوا امروز یک روز پس از استانی در انتاریو و کبک صادر سفارشات خواستار بسته شدن غیر ضروری کسب و کار در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19.

نمایندگان مجلس بودند بازگشت به رای دادن در اقدامات برای صرف میلیاردها دلار در کمک به خانواده ها و کسب و کار در تلاش برای مقابله به وقوع چکش اقتصاد اما به سرعت به حالت تعلیق که رای به مذاکره نکات ظریف این قانون است.

موارد COVID-19 گزارش شده در مردم در هر استان و جز قلمرو نوناووت. انتاریو و کبک همراه با بریتیش کلمبیا گزارش داده اند که در اکثر موارد به تاریخ.

تنها رفت و آمد با پوشیدن ماسک محافظ وارد ماشین مترو در مونترال روز سه شنبه. (پل Chiasson/کانادا مطبوعات)

رهبر محافظه کار اندرو Scheer روز سه شنبه گفت که کانادایی ها را “به شدت” افزایش یافته است به چالش های ارائه شده توسط COVID-19.

شیر گفت: همه طرفین است که این “بی سابقه تایمز” که نیاز به اقدام فوری. او گفت که کار به اقدامات گذشت برای اطمینان از کمک های مالی به جریان کانادایی که به آن نیاز دارید — اما او همچنین اشاره کرد که محافظه کاران ادامه خواهد داد به سوال “سوالات دشوار” در مورد اینکه چگونه این بحران به کار گرفته توسط ترودو دولت است.

“ما در حال حاضر با اشاره به برخی از شکاف ها که به اعتقاد ما باید خطاب به او گفت:” از جمله فراخوان دولت برای افزایش حمایت از آن ارائه شده است کسب و کارهای کوچک.

سازمان دیده بان | اندرو Scheer در دولت COVID-19 پاسخ:

رهبر محافظه کار اندرو Scheer می گوید مجلس باید همچنان به ارائه نظارت دولت در طول COVID-19 بحران است. 1:03

محافظه کاران می خواهید برای اطمینان از کمک های اقتصادی لایحه ای است که تمرکز بر اقدامات است که به کمک کانادایی Scheer, گفت:, و اضافه کرد که همه دیگر گفتگو در مورد قدرت های جدید برای دولت باید بخشی از یک بحث جداگانه است.

پیام از شهرستانها و استانها به ماندن در خانه نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران و جلوگیری از گروه نیز مستقیما از نخست وزیر.

روز دوشنبه ترودو از مردم خواست تا “به خانه و در خانه بمانند.”

“این چیزی است که همه ما نیاز به انجام شود و ما در حال رفتن به مطمئن شوید که این اتفاق می افتد که آیا با آموزش افراد در مورد خطرات و یا اجرای قوانین در صورتی که مورد نیاز” ترودو گفت: در جلسه توجیهی روزانه. “هیچ چیز است که می تواند کمک است.”

نخست وزیر تکرار شده که پیام سهشنبه گفت: اگر مردم اصلا به دنبال دستورالعمل های دولت را “دقیق تر” اقدامات در محل.

دولت فدرال تا کنون کاهش یافته است به استناد شرایط اضطراری عمل می دهد که آن را به طور موقت قدرت را به انجام کارهایی مانند محدود کردن سفر و جریمه اگر مردم نمی مطابق با قوانین صادر شده تحت قانون. اما حداقل یک برتر, New Brunswick را بلین هیگز میگوید فدرال اضطراری اعلام خواهد اجازه می دهد برای یکپارچه ملی پاسخ.

سازمان دیده بان | Premiers می گویند فدرال شرایط اضطراری عمل لازم نیست هنوز: Trudeau:

نخست وزیر جاستین ترودو می گوید او استانی و منطقه ای رهبران صحبت در مورد امکان استناد فدرال شرایط اضطراری عمل به عنوان COVID-19 pandemic گسترش می یابد. 1:31

در کسب و کار, top world news گفت: این تخمگذار کردن هزاران نفر از کارگران در میان رکود را مقصر می داند در این بیماری همه گیر.

کلگری-بر اساس هواپیمایی گفت: اکثریت قریب به اتفاق از خروج 6,900 کارکنان انجام می دهند تا به طور داوطلبانه. این تعداد نشان دهنده حدود نیمی از نیروی کار این شرکت در بیانیه ای گفت.

بعد سه شنبه شرکت هواپیمایی در گفت و گو با توصیه شده است که برخی از دو ده از پرواز در سه هفته گذشته انجام شده مسافران که تست مثبت برای coronavirus.

علاوه بر این پارک کانادا اعلام کرد آن را تمام پارک های ملی به بازدید کنندگان شروع چهارشنبه.

هند به رفتن زیر 21-day مستند, بازی های المپیک به تعویق افتاد

Coronavirus همه گیر آلوده شده است بیش از 382,000 نفر کشته و بیش از 16,500 در سراسر جهان است. COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس نتایج در خفیف یا متوسط علائم در اکثر افراد — اما علایم شدید هستند با احتمال بیشتری در افراد مسن و یا کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود. بیش از 101,000 مردم بهبود یافته اند تا کنون عمدتا در چین است.

در هند نارندرا نخست وزیر صحبت می کرد به این کشور پیش از فراگیر 21-day مستند طرح است.

هندی مقامات بهداشتی گزارش کرده اند 469 فعال موارد COVID-19 بیماری ناشی از ویروس و 10 مرگ و میر. مقامات بارها و بارها اصرار داشت هیچ مدرکی وجود دارد و در عین حال اجتماعی گسترش یافته اما باید انجام نسبتا اندک تست برای این بیماری است.

یک کارگر راه آهن اسپری های ضد عفونی کننده در جامو هند در روز سه شنبه. (Channi نند/آسوشیتد پرس)

مودی گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی سه شنبه شب که مردم در سراسر کشور نیاز به اقامت در خانه های خود. اگر 21 روز مستند نیست و به درستی به کار گرفته گفت: این مجموعه می تواند کشور 21 سال است. مودی به نام روز سه شنبه به منظور یک “کل مستند” و به آدرس نیست که آیا هر یک از ارائه دهندگان خدمات معاف خواهد بود. او گفت که “تمام گام های برداشته شده توسط دولت مرکزی و دولت برای اطمینان از تامین اقلام ضروری.”

این بیماری همه گیر است منجر به مرز محدودیت ها و کسب و کار را تعطیل کرده و در حال حاضر آن منجر به تعویق افتادن بازی های المپیک 2020.

سازمان دیده بان | اسکات راسل با CBC Sports وزن آن در در به تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو:

CBC Sports’ اسکات راسل می گوید: به تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو می تواند به خطر اندازد فرصت های شغلی از برخی از کانادا ورزشکاران مسن تر. 5:57

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد و گفت: کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور موافقت کرده است برای به تاخیر انداختن بازی های تابستانی در بحبوحه نگرانی های فزاینده در مورد این بیماری همه گیر است که آلوده به صدها نفر از هزاران نفر از مردم در سراسر جهان است.

اعلام این خبر یک روز پس از کانادا در المپیک و پارالمپیک کمیته اعلام کرد که آنها نمی خواهد ارسال ورزشکاران به توکیو در این تابستان اگر بازی رفت جلوتر به عنوان برنامه ریزی شده.

آبه گفت: رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ “در توافق 100 درصد” در مورد تصمیم گیری. نخست وزیر گفت که تصمیم برای به تعویق انداختن آن را ممکن می سازد “برای ورزشکاران به بازی در بهترین شرایط و به صورت یک امن و مطمئن برای تماشاگران است.”

که رئیس می گوید: همه گیر است ‘شتاب’

سازمان بهداشت جهانی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus روز دوشنبه گفت که این بیماری همه گیر است که “شتاب.”

“از آن زمان 67 روز از اولین مورد گزارش شده برای رسیدن به اولین 100,000 موارد و 11 ماه برای دومین 100,000 موارد و فقط چهار روز برای سومین 100,000 موارد است. شما می توانید ببینید که چگونه این ویروس شتاب گرفته است,” او گفت:.

اما او اشاره کرد که مردم و دولت نیست “درمانده تماشاگران” به وقوع. “ما می توانیم تغییر مسیر از این بیماری همه گیر.”

او گفت: اقدامات دفاعی مانند اجتماعی فاصله مهم هستند اما خواست یک “حمله” به عنوان به خوبی. Tedros خواست دولت برای تست هر فرد مشکوک به صورت جدا و مراقبت برای هر مورد تایید شده و پیدا کردن و قرنطینه تماس نزدیک از COVID-19 بيمار.

سازمان دیده بان | فروشگاه های مواد غذایی پله تا اقدامات ایمنی:

با فروشگاه های مواد غذایی میان کاهش تعداد کسب و کار هنوز هم باز به عموم مردم در طول COVID-19 گیر برخی از شرکت ها با تشدید اقدامات سعی کنید برای محافظت از خود تحویلدار و قفسه stockers. 2:14

این که رئیس نیز ابراز نگرانی در مورد افزایش تعداد مورد, میان کارگران مراقبت های بهداشتی.

“حتی اگر ما همه چیز درست اگر ما را اولویت بندی حفاظت از سلامت کارگران بسیاری از مردم خواهد مرد زیرا سلامت کارگر است که می تواند به نجات زندگی خود بیمار است,” او گفت:.

روز سه شنبه پس از بیش از یک هفته است که در آن چین گفت: اکثریت قریب به اتفاق از ویروس جدید شدند از خارج از کشور وارد, مقامات گفت: محدودیت در هوبئی پایان خواهد بود. مردم پاک توسط مقامات بهداشتی خواهد بود قادر به ترک این استان پس از نیمه شب. شهر ووهان خود باقی خواهد ماند قفل شده است و تا آوریل 8.

خوانده شده در یک نگاه در آنچه اتفاق می افتد در کانادا استان ها و سرزمین های ایالات متحده و در سراسر جهان است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در استان ها و مناطق

در بریتیش کلمبیا برتر اعلام $5 میلیارد coronavirus طرح امداد. این طرح که وزیر امور مالی کارول جیمز به عنوان یک “گام اول اما یک قدم مهم” شامل کمک های مالی برای افرادی که معیشت بوده است نهفته coronavirus خرید اینترنتی و همچنین برای کسب و کار. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در B. C.

نوسانات در حال ضبط کردن و بسته در یک پارک در ونکوور در روز سه شنبه. (بن Nelms/CBC)

آلبرتا بالا بهداشت عمومی رسمی می گوید تیم او از نزدیک پیگیری جامعه انتقال گفت: “این بزرگترین نگرانی ما.” دکتر دینا Hinshaw وجود دارد گفت: اقدامات موجود برای مقابله با بازگشت مسافران یک پیام برتر جیسون کنی تصریح کرد دوشنبه هنگامی که او خواست مردم از بازگشت به خانه از ایالات متحده را به خود انزوا جدی گفت: آن را ندارد “مبهم و کلی تذکر یا پیشنهاد.” جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در آلبرتا.

داخلی, Saskatchewan Health Authority سند برآورد یک “بدترین سناریو” تا 15,000 مرگ و میر در استان. شا سند پیش بینی شده 30 درصد عفونت نرخ رو به کاهش تجهیزات پزشکی و غرق بیمارستان. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در ساسکاچوان.

در مانیتوبا مقامات می گویند مردم از ورود در استان باید خود جدا برای 14 روز — حتی اگر خود سفر در داخل کانادا. چند استثنا وجود دارد از جمله كانون و افرادی که زندگی می کنند در یک طرف از یک استان مرزی و کار دیگر. اما رئیس استانی بهداشت عمومی افسر دکتر برنت Roussin روز دوشنبه گفت: “من می خواهم به آن را روشن است که این فقط یک پیشنهاد است.” جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در این استان که گزارش یک مورد جدید در روز سه شنبه.

انتاریو می گوید آن را به طور موقت کاهش نرخ برق در پاسخ به افزایش تعداد افراد مشغول به کار از خانه. همه از زمان به زمان با استفاده از قیمت گذاری خواهد شد نقل مکان کرد به اوج نرخ های برتر داگ فورد گفت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در انتاریو است.

مردم منتظر به آزمایش می شود در یک COVID-19 مرکز ارزیابی در تورنتو در روز سه شنبه. (اوان Mitsui/CBC)

چندین منطقه ای روزنامه ها در کبک خود را متوقف چاپ نسخه با استناد به کاهش در درآمد تبلیغ در میان COVID-19 اقتصادی خرید اینترنتی. Le Soleil, La Tribune, Le Quotidien, Le Nouvelliste, Le Droit و لا Voix de l’Est را نیز بخدمت در مجموع 143 نفر از کارگران. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کبک.

نیوفاندلند و لابرادور دولت سفارش بیشتر کسب و کار بسته به این استان را می بیند بیشتر موارد COVID-19. “ما به طور جدی با توجه به اقدامات بیشتری برای کاهش خطر” افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر جانیس فیتزجرالد روز دوشنبه گفت:. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. L.

نیوبرانزویک برتر می خواهد برای دیدن یک ملی رویکرد به توقف COVID-19. برتر بلین هیگز گفت: او را به نفع نخست وزیر با استناد به شرایط اضطراری عمل می کنند گفت: این امر متحد کردن روش برای دست زدن به رشد شیوع. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. B.

یک خریدار شسته دست خود را در یک سوپر مارکت در فردریکتون, N. B., در روز سه شنبه. (ماریا خوزه Burgos/CBC)

کودکان در نوا اسکوشیا به احتمال زیاد نمی تواند در کلاس در اوایل ماه آوریل استان های برتر بهداشت عمومی رسمی می گوید. “من فقط نیاز به سیگنال به مردم این است که در تمام احتمال, نه فقط یک دوره دو هفته ای. این دیگر از آن” دکتر رابرت عجیبی روز دوشنبه گفت:. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. S., که در آن پلیس می گویند که آنها حرکت خواهد کرد و با احتیاط در اجرای قوانین تحت این استان را در وضعیت اضطراری.

جزیره پرنس ادوارد راه اندازی “سخت” سیستم جریمه برای کسانی است که قوانین زیر را با هدف اسیاب کردن COVID-19. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد بر روی P. E. I.

Nunavut است که بسته شدن مرز خود را برای بازگشت ساکنان و مهم کارگران در یک پیشنهاد به سرعت گسترش COVID-19. مناطق شمال غربی دولت در حال بسته شدن بزرگراه اصلی و یوکان در برخورد اول با آن موارد گزارش شده از COVID-19 بعد از بازگشت از آمریکا جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در شمال.

کانادا دارای بیش از 2,700 تایید و presumptive موارد COVID-19. در اینجا نگاهی به تعدادی از موارد — از جمله مرگ و میر و بهبود — توسط استان.

 • بریتیش کلمبیا: 617 تایید موارد از جمله 173 حل و فصل و 13 مرگ و میر.
 • انتاریو: 588 تایید موارد از جمله حل و فصل هشت و هفت و میر.
 • آلبرتا: 358 تایید موارد از جمله حل و فصل سه و دو مرگ.
 • کبک: 1013 تایید موارد از جمله حل و فصل و چهار مرگ و میر.
 • ساسکاچوان: 72 تایید و presumptive موارد است.
 • Manitoba: 21 تایید و presumptive موارد است.
 • New Brunswick: 18 تایید و presumptive موارد است.
 • نوا اسکوشیا: 51 تایید موارد از جمله حل و فصل شود.
 • جزیره پرنس ادوارد: سه مورد استان لیست به عنوان مثبت است.
 • نیوفاندلند و لابرادور: 35 تایید و presumptive موارد است.
 • Northwest Territories: یک مورد تایید شده.
 • یوکان: دو موارد تایید شده.
 • عودت کانادایی گنجانده شده در بالا: 13 موارد تایید شده.

Presumptive موارد هستند افرادی که آزمایش مثبت اما هنوز در انتظار تایید ملی میکروبیولوژی آزمایشگاه در وینیپگ. نه همه استانها فهرست ارقام بر کسانی که بهبود یافته اند. اخیر COVID-19 مربوط به مرگ یک کانادایی در ژاپن در حال حاضر گنجانده شده در این استان توسط استان شمارش موارد.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در آمریکا

از رویترز, CBC News و آسوشیتد پرس, به روز شده در 7 p. m. ET

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو صدا ترین وخیم هشدار دهنده و در عین حال در مورد این بیماری همه گیر سهشنبه گفت: ميزان عفونت در دولت شتاب گرفته است و می تواند به عنوان نزدیک به دو هفته دور از یک بحران است که می بیند 40 ، 000 نفر در بخش مراقبت های ویژه.

چنین افزایش خواهد پایمال بیمارستان که در حال حاضر فقط از 3000 واحد مراقبت های ویژه تخت در سطح ایالت. میزان عفونت های جدید کومو گفت: دو برابر میشه در مورد هر سه روز.

ایالت نیویورک دیده می شود بیش از 25,000 موارد و حداقل 210 مرگ و میر با توجه به آمار رسمی. بیشتر شده اند و در شهر نیویورک در حال ظهور در سراسر جهان کانون در شیوع.

مسافران پوشیدن دنده محافظ به عنوان آنها در صف انتظار برای بررسی در برای پروازهای خود را در فرودگاه JFK در نیویورک در روز سه شنبه. (مریم Altaffer/آسوشیتد پرس)

دبورا Birx — پاسخ هماهنگ برای کاخ سفید را COVID-19 نیروی کار — گفت: حدود 56 درصد از موارد در ایالات متحده در حال بیرون آمدن از New York metro منطقه است.

Birx گفت: هر کسی که ترک این منطقه باید خود قرنطینه برای 14 روز پس از رسیدن به مقصد خود را.

حدود یک به ازای هر 1000 نفر از خروج از منطقه آلوده هستند به گفته دکتر Anthony Fauci, است که ارائه مشاوره به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این بیماری همه گیر. او می گوید که هشت تا 10 برابر بیشتر از دیگر مناطق است.

سازمان دیده بان / مقامات می گویند تمام ترک نیویورک باید خود منزوی:

“شما ممکن است در معرض قبل از ترک شهر نیویورک” 1:43

با توجه به این که بیش از وجود دارد 42,000 موارد تایید شده و بیش از 470 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

کومو نیز خودداری کردند در مغلوب ساختن پیشی جستن تماس به شل COVID-19 محدودیت به مردم بازگشت به کار و فعالیت های روزمره به زودی و احتمالا در چند هفته.

او گفت: مردم آمریکا را انتخاب کنید بهداشت عمومی بیش از اقتصاد است.

سازمان دیده بان / کومو عصبانی در مغلوب ساختن پیشی جستن تماس به سهولت COVID-19 محدودیت:

“هیچ آمریکایی در حال رفتن به می گویند سرعت بخشیدن به اقتصاد در هزینه های زندگی انسان’ می گوید کومو که دولت این است که سخت ترین ضربه 1:53

“هیچ آمریکایی در حال رفتن به می گویند: ” سرعت بخشیدن به اقتصاد در هزینه های زندگی انسان’,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز قبل از آن او را “عشق به کشور باز کرده و فقط مشتاق به عید پاک” که می افتد در تاریخ 12 آوریل این سال است.

کومو نیز به نام دولت ملی به پزشکی زنجیره تامین و استفاده از دفاع تولید عمل می کنند به زور به شرکت های خصوصی برای تولید لوازم مورد نیاز.در ضمن در کنگره حزب دموکرات و جمهوریخواه آمریکا روز سه شنبه گفت: آنها نزدیک به رسیدن به یک معامله در $2-تریلیون ما coronavirus بسته محرک اقتصادی, بالا بردن امیدوار است که کنگره می تواند به زودی عمل به سعی کنید به منظور محدود کردن اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر.

ایلینوی گارد ملی به اجرا در COVID-19 درایو از طریق سایت آزمون برای پرسنل پزشکی و اولین پاسخ شیکاگو در روز سه شنبه. (Ashlee Rezin گارسیا/شیکاگو سان تایمز از طریق AP)

دموکرات ها باید دو بار مسدود شده و تلاش برای پیشبرد این لایحه گفت: آن فراهم نیست به اندازه کافی پول برای دولت ها و بیمارستان ها فاقد کافی برای کمک به بیکاران آمریکایی ها و نه شامل نظارت کافی از یک صندوق برای کمک به کسب و کارهای بزرگ.

وال استریت شروع به پریدن کرد در روز سه شنبه در نشانه هایی که واشنگتن در حال نزدیک شدن به یک معامله اما سازمان بهداشت جهانی گفت: آمریکا تا به حال دیده می شود طرح “شتاب” از عفونت.

پرسید که آیا ایالات متحده می تواند به کانون شیوع بیماری که سخنگوی مارگارت هریس گفت: “ما در حال حاضر شاهد بسیار زیادی شتاب در موارد در ایالات متحده پس از آن که بالقوه است.”

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در اروپا

از آسوشیتد پرس و رویترز به روز شده در 12:30 p. m. ET

سردرگمی موج از طریق بریتانیا در اولین صبح پس از نخست وزیر بوریس جانسون دستور داد سه هفته توقف غیر ضروری فعالیت برای مبارزه با گسترش این کروناویروس جدید. با وجود گفتن اکثر فروشگاه ها به دید و سفارش مردم به ترک خانه های خود را جز برای دسترسی به خدمات ضروری عکس, در روز سه شنبه نشان داد شلوغ قطار مترو در میان سردرگمی در مورد است که هنوز هم مجاز به رفتن به محل کار. دولت می گوید پلیس باید قدرت خوب برای افرادی که دست انداختن قوانین, اما برخی ابراز شک و تردید در مورد اینکه آیا این مستند می تواند اجرا شود.

یک فرد با پوشیدن یک ماسک صورت دیده می شود در لندن در روز سه شنبه. (استفانی Jenzer/CBC)

ایرلند ممنوع همه غیر ضروری سفر در داخل کشور و بسته های غیر ضروری خرده فروشی در روز سه شنبه در حالی که به طور قابل توجهی افزایش درآمد برای حمایت از کسانی که در حال حاضر سمت چپ بیکار. این اقدامات اضافی در بالای برخی از €3 میلیارد دلار (تقریبا $4.67 میلیارد Cdn) در حال حاضر متعهد به افزایش بیمار پرداخت صندوق خدمات درمانی و ارائه کمک به کسب و کار نخست وزیر لئو Varadkar گفت.

در ایتالیا کاهش در موارد جدید و مرگ و میر برای دومین روز متوالی ارائه یک ضعف روشنایی ضعیف تابیدن از امید. مقامات روز دوشنبه گفت که این ویروس تا به حال ادعا کمی بیش از 600 اضافی زندگی را از 793 دو روز زودتر. شیوع کشته شدن بیش از 6000 ایتالیایی ها بیشترین تلفات از هر کشور و تحت فشار قرار دادند نظام سلامت به نقطه شکستن وجود دارد و در اسپانیا.

سازمان دیده بان | صحنه های از شهرهای اروپایی برخورد با COVID-19:

شهرهای اروپایی مبارزه با مرگ و زندگی مسائل به عنوان coronavirus طول می کشد نگه دارید. 1:08

در ضمن بیمارستان آلمان با ظرفیت یدکی در روز سه شنبه با استقبال خود coronavirus بیماران از ایتالیا. اولین گروه از شش بيمار وارد فرودگاه لایپزیگ در شرق ایالت زاکسن در صبح روز سه شنبه در حالی که غربی ایالت نوردراین-وستفالن همچنین اعلام کرد قصد دارد به بیش از 10 بیشتر روزهای آینده. آلمان اولین کشور را در بیماران دارای 27,000 تایید coronavirus موارد خاص خود را دارد اما تنها 114 مرگ و میر است و با استفاده از زمان قبل از افزایش انتظار می رود برای تقویت آن در بخش مراقبت ظرفیت.

اسپانیا در گزارش خود بیشترین افزایش روزانه در coronavirus موارد در روز سه شنبه با عفونت های رو به افزایش در میان کارگران بهداشت و درمان در حالی که مراسم تشییع جنازه وانت شروع به ورود در مادرید یخ عجله تبدیل به یک سردخانه موقت. مادرید یکی از سخت ترین ضربه از اسپانیا 17 مناطق با برخی از 1300 مرگ حدود نیمی از جمعیت کل. تعداد مرگ و میر کلی در کشور نیز شروع به پریدن کرد یک رکورد تعداد 514 به 2,696.

یک بیمار منتقل شده است به یک حد دارودرمانی شده ایم هتل در شهر مادرید اسپانیا روز سه شنبه. (Bernat Armangue/آسوشیتد پرس)

در هلند تعداد تایید coronavirus موارد افزایش 811 در شنبه 17 درصد افزایش از یک روز زودتر به کل از 5,560, سلامت, مقامات گفت. وجود 63 جدید, مرگ و میر, بزرگترین افزایش در عین حال آوردن این کشور در مجموع به 276, موسسه ملی بهداشت گفت: در یک به روز رسانی روزانه.

ارمنستان ممنوع همه مردم از راه رفتن در خیابان بدون گذرنامه در روز سه شنبه در حالی که تنها کسانی که بیش از 65 مجاز به فروشگاه بین ساعت 10 صبح و 12 p. m. نخست وزیر Nikol Pashinyan گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی ، Pashinyan همچنین اعلام کرد که از 1000 کسب و کار خواهد دید روم تنها فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه و بانک ها باز به مدت حداقل یک هفته است. ارمنستان گزارش شده 249 موارد coronavirus تا کنون با هیچ مرگ و میر.

نروژ روز سه شنبه تمدید محدودیت در طیف وسیعی از نهادهای دولتی و خصوصی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس تا آوریل 13, از جمله تعطیلی مدارس و مهد کودک. با تصمیم نروژ پیوستن دانمارک در طولانی تر شدن محدودیت های که شامل امتناع از ورود به خارجی ها که نمی زندگی و کار در کشور و منع مردم برای رفتن به کابین خود و اگر آنها یک تا پس از تعطیلات عید پاک است.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در جاهای دیگر از جمله سخت-آمار مناطق مانند ایران و کره جنوبی

از رویترز و آسوشیتد پرس, به روز شده در 9 a. m. ET

ایران مرگ و میر از شیوع کروناویروس افزایش 122 در 24 ساعت گذشته به 1,934, سلامت, سخنگوی وزارت کیانوش Jahanpour گفت: در روز سه شنبه. تعداد کل افراد مبتلا COVID-19
افزایش 1,762 در 24 ساعت گذشته به 24,811 او اضافه شده در تلویزیون دولتی. وجود دارد بیش از 31,000 تایید موارد این ویروس در سراسر خاورمیانه و اکثریت قریب به اتفاق در سخت ضربه ملت ایران است.

کره جنوبی می گوید: 19 1,444 مسافرانی که از اروپا وارد شده بود در روز یکشنبه پیدا شد به کروناویروس اولین موارد شناسایی شده پس از مقامات شروع به تست تمام افرادی که از این قاره است. کره جنوبی وزارت بهداشت رسمی Yoon Tae-ho همچنین گفت: 101 برخی از 1200 مسافر که از اروپا وارد شده بود در روز دوشنبه به نمایش گذاشته اند تب و یا علائم تنفسی. کره جنوبی می گوید آن را به طور کامل صندوق درمان برای ویروس حامل صرف نظر از ملیت خود را. حتی اگر آنها تست منفی کره جنوبی اتباع ورود از اروپا و یا خارجی که وارد این کشور از اروپا در دراز مدت اقامت ویزا نیاز به قرنطینه خود را در خانه برای دو هفته.

در برزیلرئیس جمهور Jair Bolsonaro چسبیده است با او مشاجره است که نگرانی در مورد جدید کروناویروس است پر از شکوفه و متهم برزیل, رسانه ها از تلاش برای استوک در سراسر کشور هیستری. Bolsonaro گفت: در سراسر کشور آدرس تلویزیونی است که رسانه ها تا به حال در ایران مرگ و میر در ایتالیا است که او گفت: درد و رنج را به شدت به دلیل سالمندی جمعیت و آب و هوای سرد.

“ویروس, وارد, ما در حال مقابله با آن و از آن خواهد شد به زودی. زندگی ما را برای ادامه کار باید حفظ شود,” او گفت:. در حدود 2200 نفر در برزیل آلوده شده اند تا کنون با 46 مرده است.

یک راهب بودایی با پوشیدن یک ماسک صورت به درجه حرارت خود را چک توسط کره صلیب سرخ رسمی در Jogyesa معبد در سئول در روز سه شنبه. (Ahn Young-joon/آسوشیتد پرس)

آفریقای جنوبی coronavirus موارد افتاده دوباره به 554 روز سه شنبه بیشتر از هر کشوری در آفریقا به عنوان آن 57 میلیون نفر با عجله برای آماده شدن برای یک مستند که از پنج شنبه آغاز می شود. رئیس جمهور سیریل Ramaphosa دوشنبه شب اعلام کرد 21-day مستند. رواندا و تونس پیشتر اعلام کرد مستندات. کارگران در آفریقای جنوبی مورد نیاز خواهد بود به ماندن در خانه به جز برای کسانی که در خدمات ضروری از جمله مراقبت های بهداشتی و امنیتی و همچنین تولید و توزیع مواد غذایی و آب و برق و محصولات پزشکی. در سراسر آفریقا 43 از آن 54 کشور در حال حاضر موارد با کل در 1,788. سیزده کشور گزارش داده اند 58 مرگ و میر. آفریقای جنوبی است ثبت یک.

مصر تحمیل خواهد شد دو هفته مقررات منع رفت و آمد شبانه در جهان عرب است پرجمعیت کشور در تلاش برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus, خود را نخست وزیر اعلام کرد که صندوق بین المللی پول هشدار داد کمبود منابع می تواند خاورمیانه را فقیرترین کشورها است. مصر 366 مورد تأیید و 21 مرگ و میر از جمله دو مقام ارشد نظامی افسران. صندوق بین المللی پول که به طور سنتی به خواست دولت برای اجرای بیشتر برنامه های ریاضتی در حال حاضر خواستار خاورمیانه دولت به ارائه مالیات موقت امداد و نقل و انتقالات پول نقد. همچنین هشدار کمبود تجهیزات پزشکی می تواند صدمه دیده و عراق و سودان و یمن اگر آن منجر به افزایش در قیمت ها.

مقامات اجرا مستندات در سراسر بسیاری از هند و نپال و بخش هایی از پاکستان روز سه شنبه برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در یکی از پرجمعیت ترین مناطق به عنوان چهار ناتو پرسنل آزمایش مثبت در افغانستان است.

سازمان دیده بان | ووهان چشمه به زندگی به عنوان COVID-19 محو می شود:

شهر ووهان چین شلوغ است با فعالیت به عنوان یک دو ماه coronavirus مستند به پایان می رسد. 0:31

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>