Coronavirus: چه در کانادا و در سراسر جهان در آوریل 23

آخرین:

دولت فدرال اعلام کرده است $1.1 میلیارد دلار به طرح مارشال کانادا جامعه علمی در مبارزه با کروناویروس به عنوان برخی از ولایات نسبتا کمتر از موارد شروع به وزن آنها چگونه خواهد استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به سرعت گسترش COVID-19.

دانشمندان در سراسر جهان در حال تلاش برای آمد تا با تست درمان به کاهش شدت بیماری و در نهایت یک واکسن برای محافظت در برابر coronavirus که به کشته شدن بیش از 2000 کانادایی و تقریبا 200 ، 000 نفر در سراسر جهان است.

در روز شنبه در کنفرانس خبری در خارج Rideau کلبه در اتاوا نخست وزیر جاستین ترودو گفت: دولت با قرار دادن در محل سه نقطه های پزشکی و تحقیقات استراتژی است.

سازمان دیده بان | ترودو میسازد استراتژی دولت:

نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرد که 1.1 میلیارد دلار استراتژی به صندوق COVID-19 پژوهش های پزشکی و نیروی کار به مطالعه ایمنی. 3:53

این طرح توجیهی شامل موارد زیر است:

  • $155 میلیون دلار برای تحقیقات واکسن و درمان های دیگر پشتیبانی برای آزمایش های بالینی و گسترش ملی آزمایش و مدل سازی.
  • $662 میلیون دلار برای آزمایش های بالینی به رهبری کانادا.
  • 350 میلیون دلار برای گسترش ملی آزمایش و مدلسازی COVID-19 از جمله COVID-19 ایمنی نیروی کار است که شامل دکتر دیوید Naylor دکتر کاترین Hankins, Dr. تیم ایوانز دکتر ترزا تام و دکتر مونا Nemer.

در اواسط ماه مارس ترودو دولت متعهد $275 میلیون دلار برای تحقیقات به عنوان بخشی از کمک های اضطراری بسته است.

که تکمیل و بعد از آن در ماه با ایجاد یک جدید استراتژیک نوآوری صندوق ارائه شده است که یکی دیگر از $192 میلیون دلار به شرکت های خاص و موسسات تحقیقاتی مشغول به کار در توسعه دارو و واکسن.

یک کارشناس آزمایشگاه در LifeLabs نشان می دهد یکی از اقدامات انجام شده هنگامی که یک نمونه آزمایش شده است برای COVID-19 در شرکت آزمایشگاه در ساری, B. C., مارس 26. (Darryl Dyck/کانادا مطبوعات)

و همچنین دولت ارائه شده $52 میلیون دلار از طریق ملی اعطای شوراها به تقریبا 100 تیم های تحقیقاتی در سراسر کشور است.

با چند استان شروع به صحبت با احتیاط در مورد بازگشایی اقتصاد است که تقریبا تعطیل از اواسط ماه مارس, فشار برای پیدا کردن قابل اعتماد و سریع تست برای تعیین افرادی که مبتلا به این ویروس است که در حال توسعه ایمنی نسبت به آن است.

ساسکاچوان بازگشایی طرح

ساسکاچوان شد اول استان روز شنبه به طرح بتن طرح برای چگونه برخی از کسب و کار و خدمات می تواند مجاز به رزومه ماه آینده ارائه شده تعداد موارد وجود دارد باقی می ماند کم است.

برتر اسکات معارف گفت محدودیت برداشته خواهد شد مارس 4 برای دندانپزشکان دفاتر کلینیک بینایی سنجی و فیزیوتراپی
ارائه دهندگان.

دوره های گلف را بازگشایی مارس 15 و مغازه های خرده فروشی فروش لباس و کتاب و گل و کالاهای ورزشی مجاز ممکن برای باز کردن درهای خود را در مارس 19.

یک دونده و واکر حفظ فاصله آنها از یکدیگر در چرلتتون مرور در اواخر ماه مارس است. P. E. I. است که در میان استانهای eyeing آرامش از برخی از COVID-19-مربوط به محدودیت. (برایان McInnis/CBC)

آرایشگری و آرایشگاه نیز می تواند شروع به دیدن مشتریان دوباره در مارس 19, اما کارکنان به طور مستقیم با مردم را مجبور به پوشیدن ماسک.

فیزیکی فاصله و دقیق استانداردهای پاکیزگی را باید حفظ شود از طریق هر مرحله.

برای مراحل بعدی که وجود دارد هیچ تاریخ شروع نشده — مقامات خواهد در نظر گرفتن محدودیت های بلند در محیط داخلی و فضای باز تفریحی و سرگرمی امکانات و تداوم تا اندازه مجاز تجمعات به 30 نفر از زمان 10.

مرحله نهایی این طرح شامل لغو محدودیت در اندازه جمعیت بازدیدکننده داشته است به تسهیلات مراقبت دراز مدت و غیر ضروری سفر. وزارت معارف در حال حاضر گفت: کسانی خواهد ماند قرار داده و برای برخی از زمان.

طرح دولت را فراهم می کند یک جدول زمانی برای زمانی که ورزشگاه ممکن است اجازه داده می شود به کار گیرند و یا زمانی که مهدکودک ظرفیت ممکن است افزایش یافته است. و نه آن را به یک قاب زمان برای خدمات غذایی و رستوران ها برای بازگشایی, اما زمانی که آنها خواهد شد انتظار می رود به کار در نیمی از ظرفیت خود را.

جزیره پرنس ادوارد که در آن COVID-19 caseload کم است که با هدف سهولت اقدامات در جای خود قرار داده به سرعت گسترش در اواخر ماه آوریل و بازگشایی کسب و کار در اواسط ماه مه.

“نه دقیقا سلیمان’

دکتر کریگ Jenne یک بیماری عفونی محقق در دانشگاه کلگری گفت: تسهیلات در یک استان می تواند چالش های موجود برای دیگران.

“بسیاری از استان های کانادا هیچ سخت مرزهای,” او در مصاحبه با کانادا را فشار دهید. “آلبرتا, Saskatchewan, Manitoba — ما دقیقا نمی جزایر که در آن ما می توانیم قطع سفر بین استان.

“ما در حال رفتن به مطمئن شوید که ما در همان صفحه با استفاده از این.”

‘عدم ما پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ های ما’: Trudeau

ترودو گفت: نظامی پاسخ خواهد داد به استانی درخواست کمک در دراز مدت مراقبت از امکانات. اما او گفت که اندازه گیری است و یک راه حل کوتاه مدت و کانادا است که نباید نیاز سربازان به مراقبت از سالمندان است.

“اگر شما عصبانی هستید, نا امید, ترس, شما به این راه احساس. ما می توانیم بهتر انجام دهید. ما نیاز به انجام بهتر. از آنجا که ما در حال شکست ما پدر و مادر ما و پدر بزرگان ما.”

سازمان دیده بان | باید در دراز مدت مراقبت از خانه بود فدرال تنظیم?

نخست وزیر جاستین ترودو با خبرنگاران صحبت می کرد در روز پنج شنبه. 1:12

نظرات امروز به دنبال درخواست های انتاریو و کبک در روز چهارشنبه برای صدها نفر از سربازان برای کمک به تسهیلات مراقبت دراز مدت است که باید ضربه سخت شده توسط COVID-19. نیروهای مسلح کانادا در حال حاضر ارزیابی چه بیشتر آن می تواند شما را به پاسخ به این درخواست.

ترودو گفت: دولت در حال ارسال نیروهای نظامی برای کمک در دراز مدت مراقبت از خانه در انتاریو و کبک — 130 نیروهای فرستاده شده به کمک پنج تسهیلات مراقبت دراز مدت در کبک در هفته گذشته — اما گفت که آن را هرگز نباید به این و با وجود سختی سوالات به خواسته می شود پس از بحران است.

شیوع COVID-19 در دراز مدت مراقبت از خانه کرده است خشم بسیاری از کانادایی ها و ترودو گفت که خشم نابجا است.

سازمان دیده بان | دکتر ناتان غرفه می گوید: نبود توجه کافی به پرداخت برای مراقبت دراز مدت اقامت در قبل از همه گیر برنامه ریزی:

دکتر ناتان غرفه یک متخصص امراض دوران پیری از سینا سیستم بهداشت و درمان می گوید: نبود توجه کافی به پرداخت برای مراقبت دراز مدت اقامت در قبل از همه گیر برنامه ریزی است. 1:16

در طول جلسه توجیهی روزانه شنبه, Ontario برتر داگ فورد که در قانون است و در دراز مدت مراقبت در منزل و فقط تست مثبت برای COVID-19 مکث برای جمع آوری خود را قبل از اینکه متعهد به بهبود انتاریو در دراز مدت مراقبت از سیستم است.

“من تشخیص سیستم خراب است” او بعدا گفت.

سازمان دیده بان | داگ فورد پاسخ کامل:

صدای ترک خوردگی, Ontario برتر داگ فورد قول داد به “انجام بهتر” برای مردم در دراز مدت مراقبت از امکانات. 1:27

کبک ساکن Jonathan Marchand که دیستروفی عضلانی گفت: CBC News که آن را نه تنها در افراد مسن و کسانی که آسیب پذیر هستند در آن در دراز مدت مراقبت از موسسات.

“آن را در یک محیط امن,” او گفت:. “چه من می خواهم به خارج شدن از اینجا.”

سازمان دیده بان | کبک مرد مذاکرات در مورد احساس ناامنی در دراز مدت مراقبت در منزل:

کبک مراقبت دراز مدت اقامت Jonathan Marchand که به دیستروفی عضلانی می گوید او می خواهد این حق را برای مراقبت در خارج از موسسه. 5:08

هزاران نفر از اخراج در حمل و نقل

همه گیر نیز همچنان به انتقام ویران کردن بر روی اقتصاد کانادا است. کلگری-بر اساس top world news می گوید: بیشتر از 3000 از کارگران آن خواهد شد در اوایل ماه مه به عنوان تقاضا برای پروازهای چاله.

در تورنتو این شهر حمل و نقل کمیسیون گفت که قصد دارد به طور موقت اخراج از 1200 نفر از کارگران.

همانطور که از 7 p. m. ET پنج شنبه وجود دارد 2,232 COVID-19-مربوط به مرگ و میر در کشور کانادا به همراه دو گزارش COVID-19-ارتباط مرگ و میر ناشی از کانادایی ها در خارج از کشور با توجه به CBC News شمارش بر اساس استانی و محلی داده های سلامت و همچنین CBC گزارش.

وجود دارد 42,110 تایید و presumptive موارد و 14,774 حل و فصل موارد در میان استان ها و مناطق است که چنین داده های عمومی است.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در کانادا و ایالات متحده و در سراسر جهان است.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در استان ها و مناطق

بریتیش کلمبیا تایید کرده است شیوع در دوم طیور کارخانه فرآوری. سلامت استان افسر دکتر بانی هنری گفت: این دو موارد شناسایی شده در برتر مرغ گیاهی در کوکیتلام خواهر گیاه به ایالات مرغ محل در ونکوور که در آن 29 نفر تست مثبت برای coronavirus. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در B. C.

آلبرتا است لغو Calgary Stampede برای اولین بار در تقریبا 100 سال است. جولای رویداد به طور معمول به تساوی یک میلیون تماشاگر. سازمان در حال حاضر گذاشته 80 درصد از کارکنان خود را. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در آلبرتا.

سازمان دیده بان | COVID-19 شیوع نیروهای آلبرتا گوشت پردازش گیاه به:

یک COVID-19 شیوع در شرکت کارگیل گوشت پردازش گیاه در رودخانه بالا آلتا., مجبور است این مرکز به طور موقت نزدیک افزایش نگرانی ها در مورد قیمت گوشت گاو و عرضه است. 3:03

در ساسکاچوانیک تیم از دانشکده مهندسی گراد دانشجویان و کارکنان در دانشگاه ساسکاچوان در تلاش است برای ایجاد یک جدید قابل استفاده مجدد پزشکی ماسک در تلاش برای کاهش کمبود جهانی N95 ماسک. این تیم همکاری با Saskatchewan Health Authority. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در ساسکاچوان.

مانیتوبا گزارش پنج مورد جدید از COVID-19 آن بزرگترین واحد-روز پرش در نزدیک به دو هفته است. از بيماران tوو در 20s خود, دو, در 30s خود را و یکی در 80s. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در این استان ،

انتاریو گروه های زیست محیطی در حال افزایش نگرانی های پس از دولت تغییر قوانین خود را به آن اجازه می دهد به تصویب برخی از پروژه ها بدون مشاوره عمومی. استانی وزیر محیط زیست می گوید: این معافیت در نظر گرفته شده است تنها برای پروژه های مرتبط با این بیماری همه گیر است که نیاز به سرعت ساخته شود اما این بولتن در استان در سایت نیست و مشخص است که. خوانده شده در مورد این موضوع در اینجا جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در انتاریو در اینجا.

در کبک پرستاران در مونترال که داوطلب شده اند به کار در دراز مدت مراقبت از خانه که در آن بیش از نیمی از ساکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 وجود دارد که می گویند “تکان دهنده, کوچک”, دنده محافظ در دسترس برای کارکنان. CHSLD Vigi Mont-Royal دارای بیش از 150 نفر از ساکنان که آزمایش مثبت برای ویروس. بیشتر بخوانید درباره مراقبت از خانه در اینجا جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کبک اینجا.

نیوبرانزویک مقامات هشدار داد این استان است که در روشن نیست حتی اگر تنها 14 فعال موارد باقی می ماند وجود دارد. افسر ارشد پزشکی دکتر جنیفر راسل گفت: این استان موفقیت است “با توجه به ما فرصتی برای آماده شدن برای چه می آید بعدی” اما که فاصله فیزیکی خواهد بود در محل “هفته ها و ماه های پیش رو است.” برتر بلین هیگز گفت: باید به کسب و کارهای آماده سازی برای بازگشایی, در حالی که همچنین احترام فیزیکی-فاصله گرفته است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. B.

نوا اسکوشیا‘s چهار COVID-19 مرگ و میر متصل هستند برای دراز مدت مراقبت از خانه. استان نیز دیده می شود بالاتر از نرخ ابتلا به عفونت در میان زنان, که حساب برای 59 درصد از موارد است. افسر ارشد پزشکی دکتر رابرت عجیبی می گوید این دلیل است که زنان بیشتر زندگی می کنند در دراز مدت مراقبت از خانه و زنان بیشتر در آن امکانات بیش از حد. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در نوا اسکوشیا.

جزیره پرنس ادوارد, تنها با دو فعال موارد است که با تمرکز بر غربالگری افراد در آن تعداد کمی از نقاط ورود. پست های بازرسی در کنفدراسیون پل و فرودگاه شارلوت تاون در محل بوده است از مارس 21 و در حال حاضر این استان می گوید: مردم می تواند در قلاب برای بازگشت سریع, پرواز, اگر سفر خود را وجود دارد ضروری است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در P. E. I.

سازمان دیده بان | چه باید بکنید هنگامی که شما در بازگشت از فروشگاه های مواد غذایی:

اندرو چانگ توضیح می دهد آنچه شما باید انجام دهید بعد از اینکه شما آورده ام خود را به لوازم خانه از فروشگاه های مواد غذایی. 1:05

در نیوفاندلند و لابرادور, افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر جانیس فیتزجرالد می گوید: این استان قادر خواهد بود برای استراحت برخی از فاصله اقدامات در آینده ای نزدیک اما هشدار می دهد که ساکنان نباید انتظار یک بازگشت کامل به حالت عادی هر زمان به زودی. شده اند وجود دارد هیچ مورد جدید گزارش شده در استان به مدت پنج روز. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. L.

در شمال ارضی مقامات بهداشتی در حال آزمایش کمتر از قبل با وجود گسترش معیارهای. دکتر سارا کوک, Northwest Territories’ ارضی, مدیر پزشکی گفت که تا حدودی به این دلیل دیگر بهداشت عمومی اقدامات موثر بوده است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در سراسر شمال.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در آمریکا

از آسوشیتد پرس و رویترز به روز شده در 7:30 p. m. ET

ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان در روز پنج شنبه تصویب $484 میلیارد دلار لایحه به گسترش وام های فدرال برای کسب و کارهای کوچک نهفته coronavirus شیوع و بیمارستان ها غرق بیماران مبتلا به COVID-19.

با رأی 388-5 خانه گذشت اندازه گیری شد که به اتفاق آرا تصویب شده در روز سه شنبه توسط مجلس سنا. در حال حاضر آن را می رود به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای وارد شدن به قانون است.

مجلس همچنین تصویب کمیته انتخاب و با حکم قدرت به پروب ایالات متحده در پاسخ به کوروناویروس. آن خواهد شد که قدرت های گسترده ای به منظور بررسی متحده آمریکا آمادگی, چگونه فدرال دلار صرف شده بودن و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مذاکرات.

که کمک آمد و به عنوان یکی دیگر از 4.4 میلیون آمریکایی ظ برای دولت مزایای بیکاری برای اولین بار در هفته گذشته به افزایش بیکاری همچنان برای ضربه زدن به اقتصاد ایالات متحده در یک خیره کننده سرعت.

برانکس پیش نویس مدیر خانه جوناس سیلوا دست بیش از یک وعده غذای رایگان به اولین پاسخ در تاریخ 23 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک است. روز پنجشنبه رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: یک مطالعه جدید پیشنهاد 2.7 میلیون نفر در سراسر کشور در حال حاضر ممکن است آنتی بادی برای COVID-19. (دیوید دی Delgado/گتی ایماژ)

این رقم به ارمغان می آورد تعداد کل تازه بیکاران در ایالات متحده در گذشته پنج هفته به بیش از 26 میلیون نفر است. که بیش از کل تعداد مشاغل جدید ایجاد شده در اقتصاد آمریکا پس از بحران مالی سال 2008 است.

همانطور که از 9 بعد از ظهر وجود دارد بیش از 867,000 موارد تایید شده و نزدیک به 50 ، 000 مرگ و میر در کشور, با توجه به , دانشگاه جانز هاپکینز, چوب خط حساب کردن.

روز پنج شنبه در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد یک غربالگری از 3000 نفر در این ایالت یافت می شود حدود 14 درصد آزمایش مثبت آنتی بادی برای coronavirus نشان می دهد که 2.7 میلیون نفر در سراسر نیویورک ممکن است آلوده به این بیماری است.

کومو به ذکر است که این بررسی مقدماتی بود و محدودیت های هر چند حداقل در ابتدا نشان داد که نرخ مرگ و میر در حدود 0.5 درصد از موارد تایید شده به مراتب پایین تر از برخی از کارشناسان می ترسید.

بازدید کنندگان به وزارت کار در حال تبدیل دور در درب توسط پرسنل با توجه به تعطیلی بیش از coronavirus نگرانی چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 در نیویورک است. برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری در حال افزایش در برخی از ایالت ها به عنوان coronavirus نگرانی لرزش اقتصاد ایالات متحده. افزایش شدید می آید به عنوان دولت دستور داده اند که میلیون ها نفر از کارگران و دانشجویان و خریداران به ماندن در خانه به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر گسترش این ویروس است که باعث COVID-19 بیماری است. (AP Photo/جان Minchillo) (جان Minchillo/آسوشیتد پرس)

 

در ضمن سهام آمریکا شرکت داروسازی علوم جلعاد کاهش بیش از چهار درصد پنج شنبه پس از بار مالی خود را گزارش داد تجربی coronavirus مواد مخدر شکست خورده خود را برای اولین بار کارآزمايی بالينی تصادفی. در این گزارش ذکر شده پیش نویس اسناد منتشر شده به طور تصادفی توسط سازمان بهداشت جهانی است.

در بیانیه ای در روز جمعه جلعاد گفت: این پست شامل خصوصیات نامناسب از مطالعه و تحقيق فسخ اولیه با توجه به پایین ثبت نام و, به عنوان یک نتیجه از آن بود underpowered فعال از نظر آماری معنی دار نتیجه گیری.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در سراسر جهان

از آسوشیتد پرس و رویترز به روز شده در 7:30 p. m. ET

اتحادیه اروپا و رهبران لبه رو به جلو در روز پنج شنبه نسبت به تامین مالی مشترک اقتصادی بهبودی از این بیماری همه گیر کوروناویروس با موافقت با درخواست کمیسیون اروپا به کار کردن جزئیات از جمله رایج پشتیبانی می کند.

یک دانش آموز پیاده روی فاصله بین جداول به عنوان او می رسد برای یک آزمون در یک دبیرستان در برلین در آوریل 22. (توبیاس شوارتس/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

هنوز تصمیم گیری است به احتمال زیاد ماه دور به عنوان کشورهای عضو مخالف در چه مقدار از کمک های مالی باید داده شود.

اتریش دانمارک, سوئد و هلند همه مخالف بازیابی کمک ها از طریق کمک های مالی در حالی که گسترده تر در شمال اردوگاه — از جمله آلمان — بودند به نفع لینک جدید بازیابی صندوق به بلوک بعدی در دراز مدت بودجه برای 2021-27 منابع گفت.

سخت-آمار ایتالیا به نام برای بازیابی صندوق از 1.5 تریلیون یورو ($2.3 تریلیون دلار کانادا) و همچنین کمک های مالی به کشورهای عضو, در حالی که رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت: در اروپا پاسخ مورد نیاز نقل و انتقالات مالی به سخت ترین ضربه متحده و نه فقط وام. پاکسازی همچنین گفت: پروژه اروپایی تا به حال هیچ آینده اگر عضو موفق به پاسخ به “استثنایی شوک است.”

سازمان بهداشت جهانی گفت: در پی اعلام یک “نقطه عطفی همکاری” روز جمعه به سرعت توسعه امن داروهای موثر آزمایش و واکسن برای جلوگیری از, تشخیص و درمان COVID-19.

ژنو-بر اساس آژانس در یک بیانیه کوتاه با صدور اواخر روز پنج شنبه گفت: این طرح با همکاران با هدف ایجاد فن آوری در برابر بیماری های ناشی از رمان کوروناویروس “در دسترس به هر کسی که به آنها نیاز دارد را در سراسر جهان” اما داد بدون جزئیات.

با بیش از 22,000 رسما ثبت شده مرگ و میر مقامات در اسپانیا در حال حاضر در حال آماده شدن برای عقب برخی از سخت مستند محدودیت. سلول کمک کرده است تا آهسته روزانه سرایت افزایش نرخ بیش از 20 درصد به کمتر از دو درصد اگر چه اسپانیا شده است تست به طور گسترده و واقعی سرایت اعتقاد بر این است بالاتر است.

مراقبت های بهداشتی کارگران حضور در coronavirus بیمار در بخش مراقبت ويژه از Principe de Asturias بیمارستان در الکلا د هنرس در نزدیکی مادرید در آوریل 22. (Pierre-Philippe Marcou/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

چین می گوید استرالیا خواستار تحقیقات مستقل به علت شیوع کروناویروس ها با انگیزه های سیاسی و سودمند در برخورد با جهانی همه گیر. استرالیا است که در میان تعدادی از کشورها و محلات که در حال تماس برای کسب اطلاعات بیشتر از چین در مورد که در آن ویروس نشات گرفته است و اینکه آیا تمام تلاش هایی برای جلوگیری از این گسترش در سراسر چین و سپس در سراسر جهان است.

چین نیز روز پنج شنبه گفت: این امر کمک بیشتر از 30 میلیون دلار ما را به سازمان بهداشت جهانی حدود یک هفته پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ایالات متحده کمک های مالی خواهد بود متوقف در حالی که واشنگتن بررسی که نقش “در شدت mismanaging و پوشش گسترش coronavirus.”

انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون در حال برنامه ریزی برای بازگشت به کار به عنوان روز دوشنبه پس از بستری در اوایل این ماه با COVID-19 تلگراف گزارش داد حتی به عنوان اقتصاد انگلستان در حال فرو ریختن تحت فشار از coronavirus مستند.

یک صاحب کسب و کار با استفاده از مه پاش حرارتی به عنوان او كشتن کامیون در یک شرکت حمل در بارنزلی, south Yorkshire, انگلستان در آوریل 22. (Oli Scarff/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

کره شمالی گفته است که سازمان بهداشت جهانی آن را مورد آزمایش قرار 740 مردم برای کروناویروس جدید به عنوان از آوریل 17, اما این همه منفی است. که ادعا می کنند که مورد سوال بسیاری از کارشناسان خارج از.

کره جنوبی‘s مقامات بهداشت در حال برنامه ریزی به زودی شروع تست آنتی بادی به یاد بگیرند که چگونه گسترده coronavirus عفونت در جمعيت. آنها همچنین تحقیق چگونه مردم حفظ ایمنی پس از دوره نقاهت بعد از COVID-19.

آفریقای جنوبی‘s جمهور سیریل Ramaphosa گفت: دولت اجازه خواهد داد بخشی از بازگشایی اقتصاد در مارس 1, با محدودیت های مسافرتی کاسته و برخی از صنایع مجاز به کار در یک سطح پنج خطر سیستم. مرزهای بین المللی بسته باقی خواهد ماند در حالی که سفر خواهد بود تنها مجاز برای خدمات ضروری است.

COVID-19 مورد یافت 43 درصد در هفته گذشته در سراسر آفریقا و رسیدن به 26,000 به گفته مدیر آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. ارقام تأکید اخیر هشدار از سازمان بهداشت جهانی که این ویروس می تواند کشتن بیش از 300 ، 000 نفر در این قاره و فشار 30 میلیون به جان فقر است.

اکوادور وزیر بهداشت گفت: کشور coronavirus صورت مجموع دو بار به عنوان بالا که قبلا تایید کرد که مقامات اضافه شده 11,000 عفونت های جدید که ناشی از تاخیر تست. با 560 تایید مرگ این شیوع ویران کرده اقتصاد از نفت کشور و ضعف مقامات بهداشتی در بزرگترین شهر این کشور گوایاکیول که در آن اجساد باقی مانده در خانه و یا برای ساعت ها در خیابان ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>