Coronavirus: چه در کانادا و در سراسر جهان ممکن است 4

آخرین:

کانادا, وزیر بهداشت می گوید حتی به چند استان و بخش های درگیر در یک “محتاط بازگشایی” مردم نیاز به درک که شیوع کروناویروس است “بیش نیست.” پیام او آمد به عنوان تعدادی از COVID-19 مورد در کانادا بیش از 60 ، 000.

Patty Hajdu روز دوشنبه گفت که “جدید عادی خواهد شد که شامل شیوه های جدید زندگی به شیوه های جدید کار است که ما را در این منحصر به فرد و زمان دشوار است.”

تعدادی از شناخته شده coronavirus موارد در سراسر جهان شده است در صدر 3.5 میلیون, با توجه به یک ابزار ردیابی که توسط دانشگاه جانز هاپکینز با نزدیک به 250000 نفر ثبت COVID-19-مربوط به مرگ و میر.

از 7:30 p. m. ET, کانادا به خود اختصاص 60,772 presumptive و تایید coronavirus موارد است. استان ها و مناطق ذکر شده 26,030 موارد به بهبود و یا حل و فصل شود. یک شمارش نگهداری توسط CBC News بر اساس سلامت استان داده های منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش لیست 3,981 coronavirus مربوط به مرگ و میر در کانادا با دو شناخته شده COVID-19-ارتباط مرگ و میر ناشی از کانادایی ها در خارج از کشور.

سازمان دیده بان | Hajdu می گوید کانادایی را به ادامه به دنبال بهداشت عمومی دستورالعمل به عنوان استان بازگشایی:

به عنوان استان به آرامی شروع به بازگشایی اقتصاد خود را از همه گیر مستندات وزیر بهداشت Patty Hajdu می گوید کانادایی ها نیاز به یاد داشته باشید که آن را بیش از است. 1:36

دولت ها در سراسر جهان شده اند تقلا سعی کنید و سرعت گسترش ویروس ساخت سیستم های سلامت و مرتب کردن چگونه به انجام آزمایش در مقیاس بزرگ است. در برخی از مناطق از جمله استان های سراسر کانادا — کسانی که در همان دولت نیز به دنبال به جلو به چگونه آنها را به خروج از مستندات در محل قرار داده برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

چند استان در حال گرفتن برخی از مراحل نسبت به آنچه بسیاری از مقامات را به نام “جدید” طبیعی است.

انتاریو در زمان اولین گام خود دوشنبه با بازگشایی برخی از کسب و کار از جمله مراقبت از چمن محوطه سازی باغ مراکز منظقه وانت اتوماتیک و خود خدمت کارواش خودرو نمایندگی با تعیین وقت قبلی و بسیاری از پروژه های ساخت و ساز.

در کبک سخت ترین ضربه استان از نظر تعداد موارد و مرگ و میر برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت روز دوشنبه اعلام کرد این استان را به تاخیر برنامه ریزی شده بازگشایی فروشگاه های خرده فروشی و غیر ضروری دیگر کسب و کار در بیشتر مونترال منطقه یک هفته به مارس 18. ساخت و ساز و بخش های تولید در سراسر کبک را بازگشایی به عنوان برنامه ریزی شده در مارس 11 به عنوان غیر ضروری کسب و کار در خارج از مونترال منطقه است.

سازمان دیده بان | ایتالیایی, توالت توضیح می دهد کبک تصمیم به تاخیر برخی از reopenings:

کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت می گوید: این استان عقب هل دادن بازگشایی غیر ضروری کسب و کار در منطقه مونترال تا مارس 18. 1:19

در بسیاری از ساسکاچوان غیر فوری پزشکی دفاتر مجاز به بازگشایی و قوانین در اطراف برخی از فعالیت های در فضای باز از جمله ماهیگیری و قایقرانی — در حال سست. اما یکی از صاحب فیزیوتراپی درمانگاه گفت: CBC ساسکاچوان او احساسات متناقضی در مورد باز کردن.

“این بسیار آشکار است که وجود دارد نیاز به گرفتن که از دست رفته” گفت: آلیسون Matsyk که یک متخصص فیزیوتراپی و صاحب Stapleford بهداشت و مرکز بازپروری. “عصبانیت بخشی همراه با, ‘چه خواهد بود? آنچه ما در خطر است؟'”

نیوفاندلند و لابرادور به تازگی به دنبال نیوبرانزویک سرب و اجازه خانواده ها به گرد هم می آیند در “حباب” ساخته شده از دو خانواده. اما در روز دوشنبه وزیر بهداشت جان Haggie گفت: CBC رادیو سنت جان صبح نشان می دهد که برخی از آنچه که او شنوایی در رسانه های اجتماعی پس از اولین آخر هفته از “حباب” خانواده “بود کمی نگران کننده است.”

Haggie گفت که او نگران است مردم در حال حرکت به سرعت بیش از حد و از آنها خواست به سرعت پایین فقط “اشاره [درب] به آرامی باز کنید.”

دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر گفت: حتی به عنوان همه چیز شروع به بازگشایی مردم را مجبور به تمرین حفظ فاصله فیزیکی و سرفه آداب و ماندن در خانه در اولین نشانه از علائم. مشغول به کار در حالی که بیمار برای مثال دیگر می توان مجاز Tam گفت و اشاره کرد که این یک چالش خواهد شد و نیاز به پشتیبانی از محل کار و دولت است.

سازمان دیده بان | برخی از ایده های جديد ‘عادی’ زمانی که جامعه پس از بازگشایی COVID-19 مستندات:

محل خواهد شد به طور چشمگیری متفاوت است اگر و هنگامی که هر کس به سر کار بازگشت می گوید: یک متخصص اما وجود دارد می تواند برخی از مزایای. 5:49

رمان ویروس برای آن وجود ندارد و ثابت شده درمان یا واکسن دولتی در چین است و پس از گسترش در سراسر جهان است. مقامات بهداشت عمومی هشدار داده اند که واقعی عفونت اعداد می تواند بسیار بالاتر به شماره ثبت نمی حساب برای افرادی که دارای تست شده و یا موارد هنوز تحت بررسی است.

تماس با ردیابی

نیز وجود دارد افزایش بحث و گفتگو و بحث در اطراف تماس با ردیابی. انتاریو برتر خواستار یک استراتژی ملی. داگ فورد می گوید او در صحبت با معاون نخست وزیر Chrystia Freeland روز دوشنبه در مورد این موضوع و برنامه ریزی شده به صورت به همتایان استانی این هفته است.

تماس با ردیابی یک کار فشرده مهار استراتژی است که در آن هر فرد مبتلا به COVID-19 نه تنها جدا شده اما در مورد سوال در مورد هر گونه رفتار که ممکن است باعث شده هر کسی در دایره اجتماعی خود را نیز آلوده می شود. آن است که به طور گسترده ای به عنوان یک گام کلیدی به حاوی آینده امواج و یا شیوع بیماری به عنوان COVID-19 محدودیت ها کاسته.

یک سخنگوی Freeland, کاترین Cuplinskas گفت: معاون نخست وزیر موافقت می کند که “ایالات رویکرد” به تماس با ردیابی “خواهد بود کلید امن محتاطانه اقتصادی بازگشایی.”

جهانی فشار برای واکسن

نخست وزیر جاستین ترودو در زمان دوشنبه در یک بین المللی حمایت کنفرانس با حمایت مالی اتحادیه اروپا به جمع آوری بیش از 11 میلیارد دلار برای طولانی مدت COVID-19 واکسن پژوهش است. اتاوا در حال حاضر وعده داده شده $859 میلیون دلار برای این تلاش است.

وقتی پرسیده شد که چرا کانادا ارائه نمی دهد پول جدید در روز دوشنبه ترودو گفت: این رویداد تنها آغاز تلاش برای پیدا کردن تولید و توزیع واکسن برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

ایالات متحده حاضر به کمک به تلاش جهانی.

سازمان دیده بان | ترودو می گوید: آن زمان برای همه کشورها به گرد هم می آیند:

نخست وزیر جاستین ترودو می گوید او را تشویق همه کشورها با هم به جلو برای مبارزه با این بیماری همه گیر به عنوان ایالات متحده هدایت و روشن از یک واکسن حمایت کنفرانس. 1:13

خوانده شده در یک نگاه در آنچه اتفاق می افتد در کانادا و ایالات متحده و در سراسر جهان است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در استان ها و مناطق

در بریتیش کلمبیا برتر جان هرگن انتظار می رود که در روز چهارشنبه به طرح گسترده سکته مغزی از B. C. طرح برای بازگشایی, اما آن را نمی خواهد به اثر حداقل تا اواسط ماه مه. استان تعطیل نسبتا چند فعالیت را از جمله غذا خوردن در رستوران, شخصی, ارائه دهندگان خدمات مانند آرایشگری و یا ناخن سالن و فعالیت های که در آن بیش از 50 نفر جمع آوری در همان منطقه است. تمرکز انتظار می رود که در دادن مردم گسترده قوانین برای چگونه آنها می توانند با خیال راحت تمرین یک “طبیعی است.” جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در B. C.

سازمان دیده بان | کانادا المپیک و مادر جدید کارینا Leblanc می گوید عاطفی داستان از خود جدا برای بیش از دو هفته پس از نوزاد متولد شد:

کانادا المپیک و مادر جدید کارینا Leblanc می گوید عاطفی داستان از خود جدا برای بیش از دو هفته پس از نوزاد متولد شد. 7:32

مقامات بهداشت در آلبرتا می گویند که آنها در حال نظارت بر شیوع 30 COVID-19 موارد در میان کارکنان در یک Purolator مرکز توزیع در کلگری. افسر پزشکی سلامت دکتر دینا Hinshaw می گوید شواهد کمی وجود دارد که این بیماری را می توان در بسته بندی بیش از دوره های طولانی از زمان. هنوز هم او مشاوره هر کسی که می شود یک تحویل به دور انداختن بسته بندی و دست خود را بشویید. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در آلبرتا.

ساسکاچوان, که برداشته شدن برخی از آن COVID-19-مربوط به محدودیت در دوشنبه گزارش 34 مورد جدید در همان روز بزرگترین روز افزایش پس از اولین مورد شناسایی شده در استان است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در ساسکاچوان.

مانیتوبا گزارش هیچ مورد جدید دوشنبه به عنوان آن را برداشته برخی از COVID-19مربوط به محدودیت. Manitobans هم اکنون می توانید مشاهده همه چیز از سالن های موزه به رستوران پتیس (با کرسی کمتر از حد نرمال) ارائه شده هر کس زیر بهداشت عمومی قوانین. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در این استان ،

در انتاریو برتر داگ فورد روز دوشنبه گفت: این استان دارای ضربه هدف خود از 16,000 آزمون در هر روز که همه چیز در حال رفتن در مسیر درست است. تعداد موارد جدید در این استان کاهش یافته و به زیر 400 برای اولین بار در هفته. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در انتاریو است.

سازمان دیده بان | فورد می گوید روند در حال رفتن در مسیر درست که منجر به بیشتر reopenings:

انتاریو برتر داگ فورد می گوید: این استان در حال حاضر بیش از هدف خود را از 16,000 COVID-19 آزمون در هر روز که بیشتر خدمات ‘نزدیک’ به باز کردن. 2:52

در کبک اردوهای تابستانی می گویند آنها هنوز هم در حال انتظار برای دستورالعمل های اطراف خود را راه اندازی است. انجمن مسئول اردوگاه کار با این استان به تدوین اقدامات, اما, ثبت نام و استخدام باقی می ماند در خود نگه دارد. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کبک از جمله یک داستان در مورد نگرانی از انگلیسی مدرسه تخته در اطراف یک برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس ابتدایی است.

مراقبت های بهداشتی کارگران نشان داده شده در یک موبایل COVID-19 آزمون درمانگاه در مونترال محله از سنت میشل در روز یکشنبه. (Graham Hughes/The Canadian Press)

نیوبرانزویک رفته 15 روز در یک ردیف با گزارش جدید کروناویروس موارد است. “ما آمده اند راه طولانی اما ما هنوز آسیب پذیر” برتر بلین هیگز گفت: در بیانیه منتشر شده در روز یکشنبه ، جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. B. از جمله یک داستان در مورد چگونه این استان برنامه ای برای بهبود آموزش از راه دور.

نوا اسکوشیا گزارش مرگ دیگری مربوط به COVID-19 آوردن این استان را در مجموع به 38. مرگ رخ داده در نرتهوود دراز مدت مراقبت از خانه در هالیفاکس است که اختصاص 32 از COVID-19 مرگ و میر در استان است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. S.

جزیره پرنس ادوارد برتر دنیس شاه می گوید: این اولین تعطیلات آخر هفته از فاز 1 بازگشایی خوب پیش رفت. “من سوار در اطراف بیت من تو را دیدم بسیاری از مردم ماهیگیری در بانک ها از رودخانه ها و برکه ها و همه آنها در فاصله بیش از آنچه مورد نیاز می شود,” او گفت:. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد بر روی P. E. I.

سازمان دیده بان | داخل مبارزه با COVID-19 در دراز مدت مراقبت از خانه:

پشتیبانی اضافی آورده شده است به برخی از مراقبت دراز مدت خانه رو COVID-19 شیوع است. دیوید مشترک مذاکرات به کارکنان و کارگران بهداشت و درمان در آورده برای پشتیبانی به شنیدن آنچه که اتفاق می افتد در داخل. 3:18

نیوفاندلند و لابرادور ثبت سوم روز با جدید COVID-19 موارد دوشنبه ساختن آن هفت روز بدون موارد جدید در گذشته هشت. استان قصد دارد به حرکت به سطح هشدار 4 در مارس 11, معنی آرامش از برخی از بهداشت عمومی اقدامات اجازه می دهد تا بیشتر اجتماعی و فعالیت های کسب و کار. استان گزارش شده و در مجموع 259 موارد با مرگ و میر. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. L.

Nunavut بازگشت به داشتن هیچ مورد از COVID-19 بعد از ارشد بهداشت عمومی افسر اعلام کرد که یک مورد گزارش شده از حوضچه ورودی در واقع مثبت کاذب. “وجود دارد هیچ دیگر مثبت COVID-19 آزمون در حوضچه ورودی” دکتر مایکل پترسون در بیانیه ای گفت: “ما تصمیم گرفتیم به درخواست اصلی سواب را دوباره آزمایش و تست انجام می شود در این روز پس از پنج شنبه اعلام.” جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در سراسر شمال.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در آمریکا

از رادیو فردا, به روز شده در 2:30 p. m. ET

چند ایالات متحده در روز دوشنبه برنامه ریزی شده برای سهولت بیشتر محدودیت در کسب و کار حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد که به عنوان بسیاری از 100,000 آمریکایی ها می میرند در گیر بیش اخیر کاخ سفید می بینی.

در اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine شد اجازه می دهد ساخت و ساز و تولید به بازگشایی و اجازه دادن به کارگران دفتر بازگشت. مغازه های خرده فروشی و مصرف کننده بسیاری از خدمات با توجه به از سرگیری عملیات در مارس 12.

به بازگشایی کسب و کار باید به دیدار با الزامات دولت که کارگران سایش پوشش صورت و اقامت حداقل دو متر از هم جدا و کارفرمایان پاکسازی محل کار خود را. DeWine خواسته است به عنوان بسیاری از کارگران که ممکن است به کار از خانه.

مواد غذایی سرور پوشیدن محافظ ماسک صورت منتظر مشتریان در Parkshore گریل, رستوران, روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 در سنت پترزبورگ فلوریدا. چندین رستوران در حال بازگشایی با 25 درصد ظرفیت به عنوان بخشی از فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ طرح برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. (کریس O’meara/آسوشیتد پرس)

حدود نیمی از ایالات آمریکا باید برداشته خاموش شدن ناگهانی حداقل تا حدی که تعداد موارد جدید از COVID-19 بیماری آغاز شده است به کاهش و یا سطح در بسیاری از مکان ها هر چند عفونت هنوز هم در حال افزایش در دیگران است.

کارشناسان بهداشت هشدار داده اند ممکن است ظهور مجدد این ویروس اگر متحده با عجله به راه اندازی مجدد خود را کتک اقتصاد خیلی زود و بدون گسترده تست و ردیابی شبکه در محل.

COVID-19 آلوده بیش از 1.1 میلیون نفر در آمریکا و کشته شدن بیش از 68,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

“ما در حال رفتن به از دست دادن در هر نقطه از 75 و 80 به 100 ، 000 نفر. این یک چیز وحشتناک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: عصر روز یکشنبه شب.

به تازگی به عنوان جمعه رئیس جمهور گفت که او امیدوار بود کمتر از 100,000 آمریکایی ها می میرند و پیش از آن در هفته صحبت کرده بود از 60,000 70,000 مرگ و میر.

همانطور که از هفته گذشته در دانشگاه واشنگتن IHME مدل پيشبينی اغلب ذکر شده توسط مقامات کاخ سفید و وزارت امور خارجه مقامات بهداشت عمومی پیش بینی شده یک موج اول 72,400 COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

یک فرد می شود درجه حرارت خود را چک قبل از اینکه مجاز به تن. بیمارستان سینا ساختمان در 4 مه سال 2020 در شهر نیویورک است. Mt. سینا گزارش می دهد که افزایش در COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در حال رسیدن به سطوح قابل کنترل. (استفانی کیت/گتی ایماژ)

اسکات Gottlieb سابق غذا و داروی کمیسر گفت: در روز یکشنبه این کشور شاهد یک “کیسه مخلوط” از نتایج از کاهش تلاش.

او گفت: حدود 20 متحده در حال تجربه افزایش تعداد موارد جدید از جمله ایلینوی, ایندیانا, مریلند, North Carolina, تنسی, تگزاس و ویرجینیا است. ویرجینیا گزارش یک رکورد تعداد مرگ و میر در یکشنبه تا 44 در مجموع 660.

“ما انتظار می رود که ما شروع به دیدن بیشتر قابل توجهی کاهش در موارد جدید و مرگ و میر در سراسر کشور در این نقطه است. و ما نه فقط دیدن است که او گفت:” در CBS چهره ملت. “اگر ما نمی مردن این بیشتر و شما باید این slow burn از عفونت آن می تواند آتش در هر زمان.”

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان

از آسوشیتد پرس و رویترز به روز شده در 3:30 p. m. ET

سازمان بهداشت جهانی (WHO) می گوید آن را دریافت کرده است هیچ مدرکی و یا اطلاعات از دولت آمریکا به عقب ادعا توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خارجه مایک Pompeo که آنها را دیده اند شواهدی وجود دارد که coronavirus سرچشمه گرفته و در یک آزمایشگاه در شهر ووهان.

“از نظر ما این می ماند نظری” که شرایط اضطراری رئیس Dr. Michael Ryan گفت. “اما مانند هر مبتنی بر شواهد سازمان ما خواهد بود بسیار مایل به دریافت هر گونه اطلاعات است که وانمود به منشاء ویروس.”

رایان تصریح کرد که شواهد و مشاوره است که آژانس سلامت سازمان ملل متحد دریافت کرده نشان می دهد که این رمان coronavirus است از منشا طبیعی است.

“در صورتی که شواهد و داده ها در دسترس است و سپس از آن خواهد شد برای دولت ایالات متحده به تصمیم می گیرید که آیا و هنگامی که آن را می تواند به اشتراک گذاشته شود” Ryan به خبرنگاران در ژنو است. “اما آن را دشوار است برای کسانی که به کار در یک خلاء اطلاعات در آن توجه خاص.”

سازمان دیده بان | رایان می گوید که کشورهای بازگشایی هر یک را برای تمرین مدیریت ریسک’:

سازمان بهداشت جهانی می گوید که به عنوان کشورهای بازگشایی خدمات آنها نیاز به ارزیابی چقدر از coronavirus است در گردش خون و وزن آن برابر افزایش خطر مطرح گردهمایی های اجتماعی. 3:15

در ایتالیا تعداد زیادی از مردم در حال حاضر مثبت برای coronavirus کاهش یافته است به زیر 100000. به عنوان در اروپا سخت ترین-آمار کشور شروع تدریجی بازگشایی از دو ماه مستند روز دوشنبه در ایتالیا ثبت شده کمترین تعداد مثبت از روز این مستند در زمان اثر در 1,221 آوردن مجموع coronavirus موارد به 211,938 پس از اولین مورد از داخلی انتقال این ویروس شناسایی شده در فوریه. 21.

سازمان دیده بان | تور رم با دوچرخه به شهر آغاز می شود برای باز کردن:

CBC را مگان ویلیامز گزارش از رم در حالی که سوار دوچرخه خود را در روز میلیون ها نفر از ایتالیایی ها به بازگشت به کار. 3:59

روسیه گزارش داد افزایش مداوم تعداد عفونت دوشنبه دامن زدن به نگرانی های کشور بیمارستان ها می تواند غرق شود. این کشور coronavirus پاسخ به مرکز گزارش 10,581 موارد جدید در مجموع 145,268 و همچنین 76 بیشتر مرگ و میر آوردن تلفات به 1,356. مقامات می گویند که گسترده تر تست شده منجر به افزایش است.

پزشکی کارگر پوشیدن تجهیزات حفاظتی اسپری های ضد عفونی کننده در آمبولانس پس از ارائه یک بیمار مشکوک به آلوده شدن با کروناویروس به Pokrovskaya بیمارستان در سن پترزبورگ روسیه روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است. (Dmitri Lovetsky/آسوشیتد پرس)

انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون است که بهبود از COVID-19 به طور گسترده ای انتظار می رود به اعلام گسترش بیشتر به آن مستند به انگلستان coronavirus مربوط به تلفات سر به سمت تبدیل شدن به اروپا ، انگلستان دارای 28,446 مرگ دوم در قاره آفریقا به ایتالیا. جاناتان ون-Tam کشور معاون افسر ارشد پزشکی گفت: در دولت روزانه جلسه روز دوشنبه که تعداد موارد مثبت در این کشور باقی مانده است بیش از حد بالا است.

سازمان دیده بان | بریتانیا مبارزه با COVID-19 pandemic:

مقامات انگلیسی شده است برای انتقاد از مصرف بیش از حد طولانی به اقدام علیه COVID-19 همه گیر و در حال حاضر انگلستان است که در آستانه داشتن مرگبارترین شیوع در اروپا است. 6:04

در ژاپن نخست وزیر ژاپن روز دوشنبه اعلام کرد که او را گسترش ژاپن coronavirus وضعیت اضطراری در حدود یک ماه است. آبه گفت: تعداد موارد جدید کاهش یافته است به اندازه کافی و بیمارستان ها باقی می ماند و سبب شیوع. ژاپن بیش از 15 ، 000 موارد با 510 مرگ و میر.آبه از مردم خواست تا داوطلبانه کاهش تعاملات اجتماعی تا 80 درصد است اما متوقف کوتاه از درخواست کسب و کار ، توکیو و دیگر استان خواسته اند کاباره ها, تناسب اندام, مراکز, موزه ها و دیگر غیر ضروری کسب و کار بسته.

یک کارمند کار می کند به راه اندازی یک مرکز پزشکی به جای COVID-19 بیماران با علائم خفیف در Nippon بنیاد Para عرصه در توکیو ممکن است 4. (بهروز مهری/خبرگزاری گتی ایماژ)

بنگلادش یافته در سراسر کشور مستند نزدیک به دو هفته به مارس 16. فرمت آمد به جنوب کشور آسیایی عبور 10,000 علامت عفونت. این مستند تاثیر می گذارد تقریبا تمام دولتی و دفاتر خصوصی و کسب و کار. خدمات ضروری و همچنین پوشاک کارخانه ها و صنایع دارویی و دیگر صادرات واحدهای تولیدی نیز عامل.

هند دارای آرام برخی از مستند محدودیت به سرعت از عفونت کمی شتاب. روز دوشنبه برخی از فعالیت های اقتصادی را از سر گرفت پس از نزدیک به مجموع پنج هفته متوقف شد. زندگی عادی البته با ماسک های اجتماعی فاصله و دقیق استانداردهای بهداشت, شروع به بازگشت در خطر ابتلا به کم مناطق محدودیت در حرکت و کار همچنان در جای دیگر. هند در مورد 42,500 تایید موارد از جمله 1,373 مرگ و میر و آزمایش قرار گرفته است و بیش از یک میلیون نمونه. هنوز هم در 758 آزمون در هر میلیون آن است که در میان کشورهای با کمترین بخشی از جمعیت خود را مورد آزمایش قرار.

مردان با پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی سواری در پشت یک وسیله نقلیه در امتداد یک خیابان در طول یک دولت تحمیلی در سراسر کشور مستند به جلوگیری از گسترش coronavirus در دهلی نو در روز دوشنبه. (جواهر صمد/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

نیجریه آغاز شد, کاهش محدودیت ها در روز دوشنبه در پایتخت آن آبوجا و در بزرگترین شهر لاگوس نوید بازگشایی آفریقا بزرگترین اقتصاد پس از بیش از چهار هفته از مستندات. این کشور تایید کرده است 2,558 عفونت و 87 و میر پس از ضبط آن اولین مورد در پایان ماه فوریه بسیار کاهش تلفات از کسانی که دیده می شود در COVID-19 نقاط در اروپا و ایالات متحده است.

رواندا, نامیبیا و زیمبابوه نیز شروع به شل شدن مستندات خود را در روز دوشنبه.

حمل و نقل عمومی کارکنان ارائه می دهد ضد عفونی کننده دست به یک مسافر که در مورد به هیئت مدیره یک اتوبوس در لاگوس, نیجریه روز دوشنبه در اولین روز از کاهش مستند اقدامات اعمال شده در طول شیوع کروناویروس. (Temilade Adelaja/فردا نیوز)

شیلی وزارت بهداشت گفت: در جهان بالا تولید کننده مس است 20,643 تایید موارد 980 بیش از روز قبل و 10 جدید مرگ و میر در نظر گرفتن تعداد کل مرگ و میر به 270. شیلی یکی از آمریکای جنوبی به کشورهای توسعه یافته است برنده ستایش برای دست زدن به آن از شیوع کروناویروس, انجام بیش از 200,000 آزمون, تعطیل مدارس و کسب و کار به زودی پس از اولین مورد تایید شده در آغاز ماه مارس و عامل نورد قرنطينه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>