Coronavirus: چه در کانادا و در سراسر جهان مارس 14

برخی از آخرین تحولات:

 • N. L. P. E. I. خود را اعلام کرد اولین مورد در روز شنبه.
 • ساسکاچوان تایید آن دو presumptive موارد است.
 • B. C. شناسایی شده و نه جدید, موارد, آوردن مجموع 73.
 • ایالات متحده برای گسترش ممنوعیت سفر شامل انگلستان و ایرلند که از دوشنبه شب.
 • اسپانیا برای محدود کردن جنبش از مردم و مغازه ها بعد از دیدن 1,500 موارد جدید.
 • عربستان سعودی توقف تمام پروازهای بین المللی به پادشاهی برای دو هفته.
 • دانمارک در بستن مرزهای خود به مسافران تا آوریل 13.
 • دوم جام دیگر پذیرش نقد در آن کافی شاپ.
 • CBC/Radio-Canada و تلویزیون توزیع کنندگان را 24 ساعته کانال های خبری به طور گسترده ای در دسترس است.

کشورها در سراسر جهان در روز شنبه در ادامه به نزدیک مرزهای تحمیل دقیق ورود و قرنطینه الزامات و محدود کردن اجتماعات بزرگ در تلاش برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 145,000 مردم در سراسر جهان و بیش از 5,400 فوت کرده اند.

دولت کانادا می گوید: هر شهروند که در خارج از کشور باید بازگشت به خانه در حالی که آن را هنوز هم ممکن است. که یک گام از قبلی مشاوره خواست که مسافران خارج از کشور به فکر می کنم در مورد آمدن به خانه.

وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین هشدار داد در توییتر که سفر تجاری گزینه های ممکن است در دسترس باقی می ماند در میان COVID-19 pandemic, به عنوان برخی از کشورها در حال حاضر اقداماتی از قبیل قطع و یا به شدت محدود کننده ترافیک هوایی.

قبلا دولت توصیه شده بود کانادایی برای جلوگیری از مسافرت های بین المللی. دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر هشدار داد که افرادی که خارج از کشور سفر می تواند در یک قرنطینه و یا ممنوعیت سفر اعمال شده توسط کشورهای آنها مراجعه کنید.

تام که تصریح کرد: در طول شیوع اهمیت اقدامات حفاظتی مناسب مانند بهداشت دست و ماندن در خانه در حالی که بیمار در روز جمعه گفت که مردم در کانادا باید گام های اضافی برای ایمن ماندن از جمله اقدامات مانند اجتماعی فاصله.

“این به این معنی اجتناب از مکان های شلوغ و غیر ضروری گردهمایی با توجه به خرید و یا حمل و نقل عمومی در خارج از ساعات اوج و تبریک یکدیگر با یک موج یا آرنج به جای از دست دادن بوسه یا در آغوش بگیرید.”

پزشکی کارکنان شرکت در یک جلسه آموزشی آنها به عنوان آماده سازی برای افتتاح COVID-19 مرکز ارزیابی در آبجو پارک آرنا در اتاوا در طول یک رسانه های تور در روز جمعه. (جاستین Tang/کانادا مطبوعات)

دولت همچنین اعلام کرد که محدود کردن تعدادی از کانادا به فرودگاه که دریافت خواهد کرد, بین المللی, پروازهای ورودی به عنوان یک راه برای مقامات بهداشت به نگه داشتن در بالای غربالگری و پیگیری مسافران است.

حمل و نقل کانادا امی قصاب گفت: CBC News در شنبه آژانس هنوز چکش کردن جزئیات با فرودگاه و صنعت عضو است که لیستی از فرودگاه که باز باقی خواهد ماند و انتظار می رود در هفته جاری منتشر شد — اما شاید این آخر هفته.

پشت در, کانادا, انتاریو اعلام کرد افزایش coronavirus موارد شنبه به 103 از جمله دو در اتاوا در حالی که B. C. اعلام کرد نه بیشتر موارد. هر دو P. E. I. نیوفاندلند و اعلام کرد اولین مورد در روز شنبه (Newfoundland است presumptive) در حالی که آلبرتا اعلام کرد 10 بیشتر مورد تأیید آوردن خود را در مجموع به 39. کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت اعلام کرد سلامت فرمان اضطراری در استان و خواسته همه مردم سالخورده 70 و بیش برای جلوگیری از ترک خانه های خود.

شده اند وجود دارد موارد کشف شده در هر یک از کانادا سرزمین, در حالی که, Nova Scotia تنها استان بدون هیچ گونه presumptive یا موارد تایید شده.

کودکان در چهار استان کانادا از جمله انتاریو خواهد بود از مدرسه برای یک دوره طولانی به عنوان مقامات بهداشت و دولت ها در سراسر کشور تلاش برای کاهش سرعت گسترش یک بیماری همه گیر است که موجب متحده اضطراری در آمریکا و اسپانیا.

سازمان دیده بان | ترودو هشدار خروج از کشور:

صحبت از خود انزوا نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرد اقدامات جدید برای مبارزه با COVID-19 هشدار در برابر مسافرت های بین المللی. 2:27

“ما نمی خواهیم هیچ کانادا مجبور به نگرانی در مورد اینکه آیا یا نه آنها در حال رفتن به قادر به پرداخت اجاره خود را که آیا یا نه آنها در حال رفتن به قادر به خرید مواد غذایی و یا برای مراقبت از کودکان خود و یا اعضای خانواده سالمندان.”

نخست وزیر ترکیه در سخنان قبل از کشت اطلاعیه از وزرای کابینه که اطلاعات ارائه شده در اطراف آنچه در کانادا انجام خواهد داد همه چیز را از خطوط هوایی بین المللی سفر به $10 میلیارد دلار تسهیلات اعتباری برای کسب و کار خرید و فروش با خرید اینترنتی از ویروس و اقتصادی عدم قطعیت است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم از بازیابی, ویروس جدید در هر هفته.

در اینجا چگونه کانادا, استان ها و مناطق در برخورد با COVID-19 شیوع

برای جزئیات کامل در مورد آنچه اتفاق می افتد در هر استان از جمله کسانی است که هنوز موارد — بازدید از وب سایت محلی.

انتاریو است که گزارش اکثر موارد در کانادا تا به امروز گزارش داد افزایش 24 موارد تایید شده در شنبه, آوردن کل استانی به 103. یکی از این موارد تایید شده است مراقبت های بهداشتی کارگر در لندن که هیچ سفر اخیر تاریخ است. این استان روز پنجشنبه اعلام کرد که مدارس خواهد بود بسته به مدت دو هفته در علاوه بر این به برنامه ریزی رخصتی بهار, در حالی که معاون نخست وزیر و وزیر بهداشت با صدور یک بیانیه مشترک درخواست از ساکنان را به وحشت-خرید مواد غذایی. “ساکنان انتاریو می تواند اعتماد به نفس است که ما عرضه مواد غذایی قوی است که سیستم توزیع ما ادامه خواهد داد به کار باقی می ماند و پاسخگو به نیازهای ساکنان انتاریو” آنها نوشت. “مطمئن باشید ما باید مقدار زیادی از مواد غذایی است که ادامه خواهد داد برای رسیدن به فروشگاه های مواد غذایی به صورت منظم.” در همان زمان وجود دارد حرکت به راه اندازی موقت, stand-alone غربالگری مراکز COVID-19 مانند این یکی در اتاوا. اوایل روز شنبه صدها نفر فرود در یکی دیگر از تست سایت در شهر هر چند اکثر آنها تبدیل دور به عنوان آنها نمی واجد شرایط به swabbed نشانه هایی از ویروس. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در انتاریو است.

مردم ترک COVID-19 ارزیابی مرکز در روز شنبه در اتاوا. (Adrian Microsoft Developer/کانادا مطبوعات)

نه موارد جدید شناسایی شده در B. C. آوردن این استان را در مجموع به 73. سلامت استان افسر دکتر بانی هنری در روز شنبه اعلام کرد که بسیاری از این موارد مربوط به شیوع در Lynn Valley مرکز مراقبت در نورث ونکوور, که در آن چهار نفر و 12 پرسنل آلوده شدند. “این جای تعجب است. هنگامی که ما برای اولین بار به رسمیت شناخته شده و شیوع آن به تازگی شروع شده است,” هنری گفت. او گفت: انتظار می رود بیشتر مربوط به موارد در روزهای آینده. مقامات خواسته اند افرادی که سفر در خارج از کانادا به خود منزوی برای 14 روز و استان است به کارگردانی برگزارکنندگان به انصراف از حوادث بیش از 250 نفر است. B. C. عمده دانشگاه ها باید تغییر به کلاس های آنلاین برای مدت و B. C. دیوان عالی کشور لغو همه داوران انتخاب تا پایان ماه مه. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در B. C. اینجا.

یک کارگر نوردد زمین در خارج از ورود به Lynn Valley مرکز مراقبت از سالمندان مرکز در ونکوور شمالی در روز شنبه. (Darryl Dyck/کانادا مطبوعات)

در آلبرتا 10 موارد جدید مطرح شده استان را در مجموع به 39 با دو نفر از آنها در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه. پیش از آن در روز برتر اعلام کرد تغییر قانون کار است که اجازه می دهد افرادی که خود نیاز به جداسازی و یا مراقبت از کسی که جدا شده است به انجام این کار برای دو هفته بدون از دست دادن شغل خود. دانشگاه آلبرتا اعلام کرد که در حال حرکت است و کلاس ها و امتحانات آنلاین. آلبرتا افسر ارشد پزشکی گفت: آنها تا به حال کشف 10 بیشتر موارد آوردن مجموع به 39. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در آلبرتا در اینجا.

کبک برتر روز شنبه اعلام کرد راه اندازی یک اورژانس بهداشت فرمان دادن قدرت بیشتر به استان وزیر بهداشت. که اجازه خواهد داد که برخی از مراقبت های بهداشتی مشاوره به اتفاق می افتد بیش از, تلفن, در حالی که وزیر نیز رسیدن به تازگی بازنشسته مراقبت های بهداشتی کارگران برای درخواست کمک. برتر خواسته کسانی که 70 ساله و مسن تر به ماندن در خانه در حالی که بازدید از خانه های بازنشستگی خواهد شد ممنوع است. مدارس — از daycares سمت راست از طریق به کالج و دانشگاه نیز نزدیک به دو هفته, در حالی که بیمارستان ها در مونترال محدود بازدید کننده — و در برخی موارد ممنوع به آنها به طور کامل. استان تایید هفت بیشتر موارد در شنبه آوردن مجموع به 24. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کبک اینجا.

یک COVID-19 اطلاعات ثبت نام نشان داده شده است در یک مرکز خرید در مونترال در روز شنبه. (Graham Hughes/کانادا مطبوعات)

مانیتوبا تایید چهارم آن مورد در روز شنبه و اعلام کرد که دانش آموزان خود را نیز از مدرسه اضافی برای دو هفته. هیچ مورد جدید اعلام شد شنبه و چهار مورد تأیید شده باشند قرارداد از طریق سفر است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در مانیتوبا در اینجا.

P. E. I. آن اولین مورد تایید شده از COVID-19 روز شنبه یک زن که به تازگی از یک سفر دریایی است و در حال حاضر در خود انزوا در خانه. استان قرار داده است تا علائم بر روی آن پل کنفدراسیون و در فرودگاه شارلوت تاون کارگردانی تمام مسافران بین المللی به خود منزوی برای 14 روز پس از بازگشت خود را. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در P. E. I. اینجا.

مناطق شمال غربی’ رئیس بهداشت عمومی افسر گفت که خاک شروع به برنامه ریزی برای یک بیماری همه گیر هفته پیش پایگاه استراتژی در درس های آموخته شده از سال 2009 گسترش H1N1. به عنوان قلمرو سلامت سیستم می تواند سبب شیوع در بهترین زمان وجود دارد در حال برنامه ریزی برای “سایت های جایگزین” برای مراقبت از قبیل مدرسه ورزشگاه, جامعه, سالن و “انزوا چادر.” جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. W. T. اینجا.

بعد از ظهر روز شنبه, مقامات بهداشتی در ساسکاچوان تایید خود presumptive موارد است. دولت قبلا دستور حوادث 250 نفر یا بیشتر برای لغو شود. “این را شامل نمی شود تنظیمات که در آن مردم در حال توزیع به چند اتاق و یا ساختمان مانند مدارس و دانشگاهها و یا محل های کار” یک بیانیه از دولت گفت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در ساسکاچوان در اینجا.

نیوبرانزویک اعلام کرد دوم آن presumptive مورد در روز شنبه به همراه آن تنها مورد تایید شده که اعلام شد در روز چهارشنبه. استان نیز نقل مکان کرد به بستن مدارس به مدت دو هفته با معافیت برای daycares. “من می خواهم به فعال” برتر بلین هیگز گفت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در نیوبرانزویک.

نیوفاندلند و لابرادور خود را اعلام کرد اولین presumptive مورد COVID-19 روز شنبه. این استان راه اندازی یک وب سایت در روز شنبه به ارائه COVID-19 اطلاعات به مردم است. این استان دیده می شود تعدادی از رویداد لغو, اما دیگران رو به جلو رفته اند به عنوان برنامه ریزی شده مانند سنت جان بازار کشاورزان. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در نیوفاندلند و لابرادور در اینجا.

وجود دارد هیچ تایید موارد در نوا اسکوشیا هر چند استان هنوز درخواست تجمعات محدود شود به بیش از 150 نفر. نوا اسکوشیا سلامت قدرت باز کرده است یک تعداد COVID-19 تست سایت در حالی که 20 هالیفاکس آتش نشانان را به خود منزوی پس از بازگشت از آموزش در ایالات متحده مانند B. C., نوا اسکوشیا دیوان عالی کشور به حالت تعلیق منصفه در استان و هر دو دانشگاه Dalhousie و کیپ برتون دانشگاه را به حالت تعلیق در کلاس های حضوری. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در نوا اسکوشیا در اینجا.

دولت از Nunavut است لغو همه غیر ضروری وظیفه سفر برای کارکنان خود و درخواست شده است که ساکنان جلوگیری از مسافرت های بین المللی و غیر ضروری سفر در داخل کانادا. همه مدار دادگاه لغو شده است, به معنی تمام دادگاه در جوامع خارج از ایکالویت خواهد شد و به تعویق افتاد در حالی که فروشگاه های معرفی خرید محدودیت برای کاهش هراس از خرید. شده اند وجود دارد هیچ موردی از بیماری در قلمرو هر چند دولت در انتشار اخبار گفت که آن را یک بیماری همه گیر طرح و مراکز بهداشتی باید منابع لازم برای پاسخ به موارد COVID-19. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در نوناووت در اینجا.

در تلاش برای جلوگیری از وحشت خرید شمال مارت در ایکالویت قرار داده است تا نشانه های محدود کننده صابون, درمان آنفولانزا و کاغذ توالت خرید برای هر خانواده است. (بث قهوه ای/CBC)

سیاستمداران در یوکان sparred بیش از قلمرو صنعت گردشگری خواهد بود تحت تاثیر COVID-19. در روز پنج شنبه گردشگری اپراتورها خواسته برای $2.5 میلیون بسته محرک برای جبران تلفات انتظار می رود در حالی که دولت تحت آتش از احزاب مخالف برای کم اهمیت جلوه دادن تهدید به یوکان اقتصاد. شده اند وجود دارد موارد موجود در خاک اما مقامات بهداشت گفت: آنها آماده هستند. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در یوکان در اینجا.

همانطور که از شنبه, کانادا بود گزارش حداقل 250 موارد است. به تاریخ مرگ یکی از B. C. مراقبت دراز مدت تسهیلات تنها شناخته شده مرگ مرتبط COVID-19 در کانادا.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در آمریکا

روز شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گسترش ممنوعیت سفر از اروپا با اضافه کردن بریتانیا و ایرلند به لیست در حالی که گرجستان شد دولت دوم پس از لوئیزیانا به تعویق انداختن خود در انتخابات مقدماتی.

با توجه به انتشار اخبار بر نخست وزیر جاستین ترودو سایت ترودو و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد و در روز شنبه در مورد “در حال انجام هماهنگی نزدیک” بین دو کشور به عنوان پاسخ آنها به شیوع کروناویروس.

در شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال گرفته COVID-19 آزمون در حالی که بعد از انتشار از پزشک خود اظهار داشت که او تا به حال آزمایش منفی است.

سازمان دیده بان | تهمت وضعیت فوق العاده اعلام شد:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی شامل coronavirus و 50 میلیارد دلار برای کمک به دولت های ایالتی و محلی. 2:00

ایالات متحده در حال حاضر بیش از 50 coronavirus مرگ و میر. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در روز شنبه اعلام کرد دولت در حال ثبت آن در اول COVID-19 مرگ یک زن 82 ساله با یک بیماری زمینهای که درگذشت در منهتن بیمارستان.

کالیفرنیا نیز ثبت دولت ششم COVID-19 مرگ و میر سالمندان در شهرستان سانتا کلارا در جنوب سان فرانسیسکو. بیشترین مرگ و میر 37 در همه رخ داده در ایالت واشنگتن.

فلوریدا دارای 25 موارد جدید با شش در میامی و نه در Broward شهرستان میامی هرالد.

اعضای کلرادو گارد ملی هوایی تست افرادی که گمان می برند به آنها آلوده با COVID-19 در یک درایو از طریق تست ایستگاه در دنور, کلرادو., در روز شنبه. (جیم Urquhart/فردا نیوز)

ایالات متحده آمریکا مجلس تصویب قانون اولیه روز شنبه به ارائه مستقیم کمک به آمریکایی ها درد و رنج جسمی از نظر مالی و عاطفی از coronavirus بیماری همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد شیوع بیماری یک اورژانس ملی آزاد کردن پول و منابع به مبارزه با آن انداخت و او را حمایت کنگره بسته کمک.

از باغ گل رز تهمت گفت: “من رسما اعلام ملی اضطراری” رها کردن تا آنجا که $50 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی برای پاسخ به بحران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام کرد که طیف وسیعی از اقدامات اجرایی از جمله جدید مشارکت عمومی-خصوصی برای گسترش coronavirus تست با قابلیت درایو از طریق مکان های که واشنگتن تلاش می کند برای به زانو در آوردن این ویروس جدید که گسترش roiling بازارهای سازندگان: موسسات و اخلال در زندگی روزمره آمریکایی ها.

اما او با رد هر گونه مسئولیت برای تاخیر در ساخت و تست در دسترس به عنوان دولت او آمده است تحت انتقاد برای بودن بیش از حد آهسته به پاسخ. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من نمی مسئولیت در همه” به صورت آهسته اجرای تست.

سازمان دیده بان | چگونه COVID-19 بازی بسیار متفاوت در سیاتل و ونکوور:

چگونه یک COVID-19 شیوع این است که بازی را بسیار متفاوت سیاتل و ونکوور — دو West coast شهرستانها تنها 200 کیلومتر از هم جدا. 4:18

له از اواخر روز فعالیت دربسته در محیط پر سر و صدا در هفته در واشنگتن به عنوان حرکت سریع ویروس چپ آمریکایی ها عادی به طور ناگهانی مرور خود قرنطينه مدرسه تعطیلی و تغییر روش زندگی است.

کانادایی ها در ایالات متحده در حال برنامه ریزی برای خانه سر در میان آنها Sidney Margles که رانندگی در خانه به مونترال زود از دیرفیلد, Fla.

“من فکر می کنم مشکل این است که آنقدر اطلاعات غلط و یا عدم وجود اطلاعات است که تا به حال ما تعجب گفت:” شبکه خبری سی بی سی.

Margles گفت که او نگران است که آمریکایی ها را در اولویت های بهداشتی ایالات متحده سیستم اگر او بیمار جنوب مرز. آن را نیز دشوار است به استفاده از بیمه مسافرتی به دلیل وجود بسیار نوار قرمز او اضافه شده است.

چوب خط حساب کردن که توسط دانشگاه جانز هاپکینز بود گزارش 2,660 موارد در ایالات متحده آمریکا اواخر روز شنبه.

سازمان دیده بان | کانادا سیدنی Margles در عنوان صفحه اصلی از ایالات متحده:

Montrealer سیدنی Margles است بسته بندی کیسه های خود و رفتن به خانه به خاطر او نمی خواهند به گیر در فلوریدا باید هر چیزی اشتباه است با سلامت خود را. 5:52

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در کسب و کار

کانادا قهوه خرده دوم جام تعلیق استفاده از خود آن خدمت رادیویی در فروشگاه ها خواهد شد و دیگر توان پذیرش نقد است. حق رای دادن شرکای خواهد باید این گزینه به طور موقت بسته شدن خود را از کافه های این شرکت در بیانیه ای گفت.

مک دونالد می گوید آن را به طور موقت نزدیک PlayPlaces در رستوران ها در سراسر کانادا و به تعویق انداختن شنبه شب خانواده فعالیت ها و خواسته است آن کارکنان به تمرکز بر روی مطابق با سطوح.

غول تکنولوژی اپل بسته شدن فروشگاه خود را در خارج از چین به مدت دو هفته و تنها فروش آنلاین به عنوان بخشی از تلاش ها برای مبارزه با جهانی ویروسی همه گیر. این اندازه گیری خواهد شد در محل تا مارس 27. کارگران ادامه خواهد داد به پرداخت می شود و کارکنان دفتر کار از راه دور در صورت امکان مدیر عامل شرکت تیم کوک گفت.

سازمان دیده بان | چگونه برای شستن دست های خود را مانند یک جراح:

می شستن دست های خود را واقعا آهسته گسترش COVID-19? این بستگی دارد که چگونه شما آنها را تمیز کردن. 4:16

بانک مرکزی کانادا روز جمعه اعلام کرد اضطراری کاهش نرخ از 1.25 به 0.75 درصد است. این کاهش به معنای یک “اقدام پیشگیرانه گرفته شده در نور منفی شوک به اقتصاد کانادا ناشی از COVID-19 پاندمی اخیر کاهش شدید قیمت نفت” این بانک در بیانیه ای گفت.

خرچنگ قیمت در حال غلت به عنوان صنعت غذاهای دریایی می پردازد در سراسر جهان کاهش واردات به دلیل ویروس. قیمت عمده فروشی برای زنده 1.25-پوند خرچنگ دریایی در مارس دلار است 7.78 ما — 18 درصد پشت سال گذشته 33 درصد پشت مارس 2018 با توجه به آمار از کسب و کار ناشر Urner بری.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در اروپا

از آسوشیتد پرس و رويترز و CBC, اخبار به روز شده در 8:00 p. m. ET

دولتی اسپانیا روز شنبه گفت که Begona گومز و همسر نخست وزیر پدرو سانچز دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

دو وزیر از سانچز کابینه وزیر برابری و وزیر امور منطقه ای در حال حاضر آزمایش مثبت در اوایل این هفته.

دولتی اسپانیا اعلام کرد در روز قبل از آن که آن را با قرار دادن تنگ محدودیت در حرکت و بسته شدن رستوران ها و دیگر موسسات در کشور از 46 میلیون نفر از مردم به عنوان بخشی از یک هفته دو حالت اضطراری.

اسپانیا به دنبال آن ایتالیا را در مسیر اجرای یک شبیه مستند پس از هر دو کشورهای اروپایی موفق به مهار این ویروس در منطقه پشتیبانی کنند.

مقامات بهداشتی می گویند این کشور coronavirus موارد رسیده اند 5,753 مردم که تقریبا 3000 در پایتخت مادرید. که نشان دهنده یک ملی افزایش بیش از 1500 در 24 ساعت. اسپانیا ثبت شده بود تقریبا 200 COVID-19 مرگ و میر.

سازمان دیده بان | اسپانیا اعلام وضعیت اضطراری:

اسپانیا کابینه در دیدار روز شنبه با اعلام دو هفته وضعیت اضطراری به عنوان 1,500 مورد جدید گزارش شده است. 2:41

در حال حاضر cooped بسیاری از روز در خانه های خود تحت ایتالیا را در سراسر کشور مستند به مبارزه با کروناویروس میلیون ها نفر از ایتالیایی ها از خواب بیدار در روز شنبه برای پیدا کردن خود را محروم از یکی از معدود لذت های ساده چپ: یک پیاده روی در پارک.

مرگ و میر در ایتالیا افزایش یافت به 1,441 در روز شنبه از 1,266 کل گزارش یک روز زودتر مدنی حفاظت از قدرت گفت. تعداد کل موارد یافت و با 21,157 از 17,660.

ایتالیا همچنان بدترین آسیب دیده کشور در اروپا و دوم تنها به چین است. این سازمان گفت: 1,966 فتح بیماران بهبود از این بیماری است.

سازمان دیده بان | پزشک خانواده توضیح می دهد که چگونه برای جلوگیری از گسترش COVID-19:

یک پزشک خانواده توضیح می دهد که چگونه برای جلوگیری از گسترش COVID-19 با اقدامات پیشگیرانه است که از ما شخصی مرزها.’ 1:08

فرانسه بسته خواهد شد اکثر مغازه ها و رستوران ها و امکانات سرگرمی از نیمه شب روز شنبه به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید, نخست وزیر Édouard فیلیپ گفت. این کشور همچنین گزارش 12 جدید و میر آوردن مجموع تلفات به 91 و تعدادی از عفونت های رز به 4,499.

دانمارک بستن تمام مرزهای خود را به مسافران با شروع از ظهر به وقت محلی روز شنبه تا 13 آوریل در تلاش برای مقابله با گسترش ویروس. این کشور تایید کرده است 827 موارد است.

“من می دانم که به طور کلی لیستی از اقدامات بسیار شدید خواهد بود و به عنوان دیده می شود بسیار شدید اما من معتقدم که ارزش آن را از” دانمارکی نخست وزیر Mette Frederiksen گفت.

روسیه می گوید مرزهای زمینی خود با نروژ خواهد بود بسته به خارجی ها آغاز روز شنبه به عنوان مرزهای روسیه در کالینینگراد exclave با لهستان. بلاروس شهروندان خارجی با اقامت قانونی در روسیه و اعضای هیئت های رسمی هستند به استثنای.

نروژ با نخست وزیر گفت: شنبه آن را تعطیل بنادر و فرودگاه ها در روز دوشنبه با استثنا از بازگشت شهروندان و ورودی کالا.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در چین و کره جنوبی

از رویترز و آسوشیتد پرس, به روز شده در 9:45 p. m. ET

چین تایید شده 20 مورد جدید در 14 مارس و 10 مرگ و میر در مقابل 11 مورد جدید و 13 مرگ و میر در روز قبل از.

در روزهای اخیر تعداد موارد جدید در این کشور را به طور کلی شده است پایین رفتن. تعداد coronavirus موارد وارد شده به سرزمین اصلی چین از خارج از کشور پیشی گرفتن تعداد محلی انتقال عفونت های جدید برای اولین بار در روز جمعه آمار منتشر شده توسط ملی کمیسیون بهداشت نشان میدهد در روز شنبه.

این ویروس نیز آلوده کرده است 80,844 مردم در سرزمین اصلی چین این کمیسیون گفت. بیش از 65,000 بهبود یافته اند. تعداد کل تایید مرگ ضربه 3,199 در روز شنبه.

کارگران پوشیدن چرخ دنده محافظ ضد عفونی کردن سطوح به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر جدید کروناویروس در ایستگاه مترو در سئول در روز جمعه. (Lee Jin-مرد/آسوشیتد پرس)

در کره جنوبی این کشور در جنگ علیه coronavirus در حال گسترش با وجود کاهش قابل توجه در مورد جدید. نخست وزیر چانگ Sye-kyun است خواستار هوشیاری پس از ظهور عفونت خوشه در مناطق از جمله سئول و هشدار از احتمال این که ویروس دوباره وارد این کشور از خارج از کشور میان گسترش شیوع بیماری در غرب است.

چانگ نظرات در طول یک جلسه دولت در روز شنبه آمد و به عنوان عفونت آهسته ادامه داد در بدترین آمار در شهر Daegu است که گزارش روزانه را افزایش می دهد 60 تا 70 نفر در طول سه روز گذشته پس از به طور متوسط حدود 500 مورد جدید در هر روز از یک هفته پیش.

کره جنوبی گزارش داد 76 موارد جدید آوردن مجموع آن به 8,162 موارد است.

سازمان دیده بان | کره جنوبی ستایش برای دست زدن به COVID-19 شیوع:

کره جنوبی شده است نسبتا موفق حاوی گسترش COVID-19 وجود ندارد سازماندهی توده مستند که در کشورهایی مانند ایتالیا ، تینا پارک کانادا مرکز مسئولیت حفاظت می گوید کره جنوبی دولت با همکاری آزمایشگاه برای ارائه دسترسی به آزمایش و تشخیص زودهنگام یک عامل پیشرو. 4:57

در اینجا نگاهی به برخی دیگر از COVID-19 اخبار از سراسر جهان از جمله سخت-آمار سازمان ملل از جمله ایران و ژاپن

از آسوشیتد پرس و CBC, اخبار آخرین به روز رسانی در 8:00 p. m. ET

 • عربستان سعودی روز شنبه گفت که این امر توقف تمام پروازهای بین المللی به پادشاهی برای دو هفته در آخرین تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید. خلیج فارس شده اند تقلا برای مهار این بیماری همه گیر است که به بیش از 100 کشور و آلوده بیش از 130,000 مردم است. از نگرانی های خاص در این نزدیکی است, ایران که در آن یکی از بدترین شیوع بیماری آلوده بیش از 11,000 کشته و بیش از 500.

 • نخست وزیر ژاپن اعلام کرد می گوید کشور او هنوز هم در نظر دارد برای میزبانی بازی های المپیک در توکیو به عنوان برنامه ریزی شده در جولای 24-Aug. 9. تعداد موارد در کشور افزایش یافته است به 1,423 از شنبه, از جمله نزدیک به 700 از الماس شاهزاده کشتی کروز. این ویروس تاکنون 28 در ژاپن زندگی می کند.

 • اندونزی گزارش شده 27 مطلب coronavirus موارد آوردن تعداد کل تایید عفونت به 96 در جنوب شرقی آسیا کشور Achmad Yurianto یک وزارت بهداشت گفت: در روز شنبه. تعداد کل مرگ و میر ناشی از کوروناویروس افزایش به پنج Yurianto گفت.

 • سودان دستور داده است تا بسته شدن مدارس و دانشگاه ها را برای یک ماه با توجه به بیانیه ای از نخست وزیر ،

 • استونی متوقف خواهد شد مسافران خارجی از ورود به این کشور در مارس 17. این کشور در حال حاضر 115 تایید موارد با مرگ و میر.

 • کلمبیا رئیس جمهور دستور داده است تا کشور خود را در مرز با ونزوئلا بسته به عنوان یک coronavirus مهار اندازه گیری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>