Coronavirus: چه در کانادا و سراسر جهان, آوریل 8

آخرین:

انتاریو برتر داگ فورد می گوید: “صبر در حال اجرا است نازک” وقتی که می آید به نرخ پایین تست برای COVID-19 در استان است.

“هیچ بهانه ای. این غیر قابل قبول است. ما باید از این ظرفیت در حال حاضر” یک مشخصه عصبانی فورد به خبرنگاران گفت: بعد از ظهر چهارشنبه. “ما نیاز به شروع به انجام 13,000 هر روز.”

انتاریو در حال انجام کمتری COVID-19 آزمون روزانه از آن امیدوار بود به این نقطه بسیار کوچکتر نسبت جمعیت آن از هر استان دیگری. کبک, B. C., Alberta هر تست در دو انتاریو هستند.

داده ها از انتاریو وزارت بهداشت نشان می دهد وجود دارد فقط 2,568 جدید نتایج آزمون ارائه شده در روز سه شنبه. که تقریبا نیمی از هدف روزانه 5000 که دولت وعده داده شده برای رسیدن به در اواخر ماه مارس و به مراتب کمتر از 19,000 آزمون در هر روز وعده داده شده برای هفته سوم ماه آوریل است.

“این امکان وجود دارد که بیشتر مردم وجود دارد که باید این عفونت است که ما آگاه نیست و آنها ممکن است پخش آن را به مخاطبین خود را” دکتر جف Kwong, استاد بهداشت عمومی و پزشکی خانواده در دانشگاه تورنتو گفت: CBC News.

دلیل این کمبود به نظر می رسد که انتاریو همچنان به محدود کردن که می شود با توصیه در برابر آزمون برای افرادی که به تازگی از سفر در سطح بین المللی و حتی در صورتی که علائم COVID-19.

سازمان دیده بان | برتر داگ فورد, آدرس, نرخ پایین تست در انتاریو:

داگ فورد می گوید صبر خود را به ‘اجرای نازک’ بیش از این غیر قابل قبولی پایین تعدادی از آزمایش های در حال انجام در انتاریو است. 1:44

فورد گفت که او می خواهد برای دیدن هر خط مقدم بهداشت و درمان-مراقبت از کارگر و هر مراقبت دراز مدت کارگر تست شده همراه با پاسخ اول پلیس و امدادگران.

“هنگامی که شما افزایش, تست, شما در حال رفتن به گرفتن نتایج بهتر” فورد گفت.

استان جزئیات پیش بینی

مردم در چند استان کانادا آموخته اند که در هفته گذشته چگونه COVID-19 اپیدمی ممکن است آشکار در منطقه خود را به عنوان کارشناسان بهداشت و درمان و مقامات ارائه طیف وسیعی از بینی و حالات اطراف چگونه این ویروس گسترش یافته است.

ساسکاچوان را منتشر کرد مدلسازی سه شنبه نشان می دهد که دولت استانی در حال برنامه ریزی برای 3000 به 8,300 کشته و حدود 20 تا 200 روزانه مراقبت های ویژه پذیرش از COVID-19 در اوج آن است. داده نمی گویند وقتی که در اوج است که انتظار می رود و نه زمانی که فاصله اقدامات ممکن است کاسته شود.

نیوفاندلند و لابرادور نیز منتشر شد پیش بینی پنج شنبه که تمرکز بر روی استان در بخش های مراقبت ويژه مقابله با افزایش بیماران. آنها انتشار پیش بینی های مربوط به تعداد موارد و یا مرگ و میر. داده یافت این استان را فراتر از آن ICU ظرفیت تا پایان ماه ژوئن اگر از گسترش این ویروس همچنان در آن زمان رای دادن.

در آلبرتا برتر جیسون کنی مشخص شده آنچه که او به عنوان یک “احتمال” سناریو برای این استان در روز سه شنبه که پیشنهاد استان نمی بینم اوج در این ویروس تا اواسط ماه مه. که مدل پیشنهادی آلبرتا می تواند به عنوان بسیاری از 800,000 COVID-19 مورد در پایان تابستان با مرگ ارقام اعم از 400 به 3,100. دیگر “بالا” سناریو اشاره کرد و نسبت به احتمال هر دو بالاتر مورد اعداد و بین 500 و 6,600 مرگ و میر.

کنی اشاره کرد که این ارقام ممکن است به نظر می رسد قریب به اتفاق قربانیان و سریع برای احتیاط که مدل “نه یک معامله انجام می شود.”

“چگونه بسیاری از مردم با آلوده چگونه بسیاری از مرگ, آیا ما پایمال کردن سیستم مراقبت های بهداشتی ما — همه که به ما بستگی دارد و انتخاب های ما.”

سازمان دیده بان | کبک ارائه COVID-19 سناریو:

داده های جدید نشان می دهد که حداقل از 1200 نفر می میرند از COVID-19 در کبک تا پایان مارس و اگر اقدامات پیشگیرانه نیست ادامه داد: مرگ و میر می تواند به عنوان بالا به عنوان 9,000. 1:59

کبک نیز ارائه شده تا مدلسازی اطلاعات اوایل این هفته در درخواست از نخست وزیر فرانسوا ایتالیایی, توالت که می خواستم برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات برای عموم با وجود نگرانی های خود را از رئیس بهداشت عمومی و رسمی.

این مدل سازی از کبک پیشنهاد استان می تواند بین 1200 تا 9000 مرگ و میر در پایان ماه آوریل است. مقامات بهداشت عمومی اشاره کرد که زمان فکر کردن است که تعداد مرگ و میر خواهد شد و نزدیک به پایین برآورد.

انتاریو که دیدم آن تعداد موارد گزارش شده عبور از 5000 در روز چهارشنبه ارائه آن مدل سازی در هفته گذشته.

دولت فدرال پیشنهاد کرده است آن را به همان یک بار آن را به اندازه کافی اطلاعات از استان ها — هر چند که ممکن است هنوز روشن نیست.

نخست وزیر جاستین ترودو تا حد زیادی متمرکز اضطراری اقتصادی اقدامات جمعه به عنوان او به روزانه خود را به آدرس خارج Rideau کلبه اما او نیز در مواجهه با سوال در مورد زمانی که کانادا به انتشار در سطح ملی پیش بینی.

ترودو گفت: مردم خواهد کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک مدل ملی در روزهای آینده آن را یک تاریخ خاص است. نخست وزیر همچنین گفت که هنوز روشن نیست که دقیقا زمانی که کانادا را به اوج اما پایبندی به بحرانی بهداشت عمومی اقدامات از جمله فاصله فیزیکی و ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است کمک به کاهش تاثیر شیوع.

“اجازه دهید نگه داشتن انجام آنچه ما در حال انجام,” او گفت:.

در بریتیش کلمبیا مورد اعداد نیست آمار سطح دیده می شود در کبک و انتاریو است. برتر جان هرگن گفت: مقامات استان “خوش بینانه” اما اشاره کرد که “ما تا کنون از خارج از جنگل است.”

هرگن گفت: CBC را رزماری بارتون در روز چهارشنبه که در نظر او — و از نظر B. C. رئیس بهداشت افسر دکتر بانی هنری — هدف از مدلسازی است که برای کمک به این استان برنامه ریزی و آماده سازی.

“ما نیاز به استفاده از مدلسازی به دلایل عملی” او گفت:.

هرگن گفت: “منحنی شروع به خم” در میلاد و او را تشویق کرد که اما ابراز نگرانی در مورد افرادی که کمتر هوشیار در مورد فاصله فیزیکی و اقدامات دیگر به عنوان آب و هوا را بهبود می بخشد.

مردم راه رفتن در امتداد دیوار یا سد دریایی در غلط کریک در ونکوور در روز دوشنبه. B. C. برتر جان هرگن گفت: این مهم است که ماندن مردم از لحاظ فیزیکی از هم جدا حتی به عنوان بهبود آب و هوا تساوی بیشتر مردم خارج است. (Jonathan هیوارد/کانادا مطبوعات)

دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر قبلا اشاره شد که با برنامه ریزی برای اهداف برنامه ریزی هستند و نه “توپ کریستال.” این مدل می تواند متفاوت باشد Tam گفته است و “بسیار حساس به اعمال ما” از جمله اقدامات مانند فاصله خود انزوا و شستن دست.

Tam یادآوری کانادایی روز شنبه به دیدار خانواده برای آینده تعطیلات مذهبی.

او گفت که “کفپوش منحنی” انتقال خواهد بود یک چالش به عنوان آب و هوا گرم و تعطیلات مانند عید پاک Vaisakhi, رمضان و عید فصح رویکرد است. اما او گفت: رفت و آمد به دیدن خانواده برای این حوادث در نظر گرفته شده است ضروری است.

اشتغال وزیر کارلا Qualtrough پیوست این جلسه توسط مقامات بهداشتی اعلام چگونه بسیاری از کانادایی ها را برای اعمال دولت فدرال کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند (CERB).

او گفت: کمی بیش از 750,000 برنامه های کاربردی واصل شد در روز سه شنبه به تنهایی برای کل 1.72 میلیون از روز شنبه هنگامی که افراد متولد در ژانویه ، فوریه و مارس خواسته شد تا شروع به استفاده از.

ترودو تصریح کرد در جلسه توجیهی روزانه که دولت فدرال در حال کار برای کمک به مردم در این به اصطلاح فرفره اقتصاد که در حال حاضر واجد شرایط نیست برای CERB — کسانی که کمتر از 10 ساعت در هفته است.

سازمان دیده بان | بیکاری در آلبرتا می تواند آمار 25%:

آلبرتا برتر جیسون کنی می گوید: این استان می تواند بیکاری رسیدن به 25 درصد یا بالاتر تا حد زیادی با توجه به ترکیبی از COVID-19 همه گیر و رکورد قیمت نفت پایین سوخت توسط روسیه و عربستان سعودی در جنگ قیمت. 3:21

B. C. برتر, مذاکرات در مورد تماس های ورودی مسافران

هرگن همچنین صحبت در مورد استان پیشرفت در کاهش گسترش بیماری و خطاب به این سوال که چه باید انجام شود برای اطمینان از موارد نیست وارداتی از خارج از کشور.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که هر کس یک طرح به خود منزوی,” او گفت:.

صحبت با خبرنگاران بعد از بعد از ظهر چهارشنبه هرگن گفت: این طرح باید به توضیح در جزئیات چگونه فرد قصد خود جدا برای 14 روز تحت قرنطینه عمل می کنند. از آن خواهد شد به عنوان یک سند قانونی و باید تایید شده توسط مقامات به منظور مسافر به ادامه رو به جلو است.

اگر مسافر ندارد یک طرح هرگن گفت: “قرنطینه سایت” آماده خواهد شد تا زمانی که آنها “می توانند خود را با هم.”

اگر مردم ایجاد نمی کند و یک طرح برتر گفت: آنها خود را صرف دو هفته انزوا دوره در سایت.

سازمان دیده بان | ترودو خود انزوای بیش از:

نخست وزیر جاستین ترودو حضور در اولین جلسه کابینه در فرد بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19 نزدیک به یک ماه پیش. 0:27

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در کانادا و سراسر جهان است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در استان ها و مناطق

همانطور که از 6:30 p. m. ET در چهارشنبه کانادا تا به حال 19,291 تایید و presumptive موارد COVID-19. استان که انتشار اطلاعات بیماران در نظر گرفته بازیافت ذکر شده بود 4,666 موارد به عنوان حل و فصل شود. CBC News, است که tallying و میر گزارش شده است ثبت 464 COVID-19-مربوط به مرگ و میر در کانادا با دو شناخته شده coronavirus-مرگ و میر ناشی از کانادایی ها در خارج از کشور.

مقامات بهداشت عمومی اشاره کرده اند که در این گزارش آمار و ارقام نمی گرفتن تصویر کامل آنها را شامل مواردی که نیست تست شده یا هنوز تحت بررسی است.

تعداد موارد مثبت COVID-19 در جوامع بومی در سراسر کشور بیش از دو برابر شده از هفته گذشته با توجه به بومی خدمات کانادا. از جمعه این بخش گفت: از آن آگاه بود از چهار مورد گزارش شده در ساسکاچوان, 11 در انتاریو و 20 در کبک. اما برخی از رهبران بومی هستند سوال دقت و صحت داده ها.

بریتیش کلمبیا گزارش داد پنج COVID-19-مربوط به مرگ و میر در چهارشنبه آوردن مجموع به 48. پیش از آن در روز برتر اعلام کرد هر مسافر بازگشت به قبل از میلاد از خارج از کشور را به حال خود انزوا طرح است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در B. C.

آلبرتا گزارش 50 موارد جدید چهارشنبه دو شماره گزارش روز قبل از آن بوده است که کمترین تک روز افزایش COVID-19 موارد گزارش شده در استان در هفته. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در آلبرتا.

مقامات بهداشت در ساسکاچوان منتشر شده خود را COVID-19 بینی روز چهارشنبه و همچنین اطلاعات در مورد چگونگی سیستم بهداشت و درمان در حال آماده سازی برای یک انتظار افزایش موارد است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در ساسکاچوان.

منیتوبا است به تعویق انداختن رویدادهای عمومی مارک استان را 150 تولد به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. برتر برایان Pallister می گوید: اولویت این است که برای محافظت از بهداشت عمومی و عمده جشن به احتمال زیاد خواهد بود را زنده کرد و تنها در سال است. او همچنین نشان می دهد که او را جریمه برای مردم نه احترام به فاصله قوانین. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در این استان ،

تماشا کنید: المپیک هیلی Wickenheiser رهبری درایو برای PPE در کانادا:

با کمک از بازیگر, رایان رینولدز, Hayley Wickenheiser محوری کانادایی به کمک تجهیزات حفاظت فردی به کارگران بهداشت و درمان در این بیماری همه گیر کوروناویروس. 9:15

در انتاریو و کارشناسان بهداشت عمومی را خواستار شده است برای گسترده تر, تست , اما داده ها از استان های وزارت بهداشت نشان می دهد که این استان در حال سقوط کوتاه از هدف خود را. بیشتر بخوانید از CBC مایک کرولی در چه استان در حال تست برای COVID-19.

کبک پیشی گرفته است 10,000 تایید موارد COVID-19 و 25 اضافه شده بیشتر مرگ و میر آوردن استانی, مرگ, شمارش به 175. نخست وزیر ایتالیایی, توالت می گوید: پوشش نقره است که بستری شدن در بیمارستان شروع به ایجاد ثبات اما هشدار این استان هنوز یک راه برای رفتن است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کبک.

نیوبرانزویک برتر بلین هیگز گفت: او احساس می کند “بیشتر و راحت تر” استان خواهد شد که تامین آن نیاز به پاسخ به COVID-19. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. B.

سازمان دیده بان | چه اتفاقی می افتد زمانی که شما در ICU با COVID-19:

نگاه کنید که چگونه بیمار کسی است که باید گرفته شود به ويژه آنچه در درمان ممکن است و آنچه که بازیابی می تواند مانند نگاه. 2:00

نوا اسکوشیا گزارش شده 32 مورد جدید از COVID-19 روز شنبه از جمله هالیفاکس راننده اتوبوس. دولت می گوید آن است که گسترش لیست از علائم نمیكند برای COVID-19 شامل تب جدید و یا بدتر شدن سرفه و گلو درد و آبریزش بینی و سردرد است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در نوا اسکوشیا.

جزیره پرنس ادوارد برتر دنیس پادشاه خود را تایید کرد وزیر بهداشت نیست خود منزوی پس از بازگشت از مسافرت های بین المللی در ماه گذشته. P. E. I. ارشد بهداشت عمومی افسر صحبت به جیمز Aylward هنگامی که او به دفتر روز بعد و به او گفت که به خانه برود چرا که او برنامه ریزی شده به صدور بخشنامه بعد از آن روز برای همه کسانی که از ورود به P. E. I. از خارج از کشور به خود منزوی برای 14 روز. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد بر روی P. E. I.

نیوفاندلند و لابرادور می گوید اگر زمان فاصله اقدامات در محل باقی می ماند در حدود 32 درصد از ساکنان آن پایین خواهد آمد با COVID-19 در طول دو سال آینده. اگر این محدودیت ها کاسته می گوید تعداد خواهد بود و بیشتر شبیه 52 درصد بیش از مدت مشابه. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. L.

یوکان اعلام کرد یک هشتم مورد COVID-19 روز شنبه, و برای اولین بار در خارج از Whitehorse. و در سرزمین های شمال غربیو مقامات ایجاد کرده اند که تیم ملی بهداشت عمومی افسران به طور خاص برای اجرای سفارشات در سراسر COVID-19 بیماری همه گیر. “اگر شما را انتخاب کنید به چشم پوشی از سفارشات و خطر اندازد جوامع ما خواهیم بود در آینده برای شما” دایان تهم قلمرو وزیر بهداشت گفت: چهارشنبه. بخوانید در مورد چه چیز دیگری اتفاق می افتد در شمال.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در آمریکا

از آسوشیتد پرس, به روز شده در 8 p. m. ET

در سراسر ایالات متحده مرگ و میر مرتبط با شیوع کروناویروس را در صدر 14,600 دوم تنها به ایتالیا بود که 17,669. برخی از مرگبارترین نقاط داغ در حال دیترویت, New Orleans, و منطقه متروپولیتن نیویورک که در روز چهارشنبه ثبت 149,316 موارد است. که بیش از همه از اسپانیا که دوم بیشتر موارد از هر کشور در جهان است.

شهردار نیویورک, بیل د Blasio گفت: برخی از جوامع در این شهرستان در پنج بخش نیویورک احساس تاثیر این ویروس به طور نامتناسبی.

او گفت: اسپانیایی ها برای مثال حساب برای 29 درصد از تمام نیویورکی اما 34 درصد از COVID-19 مرگ و میر در جامعه اسپانیایی.

در همین حال مقامات بهداشتی آمریکا در حال برنامه ریزی راه برای این کشور به بازگشت به فعالیت های عادی اگر فاصله و گام های دیگر برای کاهش COVID-19 این ماه ثابت موفق در مهار شیوع بالا در ایالات متحده بیماری های عفونی گفت: در.

“اگر در واقع ما موفق هستند, آن را حس می کند به حداقل طرح چه ورود مجدد به حالت عادی خواهد بود. این بدان معنا نیست که ما قصد انجام آن را در حال حاضر اما این به آن معنی است که ما نیاز به آماده به سهولت به آن” دکتر Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو کاخ سفید نیروی کار در COVID-19 گفت: فاکس نیوز در یک مصاحبه.

در چهارشنبه, اخبار جلسه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواهم به بازگشایی اقتصاد ایالات متحده با “انفجار بزرگ” است که مرگ و میر ناشی از کوروناویروس نیاز به حذف قبل از آن اتفاق می افتد.

همچنین در روز چهارشنبه سازمان بهداشت جهانی در پاسخ به تهمت و تهدید به مسدود کردن ایالات متحده کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی گفت: گروه بین المللی بود “از دست رفته تماس” در همه گیر شد و “بسیار چین-محور.”

“ما هنوز در مرحله حاد یک بیماری همه گیر بنابراین در حال حاضر زمان به عقب کاهش بودجه” دکتر هانس Kluge که مدیر منطقه ای برای اروپا گفته مجازی جلسه در پاسخ به یک سوال در مورد تهمت اظهارات.

ایالات متحده بالا کمک کننده به ژنو مستقر در بدن کمک بیش از 400 میلیون دلار در سال 2019 بیش از 400 میلیون دلار است. که تقریبا دو برابر 2 بزرگترین عضو دولت سهم.

سازمان دیده بان | سر که در پاسخ به تهمت و انتقاد:

Tedros Adhanom Ghebreyesus می گوید COVID-19 مرگبار نیروی بهره برداری از ترک در ملی یا جهانی وحدت است. 2:20

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در دیگر سخت-آمار مناطق در سراسر جهان

از آسوشیتد پرس و رویترز به روز شده در 6 p. m. ET

تعداد COVID-19 موارد گزارش شده در سراسر جهان در صدر 1.5 میلیون یکشنبه شب با توجه به یک دانشگاه آمریکا ردیاب. تعداد مرگ و میر نزدیک بود 88,000.

نخست وزیر بوریس جانسون در پاسخ به درمان خواهد شد اما صرف یک سوم شب در بخش مراقبت های ویژه در مرکز لندن, بیمارستان, خود را سخنگو به خبرنگاران گفت: در روز چهارشنبه.

“نخست وزیر باقی می ماند بالینی پایدار و پاسخ به درمان است. او در ادامه به مراقبت در بخش مراقبت ويژه در سنت توماس ” در بیمارستان. او در ارواح خوب است.”

در روز سه شنبه خیابان داونینگ گفت جانسون بود دریافت استاندارد اکسیژن درمان و تنفس بدون کمک. این کشور را تایید کرد مرگ و میر رسیده 7,110 از چهارشنبه. اما تعدادی از عفونت های جدید و بستری شدن در بیمارستان است شروع به نشان دادن نشانه هایی از مسطح, Stephen Powis مدیر پزشکی خدمات درمانی گفت: در کنفرانس خبری.

پرسنل پزشکی آزمون ضروری کارگران در درایو از طریق coronavirus مرکز آزمون در فرودگاه گلاسکو را طولانی اقامت پارک خودرو در روز چهارشنبه در گلاسکو, اسکاتلند. (جف J Mitchell/گتی ایماژ)

اسپانیا را به وزارت بهداشت گزارش روز شنبه 757 جدید مرگ و میر بیماران مبتلا به کروناویروس و 6,180 جدید تایید عفونت. هر دو اعداد و ارقام کمی بالاتر از روز سه شنبه که اولین افزایش در پنج روز توضیح داده شد تعداد نتایج آزمون و مرگ و میر که رفته بود گزارش نشده بیش از آخر هفته. اما شک و تردید در مورد این آمار در حال رشد به عنوان داده های تازه شروع به پدیدار شود.

مقامات در اسپانیا در حال حاضر اذعان کرد که کمبود تست کیت و تنگنا در تعدادی از آزمایشات که در آزمایشگاه انجام می به صورت روزانه در حال دادن یک دست کم گرفت سرایت شمارش که رز به 146,000 در روز چهارشنبه. یک نظرسنجی در سراسر کشور 30000 خانوار راه اندازی شده است به چه شکل تقریبی میزان این بیماری همه گیر فراتر از بیمارستان ها و خانه های سالمندان.

در ایتالیا سخت ترین-آمار کشور با بیش از 17 ، 000 مرگ و میر نخست وزیر جوزپه کونته گفت: ایتالیا باید با چوب آن سخت و مستند رد تماس از کسب و کار در این کشور شمال صنعتی heartland اصرار دولت به آنها اجازه بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده. پس از آخرین اطلاعات منتشر شده در روز چهارشنبه این کشور مقامات بهداشت از دولت خواست به مقاومت در برابر فشار. “روند اپیدمی منحنی است و نه کاهش آن کند ما به دنبال در یک فلات” رانیری Guerra, ایتالیایی سازمان بهداشت جهانی رسمی به خبرنگاران گفت:.

در آلمانروزانه مورد شمارش افزایش برای دومین مستقیم بعد از چهار روز گذشته از کاهش می یابد.

کارکنان کار بر روی یک خط تولید جدید پزشکی ونتیلاتور به نام “اکسیژن” در اسپانیایی ماشین ساز در کارخانه در سانتا کلما د فارنرس اسپانیا در روز سه شنبه. (دیوید راموس/گتی ایماژ)

فرانسه را گسترش مستند گذشته قبلا تنظیم پایان تاریخ 15 آوریل کاخ ریاست جمهوری اعلام کرد. یک کشتی نظامی است که به عنوان بازگشت به بندر پس از برخی از کارکنان در هیئت مدیره نشان داد نشانه هایی از COVID-19 علائم.

این چینی شهر ووهان به پایان رسید خود را بیشتر-از-دو-ماه مستند در روز شنبه حتی به عنوان یک کوچک در شمال شهر دستور داد اعمال محدودیت بر ساکنان نگرانی در مورد موج دوم از عفونت. ووهان که در آن رمان coronavirus پدید آمده و در نهایت دیدم بیش از 50000 نفر آلوده گزارش فقط سه جدید تایید عفونت در گذشته 21 روز. جدید وارداتی موارد در حد شمالی استان هیلونگجیانگ رسید به بالا روزانه 25, سوخت آن گفت: با هجوم آلوده مسافران عبور از مرز روسیه است.

سازمان دیده بان | COVID-19: می تواند شما را ضد عفونی کردن کاغذ یا N95 ماسک را دوباره از آن استفاده کنید ؟

پزشکان پاسخ سوالات خود را در مورد کوروناویروس از جمله اینکه آیا مقاله یا N95 ماسک را می توان به ضد عفونی و استفاده دوباره است. 3:43

ائتلاف به رهبری عربستان سعودی در مبارزه با ایران حمایت شورشیان حوثی در یمن را آغاز آتش بس پنج شنبه در پاسخ به درخواست سازمان ملل متحد برای توقف درگیری ها میان همه گیر. در یک بیانیه نظامی عربستان سخنگوی سرهنگ ترکی al-ملکی گفت: آتش بس می تواند تمدید شود به هموار کردن راه برای همه احزاب “به بحث در مورد طرح های … جامع برای راه حل سیاسی در یمن است.”

این درگیری به کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر و ایجاد بدترین بحران انسانی ترک میلیون ها نفر مبتلا به غذا و مراقبت های پزشکی کمبود. مقامات هنوز برای اعلام یک مورد تایید شده از COVID-19 در کشور است.

هند مالی hub بمبئی است به گسترش مستند اقدامات حداقل تا مارس 30 به مقامات مسابقه به گسترش تست. تعداد موارد تایید شده در هند عبور کرده 5,000 علامت با 149 مرگ و میر. این کشور تنها انجام 121,271 آزمون است اما به احتمال زیاد به مقیاس تست در روزهای آینده. هند قرار است کل آن جمعیت یک پنجم از جهان جمعیت تحت مستند تا تاریخ 14 آوریل.

ژاپن شاهد بزرگترین روزانه در پرش عفونت در اولین روز از دولت اضطراری با هدف شامل شیوع. نخست وزیر شینزو آبه قبلا مورد انتقاد قرار می, اعلام شرایط اضطراری در حالی که — در اکثر موارد — مقامات ژاپنی بدون مجازات به تماس مردم برای ماندن در خانه و کسب و کار بسته. وجود دارد 144 جدید کروناویروس عفونت های ثبت شده در کشور روز چهارشنبه در حالی که مرگ و میر در ایستاده بود 98, با توجه به پخش عمومی NHK.

کره جنوبی دولت در روز چهارشنبه گفت: آن را افزایش می دهد محدودیت در رفت و آمد مردم از خارج از کشور برای جلوگیری از کروناویروس جدید, عفونت و اعلام جدید محرک اقتصادی برای صادرکنندگان آمار شیوع. کره جنوبی را به طور موقت به حالت تعلیق در چشم پوشی ویزا برای شهروندان کشورهایی که اعمال ممنوعیت سفر در کره جنوبی, نخست وزیر چانگ Sye-kyun گفت.

مسافران پوشیدن ماسک در یک ایستگاه در فوکوئوکا در جنوب ژاپن در روز یکشنبه است. نخست وزیر ژاپن شینزو آبه اعلام کرد از یک ماه وضعیت اضطراری در سه شنبه برای توکیو و شش دیگر استان از جمله فوکوئوکا به سطح شیب دار بالا دفاع در برابر رمان coronavirus. (Kyodo News/آسوشیتد پرس)

سنگاپور اعلام کرد اقدامات جدید برای سرعت بخشیدن به تولید مواد غذایی محلی از جمله برنامه ریزی برای روشن کردن ماشین پارک بام ها در املاک و مسکن شهری مزارع. هنگ کنگ گسترش فیزیکی-فاصله محدودیت از جمله تعطیلی برخی از کافه ها و بارها و ممنوعیت تجمعات عمومی بیش از چهار نفر تا مارس 23.

به عنوان چهار شنبه, اندونزی شناسایی شده بود حدود 3000 موارد و ثبت 240 مرگ و میر. اما کارشناسان بهداشت عمومی و اپیدیولوژی نقطه به نقطه نسبتا فرکانس پایین تست و نرخ مرگ بالا به عنوان نشانه های واقعی عفونت رای است که به احتمال زیاد قابل ملاحظه ای بالاتر است.

حسن روحانی رئیس جمهور ایران و فشرده تر در روز چهارشنبه برای $5 میلیارد دلار اضطراری وام صندوق بین المللی پول این کشور به دنبال مبارزه خاورمیانه بدترین شیوع کروناویروس گفت: این صندوق خواهد بود به جرم تبعیض اگر آن مانع از پول است. ایران را ممنوع کرده است بین شهری سفر و بسته های غیر ضروری کسب و کار برای مبارزه با شیوع است که با توجه به آمار رسمی کشته شدن 4,003 مردم و آلوده 67,286.

عربستان سعودی وزیر بهداشت گفت: این ویروس می تواند در نهایت آلوده بین 10 ، 000 و 200 ، 000 نفر در کشور است.

آفریقای جنوبی , وزیر بهداشت گفت: 66 نفر در یک بیمارستان در دوربان باید آزمایش مثبت برای coronavirus در چند روز گذشته از جمله 48 کارکنان. Zweli Mkhize گفت مقامات به دنبال بسته شدن بخش هایی از سنت آگوستین بیمارستان.

وزیر گفت: کمتر از 100 نفر در سراسر کشور در حال حاضر در بیمارستان بستری با ویروس. او همچنین به دنبال اطمینان اضطراب سلامت کارگران پس از یک اتحادیه به دادگاه رفت و بیش از کمبود دنده محافظ و گفت: آفریقای جنوبی تامین گذشته باید تا هشت هفته. آفریقای جنوبی آفریقای اکثر موارد تایید شده با بیش از 1700.

یک راننده و یک محافظ ماسک صورت به نظر می رسد به عنوان یک کارگر قرارداد توسط یک محلی شرکت بیمه اسپری های ضد عفونی کننده در تاکسی در Mams مرکز رتبه تاکسی در Mamelodi شرق و جنوب آفریقا در روز دوشنبه. (Phill Magakoe/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

چه کسی است که ابراز نگرانی برای سال بیش از, چگونه ویروس را تحت تاثیر کشورهای با منابع محدود و ضعیف تر سلامت زیرساخت وجود دارد گفت: بیش از 10 ، 000 تایید coronavirus موارد در سراسر آفریقا.

هنگامی که این ویروس برای اولین بار ظاهر شد در آفریقا موارد عمدتا واقع در شهرستانها عمده.

“گسترش آن فراتر از شهرستانها عمده به معنی باز کردن یک جبهه جدید در مبارزه با این ویروس” دکتر Matshidiso Moeti سازمان بهداشت جهانی مدیر منطقه ای آفریقا در بیانیه ای گفت: روز شنبه. “این نیاز به یک غیر متمرکز پاسخ است که متناسب با بافت محلی.”

که به نام جامعه بین المللی به ارائه مالی و پشتیبانی فنی به کشورهای در آفریقا سطح شیب دار تا پاسخ خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>