آخرین:

یک روز پس از ترسیم یک برنامه اجازه می دهد تا کودکان برای بازگشت به daycares و مدارس ابتدایی در کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت گذاشته برنامه های خود را روز شنبه شروع به بازگشایی برخی از کسب و کار در استان است.

در طول ماه مه سه بخش اجازه خواهد داشت برخی از درجه ای از بازگشایی. آنها عبارتند از:

  • فروشگاه های خرده فروشی در مراکز خرید.
  • فروشگاه های خرده فروشی که در مراکز اما باید مستقیم به خارج است.
  • ساخت و ساز و مهندسی عمران.
  • ساخت.

فروشگاه های خارج از مونترال منطقه مجاز خواهد بود به بازگشایی مارس 4, در حالی که کسانی که در مونترال منطقه را بازگشایی آوریل 11.

پروژه های ساخت و ساز از جمله جاده کار را به طور کامل رزومه مارس 11 با حدود 85,000 کارگران انتظار می رود به بازگشت به کار.

شرکت های تولیدی خواهد بود و مجاز به بازگشایی مارس 4 با برخی از محدودیت ها: کسانی که 50 یا کمتر کارگران را مجاز به بازگشایی کامل کارکنان; کسانی که با بیش از 50 نفر تنها مجاز به 50 کارگران به علاوه 50 درصد از کل تعداد کارکنان بالا است که برای هر گونه تغییر در طول روز است.

پروژه های ساخت و ساز در استان کبک خواهد بود قادر به از سرگیری ممکن است در زیر این استان برنامه ریزی برای بازگشایی بخش هایی از استان به ثبت رسیده است. (رایان Remiorz/کانادا مطبوعات)

ایتالیایی, توالت گفت: ایده این است برای بازگشایی به تدریج و دنبال کنید تا به اطمینان حاصل شود هیچ تاثیر منفی بر میزان عفونت و یا در بیمارستان است.

و او گفت: مردم را مجبور به ادامه به دنبال جسمی فاصله گرفته است.

“در ادامه به عمل به عنوان اگر همه شما با این ویروس.”

سازمان دیده بان | ایتالیایی, توالت می گوید: این طرح است به راه اندازی مجدد اقتصاد بدون شروع مجدد همه گیر:

کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت خود را خلاصه طرح دولت برای بازگشایی کبک اقتصاد و می گوید فیزیکی سوريه ادامه خواهد داد ضروری است. 1:24

ایتالیایی, توالت روز دوشنبه اعلام کرد یک برنامه است که اجازه می دهد کودکان در مهد کودک و مدرسه ابتدایی در اکثر نقاط کبک به سر به عقب به کلاس در مه 11 — هر چند حضور و غیاب نمی شود الزامی است. Daycares و مدارس ابتدایی در منطقه مونترال خواهد باز در مارس 19.

دبيرستان CEGEPs و دانشگاه ها دوباره باز خواهد شد در پاییز, ایتالیایی, توالت گفت و اشاره کرد که مقامات احساس اولیه-سن دانش آموزان را به نفع بسیاری از اضافی هفته از زمان کلاس.

“ما تجزیه و تحلیل وضعیت هر روز و تنظیم در صورت لزوم,” او گفت:. “شعار در اینجا احتیاط است.”

استان بالا دکتر سریع به یاد داشته باشید که کاهش برخی از محدودیت معنا نیست که مردم نباید زیر بهداشت عمومی اقدامات و حرکت در اطراف به طور گسترده ای.

نخست وزیر جاستین ترودو در روز سه شنبه گفت که دولت فدرال به زودی خواهد بود با انتشار به اشتراک گذاشته دستورالعمل در مورد نحوه رسیدگی به بازگشایی.

“ما نیاز به دستورالعمل مشترک به مطمئن شوید که تصمیمات گرفته شده در سراسر کشور مبتنی بر یک درک مشترک و قدردانی از آنچه علم و کارشناسان ما گفتن.”

این اصول مشترک که ترودو گفت: توافق کرده اند که فدرال و استانی و منطقه ای دولت را فراهم نمی کند تاریخ خاص و یا اقدامات. در عوض آنها را به عنوان یک چارچوب در اطراف آنچه باید اتفاق می افتد قبل از اقتصاد است که به تدریج دوباره راه اندازی شود.

مقامات بهداشت فدرال به روز رسانی پیش بینی

ترودو صحبت جلوتر از یک بعد از ظهر سه شنبه جلسه از مقامات بهداشت فدرال که تحویل تجدید نظر مدل سازی و پیش بینی برای COVID-19 در کانادا.

دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر گفت که مداوم بهداشت عمومی اقدامات از جمله فیزیکی, فاصله, هستند انتقادی به اقامت در پایان پایین تر از پیش بینی.

“ما در حال ساخت روشن پیشرفت را به سرعت گسترش و اپیدمی تحت کنترل با تشکر از تعهد کانادایی که در پی توصیه های بهداشتی برای محافظت از خود و دیگران” او گفت:.

جدید مدل سازی نشان می دهد که در حالی که تعداد موارد جدید بود دو برابر شدن هر سه روز آن را در حال حاضر دو برابر در هر 16 روز.

کوتاه مدت پیش بینی پیش بینی بین 53,191 و 66,835 موارد توسط مه 5 و بین 3,277 و 3,883 مرگ و میر در آن تاریخ است.

تام گفت: راه این بیماری همه گیر در حال وقوع است متفاوت در سراسر کشور “هنگامی که و چگونه کنترل اقدامات در حال تعدیل و آرام هستند که باید تصمیم گرفت بر اساس محلی اپیدمیولوژیک وضعیت است.”

سازمان دیده بان | دکتر Tam توضیح می دهد که آنچه می رود به تصمیم گیری در مورد بازگشایی مدارس و کسب و کار:

کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam, مذاکرات در مورد حوزه های قضایی انتخاب به شل بهداشت عمومی اقدامات لازم برای بازگشایی برخی امکانات از جمله مدارس. 2:36

او گفت: جدید پیش بینی منعکس کننده “تلفات سنگین” COVID-19 در جمعیت های آسیب پذیر از جمله سالمندان در دراز مدت مراقبت از خانه و خانمان و آرامش بخش کنترل سرعت بیش از حد خواهد شد “اسراف” تلاش برای تاریخ و قرار دادن مردم در معرض خطر موج دیگری از عفونت است.

“ما در واقع رفتن به زندگی با COVID-19 برای آینده نزدیک — و نظارت بسیار با دقت به طوری که اگر وجود دارد هر گونه شکوفایی … هر گونه موارد و مخاطبین باید شناسایی و مدیریت, بنابراین شما لازم نیست که شکوفایی دوباره.”

وقتی پرسید که آیا او ارسال خواهد خود بچه ها به مدرسه اگر او بودند در کبک ترودو گفت که بررسی این وضعیت در زمانی که مدارس در واقع باز کردن درهای خود را.

“ما می دانیم که هر هفته ما دیدن تغییرات در ما چگونه در حال انجام در آن وجود دارد شیوع بیماری در تجهیزات و پشتیبانی در دسترس,” او گفت که او می خواهم می خواهم به دانستن آنچه که مدرسه خود را برنامه ریزی برای انجام به حفظ فاصله فیزیکی و ایجاد شرایط کاری ایمن.

سازمان دیده بان | ترودو در مورد کبک طرح به بازگشایی برخی از مدارس:

نخست وزیر جاستین ترودو با خبرنگاران صحبت می کرد در روز سه شنبه. 1:54

همسایه, New Brunswick که تا به حال به مراتب کمتر از موارد از کبک در حال حاضر سست برخی از محدودیت ها از جمله باز کردن برخی از فضاهای باز و اجازه می دهد مردم را به شکل “حباب” از دو خانواده.

Prince Edward Island منتشر شد طرح خود را روز شنبه به سهولت محدودیت. اولویت غیر فوری خدمات مراقبت های بهداشتی در حال شروع به مارس 1, از جمله اعمال جراحی الکتیو فیزیوتراپی, بینایی سنجی و کایروپراکتیک درمان است. عمومی, گردهمایی از اندازه محدود و فعالیت هایی مانند ماهیگیری و گلف نیز مجاز است.

ساسکاچوان نیز قبلا منتشر پنج فاز بازگشایی طرح با انتظار خرما متصل به دو فاز.

انتاریو طرح با تمرکز بر چگونه در هنگام

انتاریو که پرده برداری از طرح در دوشنبه نمی ضمیمه هر تاریخ به آن چارچوب است.

برتر داگ فورد گفت: در این چارچوب است که در مورد چگونگی این استان را بازگشایی — که نیست.

“ما همه از دست رفته و تولد و جشن های مذهبی و یک بار-در-یک-عمر نقاط عطف. این همه بیش از حد واقعی و دردناک از دست دادن خاطرات و لحظه های گرفته شده توسط این ویروس کشنده,” فورد گفت. “اما این است که چرا ما باید ادامه یابد.”

آهسته و تدریجی بازگشایی خواهد شد کمک به این استان جلوگیری از یک دوره تعطیلی فورد گفت.

سازمان دیده بان | انتاریو نشان می دهد بازگشایی طرح هیچ جدول زمانی:

انتاریو برتر داگ فورد نشان داد جزئیات چگونگی این استان را کاهش می دهد COVID-19 محدودیت و بازگشایی کسب و کار اما بدون دادن هر گونه جدول زمانی خاص. 1:54

فورد گفت که او می خواهد برای دیدن اقتصاد “رفتن” اما نمی تواند خطر تشدید در موارد اگر به استان باز می شود قبل از موعد مقرر.

همانطور که از 8 p. m. و در روز سه شنبه, کانادا به حال 50,026 تایید و presumptive موارد از رمان coronavirus. استان ها و مناطق ذکر شده 19,244 موارد به بهبود و یا حل و فصل شود. یک CBC شمارش COVID-19-مرگ و میر مرتبط است که بر اساس سلامت استان داده های محلی بهداشت عمومی اطلاعات و CBC, گزارش ذکر شده 2,958 مرگ و میر در کانادا و دو در خارج از کشور.

یک مورد ردیابی سایت که توسط ایالات متحده مستقر در دانشگاه جانز هاپکینز گزارش بیش از سه میلیون نفر در سراسر جهان با بیش از 212,000 گزارش coronavirus مربوط به مرگ و میر.

هیچ اثبات شده درمان یا واکسنی برای این رمان ویروس که اولین ظهور در چین در اواخر سال 2019. در حالی که اکثر موارد متوسط یا خفیف برخی از افراد به خصوص افراد مسن و افراد با زمینه مسائل مربوط به سلامت هستند در معرض خطر بیشتری از بیماری شدید یا مرگ. مقامات بهداشت عمومی در کانادا و در سراسر جهان هشدار داده اند که گزارش شده است که اعداد را نشان نمی دهد تصویر کامل آنها را منعکس مردم که نیست تست شده و یا مواردی که هنوز تحت بررسی است.

خوانده شده در یک نگاه در آنچه اتفاق می افتد در کانادا و ایالات متحده و در سراسر جهان است.

چه در استان ها و مناطق

در بریتیش کلمبیا یک COVID-19 شیوع بیماری در طیور کارخانه فرآوری در کوکیتلام مسئول اکثر موارد جدید گزارش شده توسط استان. وزیر بهداشت آدریان دیکس می گوید: 39 55 تست مثبت گزارش روز شنبه متصل به گسترش ویروس برتر در پردازنده های مرغ با مسئولیت محدود. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در B. C., از جمله یک داستان در مورد چگونه Haida Gwaii جوامع در حال ramping تا اجرای ممنوعیت بازدید کنندگان است.

آلبرتا برتر جیسون کنی می گوید: برنامه ریزی برای بازگشایی استان اقتصاد در حال آمدن است در اواخر این هفته. استان منتشر شده جدید مدل سازی داده ها در دوشنبه برآورد که 298 بهره خواهد بود در بیمارستان و 95 از آنها خواهد بود در بخش مراقبت ويژه زمانی که ویروس قله از قبل تخمین می زنند که بیش از 800 خواهد بود در بیمارستان بستری است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در آلبرتا.

ساسکاچوان منتشر شده جدید مدل سازی شماره روز شنبه نشان می دهد که کاهش پیش بینی در تعداد COVID-19 موارد و مرگ و میر برای استان است. به عنوان یک نتیجه, Saskatchewan Health Authority را کاهش می دهد تعدادی از بیمارستان تخت تخت های مراقبت ويژه و فن های آن برنامه را در دسترس است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در ساسکاچوان.

مانیتوبا می گوید آن را در حال حاضر آزمون هر کسی با COVID-19 علائم به دیدن اگر آنها این ویروس است که باعث این بیماری است. برتر برایان Pallister می گوید: حتی افرادی با علائم خفیف مانند آبریزش بینی یا سرفه می تواند آزمایش می شود. “آنچه که ما به دنبال انجام با گسترش مصرف در اینجا حداقل در روز های اولیه آن متمرکز شده است به … Manitobans که اعتماد به نفس است که آنها نیاز به آن است که آنها نه حامل بیماری است که هنگامی که آنها حرکت می کند زمانی که آنها آنها قادر به انجام این کار با خیال راحت گفت:” در یک صبح سه شنبه در کنفرانس خبری. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در این استان ،

انتاریو گزارش 525 جدید COVID-19 موارد شنبه و 59 بیشتر مرگ و میر, پایان سه روز متوالی کاهش تعداد موارد جدید. بستری شدن در بیمارستان بالا رفت اما تعداد افراد در بخش مراقبت های ویژه و در هواکش کمی کاهش یافته است. بیشتر بخوانید درباره انتاریو برنامه ریزی برای بازگشایی منتشر شد پیش از آن در هفته.

در کبک, ایتالیایی, توالت می گوید در حالی که تعداد مرگ و میر افزایش یافته است در دراز مدت مراقبت از خانه و دیگر مرگ و میر باقی می ماند تا حد زیادی پایدار در استان است. او می گوید: به همین دلیل دولت در حال حرکت به جلو با یک برنامه به راه اندازی مجدد اقتصاد و بازگشایی مدارس ابتدایی و daycares. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کبک از جمله یک داستان در این استان را فشار بیشتری به انجام آزمایش.

سازمان دیده بان | پدر و مادر تعجب می کنم که چگونه به نگه داشتن بچه های سالم زمانی که مدرسه رزومه:

یک متخصص اطفال نگران است که فرستادن بچه ها به مدرسه بیش از حد به زودی می تواند به خنثیسازی همه کار که انجام شده است برای جلوگیری از coronavirus از گسترش. 4:06

نیوبرانزویک افسر ارشد پزشکی می گوید این امکان وجود دارد ماسک تبدیل اجباری در برخی از مواقع به عنوان استان حرکت رو به جلو با بازگشایی طرح است. “این بسیار مهم است که شما استفاده می شود برای پوشیدن ماسک” دکتر جنیفر راسل گفت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. B.

نوا اسکوشیا “در شیب رو به پایین” از COVID-19 اپيدميولوژيک منحنی استان بالا دکتر گفت:. دکتر رابرت عجیبی گفت: CBC در اطلاعات صبح روز سه شنبه اما مقامات بهداشت هنوز هم نگران جامعه خوشه. مدارس بسته خواهد ماند تا حداقل ممکن است آخر هفته طولانی. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. S.

جزیره پرنس ادوارد اردوگاه می گویند آن هنوز روشن نیست اگر فصل تابستان اتفاق خواهد افتاد. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در P. E. I. از جمله به روز رسانی در زمان صدف فصل است.

نیوفاندلند و لابرادور گزارش جدید کروناویروس موارد دوباره در روز سه شنبه. استان است که هنوز هم کار بر روی یک طرح برنامه ریزی. “این واقعا مهم است که ما آن را درست انجام دهید و هنگامی که ما در حال آماده ما را که اعلام و از آن خواهد شد به زودی” افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر جانیس فیتزجرالد به خبرنگاران گفت:. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. L..

سازمان دیده بان | چرا کانادا بالا, دکتر, تغییر موضع خود در ماسک:

قسمت 2 از 3 از رزماری بارتون مصاحبه اختصاصی با رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا تام در مورد کانادا در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. 3:07

در نوناووت دولت ممنوعیت تجمع بیش از پنج نفر که اصلا با هم زندگی می کنند در حالی که Northwest Territories در حال محکم کردن مرز خود را. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در سراسر شمال.

چه در ایالات متحده

از آسوشیتد پرس و رویترز به روز شده در 2:45 p. m. ET

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از دولت خود را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس سه شنبه به ملاقات او با فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis و وعده داده شده برای کمک به کشورهای با خیال راحت شروع بازگشایی اقتصاد خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشسته در کنار DeSantis در دفتر بیضی اصرار داشت که ایالات متحده انجام شد به اندازه کافی تست برای محافظت از آمریکایی ها reentering نیروی کار و گفت که امضای یک فرمان اجرایی به آدرس “مسئولیت مشکلات” در کشور عرضه مواد غذایی و زنجیره ای. او گفت: دولت بود و صحبت کردن به خطوط هوایی مورد نیاز به دما و ویروس چک برای برخی از مسافران به عنوان آنها در هیئت مدیره پرواز.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده است برای هفته ها در حال حاضر که شرکت های هواپیمایی شده است غربالگری مسافران حتی اگر آنها نیست.

و او گفت: ایده داشتن مسافران پوشیدن ماسک صدا “مانند یک ایده خوب است.”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش به فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis مذاکرات در مورد کوروناویروس پاسخ در جلسه روز سه شنبه در دفتر بیضی. (اوان Vucci/آسوشیتد پرس)

دولت تا به حال شده است به شدت مورد انتقاد قرار نیست نظارت گسترده تست اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هیچ مقدار خواهد بود به اندازه کافی خوب برای منتقدان در رسانه ها.

فلوریدا با جمعیت بالا از آمریکایی ها در معرض خطر این بیماری شده است یک منبع نگرانی و DeSantis کندتر بود برای تحمیل اجتماعی فاصله دستورالعمل نسبت به سایر فرمانداران شد. اما DeSantis همکار جمهوری خواه و تهمت متحد ترویج خود دولت توانایی تست شهروندان است.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز پایگاه داده های ایالات متحده پیشی گرفته و یک میلیون نفر روز شنبه با بیش از 57,000 مرگ و میر.

آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان

از آسوشیتد پرس و رویترز به روز شده در 4 p. m. ET

ایتالیا لیگ برتر جوزپه کونته می گوید خطر موج دوم COVID-19 “بتن” به عنوان کشور حرکت به یک مرحله جدید از زندگی “در کنار” coronavirus با شل شدن برخی از مستند اقدامات شروع دوشنبه آینده. کونته شده است بازدید از برخی از سخت ترین ضربه جوامع در شمال منطقه لومباردی در نشانه ای از نهادی برای حمایت از فداکاری های پرسنل پزشکی و همبستگی خود را با شهروندان در هفته هشتم کل مستند. این ویروس همچنان به گسترش در ایتالیا به ویژه در شمال.

مسافران حفظ فاصله نشستن در کنار صندلی های با برچسب مطلب “لطفا همین حالا اینجا نشسته” و “احترام اجتماعی فاصله” در زیرزمینی خط مترو در میلان سه شنبه. (میگوئل مدینه/خبرگزاری گتی ایماژ)

اسپانیا و نخست وزیر پدرو سانچز می گوید او امیدوار است که کشور خود را می تواند ضایعات محدودیت در حرکت تا پایان ژوئن است اما هشدار داد این مسیر به شل شدن محدودیت منجر به یک “جدید” با پادمان مانند پوشیدن ماسک و دقیق بهداشت قوانین اقامت در محل تا زمانی که یک واکسن است در بر داشت. اسپانیا ثبت 301 جدید, مرگ و میر, آمار رسمی منتشر شده در روز سه شنبه نشان می دهد آوردن مجموع مرگ و میر ناشی از COVID-19 به 23,822. این کشور دارای 210,773 عفونت COVID-19 که تایید شده اند توسط معتبر ترین تست های آزمایشگاهی.

مردم صف به آنها صبر کنید برای اهدای خون در صلیب سرخ فوری خون درایو به عنوان تلاش ها همچنان برای کمک به کاهش گسترش بیماری کروناویروس در اسپانیا. (Jon نازکا/فردا نیوز)

ترکیه , وزیر بهداشت اعلام کرد 92 جدید مرگ و میر ناشی از کروناویروس در 24 ساعت گذشته با افزایش تعداد مرگ و میر در کشور به 2,992. Fahrettin Koca همچنین گزارش 2,392 فتح کرد گرفته شد جدید تایید عفونت آوردن مجموع به 114,653. حداقل 38,809 COVID-19 بیماران بهبود, با توجه به اطلاعات به وزیر ارسال شده در توییتر از جمله 5,018 که بهبود در 24 ساعت گذشته. مقامات ترکیه می گویند که تعداد روزانه عفونت ثبات است و این کشور می تواند انتقال به زندگی عادی پس از یک تعطیلات مذهبی در پایان ممکن است.

کارکنان آنکارا شهری شهرداری مرکز جوانان sews ماسک صورت در آنکارا روز سه شنبه. (Adem Altan/خبرگزاری گتی ایماژ)

بریتانیا است ramping تا آن coronavirus تلاش های تست. وزیر بهداشت مت, Hancock, می گوید هر کسی که بیش از 65 و خانواده خود را و همه کارگران که باید ترک خانه های خود را به کار در حال حاضر اضافه شده به لیست کسانی که واجد شرایط برای آزمون به عنوان طولانی به عنوان آنها نشان می دهد علائم. همه بیمارستان بیماران و کارکنان و همچنین ساکنان خانه سالمندان و کارگران نیز واجد شرایط حتی اگر آنها بدون علائم است. بریتانیا است که در مسیر برای ضبط یکی از بدترین coronavirus مرگ عوارض در اروپا پس از اطلاعات منتشر شده در روز سه شنبه نشان داد که مرگ و میر در صدر 24,000 نه روز پیش.

کارکنان در بیمارستان مادر در بلفاست ایرلند شمالی رعایت یک دقیقه سکوت در روز سه شنبه به پرداخت ادای احترام به خدمات درمانی کارکنان و کارگران مشاغل کلیدی که فوت کرده اند در طول شیوع کروناویروس. (پیتر موریسون/PA طریق AP)

در فرانسهقانونگذاران در روز سه شنبه به تصویب رسید دولت-پیشنهاد طرح به سهولت کشور مستند است که در جای خود از اواسط ماه مارس برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. این طرح مستلزم مترقی بازگشایی مدارس, حمل و نقل عمومی و کسب و کارهای دیگر که قبلا تلقی غیر ضروری توسط دولت از آوریل 11. اما رستوران ها و کافه ها سینما ها و سالن های کنسرت بسته باقی خواهد ماند. مجامع عمومی محدود خواهد شد به 10 نفر در یک زمان.

فرانسوی, دکتر, پوشیدن یک دست کت و شلوار محافظ کنترل دما از یک زن در یک آزمایش سایت برای COVID-19 در Gouzeaucourt فرانسه روز سه شنبه. (پاسکال Rossignol/فردا نیوز)

روسیه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور توسعه یافته کشور جزئی اقتصادی و خاموش کردن از طریق مارس 11 گفت: شیوع کروناویروس است و در عین حال برای رسیدن به اوج. مستندات اعمال شده توسط روسیه مناطق را نگه داشته و اکثر افراد به جز کسانی که در کار حیاتی و صنایع در خانه. روسیه به ثبت 93,558 coronavirus موارد و 867 مرگ و میر. پوتین دستور دولت برای آماده سازی یک طرح برای به تدریج لغو مستند پس از آوریل 11.

پزشکی کارگر پوشیدن تجهیزات حفاظتی منتظر در نزدیکی آمبولانس ایستاده در خط برای ارائه به بيماران مشکوک به آلوده شدن با کروناویروس به بخش پذیرش در Pokrovskaya بیمارستان در سن پترزبورگ روسیه روز سه شنبه. (Dmitri Lovetsky/آسوشیتد پرس)

در نیوزیلند خوانندگان استقبال دیدنی از طلوع آفتاب در, Christchurch, کارگران ساختمانی خریداری شده خود را مورد علاقه اسپرسو, قهوه و برخی از نمایندگان مجلس به مجلس بازگشته در ولینگتون روز یکشنبه, به عنوان برخی از جنبه های زندگی آغاز شد به حالت عادی بازگشت. این کشور تا به حال شده است در یک سخت lockdown برای بیش از یک ماه برای جلوگیری از گسترش coronavirus اما آن شرایط بودند کاسته کمی در روز سه شنبه اجازه می دهد تا برخی از بخش های اقتصاد به راه اندازی مجدد به عنوان عفونت های جدید افول است. نیوزیلند ثبت سه مورد جدید از coronavirus در جمعه آوردن آن را تایید کرد و در مجموع به 1,472 از جمله 19 مرگ و میر.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio می گوید نیوزیلند ‘برنده نبرد علیه این ویروس اما برنامه های یک مراقب صحنه به زندگی عادی بازگشت. 1:23

هنگ کنگ گزارش جدید کروناویروس موارد سوم روز سه شنبه و اعلام کرد از سرگیری خدمات عمومی در هفته آینده و آرامش قرنطینه محدودیت در مسافران از سرزمین اصلی چین است. این کاسته قرنطینه اعمال خواهد شد به دانش آموزان عبور از مرز روزانه به حضور در مدرسه در هنگ کنگ و مسافران تلقی از لحاظ اقتصادی مهم برای این شهرستان است. اما یک مطلب ممنوعیت غیر-ساکنان پرواز به شهر تمدید شده است به 7 ژوئن.

نمازگزاران با پوشیدن ماسک صورت برای محافظت از خود را از جلوگیری از گسترش coronavirus, دعا برای شاه, شبح در دور افتاده Cheung Chau جزیره در هنگ کنگ به مناسبت مستی جشنواره روز سه شنبه. (Kin چونگ/آسوشیتد پرس)

آفریقای جنوبی — بزرگترین تولید کننده پلاتین منگنز و کروم و سنگ معدن — اجازه دادن به آن معادن اجرا در نیمی از ظرفیت پس از ملی مستند. کشور را کارگران معدن در حال محدود کردن اتوبوس بارهای به معدن سایت به 20 کارگر در یک زمان حتی اگر قفس استفاده می شود برای حمل و نقل کارگران زیرزمینی نگه دارید تا 1000.

آفریقای جنوبی بیش از 4700 موارد و 90 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش.

یک مرد در لباس های حفاظتی آدرس محلی صف جلوتر از توزیع مواد غذایی در الکساندرا شهرستان آفریقای جنوبی روز سه شنبه. (Siphiwe Sibeko/فردا نیوز)

در پروزندانیان صحنه شورش در اعتراض به خود را متزلزل شرایط زندگی پس از مرگ چند همکار زندانیان از جدید کروناویروس اما شورش را در خود ثابت کشنده. نه زندانیان کشته شدند. زندانیان به ضرب گلوله به مرگ در طی یک درگیری با مقامات در میگوئل کاسترو, کاسترو, زندان, در لیما یک روز پیش از آن. که اخراج عکس کشنده تحت بررسی بود. پرو به سر می برند زندان شده اند ضربه coronavirus: حداقل 13 زندانیان کشته شده اند و بیش از 500 آلوده شده اند. بیش از 100 کارگر نیز بد افتاده.

زندانیان برگزاری یک نشانه که در زبان اسپانیایی “ما می خواهیم COVID-19 آزمون ما حق زندگی”,” آنها به عنوان جمع آوری بر روی پشت بام در زندان اعتراض در Lurigancho زندان در لیما پرو سه شنبه. (Rodrigo Abd/آسوشیتد پرس)

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im