Coronavirus: چه در کانادا و در سراسر جهان مارس 22

آخرین:

کانادا آمار ترسناک یک نقطه عطف جمعه به عنوان تعداد مرگ و میر در سراسر کشور از COVID-19 بیش از 2000 و بعد از آن تعداد کلی موارد صدر 40,000. بیش از نیمی از مرگ و میر آمده اند در دراز مدت مراقبت از خانه شده اند که ضربه گیر به خصوص در کبک و انتاریو است.

خبر آمد به عنوان انتاریو برتر داگ فورد اعلام کرد که تماس در ارتش برای کمک به مقابله با ادامه COVID-19 بحران در استان در دراز مدت مراقبت از خانه.

فورد می گوید او را به طور رسمی درخواست منابع اضافی از دولت فدرال امروز از جمله از آژانس بهداشت عمومی کانادا و کانادا پرسنل نیروهای, به طور خاص برای کمک به در پنج اولویت خانه. او در مقایسه با وضعیت در بلند مدت مراقبت از تنظیمات به یک “خشمگین آتش سوزی” در طول پنج شنبه در کنفرانس خبری.

نیروهای کانادایی پرسنل در حال حاضر مستقر شده اند به کبک برای کمک به در ضربه تسهیلات مراقبت دراز مدت وجود دارد. روز چهارشنبه نخست وزیر فرانسوا ایتالیایی, توالت, گفت که او خواسته دولت فدرال برای ارسال 1,000 اضافی سربازان برای کمک به کارکنان در موسسات.

ایتالیایی, توالت به خبرنگاران گفت: در جلسه توجیهی روزانه است که او ساخته شده این درخواست به این دلیل که استان شده است قادر به پیدا کردن به اندازه کافی آموزش دیده کارگران برای دیدار با این سیستم نیازهای فوری حتی پس از در آوردن 350 متخصصان پزشکی و همچنین سایر پرستاران از جاهای دیگر و دانشجويان پرستاری.

یک عضو نیروهای مسلح کانادا می رسد در محل اقامت Yvon-Brunet دراز مدت مراقبت از خانه در مونترال در روز شنبه. برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت, گفت که او خواسته است دولت فدرال به ارسال یکی دیگر از 1000 سربازان. (Graham Hughes/The Canadian Press)

تعدادی از منازل مسکونی در کبک در نظر گرفته می شود در یک “وضعیت بحرانی” تقریبا دو برابر در هفته گذشته از 41 تا 80.

در تمام حدود 850 از 1,041 افرادی که فوت کرده اند از COVID-19 در کبک شد ساکنان CHSLDs یا سالمندان خانه.

در انتاریو 128 خوابگاه در حال حاضر برخورد با فعال COVID-19 شیوع است. تا به امروز وجود داشته است حداقل 448 مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از میان شیوع بیماری در 127 امکانات.

انتاریو نیز در حال گسترش COVID-19 تست برای هر ساکن و کارگر در دراز مدت مراقبت از خانه.

دکتر ناتان غرفه یک متخصص امراض دوران پیری در تورنتو سینا سیستم بهداشت و درمان می گوید: تست است تنها بخشی از مشکل است.

“ما می توانیم تست همه و اطلاعات به نشان می دهد تا چه حد مشکل است اما می تواند به شما در واقع عمل می کنند که اطلاعات ؟” او در مصاحبه با گفت: CBC News. “آیا شما در واقع باید از این فضا برای منزوی کردن مردم به طوری که شما بیشتر باعث گسترش در خانه ؟

“آیا شما از این تجهیزات حفاظت فردی برای حمایت از داشتن کارکنان بین ساکنان اتاق ؟ آیا شما سلامت و منابع انسانی برای ارائه مراقبت که آنها نیاز دارند؟”

سازمان دیده بان | دکتر ناتان کوچک می گوید به اندازه کافی توجه داده شد برای دراز مدت مراقبت از خانه در طول همه گیر برنامه ریزی است.

دکتر ناتان غرفه یک متخصص امراض دوران پیری از سینا سیستم بهداشت و درمان می گوید: نبود توجه کافی به پرداخت برای مراقبت دراز مدت اقامت در قبل از همه گیر برنامه ریزی است. 1:16

صحبت در جلسه توجیهی روزانه توسط اعضای کابینه و مقامات بهداشت فدرال Tam دوباره گفت که هوشیاری ادامه داد: ضروری است و برجسته ادامه داد: نگرانی در اطراف تسهیلات مراقبت دراز مدت.

“همانطور که ما همچنان به پیشرفت در کاهش گسترش COVID-19 ما شاهد برخی از برجستگی در جاده ای که به ما یادآوری می کنند ما نمی توانیم اجازه پایین گارد ما.”

تام گفت: حمایت نیز مورد نیاز دیگر در معرض خطر تنظیمات که در آن مردم زندگی می کنند در تماس نزدیک و مشترک در فضاهای با استناد به سالمندان خانه و پناهگاه بی خانمان.

سازمان دیده بان | که دکتر مایک رایان می گوید کشورها باید به شکل از چگونه برای به حداقل رساندن خطر در دراز مدت مراقبت از خانه:

این مهم است برای به حداقل رساندن خطر از آوردن این ویروس به دراز مدت خانه و پاسخ به سرعت هنگامی که آن را به نظر می رسد, می گوید مایک رایان از این که شرایط اضطراری برنامه. 2:36

نخست وزیر جاستین ترودو در روز چهارشنبه تصریح کرد که دولت فدرال در حال صحبت کردن با استان های اطراف برای حمایت دراز مدت مراقبت از خانه که استانی تنظیم شده است. ترودو در هفته گذشته گفت: دولت فدرال برنامه ریزی شده بود به مشورت با استان ها در شکوه تا دستمزد های پرداخت پایین کارگران ضروری است, اما آن را هنوز روشن نیست که چگونه و یا زمانی که ممکن است اتفاق می افتد.

راه اندازی مجدد اقتصاد

ترودو همچنین گفت: دولت فدرال هماهنگ کننده با استان ها و مناطق در مورد نحوه بازگشایی میان بیماری همه گیر کوروناویروس — اما او گفت هر یک را به تصمیم خود را با توجه به شرایط مختلف هر منطقه است.

“ما می دانیم که استان های مختلف را در تصمیم گیری های مختلف در مورد چگونه و از کجا شروع مجدد و بازگشایی اقتصاد خود را,” ترودو گفت: طی جلسه توجیهی روزانه.

این تصمیم در اطراف هنگامی که به بازگشایی مرز با ایالات متحده آمریکا است که در سراسر کشور اندازه گیری و هر گونه تغییر در آن تصمیم گیری خواهد آمد از دولت فدرال است.

سازمان دیده بان | انتاریو خواستار کمک نظامی برای مراقبت دراز مدت:

انتاریو به نام نظامی برای کمک به با COVID-19 بحران در دراز مدت مراقبت از خانه به عنوان آن را نیز پیاده سازی افزایش تست در امکانات. 2:03

فدرال رسمی روز شنبه ابراز نگرانی می کند که جوامع بومی را افزایش خطرات ناشی از COVID-19 عفونت پس از استان ها و مراکز شهری شروع کاهش مستند محدودیت.

والری گیدئون دستیار ارشد معاون وزیر برای اولین بار سازمان ملل و Inuit سلامت شعبه می گوید COVID-19 نرخ در جوامع بومی در حال حاضر در حال اجرا در زیر ملی در صد با توجه به حفاظت از تلاش.

“جوامع وجود دارد که 20 دقیقه از یک مرکز شهری. برخی از جوامع در وسط یک مرکز شهری. آن است که غیر ممکن است برای کسانی که جوامع به طور کامل بسته اگر شهرستانها تصمیم به باز کردن عملیات خود را.”

ترودو اظهارات یک روز پس از کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam مشابه ساخته شده اند ، تام بود که صحبت کردن در یک جلسه توجیهی روزانه در روز سه شنبه خواستار هوشیاری ادامه داد: در اطراف بهداشت عمومی اقدامات و گفت: اقدامات انجام شده توسط کانادایی ها در سراسر کشور به سرعت گسترش رمان coronavirus مانع انفجار از موارد.

تام گفت: مقامات بهداشتی در سراسر کشور به دقت نظارت برای “ادامه داد و با ثبات کاهش این بیماری همه گیر” را به عنوان آنها برنامه ریزی برای چه می آید بعدی.

“اما ما هنوز هم یک راه و مسیر نامشخص باقی مانده است,” تام گفت که او می داند که سوال اطراف بازیابی و چه می آید بعدی در ذهن همه است. در حالی که وجود بسیاری از ناشناختهها در مورد مسیر رو به جلو Tam گفت: اقدامات کانادایی گرفته اند در هفته های اخیر بحرانی شده است به کند کردن روند گسترش ویروس.

“شکی نیست که ما فداکاری و هر روز ناراحتی در طول هفته های گذشته مانع انفجاری شیوع در کانادا مانند آنهایی که دارای ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی در مکان هایی مانند ایتالیا و اسپانیا و نیویورک.”

این ویروس که برای اولین بار شناسایی شده در چین در اواخر سال 2019 باعث بیماری به نام COVID-19. هیچ اثبات شده درمان یا واکسنی برای این ویروس هر چند محققان در سراسر جهان در حال جستجو برای درمان های بالقوه است.

پشتیبانی برای دانش آموزان

دقیق بهداشت عمومی اقدامات به منظور سرکوب این ویروس منجر به فشار مالی برای خانواده ها و کسب و کار و همچنین برای دولت با سرپرستي پاسخ و کمک به کسانی که درآمد از دست رفته.

دولت فدرال و استان ها راه اندازی کرده اند طیف وسیعی از ابتکارات با هدف حمایت از خانواده ها و کسب و کار, اما برخی از منتقدان استدلال می کنند که سرمایه گذاری شده است و هر دو بیش از حد باریک و بیش از حد آهسته است.

ترودو در روز چهارشنبه گفت که دولت قصد دارد به جمع کردن کمک های مالی و گسترش کار قرار دادن برنامه های متوسطه دانش آموزانی که در حال مبارزه برای پیدا کردن کار به اندازه کافی در طول COVID-19 همه گیر را ترک کرده است که هزاران کانادایی آلوده و باعث شد مقامات بهداشت برای معرفی طیف وسیعی از اقدامات با هدف نگه داشتن مردم در خانه.

سازمان دیده بان | ترودو به تشریح کمک های اولیه در دسترس برای دانش آموزان:

نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرد مجموعه ای از برنامه ها و مزایای آن برای دانش آموزان تحت تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر. 1:30

ترودو مشخص شده تعدادی از طرح های هدفمند از جمله پشتیبانی برای دانش آموزانی که پر خاص داوطلب نقش.

نخست وزیر گفت که دولت با احزاب مخالف به تصویب قانون در سراسر دانشجو پشتیبانی می کند.

همانطور که از 6 p. m. ET وجود دارد 2,074 COVID-19-مربوط به مرگ و میر در کشور کانادا به همراه دو گزارش COVID-19-ارتباط مرگ و میر ناشی از کانادایی ها در خارج از کشور با توجه به CBC News شمارش بر اساس استانی و محلی داده های سلامت و همچنین CBC گزارش.

وجود دارد 40,190 تایید و presumptive موارد و 13,994 حل و فصل موارد در میان استان ها و مناطق است که چنین داده های عمومی است.

خوانده شده در یک نگاه در آنچه اتفاق می افتد در کانادا و ایالات متحده و در سراسر جهان است.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در استان ها و مناطق

بریتیش کلمبیا برتر جان هرگن می گوید او می خواهد به محتاط در مورد بازگشایی استان است. او می گوید: دو شیوع اخیر در ماموریت زندان و در ونکوور poultry processing plant در حال هشدار است و این نمی تواند راضی در مورد ویروس. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در B. C.

آلبرتا است, در راه اندازی یک وب سایت برای کمک به مردم پیدا کردن مکان های داوطلب در طول بیماری همه گیر. برتر جیسون کنی گفت: آلبرتا مراقبت اتصال به شما اجازه پیدا کردن افراد سازمان های خیریه محلی که نیاز به کمک. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در آلبرتا.

سازمان دیده بان | COVID-19 شیوع نیروهای آلبرتا گوشت پردازش گیاه به:

یک COVID-19 شیوع در شرکت کارگیل گوشت پردازش گیاه در رودخانه بالا آلتا., مجبور است این مرکز به طور موقت نزدیک افزایش نگرانی ها در مورد قیمت گوشت گاو و عرضه است. 3:03

ساسکاچوان برتر اسکات وزارت معارف می گوید: این استان به طرح بازگشایی پنج مرحله آغاز ماه آینده. در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس شنبه شب گفت: “اگر ما حرکت بیش از حد به سرعت ما در معرض خطر افزایش گسترش COVID-19. اگر ما حرکت بیش از حد به آرامی ما در معرض خطر آسیب دائمی به معیشت هزاران نفر از ساسکاچوان مردم است.” دولت می گویند در روز پنج شنبه که کسب و کار خواهد شد مجاز به بازگشایی در هر مرحله. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در ساسکاچوان.

یک Manitoba زن و شوهر است که ترغیب مردم به ماندن در خانه و COVID-19 جدی پس از دوره نقاهت بعد از ویروس. “آن را تشدید بسیار به سرعت گفت:” Kristie واکر که تست مثبت پس از بازگشت از آمریکا “آن را احساس شما در یک تصادف. همه چیز صدمه دیده است. کاملا همه چیز است.” جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در این استان ،

یکی دیگر از انتاریو مراقبت طولانی مدت صفحه اصلی گزارش COVID-19-مربوط به مرگ و میر. Hawthorne محل مرکز مراقبت در شمال غرب تورنتو گفت: پنج مرگ و میر ناشی از ساکنان نسبت داده شده به COVID-19. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در انتاریو است.

سازمان دیده بان | وقتی که انتاریو شروع به کاهش محدودیت ؟ شنیدن آنچه که کارشناسان می گویند:

پارک ملکه خبرنگار مایک کرولی صحبت های کارشناسان در مورد سه کلید چیزهایی که آنها فکر می کنم نیاز به اتفاق می افتد قبل از انتاریو عقب نشینی در آن محدودیت. 2:07

در کبک COVID-19 فرا گرفته و از طریق مونترال بیمارستان موثر بر بیماران در پنج بخش از جمله کسانی که برای درمان سرطان و دیابت است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کبک از جمله جزئیات بیشتر در اطراف اخیر شیوع در مونترال بیمارستان.

نیوبرانزویک راه اندازی یک پورتال وب که در آن مردم می توانند دسترسی به نتایج خود را COVID-19 تست. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. B. از جمله جزئیات بیشتر در مورد آنچه در استان در حال برنامه ریزی در اطراف بازگشایی.

نوا اسکوشیا برتر استفان مک نیل می گوید: این استان خواهد شد و چشم پوشیدن اضافی داروخانه توزیع هزینه ها برای کسانی که ثبت نام کرده در خانواده pharmacare و سالمندان pharmacare. به دلیل COVID-19 مردم تنها می توانید 30 روز عرضه دارو و هر بار پر کردن هزینه های $4.49 برای $12.99. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در نوا اسکوشیا.

جزیره پرنس ادوارد را برتر و بالا سلامت رسمی می گویند که آنها امید به لغو برخی از محدودیت های اعمال شده در محل قرار داده برای مقابله با COVID-19 اوایل ممکن است. “این رفتن به شامل یک فرایند با مشاوره و ارزیابی ریسک با صنعت, دولت, بخش, کسب و کار و جوامع” رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر هدر موریسون گفت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد بر روی P. E. I, از جمله آخرین آنچه اتفاق می افتد با خرچنگ فصل است.

سازمان دیده بان | COVID-19 ممکن است باعث برنامه به طور بالقوه مرگبار پاسخ ایمنی:

پزشکان شاغل با COVID-19 بیماران می گویند این ویروس ممکن است باعث مرگبار پاسخ ایمنی به نام سايتوکين طوفان در برخی از بیماران. یک تیم از دانشمندان در کانادا پیشرو تحقیقات در مورد چگونگی آن می تواند درمان شود. 2:01

در نیوفاندلند و لابرادور, افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر جانیس فیتزجرالد می گوید: این استان قادر خواهد بود برای استراحت برخی از فاصله اقدامات در آینده ای نزدیک اما هشدار می دهد که ساکنان نباید انتظار یک بازگشت کامل به حالت عادی هر زمان به زودی. شده اند وجود دارد هیچ مورد جدید گزارش شده در استان به مدت پنج روز. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. L.

مناطق شمال غربی این است که توزیع 1.6 میلیون دلار در وام های کم بهره به کسب و کار تحت تاثیر COVID-19 و قوانین در جای خود به آن کم. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در سراسر شمال.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در آمریکا

از آسوشیتد پرس و رویترز به روز شده در 7 p. m. ET

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی خود را آشکار حمایت روز چهارشنبه برای فرمانداران برنامه ریزی برای شروع بازگشایی اقتصاد خود را از این هفته.

“متحده هستند با خیال راحت به آینده. کشور ما این است که شروع به باز کردن کسب و کار دوباره” او در توئیتر خود نوشت هر چند از آن است که هنوز روشن نیست که چگونه امن آن خواهد بود.

یک تعداد انگشت شماری از بیشتر ایالت های جنوبی اعلام کرده اند که شروع شل شدن محدودیت های اقتصادی در اواخر این هفته. از فرمانداران جمهوریخواه در گرجستان, کارولینای جنوبی, تنسی و اوهایو تمام اعلام کرد روز دوشنبه آنها آغاز خواهد شد پوست کندن محدودیت هایی در تجارت و فعالیت های اجتماعی با هدف متوقف کردن شیوع کروناویروس بیش از دو هفته آینده. کلرادو فرماندار دموکرات گفت: او را باز فروشگاه های خرده فروشی در آوریل 1.

بعد در طول روزانه کاخ سفید جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او گفت: گرجستان-رژیم صهیونیستی. برایان کمپ که او مخالف با تصمیم خود به بازگشایی برخی از امکانات در دولت اما معتقد است که کمپ باید انجام آنچه او فکر می کند درست است.

ایالات متحده تا کنون بزرگترین تعداد از تایید coronavirus موارد در بیش از 840,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش. پایگاه داده قرار می دهد ایالات متحده coronavirus مربوط به مرگ و میر در بیش از 46,000.

سازمان دیده بان | نا امیدی بیش از COVID-19 مستند جوش در پنسیلوانیا اعتراض:

هزاران نفر از مردم نا امید شده توسط مداوم COVID-19 مستند اعتراض در Harrisburg, Pa. در روز سه شنبه. 2:02

در میان کسانی که reopenings دولت ایالات متحده اعلام کرد که آن را ارزیابی اینکه آیا سازمان جهانی بهداشت در حال اجرا است که در آن باید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن متوقف ایالات متحده کمک های مالی جهانی قرار بدن.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول 14 آوریل سال 2020 کاخ سفید Coronavirus نیروی کار مطبوعاتی که در آن او اعلام کرد او را به توقف کمک های مالی برای سازمان بهداشت جهانی. (Alex ونگ/گتی ایماژ)

 

واشنگتن نیز با استفاده از این مکث به دنبال جایگزین شرکای خارج که برای ادامه به انجام “کار مهم” مانند واکسن به اطمینان حاصل شود آن را یک اختلال در آن کمک تلاش های گفت USAID اقدام مدیر جان Barsa.

آیووا گوشت خوک گیاه انتقادی به این کشور گوشت خوک عرضه به حالت تعلیق در عملیات روز شنبه پس از بیش از 180 عفونت در ارتباط بودند به آن. مقامات هنوز هم انتظار می رود این تعداد به به طور چشمگیری افزایش در حالی که تست تایسون غذاهای گیاهی را 2,800 کارگران در روزهای جمعه.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در سراسر جهان

از آسوشیتد پرس و رویترز به روز شده در 4 p. m. ET

اسپانیایکی از بدترین آمار در کشورهای در حال برنامه ریزی اجازه می دهد تا کودکان از خانه های خود در هفته آینده برای اولین بار در نزدیک به شش هفته. “من آگاه از تلاش فوق العاده ای که حبس درخواست کرده است از ما کوچکترین عزیزان و خانواده های آنها” نخست وزیر پدرو سانچز گفت. در این کشور شمار کشته شدگان به حدود 22,000 پشت تنها ایالات متحده و ایتالیاپس از 435 مرگ و میر بیشتر گزارش شد چهارشنبه. اعداد منعکس plateauing از شیوع هر چند روز چهارشنبه دولت هنوز رای به گسترش اسپانیا مستند تا مارس 9.

تعداد افرادی که فوت کرده اند از coronavirus عفونت در فرانسه افزایش یافته 544 به 21,340 در چهارشنبه چهارم-بیشترین تلفات چوب خط حساب کردن در دنیا و عقبی فقط چند صد پشت اسپانیا. فرانسه را افزایش به میزان 2.6 درصد در همان روز شنبه و باقی مانده است و کمتر از چهار به پنج درصد نرخ دیده می شود یک هفته پیش.

یک داوطلب آماده برای ضد عفونی کردن شهر خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس روز دوشنبه در Zahara de la Sierra اسپانیا است. Zahara بیشتر برش خود را از جهان خارج از مارس 14, تصمیم گیری گسترده از آن حمایت ساکنان بسیاری از آنها مسن هستند. (Juan Carlos تورو/گتی ایماژ)

بریتانیا دولت برنامه ای برای تست یک نمونه از 20,000 خانواده ها برای coronavirus در هفته های آینده سعی می کنید برای ایجاد تا چه حد این بیماری گسترش یافته است در سراسر کشور است. وزیر بهداشت مت هنکاک و گفت: این تحقیقات کمک خواهد کرد که دولت درک بهتر سیر بیماری و نتایج در دسترس خواهد بود در اوایل ممکن است. بیش از 18,000 مردم باید در بیمارستان درگذشت از COVID-19 تا کنون این کشور در حال حاضر در هفته پنجم از مستند.

ترکیه به ارمغان آورده است coronavirus شیوع تحت کنترل وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت: همانطور که داده ها نشان داد مرگ و میر ناشی از این ویروس افزایش 117 به 2,376 با 3,083 تایید موارد در 24 ساعت گذشته.

بانک غذا داوطلب نوردد طبقه در مواد غذایی به طور موقت بانک در کنزینگتون المپیا در غرب لندن در روز چهارشنبه ، (Tolga Akmen/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

برزیل جدید وزیر بهداشت, Nelson Teich ابراز شک و تردید در چهار شنبه در مورد پیش بینی که در هدایت فرمانداران’ تصمیم گیری در مورد نحوه رسیدگی به شیوع کروناویروس. Teich می گوید این غیر ممکن است که برآورد کل مرگ تعداد بسیار متفاوت اضافه کردن وجود دارد نیاز به یک مدل استاندارد از تجزیه و تحلیل. Teich در زمان کار در روز جمعه پس از رئیس جمهور Jair Bolsonaro اخراج سلف خود که تکرار پشتیبانی از فرمانداران’ stay-at-home اقدامات زد مقابله به Bolsonaro موقعیت که اقتصاد برزیل نیاز به نگه داشتن در حال حرکت است.

سنگاپور coronavirus عفونت رسید گذشته 10,000 پس از آن گزارش شده 1,016 موارد جدید چهارشنبه. کوچک شهر-دولت شمارش رز به 10,141 حفظ موقعیت خود به عنوان بدترین آمار کشور در جنوب شرقی آسیا. وزارت بهداشت و درمان گفت: اکثریت قریب به اتفاق موارد جدید دوباره مرتبط با کارگران خارجی’ خوابگاه که قفل شده و که در آن ویروس تست شده است ramped تا برای جلوگیری از انتقال.

چین روز چهارشنبه دوباره گزارش جدید مرگ و میر ناشی از کوروناویروس اما ثبت نام 30 بیشتر موارد — 23 از آنها آورده شده از خارج از کشور. داخلی موارد هفت گزارش شده در استان هیلونگجیانگ در نزدیکی مرز روسیه که در آن یک بیمارستان صحرایی راه اندازی شده است برای مقابله با عود مربوط به مردم آمدن به خانه از خارج از کشور.

فقط بیش از 1000 نفر در بیمارستان بستری هستند و برای درمان در حالی که در مورد همان شماره در حال انزوا و نظارت به صورت موارد مشکوک و یا بعد از تست مثبت اما نشان دادن هیچ نشانه ای ندارند. چین گزارش کرده است در مجموع 4,632 مرگ و میر در میان 82,788 موارد عمده ای از آنها در ووهان که در آن مقامات به تازگی مطرح شده مرگ و میر 50 درصد پس از یک بررسی از سوابق.

استرالیا نخست وزیر اسکات موریسون به دنبال حمایت بین المللی رسیدگی به بیماری همه گیر کوروناویروس — از جمله پاسخ از سازمان بهداشت جهانی — در تماس تلفنی با رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سران آلمان و فرانسه یک شبه. بعد از چهارشنبه سیاست خارجی اتحادیه اروپا رئیس جوزپ Borrell پاسخ داد و گفت که هر apportioning از سرزنش و تهدید می تواند همکاری بین المللی برای مقابله با این بیماری همه گیر. “ما تنها شکست این بیماری همه گیر از طریق جهانی تلاش و همکاری” Borrell گفت: “و این همکاری نمی تواند به خطر افتاده است سرزنش شده توسط یکی یا دیگری در مورد ریشه.”

Borrell همچنین اظهار نظر در ایرانگفت: اتحادیه اروپا خواست ایالات متحده برای کاهش تحریم ها و تصویب کمک های اقتصادی این کشور را برای مقابله با این بیماری همه گیر. Borrell گفت: آن تماس رد شد.

Borrell در ادامه گفت که اتحادیه اروپا با هدف راه اندازی یک بشردوستانه پل هوایی برای کمک به حرکت کمک تجهیزات و امکانات به بخش هایی از آفریقا در سخت ترین ضربه از coronavirus. Borrell می گوید: بلوک بازوی اجرایی کمیسیون اروپا است “وسیله و ابزار” و به مطالعه راه هایی برای ادامه. او از ارائه جزئیات در مورد چگونه آن کار می کنند و یا زمانی که آن را ممکن است عملیاتی شود.

کل مرگ و میر از این کروناویروس در بنگلادش رسیده 120 در حالی که تعداد کل عفونت های رز به 3,772 با یکی دیگر از 390 موارد مثبت در روز چهارشنبه یک مقام رسمی گفت. Nasima سلطانه اضافی مدیر کل اداره کل خدمات بهداشتی و درمانی گفت: یکی دیگر از 10 نفر از جمله هفت مرد و سه زن درگذشت بیش از 24 ساعت گذشته در میان نگرانی رو به رشد است که این روند صعودی می تواند همچنان بیش از چند هفته آینده به جامعه انتقال صورت گرفته در سراسر کشور است.

گزارش ها می گویند بسیاری از موارد مثبت بدون علامت هستند که تهدیدی جدی برای جامعه است. در سراسر کشور مستند در محل تا شنبه برای کمک به مهار این ویروس را گسترش.

داوطلبان اسپری ضد عفونی کننده بر روی رانندگان در امتداد یک جاده در طول دولت تحمیل خاموش کردن به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در روز یکشنبه در برابر COVID-19 در داکا, بنگلادش. (منیر Uz علی/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

آفریقای جنوبی رئیس جمهور سیریل Ramaphosa اعلام کرد که 500 میلیارد-برامدگی لبه طبقات سنگ بسته نجات معادل 10 درصد از تولید ناخالص داخلی آفریقا صنعتی ترین کشور به تلاش برای کوسن اقتصادی ضربه از coronavirus بیماری همه گیر.

مکزیک گزارش روز چهارشنبه آن را در حال حاضر بیش از 10 ، 000 مورد COVID-19 پنجم-بالاترین شمارش در آمریکای لاتین به عنوان مهار اقدامات و پایین سنگ خام قیمت انتقام اقتصادی ویران کردن تولید کننده نفت کشور است. رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador گفت: دولت به افزایش بودجه برای برنامه های اجتماعی و انتقادی پروژه توسط $25.6 میلیارد دلار در سفارش به آدرس coronavirus بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>