Coronavirus: چه در کانادا و در سراسر جهان مارس 21

آخرین:

صحبت در روزانه COVID-19 روز رسانی در سه شنبه نخست وزیر جاستین ترودو را اعلام کرد $350 میلیون اضطراری جامعه حمایت صندوق به منظور کمک به آسیب پذیر کانادایی به عنوان او گفت: همه گیر بدتر شده نابرابری در سراسر کشور است.

که صندوق با هدف کمک به جامعه سازمان های خیریه و غیر انتفاعی است که تا به حال به تغییر چگونه آنها کمک به گروه های مانند سالمندان و کسانی که دچار بی خانمانی ترودو گفت.

“ماموریت خود را همواره به حمایت از مردم در زمان خود از نیاز است که تغییر نکرده است” ترودو گفت. “اما COVID-19 قرار دادن یک مقدار زیادی از فشار بر آن دسته از سازمان هایی چون بیشتر مردم نیاز به کمک.”

ترودو همچنین گفت که دولت در حال راه اندازی یک ماشین حساب برای کسب و کار به استفاده از هنگامی که تقاضا برای اورژانس یارانه دستمزد می دهد که کارفرمایان تا $847 دلار به ازای هر کارمند در هر هفته. که ماشین حساب خواهد شد که میزبانی در کانادا درآمد وب سایت آژانس اجازه خواهد داد که شرکت ها برای تعیین دقیقا چه مقدار یارانه را پوشش میدهد.

برنامه های کاربردی برای این برنامه باز خواهد شد در آوریل 27, او گفت:. در یک بعد از نشست خبری خزانه داری هیئت مدیره رئیس جمهور ژان-ایو Duclos گفت: دولت پیش بینی 90 درصد از برنامه های کاربردی خواهد بود پردازش ممکن است 5.

ترودو نیز صحبت از مشکلات کانادایی ها رفته اند از طریق در حالی که تمرین فیزیکی فاصله حدود شش هفته است. او وجود دارد گفت: نشانه های اولیه که این اقدامات کمک کرده اند کاهش گسترش COVID-19. مقامات بهداشت در استان در سراسر کانادا در حال یادآوری مردم به چوب با بهداشت عمومی, اقدامات, اما, حتی به عنوان برخی از مناطق دیدن یک کاهش در موارد جدید COVID-19.

سازمان دیده بان | ترودو در, چرا هواپیماهای آمد از چین با منابع:

نخست وزیر جاستین ترودو صحبت با خبرنگاران در روز سه شنبه 1:45

انتاریو روز دوشنبه منتشر شد به روز شده مدل سازی که پیشنهاد جامعه گسترش COVID-19 به نظر می رسد به اوج خود رسید. اما کارشناسان بهداشت که ارائه اطلاعات به روز شده اشاره کرد که گسترش ویروس در مراقبت دراز مدت است که هنوز هم در حال رشد است.

“ما در اوج در جامعه اما هنوز هم در آن شتاب شکوفایی از منحنی در دراز مدت مراقبت” گفت: Adalsteinn قهوه ای, رئیس دانشگاه تورنتو عمومی وزارت بهداشت.

سازمان بهداشت جهانی روز سه شنبه گفت که عجله برای سهولت coronavirus محدودیت به احتمال زیاد منجر به تجدید حیات این بیماری یک هشدار است که می آید به عنوان دولت شروع نورد قصد دارد به اقتصاد خود را تا و در حال اجرا دوباره.

“این زمان به سهل انگار باشد. در عوض ما باید خودمان را آماده برای یک راه جدید زندگی را برای آینده قابل پیش بینی” دکتر گفت: تاکشی کسایی که مدیر منطقه ای برای غربی اقیانوس آرام است.

او گفت: دولت باید هوشیار باشند برای جلوگیری از گسترش ویروس و بلند کردن اجسام از مستندات و فیزیکی دیگر فاصله اقدامات باید انجام شود و به تدریج به اعتصاب تعادل بین حق نگه داشتن افراد سالم و اجازه می دهد اقتصاد به تابع. سازمان ملل متحد روز سه شنبه یک درخواست برای کمک های مالی بیشتر برای کمک به آسیب پذیر ترین و گفت: “در این مسابقه در برابر نامرئی دشمن همه کشورها باید در مبارزه با, اما نه همه شروع از همان خط شروع است.”

از 7 p. m. و در روز سه شنبه, کانادا به حال 38,422 تایید و presumptive coronavirus موارد است. استان ها و مناطق مختلف است که ارائه اطلاعات عمومی در بهبود ذکر شده 13,201 موارد به بهبود و یا حل و فصل شود. یک CBC News تعداد coronavirus مربوط به مرگ و میر بر اساس دادههای استانی و محلی بهداشت عمومی اطلاعات و CBC را در گزارش خود ثبت کرده است 1,910 coronavirus مربوط به مرگ و میر در کانادا. شده اند وجود دارد گزارش COVID-19-مرگ و میر ناشی از کانادایی ها در خارج از کشور.

با توجه به یک مورد ابزار ردیابی که توسط U. S مبتنی بر جانز هاپکینز دانشگاه وجود دارد بیش از 2.5 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان از رمان کروناویروس که باعث بیماری به نام COVID-19.

این آژانس بهداشت عمومی کانادا می گوید COVID-19 یک “تهدید جدی سلامت” در کانادا. “خطر متفاوت خواهد بود و در درون جوامع اما با توجه به افزایش تعداد موارد در کانادا, خطر ابتلا به کانادایی بالا در نظر گرفته است.”

رمان coronavirus به طور رسمی شناخته شده به عنوان SARS-CoV-2 بود که برای اولین بار منتشر شده در چین در اواخر سال 2019. وجود دارد هیچ درمان اثبات شده و یا واکسن برای ویروس هر چند محققان در سراسر جهان در حال مسابقه برای پیدا کردن پاسخ به آنچه به عنوان ممکن است موثر در برابر آن است.

خوانده شده در یک نگاه در آنچه اتفاق می افتد در کانادا و ایالات متحده و در سراسر جهان است.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در استان ها و مناطق

بریتیش کلمبیا‘s ونکوور ساحلی بهداشت اعلام کرد شیوع COVID-19 در میان کارکنان در یک مرغ کارخانه فرآوری. بیست و هشت نفر از کارکنان ایالات مرغ شرکت دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در B. C. از جمله در مورد چگونه یک جزیره ونکوور, دکتر, گرفتن بخشی در COVID-19 درمان آزمایش.

در آلبرتا یک روز پس از بسته شدن گوشت پردازش گیاه در رودخانه بالا و دیگر تسهیلات با ده ها تن از COVID-19 موارد در میان کارکنان آن می گوید آن را به یک شیفت با توجه به “افزایش غیبت” اما همچنان به کار گیرند. این JBS گیاه در بروکس تا به حال 67 موارد تایید شده اما هیچ کس گذاشته شده است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در آلبرتا.

سازمان دیده بان | ترودو آدرس شیوع در آلبرتا, گوشت, گیاهان پردازش:

نخست وزیر جاستین ترودو صحبت با خبرنگاران در روز سه شنبه 1:00

ساسکاچوان برتر اسکات وزارت معارف است که انتظار می رود به اعلام یک طرح برای چگونه برخی از کسب و کار و خدمات ممکن است مجاز به شروع به بازگشایی اگر مورد اعداد پایین ماندن. استان گزارش چهار مورد تأیید از COVID-19 سهشنبه آوردن کل استانی به 320. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در ساسکاچوان.

مانیتوبا برتر برایان Pallister گفت که او در نظر گرفتن 25 درصد کاهش پرداخت به عنوان او را هل می دهد برای کاهش در بخش عمومی. Pallister درخواست کارگران بخش دولتی به قبول کاهش می یابد کار در هفته شغل های موقت یا اخراج به کمک دولت تغییر مسیر صرف به مراقبت های بهداشتی در طول بیماری همه گیر. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در این استان ،

خریداران از هم جدا ردیف چوب پالت چوبی به کمک فیزیکی سوريه به عنوان خط آنها را برای ورود به یک فروشگاه Costco در برنابی B. C. در روز یکشنبه. (Darryl Dyck/کانادا مطبوعات)

انتاریو شماره صعود به 11,735 به عنوان استان اعلام کرد 551 موارد جدید صبح روز سه شنبه یک روز پس از مدل های پیشنهادی جامعه گسترش به اوج خود رسید. تعداد موارد در دراز مدت مراقبت از خانه ها در این استان است که هنوز هم در حال افزایش است ، جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در انتاریو از جمله یک تجزیه و تحلیل از آخرین پیش بینی ها و معنی آنها برای مردم در این استان است.

یکی در دراز مدت مراقبت از خانه در تورنتو گزارش داد که پنج شنبه ساکنان در حال حاضر درگذشت COVID-19. سه ساکنان درگذشت یک شب جمعه در هاوتورن محل, مراقبت, مرکز, مدیر اجرایی, نسیم تا حدی ملایم Coburn در بیانیه ای گفت. این مرکز دارای 51 موارد مثبت او اضافه شده است.

سازمان دیده بان | انتاریو COVID-19 موارد ممکن است به اوج خود رسید و در کل جمعیت:

کبک دیدم 102 اضافی مرگ و میر در روز سه شنبه اول شدن استان با بیش از 1 ، 000 مرگ و میر با 850 از آنها رخ داده است در دراز مدت مراقبت از خانه. سازمان های حرفه ای به نمایندگی از پزشکان و پرستاران در استان اعلام کرد آنها خواهد بود به دنبال دو جمله امکانات است که دیده می شود تعداد زیادی از مرگ و میر. درمان ساکنان به عنوان یک نتیجه از کمبود پرسنل در این تاسیسات نیز آمده است تحت بررسی. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کبک.

در روز سه شنبه, New Brunswick گزارش هیچ مورد جدید برای سومین مستقیم روز اگر چه برتر بلین هیگز شهروندان هشدار داد آنها را “نیاز به انطباق با جدید عادی” یک بار در این استان آغاز می شود به تدریج بازگشایی شده است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. B.

نیوفاندلند و لابرادور نیز مشخص شده سوم خود را مستقیم و بدون موارد جدید هر چند استان افسر ارشد پزشکی یقین اظهار داشت که مبارزه نیست ، “هیچ مورد جدید گزارش در طول چند روز است که در واقع امیدوار کننده اما ما باید محتاط باقی می ماند با ما خوش بینی. من نمی توانم استرس به اندازه کافی است که ما هنوز در روشن” دکتر جانیس فیتزجرالد شنبه. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. L.

نوا اسکوشیا گزارش یکی COVID-19 مرگ روز سه شنبه در دراز مدت مراقبت از تسهیلات در هالیفاکس. که به ارمغان می آورد تعداد کل مرگ و میر تا 10 در حالی که 16 جدید گزارش COVID-19 موارد را استان به صورت کل به 737. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در نوا اسکوشیا است که هنوز از وضعیتی وخیم پس از حداقل 22 نفر کشته شدند یک مرد که او نیز فوت کرد در یک ساعت-طولانی تیراندازی داد و بیداد بیش از آخر هفته.

جزیره پرنس ادوارد گزارش هیچ مورد جدید در روز سه شنبه و استان این است که به دنبال لغو برخی از محدودیت ها در جای خود قرار داده در اوایل مارس ارشد بهداشت عمومی افسر دکتر هدر موریسون گفت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در P. E. I.

در نواحی شمال غرب وام اضطراری برنامه ارائه شده $1.6 میلیون اما یک سوم از متقاضیان رد شد. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در سراسر شمال از جمله نگاه کنید که چگونه Yukon کسب و کار در حال تلاش برای آماده شدن برای یک رود, رها در گردشگری.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در آمریکا

از آسوشیتد پرس و رویترز به روز شده در 4:30 p. m. ET

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او می خواهد با قرار دادن 60 روز توقف در صدور مهاجرت خاص کارت سبز در تلاش برای محدود کردن رقابت برای شغل در اقتصاد آمریکا غرق توسط coronavirus.

او به خبرنگاران گفت: در جلسه کاخ سفید که حرکت نمی خواهد تاثیر آن در کشور به صورت موقت و به درخواست تنها برای کسانی که به دنبال کارت سبز امید ماندن.

بسیاری از سیستم مهاجرت در حال حاضر زمین به توقف به دلیل بیماری همه گیر. تقریبا همه ویزا پردازش توسط وزارت خارجه متوقف شده است برای هفته ها. سفر به ایالات متحده محدود شده است از بسیاری از جهان از جمله چین و اروپا و کانادا و مکزیک. و تهمت استفاده کرده است این ویروس به طور موثر به پایان پناهندگی در ایالات متحده مرزها تبدیل به دور و حتی کودکانی که وارد خود — چیزی کنگره دادگاه ها و قوانین بین المللی نشده بود که قبلا مجاز است.

ایالات متحده در حال حاضر گزارش بیشتر COVID-19 موارد بیش از هر کشور دیگری در جهان با بیش از 800,000 آمریکایی ها آلوده با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تقریبا 45,000 فوت کرده اند.

با مقامات بهداشتی و بسیاری از فرمانداران هشدار داد که به مراتب بیشتر تست مورد نیاز است قبل از اقتصاد ایالات متحده می تواند با خیال راحت بازگشایی ایالت نیویورک راه اندازی شد ملت بلند پروازانه ترین تلاش هنوز به نمایش عمومی جمعیت برای قرار گرفتن در معرض ویروس.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: تست است برای رسیدن به مقیاس قبل از بازگشایی اتفاق می افتد, و اضافه کرد که او آگاه بود برخی از مردم ناراضی بودند آنها تا به حال به پوشیدن ماسک و یا در تعامل فیزیکی فاصله. “این یک سوال از مبارک — این سوال مرگ و زندگی است.”

حداقل سه متحده — کارولینای جنوبی, کلرادو و گرجستان — منتقل شده به شل محدودیت در تجارت است.

اقامت در خانه سفارشات و گسترده کسب و کار تعطیلی تحمیلی در اکثر ایالت ها به سرعت گسترش ویروس را خفه اقتصاد ایالات متحده و پرتاب حداقل 22 میلیون نفر از کار یک سطح بیکاری دیده نمی شود پس از رکود بزرگ دهه 1930 ،

پزشکی, کارگر, مرکز, طول می کشد یک نمونه از بینی یک زن در یک coronavirus تست چادر خارج MGH مرکز بهداشت و درمان روز دوشنبه در چلسی جرم است. (استیون Senne/آسوشیتد پرس)

آسیب اقتصادی منجر به افزایش اضطراب و برای آرامش جسمی فاصله محدودیت به خصوص به عنوان نرخ coronavirus بستری شدن در بیمارستان و شاخص های دیگر از شیوع این بیماری را شدت شروع به سطح در قطعات از کشور در روزهای اخیر. در پنسیلوانیا که در آن به لیبریا تام گرگ متعهد به وتوی لایحه در حزب جمهوری خواه به رهبری مجمع عمومی که او را مجبور به بازگشایی برخی از کسب و کار چند صد نفر از تظاهرکنندگان در برخی از خودروها با شاخ وافغان بسیج در هریسبورگ دولت سرمایه است.

Dr. Anthony Fauci است که یک عضو از کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: ABC News خواهد بود وجود دارد هیچ واقعی بهبود اقتصادی تا زمانی که مقامات کردم این ویروس را تحت کنترل و پریدن تفنگ می تواند منجر به افزایش موارد است.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان

از آسوشیتد پرس و رویترز به روز شده در 4:30 p. m. ET

در ژاپننخست وزیر ژاپن ابراز نگرانی جمعه که مردم به دنبال ندارد و فیزیکی فاصله اقدامات آنجا که آنها به قرار زیر یک وضعیت اضطراری اعلام کرد دو هفته پیش برای مبارزه با گسترش coronavirus. آبه از شهروندان خواست که برای جلوگیری از ژاپنی سیستم مراقبت های بهداشتی از سقوط است.

آبه ساخته شده stay-در-خانه درخواست در 7 آوریل به کاهش تعاملات اجتماعی به میزان 80 درصد در تلاش برای محدود کردن عفونت. اما نظرسنجی ها نشان می دهد جنبش مردم بود نه پایین که خیلی مهم در ایستگاه های قطار و حتی کمتر در مناطق مرکز شهر که رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی هنوز هم عامل.

سازمان دیده بان | ساخت میدارد تا در برخی از محل های کار پس از COVID-19 shutdown

فرانسه و کره جنوبی شروع به باز کردن برخی از محل های کار با قوانین ایمنی جدید و بیشتر از متوسط تولید اهداف. 1:15

هلند تمدید آن سه ماه ممنوعیت عمده رویدادهای عمومی در روز سه شنبه. نخست وزیر Mark Rutte گفت: این ممنوعیت در حال حاضر می تواند در محل تا سپتامبر. 1 اگر چه او اضافه کرد که “تشویق” کاستن از سرعت گسترش coronavirus را قادر می سازد مدارس ابتدایی و مهدکودک مراکز به بازگشایی است.

سازمان دیده بان | نحوه رسیدگی به فاصله فیزیکی در موقعیت های پیچیده:

فیزیکی فاصله کاملا تغییر کرده ما چگونه معاشرت. اما هنوز هم وجود دارد برخی از حالات که در آن آن را دشوار است به محدود کردن ما تماس فیزیکی با دیگران است. در اینجا این است که چگونه به بهترین آنها را حرکت. 3:23

ایرلند نیز ممنوع رویدادهای مهم روز سه شنبه تا پایان ماه اوت در حالی که دولت تصمیم می گیرید چه چیزی را در مورد تجمعات کوچکتر و نزدیک به 5 زمانی که محدودیت در جای خود قرار داده در مارس 24 با توجه به اتمام می رسد.

اسپانیا لغو آن در ماه جولای در حال اجرا از بولز در پامپلونا به بیش از 400 سال از واقعه معروف ساخته شده توسط ارنست همینگوی را در سال 1926 رمان خورشید نیز افزایش می یابد. این رویداد نیز نامیده می شد و در طول جنگ داخلی اسپانیا در دهه 1930 ،

این کشور را کمی شل برخی از محدودیت ها در روز سه شنبه اعلام کودکان اجازه داده می شود برای رفتن برای پیاده روی شروع آخر هفته آینده. تغییر آمد ساعت پس از دولت برای اولین بار اعلام کرد که کودکان جوان که در حال حاضر ممنوع از خروج از خانه تحت هیچ شرایطی اجازه داده می شود به همراه پدر و مادر خود را در ضروری سفر از جمله به خرید مواد غذایی و یا دارو.

جمعیت جوانان در حومه پاریس هدفمند پلیس ضد شورش با آتش بازی و آتش کشیدند سطل زباله در سومین شب از ناآرامی در مناطق که در آن یک پلیس حضور به اجرای یک مستند تنش ها را تشدید کرده است. مشکل اول هایش در وینیو لگرن در روز شنبه پس از یک موتورسوار سقوط کرد به باز کردن درب یک ماشین پلیس با ناآرامی همچنین شکستن شب دوشنبه به روز سه شنبه در همسایه ولسوالی Gennevilliers, Clichy-La-Garenne و Asnieres.

فرانسه‘s مستند به مردم اجازه می دهد به ترک خانه و تنها برای خرید مواد غذایی به کار به دنبال مراقبت های پزشکی و یا ورزش. رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت: مدارس و مغازه ها را به تدریج بازگشایی از مارس 11, اما, رستوران, هتل, کافه ها و سینماها باقی خواهد ماند بسته به صورت دیگر.

یک سطل زباله می سوزاند در خیابان درگیری در وینیو لگرن در شمال حومه پاریس در اوایل روز سه شنبه. تنش با پلیس در ابتدا هایش پس از یک موتور سیکلت تصادف مربوط به یک رزمناو پلیس در روز شنبه. (Geoffroy Van der اسلت/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

ایتالیا اعلام خواهد شد قبل از پایان این هفته برنامه های خود را برای بازگشایی تدریجی از مستند نخست وزیر جوزپه کونته گفت: در روز سه شنبه.

این مستند که بسته ترین, ایتالیایی, کسب و کار و جلوگیری مردم از ترک خانه های خود را برای همه نیازهای ضروری بوده و در جای خود از مارس 9, قرار دادن عمده فشار روی یورو سومین اقتصاد است.

“من آرزو می کنم من می توانم می گویند: بیایید بازگشایی همه چیز. بلافاصله. ما شروع به فردا صبح…. اما چنین تصمیم غیر مسئولانه خواهد بود. آن را سرایت منحنی در یک کنترل نشده راه و لغو تمام تلاش ما ساخته شده تا کنون” کونته نوشت: در Facebook post.

آلمان در جشن اکتبر لغو شده است چرا که از coronavirus بحران جنوب ایالت باواریا گفت: در روز سه شنبه. حدود شش میلیون partygoers جمع آوری هر سال در مونیخ برای دو سال در جشن برگزار شده در بسته بندی چادر با جداول چوبی و oompah باند.

یک معلم پاک و كشتن صندلی و میز در ققنوس تربیت بدنی دوره متوسطه در شهر دورتموند آلمان غربی و آلمان در روز سه شنبه. دانش آموزان آماده شدن برای آن را ندارند دبیرستان فارغ التحصیلی امتحانات وقوع در مارس مجاز به بازگشت به مدرسه از شنبه. (Ina Fassbender/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

بریتانیا مارک ملکه الیزابت دوم 94 تولد با سکوت سهشنبه موارد فوق معمول اسلحه سلام و زنگ زنگ. با هزاران نفر مرده در میان شیوع پادشاه تصمیم گرفت که جشن نمایش نظامی شلیک مناسب نخواهد بود.

ضمن پارلمان بریتانیا رفت و برگشت به محل کار سه شنبه — عمدتا تقریبا. چند ده قانونگذاران شنبه, فاصله خوبی در مجلس عوام و توافق در ترتیبات برای نمایندگان مجلس برای سوال از صفحه اصلی با استفاده از ویدئو کنفرانس برنامه زوم مخابره بر روی صفحه نمایش ساخته شده در اطراف چوب panelled مجلسی. وزیر امور خارجه Dominic Raab ادامه خواهد داد به ایستادگی در برای نخست وزیر بوریس جانسون است که هنوز دوره نقاهت بعد از یک کشمکش COVID-19.

رئیس جمهور اندونزی Joko Widodo را ممنوع کرده است مردم در جهان در پرجمعیت ترین کشور با اکثریت مسلمان از بازگشت به زادگاه خود به مناسبت عید فطر پایان سحر-به-غروب آفتاب روزه در ماه رمضان. در این اطلاعیه آمده میان هشدارهای از کارشناسان بهداشت و درمان است که اندونزی می تواند به صورت یک انفجار از coronavirus موارد است که می تواند آلوده بیش از یک میلیون نفر پس از ماه رمضان مگر اینکه دولت تحمیل اقدامات سختگیرانه تر.

کارگران مهاجر پوشیدن محافظ ماسک صورت جمع آوری catered توزیع مواد غذایی توسط داوطلبان روز دوشنبه در سنگاپور است. کارگران مهاجر در صنعت ساخت و ساز شده اند خدمت با 14 روز اقامت خانه متوجه شروع از آوریل 20 به منظور جلوگیری از انتقال coronavirus در کار سایت. (سنگ Huiyiung/گتی ایماژ)

یک شمال غربی استان در خط مقدم از چین coronavirus نبرد گزارش اولین موارد در نزدیک به سه هفته در روز سه شنبه تمام اتباع چینی از بازگشت از خارج از کشور به عنوان وارد شده و عفونت آغاز شده به سطح دیگر.

در همان زمان با بیش از 2.5 میلیون coronavirus موارد گزارش شده در سراسر جهان چین هشدار به شهروندان خود در برابر سفر به خارج از کشور. این بخش کنسولی چین وزارت امور خارجه گفت که شهروندان چینی باید به طور کامل بررسی “جدی” خطر آلوده شدن و قادر به بازگشت.

سنگاپور گفت: آن را به حال اولیه تایید 1,111 جدید کروناویروس موارد مصرف شهر-دولت در مجموع عفونت به 9,125. وزارت بهداشت و درمان گفت: بسیاری از موارد کارگران مهاجر زندگی در خوابگاه یک گروه که حساب برای بیش از سه چهارم از شهر-دولت در مجموع عفونت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisbuy instagram followersGebze escorthtml nullednulled themes1xbetGeciktirici