Coronavirus: آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان روز شنبه

آخرین:

رئیس سازمان ملل متحد, شورای اقتصادی و اجتماعی خواستار اقدام فوری برای کمک به تعداد فزاینده ای از کشورها در حال حاضر و یا در معرض خطر “بدهی پریشانی” به دلیل اقتصادی تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر.

نروژ با سفیر ایران در سازمان ملل متحد, مونا Juul رئیس 54-عضو شورا گفت: در جلسه سهشنبه در تامین مالی برای coronavirus بحران و بازیابی که این تصمیم توسط جهان 20 عمده قدرت اقتصادی به مسدود کردن بدهی های پرداخت برای فقیرترین کشورهای جهان از طریق پایان سال کافی نیست.

او گفت: گروه 20 را تعلیق خواهد رایگان حدود 11 میلیارد دلار تا پایان سال, اما تخمین زده می شود که کشورهای واجد شرایط اضافی 20 میلیارد دلار در چند جانبه و تجاری بدهی ترکیب آینده با توجه به این سال است.

Juul گفت: این بدان معناست که حتی اگر مهلت تمدید 2021 “بسیاری از کشورها را دشوار انتخاب بین سرویس دهی بدهی خود را مبارزه با این بیماری همه گیر و سرمایه گذاری در بهبود.”

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و پزشکی است که ردیابی coronavirus موارد وجود حدود 6.4 میلیون نفر در سراسر جهان با بیش از 380,000 مرگ و میر.

حساب های ایالات متحده برای بیش از 1.8 میلیون از این موارد با بیش از 106 ، 000 مرگ و میر.

از ساعت 8 صبح و کانادا تا به حال 92,410 تایید و presumptive coronavirus موارد با 50,357 از موارد در نظر گرفته بازیافت و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس دادههای استانی منطقه ای اطلاعات و CBC گزارش شده بود در 7,458.


در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در کانادا با COVID-19


COVID-19 بیماری ناشی از یک رمان ویروس بود که برای اولین بار منتشر شده در چین است و پس از گسترش در سراسر جهان باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

محققان در حال جستجو برای درمان و واکسن اما تا به امروز هیچ درمان اثبات شده. خوانده شده در یک نگاه در آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان در روز چهارشنبه ،

که از دولت آلمان می گوید این برنامه برای بلند کردن یک هشدار سفر به کشورهای اروپایی در ژوئن 15 — اما آن را هنوز هم ممکن است توصیه علیه سفر در برخی موارد برای مثال به انگلیس اگر قرنطینه قوانین وجود دارد در محل باقی می ماند.

آلمان با صدور یک هشدار در برابر همه غیر ضروری سفر خارجی در ماه مارس است. هدف این است که برای تغییر آن برای آلمان 26 اتحادیه اروپا شرکای دیگر کشورهای خارج از اتحادیه اروپا که بخشی از اروپا گذرنامه-رایگان شنگن سفر منطقه و بریتانیا است.

مردم منتظر برای بررسی در یک پرواز به دوسلدورف آلمان در رم فرودگاه فیومیچینو در روز چهارشنبه. ایتالیایی ها و دیگر شهروندان اتحادیه اروپا که گیر کردم در ایتالیا در طول coronavirus مستند هم اکنون می توانید پرواز به کشورهای اروپایی بدون محدودیت و اجباری 14 روز قرنطینه. (Alessandra تارانتینو/آسوشیتد پرس)

وزیر امور خارجه Heiko Maas گفت: هشدار می توان با جایگزین معمولی بیشتر توصیه های سفر “تا زمانی که وجود دارد هیچ دیگر ورود ممنوع و هیچ مقیاس بزرگ حبس” در این کشور نگران است. او گفت: همه کشورها به جز نروژ و اسپانیا که در آن محدودیت ورود انتظار می رود به آخرین دیگر در حال حاضر تحقق آن شرایط.

Maas گفت که سفر جدید مشاوره نمی خواهد به مقدار “دعوت به سفر” و در برخی از موارد ممکن است توصیه علیه سفر — “برای مثال به انگلیس تا زمانی که وجود دارد این است که هنوز هم یک واجب 14 روز در قرنطینه برای همه پس از رسیدن وجود دارد.”

تانزانیا وارد ششمین هفته بدون به روز رسانی در آن coronavirus موارد به عنوان آفریقایی, مقامات بهداشت و درمان نگرانی و آمریکا مسائل جدید بیانیه ای از نگرانی.

شرق کشور آفریقایی داده شده است منجمد در بیش از 500 نفر پس از پایان مارس به عنوان دولت از رئیس جمهور جان Magufuli ادعا می کند این ویروس شده است شکست خورده است. مخالفان اما ادعا کرده است که تانزانیا موارد می تواند در ده ها هزار نفر.

آخرین سفارت آمریکا هشدار, نوشته شده در سه شنبه می گوید: “مواردی وجود داشته است در طول COVID-19 شیوع زمانی که بیمارستان ها در دارالسلام ظرفیت کامل رسید به دلیل حجم بالا از COVID-19 موارد و که خطر ابتلا COVID-19 همچنان بالا است.

کارگران آماده سازی چهره سپر از پلاستیک بازیافت در زیدی بازیافت کارگاه به عنوان یک اقدام برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در دارالسلام تانزانیا در اواخر ماه مه. این کشور نشده ارائه شده به روز شده COVID-19 عدد در هفته. (رویترز)

هشدار توصیه می کند که دولت ایالات متحده پرسنل ماندن در خانه به جز فعالیت های ضروری.

تانزانیا بر خلاف بسیاری از کشورهای آفریقایی است برداشته ممنوعیت آن در پروازهای بین المللی. موارد در سراسر قاره آفریقا در حال حاضر بالاتر از 157,000.

مقامات بهداشتی می گویند یک نماینده مجلس پاکستان درگذشت, در بیمارستانی در اسلام آباد پس از آزمایش مثبت برای coronavirus. میان جمشید Kakakhel بود که یک عضو مجمع استانی در شمال, جمعه درگذشت. مرگ می آید یک روز پس از دو مجلس درگذشت در بیمارستان های مختلف پس از آزمایش مثبت برای coronavirus.

تا کنون چهار قانونگذاران پاکستانی کشته شده اند به دلیل coronavirus در کشور است که ثبت بالاترین تک روز افزایش عفونت با 4,131 جدید تایید موارد در 24 ساعت گذشته.

پاکستان روز چهارشنبه گزارش داد 67 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته از وقوع.

مسافران راه خود را در یکی از خیابان های کراچی در روز سه شنبه. نخست وزیر پاکستان عمران خان اعلام کرد در روز دوشنبه دولت خود را پایان چندین ماه از coronavirus محدودیت حتی آن را به عنوان ظهور مورد از این بیماری به احتمال زیاد چند بار بالاتر از آنچه قبلا تصور. (آصف حسن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

منتقدان سرزنش نخست وزیر عمران خان برای افزایش مرگ و میر و عفونت. آنها او را متهم به کاهش محدودیت ها در ماه گذشته در زمانی که وجود دارد نیاز به اجرای سختگیرانه تر lockdown برای جلوگیری از گسترش ویروس.

پاکستان ثبت کرده است و در مجموع 80,463 مورد تأیید و 1,688 مرگ و میر ناشی از فوریه.

کره جنوبی گزارش 49 موارد جدید COVID-19 با اشاره به ادامه حیات این ویروس که میلیون ها نفر از کودکان در حال بازگشت به مدرسه. ارقام اعلام شده از سوی کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز چهارشنبه به ارمغان ملی در مجموع به 11,590 موارد و 273 مرگ و میر. اما یکی از موارد جدید گزارش شده از پر جمعیت سئول شهری که در آن صدها نفر از عفونتهای مرتبط شده اند به سرگرمی سالن اجتماعات کلیسا و عظیم e-commerce انبار.

شهرداران و فرمانداران در بیشتر سرمایه منطقه بسته اند هزاران نفر از کاباره ها میزبان میله کارائوکه اتاق کلیساها و عروسی سالن به سرعت گسترش ویروس.

سازمان دیده بان | آیا ساخت این ماسک اشتباه ؟

اما با وجود سنبله در انتقال دولت شده است هل دادن به جلو با یک مرحله به مرحله بازگشایی مدارس آغاز شد که با سالمندان دبیرستان در آوریل 20. نزدیک به 1.8 میلیون نفر به بازگشت به چهارشنبه.

اما کره جنوبی, وزیر آموزش و پرورش می گوید: 519 مدارس تا کنون مجبور به بازگشت به آموزش از راه دور به دلیل ویروس نگرانی.

مرکزی چین در شهر ووهان آزمایش قرار گرفته است و تقریبا هر یکی از آن 11 میلیون نفر برای coronavirus در یک توده تلاش که منجر به انزوای 300 نفر, مقامات گفت.

این بیماری همه گیر است که اعتقاد به سرچشمه گرفته در سال گذشته در این شهر صنعتی که رفت و تحت مستند برای 76 روز سعی کنید برای جلوگیری از شیوع بیماری است. ووهان هنوز حساب برای بخش عمده ای از چین 83,021 موارد و 4,634 مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

این تست تلاش های انجام شده در نیمه دوم اردیبهشت هدفمند هر ساکن نیست و در حال حاضر تست شده و حذف شدند تنها کودکان زیر سن شش.

“این فوق العاده نادر در هر نقطه در جهان” ملی کمیسیون بهداشت متخصص Li Lanjuan به خبرنگاران گفت:. “این نه تنها نشان می دهد اعتماد به نفس و عزم و اراده در مبارزه با این بیماری همه گیر در ووهان اما نیز ارائه شده اشاره به دیگر شهرستانها برای پیشگیری از آنها.”

هیچ مورد جدید از COVID-19 مورد یافت شد اگر چه 300 نفر که تست مثبت برای این ویروس بدون نشان دادن علائم قرار داده شد در انزوا.

اجرایی معاون شهردار هو Yabo گفت: این شهرستان با صرف 900 میلیون یوان ($126 میلیون دلار) در آزمون “کاملا ارزشمند” مصرف به عنوان ووهان به نظر می رسد برای اطمینان بخشیدن به شهروندان و مردم در جای دیگر در چین و شهر اقتصاد محلی زمزمه دوباره, رسمی رادیو فردا به نقل از خبرگزاری كند.

Coronavirus همه گیر تحت فشار قرار دادند تا اقتصاد استرالیا به رکود اقتصادی برای نخستین بار در 29 سال. فدرال و خزانه دار جاش Frydenberg روز چهارشنبه گفت: در حال حاضر ژوئن سه ماهه دوم خواهد شد در یک ردیف که در آن اقتصاد استرالیا منقبض شده است. رکود اقتصادی تعریف شده است به عنوان حداقل دو پی در پی چهارم از انقباض.

آمار منتشر شده در روز شنبه برای راهپیمایی سه ماهه نشان می دهد که 0.3 درصد انقباض پس از سه ماه از ماه دسامبر به دلیل مخرب آتش سوزی و مراحل اولیه coronavirus مستند.

Frydenberg گفت: وزارت خزانه داری توصیه شده بود در ماه ژوئن سه ماهه نتیجه بدتر خواهد بود.

یک هنرمند تاتو کار بر روی یک مشتری در روز دوشنبه در ملبورن استرالیا است. محدودیت در ادامه به سهولت در سراسر استرالیا در پاسخ به این کشور کاهش COVID-19 عفونت رای دادن. (با Traynor/گتی ایماژ)

“در پاسخ به این یک بار-در-100-سال جهانی رویداد ما را در یک سری از اقدامات سلامت است که آمار اقتصاد سخت” Frydenberg گفت.

استرالیا ثبت کرده است 7,221 coronavirus موارد با 26 نفر هنوز در بیمارستان در روز چهارشنبه. شده اند وجود دارد 102 مرگ و میر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر