Coronavirus: آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان سه شنبه

آخرین:دولت بریتانیا در حال حمایت به دور از برنامه به همه بازگشت کودکان به مدرسه ابتدایی قبل از تابستان حتی به

توسط PATRIS-FUN در 20 خرداد 1399

آخرین:

دولت بریتانیا در حال حمایت به دور از برنامه به همه بازگشت کودکان به مدرسه ابتدایی قبل از تابستان حتی به عنوان کشور حرکت می کند به سهولت و محدودیت های اعمال شده به دلیل coronavirus.

وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون انتظار می رود که به اذعان روز سه شنبه که همه دانش آموزان پس از بازگشت مدارس استدلال آنها محدود کلاس درس اندازه نیاز به فاصله فیزیکی و ناکافی تعداد کارکنان.

جف بارتون دبیر انجمن مدرسه و دانشگاه, رهبران, گفت که او نمی شگفت زده از این که تصمیم به "جاه طلبی" را به تمام دانش آموزان ابتدایی برای یک ماه قبل از پایان مدت بود که "یک مورد از دولت بیش از حد امیدوار کننده چیزی بود که تحویل."

Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه گفت که همه گیر شد "بدتر شدن" در سطح جهانی اشاره کرد که کشور در روز یکشنبه گزارش داد بزرگترین-همیشه یک روز مجموع: بیش از 136,000 موارد است. در میان کسانی که نزدیک به 75 درصد از 10 کشور در آمریکا و جنوب آسیا است.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز که از صبح روز سه شنبه وجود دارد بیش از 7.1 میلیون ثبت coronavirus موارد در سراسر جهان با بیش از 406,000 و میر گزارش شده.

ایالات متحده دیده می شود در اغلب موارد با توجه به Baltimore-بر اساس دانشگاه در بیش از 1.9 میلیون و شده اند وجود دارد بیش از 111,000 مرگ و میر.

از 7:30 p. m. و در روز سه شنبه وجود دارد 96,244 تایید و presumptive coronavirus موارد در کانادا با 54,833 در نظر گرفته بازیافت و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس دادههای استانی منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 7,893.


آنچه اتفاق می افتد با COVID-19 در کانادا

سازمان دیده بان | گزارش می گوید کارگران مهاجر در صورت شرایط نا امن در طول همه گیر:

یک گزارش جدید رنگ محکم تصویر از شرایط کار برای کارگران موقت خارجی کمک به حفظ کانادا عرضه مواد غذایی در طول COVID-19 همه گیر از جمله عدم PPE و حتی بهره برداری و سوء استفاده است. 2:00

استان در حال برداشتن گام های رو به جلو در بازگشایی برنامه اما بالای مقامات بهداشت عمومی در کانادا در حال اصرار مردم به چوب با اقدامات با هدف کاهش خطر ابتلا به عفونت از جمله ماندن در خانه اگر بیمار جسمی فاصله دقیق شستن دست ها و پوشیدن ماسک در مکان های که در آن فاصله فیزیکی نمی تواند حفظ شود.

خوانده شده در یک نگاه در آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

اسپانیا سلامت رسمی برای coronavirus پاسخ هشدار داده است در برابر خوشنودیکرد و گفت که زودتر تشخیص و درمان عفونت می تواند به یک فریب تصور که این ویروس ممکن است به تضعیف.

فرناندو سیمون که سران اسپانیا بهداشت و درمان اضطراری با هماهنگی مرکز گفت که این نرخ بسیار پایین تر از بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 و سن پایین تر از ورودی بیماران — که در حال حاضر 52 به طور متوسط در مقایسه با 61 در اوایل ممکن است — ممکن است به کمک این ایده که شیوع کمتر شدید.

یک کارمند می ایستد در کنار نقاشی به عنوان موزه پرادو در مادرید بازگشایی شد به بیش از آخر هفته تحت سخت فیزیکی اقدامات فاصله میان شیوع کروناویروس. (خوان مدینه/فردا نیوز)

"هیچ مدرکی وجود ندارد که این ویروس کمتر تلخ" سیمون گفت: در طول یک جلسه توجیهی روزانه. "محتمل ترین توضیح این است که به سادگی که ما در حال حاضر تشخیص موارد در مرحله خفیف تر."

آفریقای جنوبی موارد "افزایش سریع" با توجه به رئیس جمهور سیریل Ramaphosa. بیش از نیمی از کشور را حدود 48,000 تاييد موارد ثبت شده در دو هفته گذشته باعث نگرانی است که آفریقا توسعه یافته ترین اقتصاد می تواند دیدن یک شیب تند در افزایش عفونت در مدت کوتاهی پس از محدودیت های آرام هستند.

قطر شروع خواهد شد محدودیت های بلند تحت چهار فاز طرح شروع و در ژوئن 15, زمانی که برخی از مساجد می تواند دوباره پرواز می توانید ترک.

دهلی نو وارونه شده است که سفارشات محدود دامنه coronavirus تست و محفوظ تخت بیمارستان برای ساکنان شهر به عنوان پایتخت هند را caseload همچنان به افزایش است. دهلی تعداد آلوده شروع به پریدن کرد به 29,943 هند 266,598 مجموع موارد در سراسر کشور در روز سه شنبه.

پس از به قدرت رسیدن در سال 2013 دولت به رهبری وزیر, Arvind Kejriwal, اتحاد اولویت بندی سرمایه گذاری در مراقبت های بهداشتی. دهلی بهترین مراقبت های بهداشتی در هند, رسم بیماران از سراسر کشور است.

یک مشتری اسکن یک کد QR بر روی تلفن همراه خود را برای دسترسی به یک منو در یک رستوران در چنای هند روز دوشنبه پس از دولت کاسته سراسر کشور مستند تحمیلی به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر COVID-19. (Arun Sankar/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

اما به عنوان مستند محدودیت باید کاسته در هفته های اخیر تعدادی از افراد آلوده به ویروس coronavirus افزایش یافت در پایتخت. روز یکشنبه Kejriwal اعلام کرد که تخت بیمارستان برای COVID-19 بيمار خواهد بود این سایت متعلق به ساکنان دهلی و تست محدود به کسانی که با علائم این بیماری است.

اما دولت مرکزی از نارندرا نخست وزیر به شدت اعتراض به قوانین و اواخر روز دوشنبه دولت دهلی نو آنها را به کنار با Kejriwal, به tweeting, که, "ساخت ترتیبات برای درمان برای مردم از سراسر کشور در طول COVID-19 همه گیر است که یک چالش بزرگ است. اما شاید آن خدا که ما باید برای خدمت به همه در کشور است."

ویتنام برنامه اجازه می دهد تا یک سرگیری پروازها به مقصد و از کشورهایی که تا به حال هیچ مورد از coronavirus برای 30 روز رسانه های دولتی اشاره کرد نخست وزیر عنوان کرد و گفت.

در نپال پلیس ضد شورش شلیک یک توپ آب و ضرب و شتم معترضان نشان دادن بیش از دولت را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر. حدود 200 معترض جمع شده بودند در جاده منتهی به نخست وزیر اقامت رسمی با نشانه خواستار ویروس تست. دولت مورد انتقاد قرار گرفته به صورت محدود تست ناکافی قرنطینه امکانات محدود و کمک به مردم فقیر را تحت تاثیر قرار توسط این کشور مستند. جامعه کسب و کار شده است فشار دولت برای کاهش محدودیت با وجود افزایش تعداد ویروس موارد است. نپال گزارش شده 3,762 مورد تأیید و 14 مرگ و میر.

اندونزی گزارش روزانه افزایش coronavirus موارد بیش از 1000 برای اولین بار روز شنبه به عنوان کل آن مورد تأیید رسیده 33,076. وزارت بهداشت رسمی Achmad Yurianto گفت: وجود 1,043 موارد جدید و 40 بیشتر مرگ و میر در نظر گرفتن مرگ و میر به 1,923 بالاترین در جنوب شرقی آسیا. موارد جدید شده اند خونتان به عنوان دولت به تدریج اجازه می دهد تا کسب و کار برای از سرگیری عملیات در حال رشد در میان فشارهای اقتصادی در جنوب شرقی آسیا بزرگترین اقتصاد است.

برزیل گزارش 679 جدید مرگ و میر و 15,654 بیشتر موارد به بحث رشد بیش از رسمی کشور coronavirus اطلاعات در میان اتهامات دستکاری از یک مقام ارشد مجلس.

یک زن با پوشیدن یک ماسک پیاده گذشته یک دیوار با نقاشی های دیواری به تصویر می کشد یک تمیز کننده در دنده محافظ پاشش ویروس ها با چهره رئیس جمهور Jair Bolsonaro در Estacio محله در ریو د ژانیرو ، (Bruna پرادو/گتی ایماژ)

کلر Wenham از مدرسه اقتصاد لندن در توصیف این وضعیت در برزیل به عنوان "وحشتناک" با اشاره به تصمیم دولت برای جلوگیری از انتشار یک کل در حال اجرا از COVID-19 موارد و مرگ و میر.

"ما دیده ایم مشکلات با کشورهای, گزارش, داده, در سراسر جهان, اما حتی گزارش داده در همه واضح است که یک تصمیم سیاسی" او گفت:. که می تواند پیچیده تلاش برای درک اینکه چگونه این ویروس در حال گسترش در منطقه و چگونه آن را تحت تاثیر قرار برزیل جمعیت Wenham گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب