Coronavirus: آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان یکشنبه

فرانسیس هشدار مردم در کشورهای در حال ظهور از coronavirus مستندات به نگه داشتن بعد مقامات قوانین برای COVID-19

توسط PATRIS-FUN در 18 خرداد 1399

فرانسیس هشدار مردم در کشورهای در حال ظهور از coronavirus مستندات به نگه داشتن بعد مقامات قوانین برای COVID-19 مهار.

"مراقب باشید don't cry پیروزی. Don't cry پیروزی بیش از حد به زودی," او گفت:.

ایتالیا با کاهش تدریجی stay-در-خانه قوانین در حال حاضر اجازه می دهد تا به جمع آوری در میدان سنت پیتر در روزهای یکشنبه به صورت پاپ ظهر برکت و فرانسیس به وضوح خوشحال برای دیدن چند صد نفر از مردم در میدان جمع آوری خود را در زیر پنجره ایستاده با خیال راحت هر دو به صورت جداگانه و یا به عنوان خانواده.

فرانسیس گفت: وفادار به "پیروی از قوانین آنها قوانین است که به ما کمک کند برای جلوگیری از ویروس گرفتن" دوباره.

"خدا را شکر ما به آرامی بیرون می آید" از coronavirus همه گیر است.

اما در خود آماده سخنان آرژانتین متولد پاپ نیز ابراز ترس که این ویروس هنوز هم ادعا بسیاری از زندگی به خصوص در آمریکای لاتین است. در خارج از کاف نظرات مردم در میدان او نیست نام هر کشور اما گفت که دو روز قبل در یک روز مرگ از یک فرد آلوده به ثبت رسید در هر دقیقه است.

پیام آمد که تعدادی از coronavirus مرگ و میر در سطح جهان پیشی گرفته 400,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز است که کارشناسان بهداشت می گویند که هنوز هم یک undercount چرا که بسیاری از کسانی که فوت شده تست شده برای ویروس.

(CBC)

در سراسر جهان حداقل 6.9 میلیون نفر آلوده شده توسط ویروس با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده دیده می شود تقریبا 110,000 تایید ویروس های مربوط به مرگ و میر و اروپا ثبت کرده است بیش از 175,000 از ویروس پدید آمده در چین در اواخر سال گذشته.

کانادا تا به حال 95,472 تایید و presumptive coronavirus موارد تا 10:30 a. m. ET یکشنبه, با توجه به CBC News شمارش از جمله 33,721 فعال موارد و 53,919 بهبود. حداقل 7,832 مردم در کانادا درگذشت از coronavirus.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان در روز یکشنبه.

دولت بریتانیا اجازه خواهد داد که مکان عبادت برای بازگشایی در ژوئن 15 — اما فقط در نماز است. مراسم عروسی و دیگر خدمات را نمی توان مجاز تحت آخرین کاستن از coronavirus مستند. مردم انتظار می رود به رعایت فیزیکی-فاصله گرفتن قوانین است.

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون تنظیم شده است به بحث در مورد مرحله بعدی این مستند با کاهش کابینه خود را در روز سه شنبه. به عنوان چیز ایستاده غیرضروری مغازه ها از جمله فروشگاه های بزرگ هستند و با توجه به بازگشایی در ژوئن 15.

دولت اصرار دارد آن را خاموش نگه دارید اگر هر یک از آن پنج آزمون برای نظارت بر این بیماری همه گیر مانند بودن اعتماد به نفس وجود ندارد و موج دوم در شیوع برآورده نمی شود.


در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد با COVID-19 در کانادا


چین منتشر طولانی گزارش یکشنبه در این کشور در واکنش به بیماری همه گیر کوروناویروس دفاع از خود اقدامات دولت و گفت که پکن در حال ارائه اطلاعات به موقع و شفاف. چین "هدر رفته هیچ زمان" در به اشتراک گذاری اطلاعات مانند ژنوم توالی برای ویروس جدید با سازمان بهداشت جهانی و همچنین مربوطه کشورها و سازمان های منطقه ای با توجه به گزارش.

چین گزارش شش مورد جدید از رمان coronavirus روز یکشنبه بیش از سه روز قبل. پنج مورد از موارد جدید ثبت شده توسط اواخر روز شنبه درگیر ورود مسافران از خارج از کشور ملی کمیسیون بهداشت گفت: در وب سایت خود را.

مردم با پوشیدن ماسک صورت برای محافظت در برابر جدید کروناویروس فهرست تاجر چادر در دولت رویداد در روز شنبه با هدف تحریک تقاضای مصرف کننده و مصرف در پکن. (علامت Schiefelbein/آسوشیتد پرس)

دولت برزیل را متوقف کرده است انتشار یک کل در حال اجرا از coronavirus مرگ و میر و عفونت در یک حرکت فوق العاده است که منتقدان تماس با تلاش برای پنهان کردن واقعی تلفات این بیماری در آمریکای لاتین بزرگترین ملت است. روز شنبه در حرکت آمد و پس از چند ماه از انتقاد از کارشناسان که در برزیل آمار محزون می خوانی کمبود و در برخی موارد دستکاری پس از آن هرگز ممکن است ممکن است برای درک عمق این بیماری همه گیر در کشور است.

برزیل آخرین آمار رسمی حاکی از آن تا به حال ثبت بیش از 34 ، 000 مرگ و میر مربوط به coronavirus سوم-بیشترین تعداد در جهان فقط جلوتر از ایتالیا. این گزارش نزدیک به 615,000 عفونت قرار دادن آن دوم, پشت, ایالات متحده است. برزیل با حدود 210 میلیون نفر است و در جهان هفتم پرجمعیت ترین کشور.

سازمان دیده بان | بازدید کنندگان اجازه داده می شود در برخی از استان بیمارستان دراز مدت مراقبت از خانه:

ساسکاچوان و مانیتوبا آماده شدن برای سهولت بازدیدکنندگان محدودیت در بیمارستان ها و در دراز مدت مراقبت از خانه. 2:03

مالزیایی را مجاز به سفر بین ایالتی دریافت خود را برش مو در سالن و بازدید از بازارهای خیابانی آغاز روز شنبه زمانی که بیشتر coronavirus مستند محدودیت برداشته می شوند. نخست وزیر Muhyiddin یاسین گفت: بیشتر بخش های اقتصادی را بازگشایی مدارس و فعالیت های مذهبی را به تدریج از سر گرفته شود و مردم می توانند سفر برای تعطیلات داخلی پس از نزدیک به سه ماه از مستند.

اما او گفت: برخی ممنوعیت ها باقی خواهد ماند به عنوان کشور وارد یک "بازیابی" فاز تا پایان ماه اوت. کاباره ها بارها کارائوکه سرو پارک و بازتاب مراکز بسته خواهد ماند. تماس های ورزشی و یا کسانی که شامل بسیاری از تماشاگران از جمله فوتبال و بوکس و فعالیت های مربوط به جرم گروه باقی خواهد ماند و ممنوع است. مالزی تایید کرده است فقط بیش از 8000 مورد از این ویروس از جمله 117 مرگ و میر.

روسیه گزارش 8,984 موارد جدید از رمان coronavirus در 24 ساعت گذشته در پنج شنبه, هل دادن تعداد کل عفونت به 467,673. مقامات گفت: 134 نفر فوت در طول مدت مشابه در آوردن رسمی در سراسر کشور مرگ و میر به 5,859.

مردم با پوشیدن ماسک صورت برای محافظت در برابر coronavirus پیاده روی در فضای بازار کتاب راه اندازی در میدان سرخ با یک موزه تاریخی در پس زمینه در مسکو در روز شنبه. (الکساندر Zemlianichenko جونیور/آسوشیتد پرس)

هند گزارش 9,971 جدید کروناویروس موارد در روز یکشنبه در یکی دیگر از بزرگترین واحد-بعد سنبله یک روز قبل از آن آماده بازگشایی مراکز خرید و هتل ها و اماکن مذهبی پس از 10 هفته مستند.

هند در حال حاضر پیشی گرفته اسپانیا به عنوان پنجمین سخت ترین-آمار کشور با بیش از 247,000 تایید موارد coronavirus از جمله حدود 7000 مرگ و میر.

ایالات متحده دارای شواهد چین در تلاش است به کم کردن سرعت و یا خرابکاری توسعه COVID-19 واکسن توسط کشورهای غربی جمهوری خواه ایالت ریک اسکات گفت: در روز یکشنبه. "ما باید برای دریافت این واکسن انجام می شود. متاسفانه ما شواهدی وجود دارد که کمونیست چین تلاش برای خرابکاری در ایالات متحده و یا کاهش سرعت آن را," او گفت: در طول یک مصاحبه با تلویزیون بی بی سی بدون ارائه جزئیات. ایالات متحده تا به حال نزدیک به دو میلیون COVID-19 موارد, یکشنبه, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز و بیش از 109,000 مرگ و میر.

سازمان دیده بان | دانشمندان با هدف کاهش زباله های ایجاد شده از یکبار مصرف همه گیر لوازم:

تمام کسانی که یک بار مصرف دستکش و ماسک و دستمال مرطوب است که مردم در حال استفاده برای حفاظت از خود در برابر COVID-19 در حال ایجاد یک زباله مشکل است اما دانشمندان در حال کار بر روی یک ساخته شده-در-کانادا راه حل است. 2:04

کره جنوبی گزارش 57 موارد جدیدی از کروناویروس در روز یکشنبه دوم آن راست بعد با بیش از 50 عفونت های جدید. این کشور در حال حاضر تایید 11,776 موارد از جمله 273 مرگ و میر. کره جنوبی caseload به اوج خود رسید و در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس هنگامی که آن را ثبت صدها مورد جدید در هر روز است. اما شیوع این بیماری به طور قابل توجهی کاسته میان تهاجمی ردیابی تست و درمان باعث مقامات به شل سخت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. این موارد جدید در هفته های اخیر مرتبط شده اند به کاباره ها, تجارت الکترونیکی, انبار اجتماعات کلیسا و درب-به-درب فروشندگان در سئول در منطقه شهری.

در استرالیاوزیر بهداشت گرگ شکار گفت که او امیدوار است سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در سراسر این کشور در روز شنبه که شکست COVID-19 اجتماعی فاصله قوانین نمی خواهد منجر به موج جدیدی از عفونت. بیش از 20 ، 000 تن در سیدنی و جمعیت بسیج در ملبورن و بریزبین و آدلاید و منطقه ای برخی شهرستانها و شهرها با وجود بهداشت عمومی هشدار. استرالیا تا به حال بیش از 7,250 تایید COVID-19 موارد با 102 مرگ و میر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن