Coronavirus: آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان در روز پنج شنبه

آخرین:

بیش از دو میلیون نفر در ایالات متحده به قرارداد رمان کروناویروس که باعث COVID-19 با توجه به یک مورد ابزار ردیابی که توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

آمریکا است که دیده می شود در اغلب موارد از هر کشور در جهان نیز دیده می شود بیشترین ضرر را از زندگی نسبت به این ویروس تقریبا با 113,000 مرگ و میر گزارش شده توسط بالتیمور مستقر در دانشگاه.


در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد با COVID-19 در کانادا

سازمان دیده بان | بیشتر افراد جوان تست مثبت برای coronavirus:

تعداد افراد جوان تست مثبت برای coronavirus در حال افزایش است در انتاریو به خصوص در همیلتون که در آن نزدیک به نیمی از موارد جدید طی 10 روز گذشته بوده است مردم در 20s خود را. 2:00

از 7:30 p. m. و در روز پنج شنبه وجود دارد 97,125 تایید و presumptive coronavirus موارد در کانادا با 56,639 از آن موارد در نظر گرفته بازیافت و یا حل و فصل شود. یک CBC شمارش مرگ و میر بر اساس دادههای استانی منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 8,020.


در برزیل که دیده است بیش از 772,000 موارد گزارش شده با بیش از 39,000 گزارش مرگ و میرفدرال پلیس حمله کردند و دولت کاخ Para دولت در منطقه آمازون به عنوان فرماندار را به عنوان بخشی از تحقیقات مربوط به اتهام تقلب در خرید هواکش برای COVID-19 بيمار.

یک پلیس بیانیه ای صادر شنبه گفت: اتهام تقلب در ریشه از کسب هواکش به ارزش میلیون ها دلار انجام می شود بنابراین بدون فراخوان مناقصه به عنوان مجاز توسط دولت اضطراری پروتکل در طول بیماری همه گیر. تجهیزات به تعویق افتاد و در نهایت بی فایده برای درمان افراد مبتلا به COVID-19. این بیانیه می گوید: پلیس در حال بررسی اتهام پولشویی و فساد است.

یک ماسک-پوشیدن خریدار می شود درجه حرارت خود را چک قبل از ورود به یک فروشگاه در یک مرکز خرید در منطقه سائو پائولو, برزیل در روز چهارشنبه. مغازه های خرده فروشی بازگشایی یکشنبه در برزیل بزرگترین شهر پس از دو ماه بیماری همه گیر کوروناویروس shutdown. (Andre قلمدان/آسوشیتد پرس)

Para رژیم صهیونیستی است. هلدر Barbalho دومین فرماندار به بررسی در رابطه با شک و هزینه های پزشکی در طول بیماری همه گیر. مانند ریو دو ژانیرو فرماندار که محل اقامت بود حمله ماه گذشته Barbalho شده است یک منتقد رئیس جمهور Jair Bolsonaro رد اقدامات قرنطینه برای جلوگیری از گسترش ویروس. هر دو فرمانداران باید هرگونه تخلف است.

مکزیک شهردار کلودیا Sheinbaum می گوید: سرمایه خواهد سوار در مقیاس بزرگ coronavirus تست به عنوان centrepiece از طرح خود برای بازگشایی اقتصاد آن است. که در حال فاصله گرفتن از استراتژی رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador فدرال دولت است که دوری گسترده تست به عنوان اتلاف منابع است.

سر از آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: “ما همچنان امیدوار” است که تانزانیا خواهد شد شرکت فعالیت های خود را COVID-19 داده و حتی به عنوان رئيس جمهور کشور اعلام کرد پیروزی بر بیماری همه گیر.

جان Nkengasong گفت که آنها “درک دقیقا همان چیزی است که در معرض خطر” در شرق کشور آفریقایی است که خود را به روز نکرده ویروس داده ها از اواخر ماه آوریل است.

تانزانیا تعداد موارد منجمد باقی می ماند در 509 در حالی که رهبران اپوزیسیون اظهار کرده اند در واقع وجود دارد ده ها هزار نفر.

رئیس جمهور جان Magufuli در یک سرویس کلیسا در روز یکشنبه اعلام کرد که “کرونا در کشور ما حذف شده است توسط قدرت خدا” و او ستایش جماعت برای پوشیدن ماسک. او هشدار داده است که ماسک نه تایید شده توسط دولت می تواند با این ویروس آلوده.

روسیه coronavirus caseload پیشی گرفته 500,000 روز پنج شنبه پس از, مقامات بهداشتی گزارش 8,779 عفونت های جدید. این کشور در مجموع در حال حاضر می ایستد در 502,436 تایید موارد از جمله 6,532 مرگ و میر.

کارشناسان هر دو در روسیه و خارج از کشور ابراز شک و تردید در مورد این کشور قابل ملاحظه ای کم همه گیر مرگ و میر با برخی ادعا که اعداد دستکاری شد به دلایل سیاسی. دولت روسیه بارها و بارها با رد اتهامات.

یک مرد با استفاده از تلفن همراه خود را در حالی که نشسته در نزدیکی ضبط کردن نیمکت میان COVID-19 همه گیر در مسکو در اوایل این هفته. روسیه مواجه شده است و سوالات در مورد چگونه آن را گزارش مورد اعداد. (Shamil Zhumatov/فردا نیوز)

با وجود ضبط تقریبا 9,000 موارد جدید روزانه برای ماه گذشته مقامات روسی را آغاز کرده اند کاهش مستند محدودیت در بسیاری از مناطق از جمله مسکو که حدود 40 درصد از تمام ویروس موارد و تقریبا نیمی از گزارش رسمی مرگ و میر.

این هفته شهردار مسکو برداشته اقامت در خانه سفارش در محل پس از اواخر ماه مارس, اجازه می دهد تا ساکنان به سفر آزادانه در اطراف شهر و به یک چراغ سبز برای طیف گسترده ای از کسب و کار — مانند سالنهای زیبایی رستوران ها و موزه ها — به بازگشایی در دو هفته آینده.

کرملین منتقدان محکوم بازگشایی به عنوان زودرس و لینک آنها را به رای دادن در اصلاحات قانون اساسی که اجازه می دهد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور برای باقی ماندن در قدرت تا 2036, برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 1.

فنلاند دولت گفت: در روز پنج شنبه آن را بلند coronavirus مربوط به محدودیت در اوقات فراغت سفر به و از همسایه بالتیک و کشورهای اسکاندیناوی به استثنای سوئد.

“متاسفانه وضعیت اپیدمی در سوئد را قادر می سازد تا محدودیت در عین حال” وزیر کشور ماریا Ohisalo به خبرنگاران گفت:.

سفر محدودیت برداشته خواهد شد در 15 ژوئن برای گردشگران و از نروژ دانمارک و ایسلند و همچنین استونی لتونی و لیتوانی که در آن عفونت کاهش پیدا کرد و به سطوح مشابه به فنلاند را Ohisalo گفت.

هند گزارش داد یک رکورد از نزدیک به 10 ، 000 جدید کروناویروس موارد در روز پنج شنبه با خدمات بهداشتی و درمانی در بدترین ضربه شهرهای بمبئی و دهلی نو و چنای غرق افزایش عفونت.

هند شمارش رسیده 286,579 مورد تأیید بالاترین پنجم در رابطه با 8,102 مرگ و میر. سنبله می آید به عنوان دولت منتقل پیش با بازگشایی, رستوران ها, مراکز خرید و مکان های عبادت در بسیاری از هند پس از یک مستند از بیش از دو ماه. مترو, هتل ها و مدارس بسته باقی می ماند.

دانش آموزان با پوشیدن ماسک محافظ گوش دادن به معلم خود را به عنوان آنها حفظ فاصله فیزیکی در یک کلاس درس در مرکزی مدل مدرسه در طول یک تظاهرات در جلسه برای دانش آموزان ، والدین و کارکنان آموزش قبل از بازگشایی مدرسه در حومه کلکته در اوایل این هفته. (Rupak د Chowdhuri/فردا نیوز)

عفونت واقعی اعداد تصور می شود بالاتر به دلیل محدود تست. وزارت بهداشت و درمان گفت: آن ramping تا ظرفیت روزانه تست از بیش از 145,000 مردم است. تعدادی از تست های تکمیل شده در هند عبور پنج میلیون در روز چهارشنبه.

این وزارت همچنین گفت که تعداد کل بهبود بیماران بیش فعال موارد برای اولین بار با بهبود نرخ در حدود 49 درصد است.

دیده بان حقوق بشر از سوی امارات متحده عربی به فوریت آدرس شیوع کروناویروس در حداقل سه زندان.

حقوق گروه گفت که بستگان زندانیان در یک مرکز در نزدیکی ابوظبی نیز به عنوان یکی دیگر در دبی می گویند که زندانیان محروم شده اند مراقبت های پزشکی کافی است و مقامات در حال ارائه اطلاعات به زندانیان و یا خانواده خود را در مورد شیوع کروناویروس در داخل بازداشتگاه. آنها گزارش ازدحام بیش از حد و شرایط غیر بهداشتی در زندانها.

اعضای خانواده می گویند مقامات زندان منتقل کسانی که در برگزاری نمایشگاه علائم به مکان نامعلومی بدون تست و یا مراقبت های پزشکی برای هفته. بستگان نیز گفت: اماراتی مقامات زندان افزایش نمی دهد منابع از صابون و یا ضد عفونی کننده دست و نه توزیع دستکش یا ماسک به بازداشت شدگان است.

حقوق گروه همچنین گفته شد که مقامات رد زندانیان مبتلا به اچ آی وی دسترسی به بیمارستان که مسئول مراقبت از خود را از اواسط ماه مارس.

دیده بان حقوق بشر گفت: آن نوشت: امارات متحده عربی وزارت کشور در ژوئن 7 است و هیچ پاسخی دریافت نکرده. آن اشاره کرد که در ماه آوریل مقامات اماراتی منتشر شد بیش از 4000 تن از بازداشت شدگان نه زندانیان سیاسی برگزار شد به صورت مسالمت آمیز مخالفان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>