Coronavirus: آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان در 30 ژوئن

آخرین:شهرها و ایالات متحده در سراسر ایالات متحده آمریکا و بریتانیا و استرالیا در حال بسته شدن کسب و کار و بازگ

توسط PATRIS-FUN در 11 تیر 1399

آخرین:

شهرها و ایالات متحده در سراسر ایالات متحده آمریکا و بریتانیا و استرالیا در حال بسته شدن کسب و کار و بازگشت به مستند اقدامات coronavirus شماره خروش پس از سیل اخیر reopenings.

در ایالات متحدهموارد هستند صعودی در جنوب و جنوب غربی. حداقل یک دوجین متحده و شهرستانها در حال تجدید نظر در برنامه های به بازگشایی شده است.

سازمان دیده بان | COVID-19 خروش در ایالات متحده منجر به برخی از کشورها برای بازگرداندن محدودیت:

سنبله در COVID-19 نفر در سراسر ایالات متحده دارای چندین متحده قرار دادن محدودیت در محل پس از بلند کردن آنها خیلی زود است. 2:03

کالیفرنیا و تگزاس را دیدم ضبط خوشه در عفونت های جدید در روز دوشنبه و لس آنجلس گزارش داد که "نگران کننده" یک روز خروش در امریکا دومین شهر قرار داده است که آن را بیش از 100,000 موارد است.

لس آنجلس دستور داد تمام سواحل آن بسته چهارم تیر ماه پس از گزارش بالاترین تک-بعد تعداد موارد جدید.

در استرالیاملبورن را قفل کردن ده ها تن از حومه برای یک ماه در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این رمان کروناویروس که باعث COVID-19 بیماری است. ساکنان خواهد شد در صورت جریمه اگر آنها ترک خانه به دلایل دیگر از را و یا دریافت مراقبت به ورزش به خرید ملزومات و یا برای رفتن به محل کار یا مدرسه. افرادی که زندگی می کنند در خارج از حومه آن را تنها مجاز به وارد کردن آنها به همان دلایلی.

و U. K. گفت: آن را به شما معرفی تغییرات قانونی در مدت کوتاهی به اجرای یک مستند اعمال شده در زبان انگلیسی, city of Leicester که در آن شده است وجود دارد عود ویروس. این می آید به عنوان کشور COVID-19 تلفات آمار 43,659 به گفته جان هاپکینز کرسی این کشور وضعیت به عنوان یکی از بدترین آمار در جهان است.

در یک بیانیه در مجلس وزیر بهداشت مت Hancock گفت: دولت نمی تواند توصیه که شهر در کاستن مستند در انگلستان است که با توجه به محل در روز شنبه که شامل بازگشایی بارها و رستوران ها.

او همچنین گفت: غیر ضروری خرده فروشان مانند فروشگاه های الکترونیکی و خرده فروشان را مجبور به بستن و دوباره دو هفته پس از بازگشایی شد.

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون ارائه یک سخنرانی در طول سفر خود به دادلی دانشکده فن آوری در دادلی مرکزی انگلستان در روز سه شنبه. او گفت: انگلیس نیاز به این نوع از عظیم اقتصادی پاسخ که رئیس جمهور سابق ایالات متحده فرانکلین D. روزولت بسیج برای مقابله با رکود بزرگ. (پل الیس/استخر/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

نخست وزیر بوریس جانسون وعده داده است به لرزش اقتصاد بریتانیا را از آن خود coronavirus ناشی از بحران گفت: در روز شنبه او می خواهد برای پیگیری سریع زیرساخت های سرمایه گذاری.

"ما همچنان نمی تواند به سادگی به زندانیان از بحران" جانسون گفت. "این کاملا حیاتی برای ما به مجموعه ای از راه های پیش رو, به طوری که هر کس می تواند فکر می کنم و برنامه ریزی برای آینده — کوتاه و متوسط و بلند مدت است."

جانسون است که به دنبال به حرکت گذشته انتقاد از دولت خود را از دست داده و همه گیر با یک برنامه برای تعمیر آسیب های اقتصادی و تغییر شکل کشور است.

آنچه اتفاق می افتد با COVID-19 در کانادا

همانطور که از 8 p. m. و در روز سه شنبه, کانادا به حال 104,204 تایید و presumptive coronavirus موارد است. استان ها و مناطق ذکر شده 67,592 از موارد به بهبود و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس استانی گزارش منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 8,639.

هوایی کانادا به طور نامحدود به حالت تعلیق 30 مسیرهای داخلی و منطقه ای و بسته شدن هشت ایستگاه در فرودگاه منطقه ای در سراسر کانادا به دلیل بی سابقه ای کاهش تقاضا برای مسافرت هوایی به عنوان یک نتیجه از COVID-19.

مونترال-بر اساس هواپیمایی گفت: این کاهش در حال ساخته شده به دلیل تداوم تقاضای ضعیف برای هر دو کسب و کار و اوقات فراغت سفر به دلیل COVID-19-محدودیت های مسافرتی و مرز تعطیلی.

B. C. سلامت استان افسر دکتر بانی هنری گفت: اخبار COVID-19 قرار گرفتن در معرض در ونکوور باشگاه باید در خدمت به عنوان یک یادآوری است که استان نیاز به ماندن هوشیار در مورد جلوگیری از گسترش ویروس."این یک تلاش گروهی است که ما نیاز به ادامه با هم در B. C.," هنری گفت. "یک لغزش است تمام طول می کشد."

B. C. تسهیلات برای بازدیدکننده داشته است در دراز مدت مراقبت از خانه و امکانات زندگی کمک در استان های, اجازه می دهد تا ساکنان به فرد بازدیدکننده داشته است برای اولین بار از ماه مارس است.

ساکنان قادر خواهد بود برای دیدن یک نفر در یک زمان — تک "تعیین شده" بازدید کننده در یک منطقه تعیین شده است. بازدیدکننده داشته است خواهد شد در پیشبرد رزرو و اتفاق می افتد در داخل خانه و یا در برخی موارد در یک اتاق. بازدید کنندگان خواهد بود غربالگری بیماری پس از ورود و باید پوشیدن ماسک.

بازديد اجازه داده نخواهد شد در امکانات با ادامه شیوع COVID-19.

در روز دوشنبه جلسه توجیهی روزانه, هنری گفت: یکی دیگر از 26 مورد جدید از COVID-19 تایید شده اند در بریتیش کلمبیا پس از سه شنبه اما نه بیشتر مرگ و میر گزارش شده است.

در ضمن در انتاریو روز سه شنبه تورنتو شهردار و افسر پزشکی سلامت توصیه می شود که غیر پزشکی ماسک و پوشش صورت بود ساخته شده اجباری در فضاهای عمومی.

"این است که مورد احترام و حفاظت از هر یک از دیگر" شهردار John Tory گفت: در یک کنفرانس خبری. او گفت: از آن خواهد شد یک عنصر کلیدی برای بازگشایی این شهرستان با خیال راحت.

سازمان دیده بان | تورنتو شهردار پشت اجباری ماسک برای فضاهای عمومی:

گفت: آن را مورد احترام و حفاظت از هر یک از دیگر,' شهردار تورنتو جان حزب محافظه کار گفت: برای حمایت از ساخت ماسک اجباری برای فضاهای عمومی در شهر است. 2:35

"ما امیدواریم که وجود دارد بیشتر و بیشتر مردم در فروشگاه ها و در کسب و کار در سراسر شهرستان. ما می خواهیم که به اتفاق می افتد به خاطر اقتصاد ما و به خاطر بازگشت به یک نزدیکتر به حالت عادی نوع از زندگی است."

روز دوشنبه در استان های وزارت بهداشت رد تماس توسط برخی از شهرداری رهبران برای استانی اجباری ماسک سیاست گفت: "لازم نیست" نیاز به همه ساکنان به پوشیدن ماسک صورت زمانی که آنها در داخل خانه در فضاهای عمومی در مراکز شهری.

سازمان دیده بان | انتاریو برتر داگ فورد می گوید الزامی ماسک پوشیدن منطقه ای تصمیم گیری:

انتاریو برتر داگ فورد گفت آن است تا به هر منطقه برای تصمیم گیری که آیا برای تحمیل اجباری ماسک-پوشیدن قوانین. 0:57

در یک ایمیل در روز دوشنبه, Alexandra Hilkene سخنگوی وزیر بهداشت کریستین الیوت گفت: محلی افسران پزشکی سلامت باید از این قدرت برای پیاده سازی اجباری ماسک صورت سیاست های مربوطه خود را سلامت مناطق تحت قوانین موجود.

"انجام این کار در سطح محلی خواهد اطمینان از پاسخگویی به نیازهای جامعه را بدون استفاده از همان سیاست به مناطق با کمی و یا بدون COVID," Hilkene گفت: در ایمیل.

سازمان دیده بان | دولت فدرال تمایلی به ایجاد ماسک های اجباری:

دولت فدرال و مقامات بهداشت تمایلی به پوشیدن ماسک اجباری در کانادا با استناد به تمرکز بر آموزش و پرورش و مسائل را با اجرای. 1:58

آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان

در آمریکا شنوایی متمرکز در راه با خیال راحت به بازگشایی مدارس و کسب و کار, Dr. Anthony Fauci گفت: COVID-19 موارد می تواند به رشد 100,000 یک روز در آمریکا اگر آمریکایی ها نمی شروع به زیر بهداشت عمومی توصیه.

خواسته به پیش بینی نتیجه اخیر موج در برخی ایالات متحده Fauci گفت که او نمی تواند یک پیش بینی دقیق اما معتقد است که آن را "بسیار نگران کننده است."

"ما در حال حاضر با داشتن 40-plus-هزار مورد جدید در روز. من تعجب نمی کنم اگر ما تا به 100.000 بعد اگر این اتفاق نمی نوبه خود در اطراف و بنابراین من بسیار نگران هستم" گفت: Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

سازمان دیده بان | Fauci می گوید متحده باید به دنبال دستورالعمل ها را با دقت زمانی که بازگشایی دوباره:

ایالات متحده متخصص بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci با تاکید بر نقش هر دو کشور و افراد به عنوان بخشی از یک موفق بازگشایی استراتژی اشاره کرد برخی از کشورهای شکست خورده به دنبال دستورالعمل ، 2:20

جمهوری خواه ایالت لامار الکساندر تنسی که ریاست این جلسه گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید شروع به پوشیدن ماسک حداقل برخی از زمان به دلیل سیاست است که در راه حفاظت از مردم آمریکا از COVID-19.

"ریسک بیش از حد بالا برای بحث های سیاسی در مورد نرم افزار-تهمت ضد مغلوب ساختن پیشی جستن ماسک برای ادامه گفت:" الکساندر که تا به حال به خود قرنطینه و پس از او در معرض یک عضو هیات که تست مثبت است. اما این سناتور گفت: او محافظت می شود چرا که فرد با پوشیدن ماسک.

این هفته شهرستانها برزیل بلو هوریزونته و Cuiabá نورد بازگشایی تنها ضروری کسب و کار با توجه به تعداد فزاینده ای از coronavirus موارد در چند روز گذشته.

در حالی که مرگ و میر ناشی از این ویروس در حال سقوط بودند در شهرستانها مانند ریو دو ژانیرو و سائو پائولو, بازگشایی تجارت و کاهش محدودیت های اعمال شده شاهد گسترش آن به روستاها مؤثر در دیگر شهرستانها و شهرهای کوچک.

سازمان دیده بان | برزیل مقامات تعطیل نوار مبدل به عنوان حیوان خانگی فروشگاه:

مقامات شهری در شهرستان برزیل پترپلیس کشف یک speakeasy با هدف skirting coronavirus مستند پس از همسایه شکایت کرده است. 0:32

به گفته دکتر Margareth Dalcolmo, pneumologist و پژوهشگر مشهور FIOCRUZ موسسه کمتر از 20 درصد از برزیل شهرداری ها می تواند به درستی درمان بیماران در شرایط جدی.

او گفت که عدم تدارکات کارآمد از جمله توانایی برای حمل و نقل بیماران به شهرهای بزرگ با مراقبت های ويژه بیمارستان و کاربردی سیستم های سلامت را یک مشکل در حال حاضر برای برزیل که ثبت نام نزدیک به 59,000 مرگ و میر در روز دوشنبه.

این اتحادیه اروپا اعلام کرد که آن را به بازگشایی مرزهای خود به مسافران از 14 کشور, اما بسیاری از ایالات متحده شده اند و ورود آنها به مدت حداقل دو هفته دیگر به دلیل افزایش coronavirus عفونت وجود دارد. مسافران از کشورهای دیگر از جمله روسیه و برزیل و هند را نیز از دست ندهید.

به عنوان در اروپا اقتصاد حلقه از تاثیر coronavirus جنوبی کشورهای اتحادیه اروپا مانند یونان و ایتالیا و اسپانیا هستند از جان گذشته برای جلب دوباره خورشید محبت بازدید کنندگان و تنفس زندگی را به خود آسیب دیده و گردشگری صنایع.

شهروندان از کشورهای زیر خواهد بود مجاز به اتحادیه اروپا با 27 عضو و چهار کشور دیگر در اروپا بدون ویزا شنگن سفر منطقه: الجزایر و استرالیا و کانادا و گرجستان و ژاپن و مونته نگرو, مراکش, نیوزیلند, رواندا, صربستان کره جنوبی و تایلند و تونس و اروگوئه.

به گفته مقامات چین "منوط به تایید متقابل" به معنی آن باید رفع تمام محدودیت بر شهروندان اروپایی وارد چین قبل از اتحادیه اروپا اجازه خواهد داد که شهروندان چینی در.

سازمان ملل متحد تحت فشار قرار دادند و دولت در یک همایش در روز سه شنبه نزدیک به 10 میلیارد دلار کمک به سوریهکه در آن نه سال جنگ آواره میلیون ها نفر در یک بحران انسانی تشدید افزایش قیمت مواد غذایی و همه گیر.

سازمان ملل متحد است فشار دولت برای حدود $10 میلیارد دلار کمک به سوریه برای جلوگیری از گسترش COVID-19. (Delil Souleiman/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

"سوریه زنان و کودکان را تجربه کرده اند, آسیب, جابه جایی, تخریب, ترور ... در مقیاس گسترده است. خطر COVID-19 حاد باقی می ماند" گفت: نماینده ویژه سازمان ملل برای سوریه Geir پدرسن.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش وجود دارد که باید 269 موارد تایید شده اما سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داده است که وضعیت واقعی است که احتمالا به مراتب بدتر و تعدادی از عفونت ها به احتمال زیاد به سرعت بخشیدن به.

سازمان دیده بان | متخصص بیماری های عفونی در چین در اوایل واکسن تست و ممکن است تهدید کرد:

"من واقعا امیدوارم که آنها در حال جمع آوری اطلاعات دقیق,' دکتر اسحاق Bogoch می گوید از چین پرش سعی کنید از coronavirus واکسن در سربازان خود را. واکسن تایید شده است برای آزمایش های انسانی در کانادا. 5:59

کره جنوبی گزارش کرده است 43 تازگی تایید موارد COVID-19 از سراسر کشور به عنوان عفونت شروع به گسترش فراتر از بیشتر سرمایه منطقه است که در مرکز یک ویروس تجدید حیات از اواخر ماه مه.

ارقام اعلام شده توسط کره جنوبی را به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز سه شنبه آورده و ملی در مجموع به 12,800 موارد از جمله 282 مرگ و میر. هفده از موارد جدید از سئول شهری که در آن حدود نیمی از کره جنوبی با 51 میلیون نفر زندگی می کنند در حالی که عفونت نیز گزارش شده و در دیگر شهرستانها عمده مانند Daejeon, Gwangju بوسان و Sejong.

بیست از موارد جدید در ارتباط بودند به ورود بین المللی.

ازبکستان تحمیل کرده است یک شبه حکومت نظامی در برخی از نقاط کشور از جمله پایتخت تاشکند آن را به عنوان به دنبال محدود کردن تازه افزایش عفونت های زیر تدریجی و بلند کردن اجسام از دو ماه مستند.

پیاده پوشیدن ماسک صورت راه رفتن را از طریق یک بازار در مرکز سئول. کره جنوبی گزارش داد 43 تازگی تایید موارد COVID-19 از سراسر کشور روز سه شنبه به عنوان عفونت شروع به گسترش فراتر از بیشتر سرمایه منطقه است. (Jung Yeon-je/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

مرکزی کشور آسیایی شده بود با احتیاط بلند کردن اجسام سراسر کشور مستند کرده که در جای خود در آوریل و مه. پس از یک کاهش در COVID-19 موارد بین اواسط ماه آوریل و اواسط ماه مه آن بار دیگر شاهد افزایش مداوم.

محدودیت های جدید را ببینید ساکنان "قرمز" و "زرد" مناطق تلقی در معرض خطر بالاتر منع از ترک خانه های خود را بین 11 p. m. و 7 صبح به وقت محلی به جز برای موارد اضطراری پزشکی دولت گفت: در روز سه شنبه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب