Coronavirus: آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان در ژوئن 14

این latest:

اروپا یک گام جدید به سمت نرمال به عنوان بسیاری از کشورها مرزهای باز به همکار اروپایی ها پس از سه ماه از coronavirus مستندات.

گردشگران از آمریکا و آسیا و امریکا لاتین و شرق میانه باید صبر کنید در حال حاضر. اروپا است که انتظار می رود برای شروع باز کردن برای برخی از بازدید کنندگان از جاهای دیگر در ماه آینده جزئیات نامشخص باقی می ماند.

اتحادیه اروپا در امور کمیسر Lauren جوهانسون گفته عضو سازمان ملل هفته گذشته که آنها “باید باز کردن به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” و پیشنهاد کرد پنج شنبه خوب بود تاریخ.

بسیاری از کشورها در حال انجام است که اجازه می دهد سفر از اتحادیه اروپا و انگلیس و بقیه اروپا را معمولا گذرنامه-رایگان شنگن سفر منطقه که شامل کشورهای غیر اتحادیه اروپا مانند سوئیس.

بلوک های بتنی است که بسته به آداب و رسوم دسترسی در سوئیس-فرانسه مرز برداشته شده در تونکس در نزدیکی ژنو در روز یکشنبه. (رزمی Trezzini/Keystone از طریق AP)

اروپا را بازگشایی نمی شود تکرار هرج و مرج رایگان برای همه در ماه مارس زمانی که دست پاچه ناهماهنگ مرز تعطیلی ناشی از ترافیک کشیده است که برای کیلومتر.

هنوز هم آن را پیچیده و تغییر درهم آمیخته از قوانین متفاوت است. و اگر چه گردشگری مناطق به شدت در حال شمارش را بر آنها بسیاری از اروپایی ها ممکن است تصمیم به ماندن نزدیک به خانه این تابستان.

سخت-آمار اسپانیاکه روز یکشنبه در حرکت رو به جلو آن باز به اروپا مسافران توسط 10 روز به تاریخ 21 ژوئن است که اجازه می دهد هزاران نفر از آلمانی ها به پرواز به آن جزایر بالئارس به صورت آزمایشی اجرا شروع دوشنبه — waiving آن 14 روز قرنطینه برای این گروه است.

“این برنامه آزمایشی به ما کمک خواهد کرد یاد بگیرند که بسیاری برای آنچه در پیش روست در ماه های آینده” نخست وزیر پدرو سانچز گفت. “ما می خواهیم کشور ما که در حال حاضر به عنوان شناخته شده در سطح جهان مقصد توریستی به رسمیت شناخته شود و همچنین امن مقصد.”

نمازگزاران پوشیدن محافظ ماسک صورت حضور دسته جمعی در Almudena کلیسای جامع در مادرید در روز یکشنبه. (Bernat Armangue/آسوشیتد پرس)

مرز چک در برخی از اماکن در حال حاضر زخم کردن. ایتالیا افتتاح شد مرزهای خود را در ژوئن 3 و شهرها در مرز آلمان و لهستان در جشن اوایل روز شنبه به لهستان باز دروازه. در نیمه شب شهرداران از Goerlitz آلمان و Zgorzelec, لهستان برش از طریق زنجیره های موقت حصار که تا به حال تقسیم شهرها.

آلمانمانند فرانسه و دیگران این است که بلند کردن اجسام باقی مانده مرز چک روز دوشنبه و دور انداختن یک نیاز است که ورود باید اثبات آنها دلیل خوبی برای ورود به. آن را نیز تسهیل در سراسر جهان هشدار در برابر غیر ضروری سفر به معاف کشورهای اروپایی — به جز احتمالا, فنلاند, نروژ و اسپانیا که در آن محدودیت های مسافرتی باقی می ماند و سوئد که در آن سطح جدید کروناویروس عفونت تلقی می شود بیش از حد بالا است.

بسیاری از آلمانی مناطق reimposed یک قرنطینه مورد نیاز برای ورود از سوئد که ویروس استراتژی اجتناب شود یک مستند اما تولید نسبتا بالایی از مرگ و میر.

یک معترض با پوشیدن محافظ ماسک صورت دیده می شود در طول یک ضد نژادپرستی تظاهرات در برلین دروازه براندنبورگ در روز یکشنبه. (آدم بری/گتی ایماژ)

چک مقامات نیاز به ورود از سوئد برای نشان دادن منفی COVID-19 آزمون و یا به خود-قرنطینه — همراه با مسافران از پرتغال و لهستان, Silesia منطقه است.

اتریش باز است تا سه شنبه به همسایگان اروپایی به جز اسپانیا, پرتغال, سوئد و انگلستان — و نگه داشتن یک هشدار سفر به ایتالیا بدترین ضربه منطقه لمباردی.

فرانسه درخواست مردم از انگلستان به خود قرنطینه به مدت دو هفته.

انگلستان وزیر بوریس جانسون با استفاده از ضد عفونی کننده دست او به عنوان بازدیدکننده داشته است فروشگاه های خرده فروشی در لندن در روز یکشنبه. (جان Nguyen/فردا نیوز)

بریتانیا به تازگی معرفی 14 روز در قرنطینه مورد نیاز برای بسیاری از تازه واردان به وحشت از آن گردشگری و صنایع حمل و نقل هوایی است که می گویند این حرکت را ضربه بازديد به انگلستان سخت در این تابستان.

دانمارک باز است تنها برای گردشگران از آلمان و نروژ و ایسلند — و تنها اگر آنها می تواند ثابت کند که آنها اقامت برای حداقل شش شب. نروژ نیز بسته نگه داشتن طولانی خود را در مرز با سوئد.

جهانی تعداد تایید COVID-19 موارد بیش از 7.8 میلیون از یکشنبه شب با بیش از 432,000 مرگ و میر با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

.

آنچه اتفاق می افتد با COVID-19 در کانادا

همانطور که از 6 p. m. و در روز یکشنبه وجود دارد 98,787 تایید و presumptive coronavirus موارد در کانادا با 60,272 موارد در نظر گرفته بازیافت و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس دادههای استانی منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 8,198.

در این دو استان با اکثر موارد میزان عفونت های جدید همچنان به کاهش است.

انتاریو گزارش 197 موارد جدید COVID-19 روز یکشنبه دومین روز هفته است که این استان گزارش شده کمتر از 200 مورد جدید. کبک اضافه 128 موارد در یکشنبه کمترین تعداد از عفونت های جدید از مارس 21.

مردم با پوشیدن ماسک صورت دیده می شود در مونترال در روز یکشنبه. (Graham Hughes/The Canadian Press)

خوانده شده در برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

چین گزارش داد که بالاترین مجموع روزانه از coronavirus موارد در دو ماه پس از سرمایه بزرگترین عمده فروشی مواد غذایی بازار تعطیل زیر یک تجدید حیات در عفونت های محلی. مقامات می گویند وجود دارد 57 تایید موارد در 24 ساعت از طریق نیمه شب شنبه. که بالاترین مجموع روزانه از اواسط ماه مارس و شامل 36 مورد جدید در پکن.

این Xinfadi بازار در پکن سمت جنوب شرقی بسته شد شنبه و 11 کشور همسایه مسکونی ترکیبات قفل شده است و پس از بیش از 50 نفر در پایتخت آزمایش مثبت برای ویروس. آنها اولین موارد تایید شده در 50 روز در این شهرستان از 20 میلیون نفر است.

چین تا به حال آرام ترین خود را ضد ویروس کنترل پس از حزب حاکم کمونیست اعلام پیروزی بر این بیماری در ماه مارس است.

مردم باید خود را در درجه حرارت های گرفته شده توسط امنیتی قبل از ورود به Xinfadi بازار در پکن در روز یکشنبه. (Noel Celis/خبرگزاری گتی ایماژ)

در ایالات متحدهتعداد متحده باید ثبت رکورد جدید موارد و بستری شدن در بیمارستان که بیشتر تحت فشار قرار دادند به جلو با بازگشایی رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه های سرپوشیده تجمع در Tulsa, Okla.

آلاباما فلوریدا و کارولینای جنوبی گزارش داد یک رکورد تعداد موارد جدید برای سومین روز متوالی در روز شنبه که بسیاری از مقامات بهداشتی دولت تا حدودی نسبت به تجمعات بیش از یادبود روز تعطیلات آخر هفته در اواخر ماه مه. آریزونا و نوادا گزارش نزدیک به رکورد تعداد موارد جدید.

آرکانزاس, North Carolina, تگزاس و یوتا همه تا به حال یک رکورد تعداد بیماران وارد بیمارستان در روز شنبه. در کارولینای جنوبی 69 تا 77 درصد از تخت های بیمارستانی اشغال شده بسته به منطقه است.

سازمان دیده بان | زودرس دوباره باز کردن مقصر برای روند رو به بالا از COVID-19 نفر در ایالات متحده:

به عنوان موارد COVID-19 روند صعودی در چند ایالت آمریکا برخی از کارشناسان سرزنش بازگشایی بیش از حد به زودی. 2:01

روسی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور گفت: کشور در حال ظهور بود از این بیماری همه گیر را با حداقل ضرر و زیان داشتن آن را به کار گرفته بهتر از ایالات متحده که در آن او گفت که حزب سیاسی منافع رو در راه است.

با 528,964 مورد تأیید روسیه سومین شماره از عفونت پس از برزیل و ایالات متحده است.

رسمی آن مرگ و میر می ایستد در 6,948 بسیار پایین تر از در بسیاری از کشورهای دیگر از جمله ایالات متحده است که تا به حال بیش از 115,000 مرگ و میر. صحت روسی آمار گاهی اوقات تمرکز بحث شدید.

سربازان با پوشیدن ماسک و دستکش را در میدان سرخ مسکو در روز یکشنبه. (الکساندر Zemlianichenko/آسوشیتد پرس)

بنگلادش گزارش 3,141 موارد جدید و 32 بیشتر مرگ و میر ناشی از کروناویروس در یکشنبه, بالا بردن مجموع آن caseload به 87,520 از جمله 1,171 مرگ و میر.

Nasima سلطانه اضافی مدیر کل سلامت اداره گفت: junior وزیر از نخست وزیر شیخ حسینه خواستند دولت و وزیر بهداشت سابق و از نزدیکان به حسینه خواستند هر دو در اثر این ویروس در روز شنبه در داکا پایتخت.

بنگلادش اصلی دولت اجرای بیمارستان در حال غرق با بسیاری از بحرانی COVID-19 بیماران محروم از تخت های مراقبت ويژه و هواکش.

نگهبانان پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی دیده می شود در یک مراسم تشییع جنازه برای وزیر بهداشت سابق محمد نسيم در داکا بنگلادش در روز یکشنبه. (Zabed Hasnain Chowdhury/خبرگزاری گتی ایماژ)

مصر تایید 1,677 جدید کروناویروس موارد و 62 و میر وزارت بهداشت گفت: بیشترین افزایش روزانه برای هر دو می شمارد.

در مجموع جهان عرب پرجمعیت ترین کشور ثبت شده 42,980 موارد از جمله 1,484 مرگ و میر وزارت گفت.

در همین حال وزیر حمل و نقل هوایی عمران محمد بازیگری گفت: پروازهای بین المللی را از سر جولای 1 با کشورهایی که باز خواهد شد خود را در فرودگاه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>