Coronavirus: آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان در ژوئن 1

آخرین:

چندین ضربه کشورها شروع به سهولت محدودیت در محل قرار داده برای مقابله با رمان coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 6.2 میلیون نفر در سراسر جهان است.

با توجه به شمارش از coronavirus موارد و مرگ و میر نگهداری توسط دانشگاه جانز هاپکینز شده اند وجود دارد در مورد 372,000 مرگ و میر به تاریخ. واقعی تلفات اعتقاد بر این است به طور قابل توجهی بالاتر به عنوان بسیاری از قربانیان این ویروس بدون که تا کنون آزمایش شده است.

رمان ویروس SARS-CoV-2 باعث بیماری به نام COVID-19. در حالی که اکثر کسانی که قرارداد این ویروس را تجربه خفيف علائم برخی از افراد به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا از قبل موجود و مسائل مربوط به سلامت — افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید و مرگ شود.

ایالات متحده هنوز هم سخت ترین ضربه ملت در جهان تقریبا 1.8 میلیون نفر و بیش از 104,000 مرگ و میر. مراکز ایالات متحده برای مدیکر و مدیکید خدمات و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده حدود 26,000 از این مرگ و میر از ساکنان خانه سالمندان.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها با انتقاد از سازمان بهداشت جهانی برای دست زدن به آن از همه گیر پاسخ, در روز جمعه گفت که کشورش برش روابط با ژنو مبتنی بر سلامت سازمان است.

Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل که گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه که سخاوت از دولت آمریکا و مردم آمریکا نسبت به بهداشت جهانی بوده است “بسیار زیاد” و “یک تفاوت بزرگ بهداشت عمومی در سراسر جهان است.”

“این است که ای کاش برای این همکاری همچنان ادامه پیدا کند” Tedros گفت: همانطور که کارشناسان در مورد ویروس بلند کردن مستندات و ارزیابی ریسک ابزار برای تجمع جرم.

در کانادا این بیماری همه گیر است که به شدت منطقه ای با اکثریت قریب به اتفاق COVID-19 موارد متمرکز در بخش های انتاریو و کبک. همانطور که از 6 p. m. و در روز دوشنبه وجود دارد 91,681 تایید و presumptive coronavirus موارد با 49,713 از آن موارد در نظر گرفته بازیافت و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس دادههای استانی منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 7,385.


در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد با COVID-19 در کانادا در روز دوشنبه:


در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان در روز دوشنبه از reopenings در انگلستان به نگرانی در مورد افزایش موارد در کره جنوبی و کلمبیا.

بریتانیا آغاز شده است با احتیاط کاهش مستند محدودیت با وجود هشدارهای برخی از مقامات بهداشتی است که خطر گسترش COVID-19 است که هنوز هم بیش از حد بزرگ است.

برخی از مدارس در حال بازگشایی و برخی از محدودیت های اجتماعی شده اند آرام اجازه می دهد مردم را به محدود تماس با خانواده و دوستان به عنوان طولانی به عنوان آن را انجام می شود در خارج از منزل و با فاصله فیزیکی. محدودیت در برخی از جامعه های آسیب پذیر نیز کاسته دولت حرکت به بازگرداندن برخی از حالت عادی در زندگی روزمره و برای احیای اقتصاد است.

مردم به خرید غذاهای دریایی از یک کلبه عامل تحت, فیزیکی, فاصله, قوانین, کنار ساحل در برایتون در ساحل جنوبی انگلستان در روز یکشنبه آستانه یک آرامش بیشتر از این مستند قوانین در محل قرار داده برای مبارزه با رمان coronavirus. (Glyn کرک/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

کسب و کار, منشی, Alok Sharma به بی بی سی گفت که دولت اقدام در مراحل به سهولت محدودیت در محل پس از مارس 23. “این است که یک خط تیره” او گفت:.

انجمن مدیران بهداشت عمومی هشدار داده است که کارشناسان نگران هستند که دولت در حال حرکت است بیش از حد سریع است.

برخی از 1600 افراد رزرو بلیط در پیشبرد برای دیدن کلیسای سیستین در اولین روز واتیکان موزه به روی عموم باز است پس از سه ماه coronavirus shutdown.

کارکنان اندازه گیری درجه حرارت از بازدید کنندگان در ورودی و هر کس نیاز به پوشیدن ماسک در طول بازدیدکننده داشته است خود را.

مدیر موزه باربارا Jatta روز دوشنبه گفت: یک روز از “شادی” و بازگشت به ظاهر عادی پس از چند هفته از ترس در یک زمان کانون اروپایی شیوع ویروس.

او گفت که “یک سورپرایز شیرین و لذت بخش” بسیاری از محفوظ بلیط برای بازدید است. در طول ماه های تابستان اوج این موزه واتیکان به طور معمول می خواهم که یک ساعت-خط طولانی از گردشگران انتظار برای ورود پس از واتیکان ندارد یک پیشرفت سیستم رزرو به برنامه بازدید بار.

Jatta گفت: کارکنان موزه استفاده می شود این هفته از بسته شدن برای اطمینان از ایمنی از بازدید کنندگان و همچنین به عنوان هنر است. او گفت: “ما می خواهیم برای به اشتراک گذاشتن این میراث اما ما می خواهیم برای به اشتراک گذاشتن در ایمنی است.”

اسپانیا را به وزارت بهداشت گزارش شده است مرگ و میر ناشی از کروناویروس در دوشنبهترک تلفات بدون تغییر در 27,127 وزارت بهداشت گفت. آن گفت: تعداد کل COVID-19 عفونت افزایش 71 از یکشنبه به 239,638.

پایتخت روسیه کاسته است محدودیت های در نظر گرفته شده برای جلوگیری از coronavirus شیوع اجازه می دهد تمام مواد غیر غذایی خرده فروشان و برخی از کسب و کارهای دیگر به بازگشایی شده است.

روز دوشنبه بازگشایی فروشگاه های خرده فروشی همراه با خشک کردن و تعمیر مغازه ها می آید به عنوان سرعت سرایت تثبیت شده در پایتخت روسیه است که حدود نیمی از ملت عفونت. ساکنان نیز مجاز در حال حاضر به پیاده روی در پارک ها و شرکت در فعالیت های ورزشی با محدودیت زمانی. رستوران ها و کافه ها آرایشگری و سالن های ورزشی بسته باقی می ماند و مردم هنوز هم مورد نیاز برای به دست آوردن الکترونیکی عبور برای سفر.

ترین مناطق روسیه بودند که در مستند از اواخر ماه مارس, اما بسیاری از در حال حاضر کاسته محدودیت به بنیادی اقتصادی درد. روسیه به ثبت نام نزدیک به 415,000 عفونت های جهان سوم کمترین caseload پشت در ایالات متحده و برزیل است. برخی از کارشناسان در روسیه و خارج از کشور ابراز شک و تردید در مورد این کشور نسبتا پایین مرگ و میر 4,855 ادعا که مقامات ممکن است underreported coronavirus مرگ و میر به دلایل سیاسی. مقامات رد این ادعا گفت: پایین بودن مرگ و میر نشان دهنده کارآمد اقدامات پیشگیرانه و گسترده ای تست.

کره جنوبی در صدر بیماری های عفونی متخصص التماس کرد با مردم بیش از 65 زنان باردار و دیگر پزشکی آسیب پذیر افراد به ماندن در خانه به عنوان مقامات در تلاش برای ردیابی و جلوگیری از گسترش coronavirus میان افزایش فعالیت عمومی است.

Jeong Eun-kyeong مدیر کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ساخته شده نظرات روز دوشنبه در حالی که پرداختن 24 موارد جدید مربوط به یک گروه از کلیساها در نزدیکی سئول.

او همچنین نگرانی بیش از صدها انتقال مربوط به محل کار از جمله مراکز تماس و حداقل یک انبار عظیم.

“ما شاهد افزایش تعداد بیماران در معرض خطر که آلوده شده اند از طریق اعضای خانواده یا مذهبی گردهمایی” Jeong گفت.

“وجود دارد یک نیاز خاص برای افراد بیش از 65 سال سن و زنان باردار و کسانی که با شرایط مزمن پزشکی به هشدار باشد.” او توصیه می شود که آنها برای جلوگیری از چهره-به-چهره گردهمایی با دیگران است.

قرنطینه مقامات ضد عفونی کردن یک پارک در Gunpo کره جنوبی روز دوشنبه به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر رمان coronavirus. مقامات بهداشت در حال ابراز نگرانی رو به رشد بیش از افزایش موارد در پایتخت. (Hong Ki-برنده/Yonhap/آسوشیتد پرس)

کره جنوبی است که تا کنون گزارش شده بیش از 11,000 موارد و حدود 270 مرگ و میر.

چین که در آن رمان ویروس برای اولین بار گزارش اواخر سال گذشته گزارش شده 16 مورد جدید در روز دوشنبه در مسافران تازه وارد از خارج از کشور. یازده نفر از کسانی که وارد در جنوب غربی شهر چنگدو در روز جمعه روی همان پرواز از قاهره به شهرستان چنگدو دولت در بیانیه ای گفت. با محلی انتقال داشتن کاهش یافته به صفر بسیار از چین بازگشایی شد برای کسب و کار و دوشنبه شاهد بیشتر راه اندازی مجدد از کلاس ها در مدارس متوسط و بالا. Kindergartners و چهارم و پنجم کلاس خواهد بود و اجازه بازگشت در هفته آینده به عنوان بخشی از یک مبهوت باز برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس.

ژاپن در وزارت بهداشت آغاز شده آزمایش خون دوشنبه در سه حوزه از جمله توکیو در تلاش برای بررسی آنچه در صد از مردم آن را توسعه داده اند آنتی بادی نشانه ای از عفونت کروناویروس در سالهای اخیر.

آزمون انجام خواهد شد در 10000 نفر به صورت تصادفی انتخاب افراد سن 20 یا مسن تر از توکیو و اوزاکا به نمایندگی از ژاپن در دو ترین-آلوده استان, در حالی که Miyagi در شمال یکی از حداقل های آلوده در کشور است.

مدرسه ابتدایی دانش آموزان با پوشیدن ماسک صورت و چهره سپر نگرانی بیش از این گسترش coronavirus حضور در کلاس در Banshee شهرستان استان شیگا در جمعه, یک هفته پس از دولت ژاپن لغو وضعیت اضطراری در سراسر کشور. (جیجی پرس/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

برخی از 3000 نفر تست خواهد شد در هر منطقه و در نتیجه انتظار می رود که در پایان ماه ژوئن.

نخست وزیر پاکستان می گوید که برای آرامش بیشتر coronavirus محدودیت های اجرا شده در ماه مارساز جمله ممنوعیت گردشگری به عنوان مقامات گزارش 60 بیشتر COVID-19-مربوط به مرگ و میر.

عمران خان گفت: پاکستانی ها باید یاد بگیرند که چگونه به زندگی با coronavirus به عنوان مستند است نه یک درمان برای این بیماری است. خود را بی پرده تلویزیونی اظهارات با واکنش انتقادی در رسانه های اجتماعی زمانی که او گفت: ویروس ادامه خواهد داد به گسترش باعث مرگ و میر بیشتر اگر مردم رعایت نمی کنند, فیزیکی, فاصله, قوانین.

پاکستان ثبت شده 1,543 مرگ و میر در میان 72,460 موارد است.

هند ثبت شده 230 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع آن به 5,394 به عنوان کشور آغاز می شود که سه مرحله بازگشایی در روز دوشنبه. این مستند توسط کاسته شود در اکثر نقاط به جز برای مهار مناطق در حال حاضر جدا شده با توجه به شیوع کروناویروس.

وزارت بهداشت و درمان گفت: هند به 190,535 موارد است که در هفتم-ترین در سراسر جهان بیش از آلمان و فرانسه است. بیش از 60 درصد از هند COVID-19 مرگ و میر رخ داده است تنها در دو ایالت ماهاراشترا مالی و مرکز سرگرمی از هند و گجرات زمان دولت نارندرا نخست وزیر.

کارشناسان می گویند که اگر چه هند موارد به سرعت در حال افزایش است و هیچ جا به اوج شیوع. اما دولت هنوز هم در کاهش مستند به کاهش برخی از درد و مشکلات اقتصادی.

مسافران ایستاده در صف در خارج از ایستگاه راه آهن دهلی نو روز دوشنبه پس از دولت کاسته محدودیت های اعمال شده به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر گسترش COVID-19. (Sajjad Hussain/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

راه آهن اجرا خواهد شد 200 بیشتر ویژه مسافر قطار از دوشنبه و برخی از ایالت ها باید مرزهای خود را باز کرده به ترافیک وابسته به وسايط نقلیه.

ماهاراشترا است اجازه مغازه ها و دفاتر برای باز کردن در خارج از مهار مناطق و با توجه به اشاره به از سرگیری فیلم شاخه با برخی از محدودیت ها در محل.

نگرانی وجود دارد که این ویروس ممکن است گسترش از طریق هند روستاها به عنوان میلیون ها نفر از بیکاری کارگران مهاجر به خانه بازگشت از شهرستانها در طول این مستند.

آفریقای جنوبی به دنبال احیای آن لکنت اقتصاد روز دوشنبه با مشتقات جزئی بلند کردن اجسام از آن coronavirus مستنداجازه دادن به مردم برای کار و عبادت, یا, خرید, و اجازه می دهد معادن و کارخانه ها به اجرا در ظرفیت کامل.

رئیس جمهور سیریل Ramaphosa شد به طور گسترده ای مورد ستایش زمانی که او دستور اکید مستند در پایان ماه مارس است اما این اقدامات باید کتک اقتصاد آفریقا ترین کشور صنعتی که در حال حاضر در رکود قبل از coronavirus.

یک دانش آموز می رسد در کلاس خود را در شهرستان Kidz پیش & مدرسه ابتدایی در شهرستان درونی منطقه در ژوهانسبورگ در روز دوشنبه به عنوان درس رزومه. (مارکو Longari/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

آفریقای جنوبی بانک مرکزی انتظار دارد اقتصاد است که ضربه با تاثیر از کاهش قدرت در بحران-آمار دولتی انرژی شرکت Eskom به قرارداد با هفت درصد در این سال است.

اما در حال حرکت به “سطح 3” مستند خیلی زود است در مورد سوال توسط برخی که می گویند آن را به ناچار به افزایش تعداد coronavirus موارد که شروع به پریدن کرد و بالاتر از 30000 بیش از آخر هفته.

ایالات متحده فرستاده شده به برزیل بیش از دو میلیون دوز از یک مالاریا مواد مخدر تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به طور بالقوه حفاظت در برابر و درمان coronavirus با وجود فقدان شواهد علمی. برزیل, امریکا لاتین ترین-آمار کشور همچنان به خروش در ویروس موارد و هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ایالات متحده محدود کردن سفر از کشور است.

در بوگوتا, کلمبیا پایتخت مقامات قفل کردن یک منطقه نزدیک به 1.5 میلیون نفر به عنوان موارد به افزایش ادامه داد.

سربازان مسلح به اطلاع فروشندگان خیابانی یکشنبه که از روز دوشنبه آنها دیگر می تواند در خیابان پس از شهردار بوگوتا دستور اکید قرنطینه در کندی منطقه از شهر برای جلوگیری از گسترش coronavirus. (فرناندو Vergara/آسوشیتد پرس)

در عربستان سعودی مساجد بازگشایی یکشنبه برای اولین بار در بیش از دو ماهاما اسلام جنش سایت در مکه باقی ماند بسته شده است.

در اورشلیم کثیری از نمازگزاران منتظر در خارج از مسجد الاقصی قبل از آن بازگشایی شد. بسیاری از عینک فولاد ماسک و منتظر متوسط چک به آنها وارد شده است.

در همین حال مصر روز یکشنبه گزارش داد که بالاترین تعداد زیادی از عفونت ها و مرگ و میر ناشی از ویروس — 46 بیش از گذشته 24 ساعت با 1,536 موارد تایید شده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>