Coronavirus: آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان دوشنبه

آخرین:

رکورد سطوح جدید روزانه COVID-19 موارد با توجه به این واقعیت است که همه گیر است و اوج در تعدادی از کشورهای بزرگ در همان زمان و منعکس کننده تغییر در ویروس های جهانی فعالیت های سازمان بهداشت جهانی گفت.

در یک کنفرانس رسانه های روز دوشنبه که در شرایط اضطراری رئیس دکتر مایکل رایان گفت که “این تعداد در حال افزایش است چرا که این بیماری همه گیر در حال توسعه در تعدادی از کشورهای پرجمعیت در همان زمان.”

برخی از کشورها باید نسبت خود را افزایش caseload به تست بیشتر از جمله هند و ایالات متحده آمریکا اما رایان را رد کرد که توضیح.

“ما باور نمی کنیم این است که یک آزمایش پدیده” گفت و اشاره کرد که کشورهای متعددی نیز اشاره کرد مشخص شده را افزایش می دهد در بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر — نه از آن می توان توضیح داد که با افزایش تست.

کارگران اسپری ضد عفونی کننده در یک مدرسه دولتی در کلمبو سریلانکا روز دوشنبه. (Eranga Jayawardena/آسوشیتد پرس)

“قطعا وجود دارد یک تغییر در آن ویروس است که در حال حاضر به خوبی تاسیس” رایان گفت. “این بیماری همه گیر در حال حاضر اوج و یا در حال حرکت به سمت قله در تعدادی از کشورهای بزرگ است.”

وی افزود: این وضعیت بود که “قطعا شتاب” در تعدادی از کشورها از جمله ایالات متحده و دیگران در جنوب آسیا و خاورمیانه و آفریقا است.


آنچه اتفاق می افتد با COVID-19 در کانادا

به عنوان 3:45 p. m. ET در دوشنبه کانادا تا به حال 101,573 تایید و presumptive coronavirus موارد با اکثریت در کبک و انتاریو است. از این موارد 64,284 از موارد ذکر شده به عنوان حل و فصل و یا بهبود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس اطلاعات استانی منطقه ای بهداشت و درمان داده و CBC گزارش شده بود در 8,472.

انتاریو گزارش 161 موارد جدید در روز دوشنبه آوردن تعداد کل موارد در آن استان به 33,637 با 2,647 مرگ و میر.

کبک گزارش 69 مورد جدید آوردن تعداد کل موارد وجود دارد به 54,835 با 5,417 مرگ و میر. روزانه رقم پایین ترین کبک دیده است از مارس 21 و اولین بار کبک تا به حال هیچ جدید مرگ و میر به گزارش از مارس 17, زمانی که استان گزارش اول خود را COVID-19-مربوط به مرگ است.

کارگران پوشیدن چهره سپر صبر کنید برای مشتریان به عنوان رستوران در بیشتر مونترال منطقه مجاز به بازگشایی در روز دوشنبه. (رایان Remiorz/کانادا مطبوعات)


آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان

عربستان سعودی می گوید در این سال حج را نمی تواند لغو شود اما با توجه به coronavirus تنها “بسیار محدود اعداد” از مردم خواهد بود و مجاز به انجام عمده مسلمان زیارت.

پادشاهی سه شنبه گفت که تنها افرادی از ملیت های مختلف در حال حاضر ساکن در این کشور خواهد بود و مجاز به انجام حج. دولت مشخص نیست که چگونه بسیاری از مردم خواهد بود مجاز به شرکت.

اعلام شد که عربستان سعودی به پایان رسید خود را در سراسر کشور مقررات منع رفت و آمد بیش از آخر هفته.

علاقمندان به سینما و خرید مواد غذایی از یک فروشنده در یک دوباره باز تئاتر در ریاض, عربستان سعودی روز دوشنبه. (Fayez Nureldine/خبرگزاری گتی ایماژ)

هند گزارش داد یک رکورد تعداد موارد جدید در روز دوشنبه و مرگ بیش از 400 نفر در 24 ساعت گذشته.

حدود 14000 نفر فوت کرده اند از این بیماری ناشی از این ویروس پس از هند اولین مورد در ماه ژانویه است. مرگ و میر وجود دارد باقی مانده است کم است که در مقایسه با کشورهای مشابه با تعداد موارد اما کارشناسان بهداشت عمومی ترس از بیمارستان های آن قادر خواهد بود برای مقابله با افزایش موارد است.

با وجود اوج عفونت پیش بینی می شود هفته اگر نه ماه دور نخست وزیر نارندرا آرام ترین محدودیت از نزدیک به سه ماه مستند در ژوئن 8 به منظور سهولت اقتصادی درد.

پزشکی کارگر انجام COVID-19 تست بر روی یک بیمار در دهلی نو در روز دوشنبه. (Muralidharan/فردا نیوز)

برزیل — کشور دوم بیشتر عفونت و مرگ و میر در جهان پس از آمریکا است “قطعا شاهد افزایش موارد” در 24 ساعت گذشته گفت که مایک رایان اضافه کردن وجود دارد “نگرانی را افزایش می دهد” در سراسر امریکا لاتین.

در ایالت ریو د ژانیرو — که به ثبت تقریبا 100,000 COVID-19 موارد و 9,000 مرگ و میر — سلامت دبیرخانه در بیانیه ای در روز دوشنبه را تایید کرد وزیر بهداشت فرناندو کشتی در سمت چپ پست بدون ارائه یک دلیل.

دولت فرماندار Wilson Witzel, از کار اخراج خود را قبل وزیر بهداشت در اواسط ماه مارس پس از یک شکست به ساخت چندین وعده داده شده از بیمارستان برای درمان COVID-19 بيمار.

سازمان دیده بان | برزیل عمیقا تحت تاثیر COVID-19 با توجه به جمعیت بالا که می گوید:

هر چند تعداد COVID-19 موارد بالا در برزیل اعداد نیاز به توان نسبت به بقیه آمریکای لاتین می گوید: سازمان بهداشت جهانی. 4:32

آفریقا موارد گزارش شده از COVID-19 پیشی گرفته اند 300,000 به گسترش این بیماری تسریع در سراسر این قاره است.

آفریقا مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: این قاره در حال حاضر 306,567 تایید موارد از جمله 8,115 مرگ و میر و 146,212 بهبود. از آن زمان بیش از 90 روز برای آفریقا 54 کشور برای رسیدن به 100,000 موارد 19 روز برای رسیدن به 200000 نفر و در حال حاضر 12 ماه به بالا 300,000. تعداد واقعی موارد اعتقاد بر این است بسیار بالاتر به دلیل تست در سراسر این قاره کم است.

آفریقای جنوبی با 97,302 موارد حساب برای نزدیک به یک سوم از این قاره مجموع موارد. این کشور تا به حال در ابتدا امید آن می تواند به کنترل این بیماری از طریق تست و ردیابی. اما با وجود انجام بیش از 1.3 میلیون آزمون کمترین تعداد در آفریقا, آن در حال حاضر طول می کشد به طور متوسط 12 روز برای دریافت نتایج است که کارشناسان پزشکی می گویند این است که مقدار بیش از حد طولانی برای انجام هر گونه موثر ردیابی و quarantining.

مردم با پوشیدن محافظ ماسک صورت صف در یک ترمینال اتوبوس در میان اعتراض توسط اپراتورهای تاکسی در سوتو آفریقای جنوبی در روز دوشنبه. (Siphiwe Sibeko/فردا نیوز)

بریتانیا می گوید: بیش از دو میلیون افراد مسن و آسیب پذیر شده اند که در انزوا در خانه برای سه ماه به زودی قادر خواهد بود برای دیدار با مردم دیگر.

دولت می گوید که از ژوئیه 6 نفر در این گروه در انگلستان خواهد بود اجازه ملاقات خارج از منزل در گروه های شش و برخی از می تواند به شکل یک “حمایت حباب” با یکی دیگر از خانواده است.

دولت همچنین می گوید: “محافظ” برنامه است که به ارائه مواد غذایی و حمایت از کسانی که در معرض بیشترین خطر از coronavirus خواهد شد از رده خارج در پایان ماه ژوئیه.

یک عابر پیاده با پوشیدن محافظ ماسک صورت عبور ثبت درخواست مردم عمل فیزیکی فاصله با یک سال 1989 قرمز جعبه گوشی مجسمه سازی در پس زمینه در لندن در روز دوشنبه. (مت Dunham/آسوشیتد پرس)

آلمانی مقامات می گویند مراحل گرفته شده برای اطمینان حاصل شود که کارگران در کشتارگاه در غرب کشور به شدت قرنطینه پس از شیوع کروناویروس جدید وجود دارد برای جلوگیری از گسترش آن در سراسر منطقه است. بیش از 1300 کارگران از Toennies گوشت-بسته بندی گیاه در غرب Guetersloh منطقه باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و 20 در بیمارستان بستری شده است با چند در بخش مراقبت های ویژه.

اکثر پیمانکاران فرعی از شرق اروپا که قرار دارد در ساختمان های با هم. کارل یوزف Laumann بهداشت وزیر ایالت نوردراین-وستفالن در کشور گفت که در حال حاضر مهم است که آنها باقی می ماند در انزوا.

او گفت: در سفر خود به منطقه که تلاش شد در جریان برای اطمینان از کارگران آنها خواهد بود ارائه مواد غذایی و لوازم دیگر در حالی که در قرنطینه و مراقبت های پزشکی بدون در نظر گرفتن وضعیت بیمه.

یک فرد ارائه می دهد مواد غذایی به قرنطینه گوشت-کارخانه بسته بندی کارکنان در فرل آلمان در روز دوشنبه. (Ina Fassbender/خبرگزاری گتی ایماژ)

در ایالات متحده, Florida, مقامات بهداشتی می گویند بیش از از 100 ، 000 نفر در دولت تشخیص داده شده اند با کوروناویروس.

دولت رسیده نقطه عطف صبح روز دوشنبه به مقامات بهداشت عمومی درخواست صدور مجدد مشاوره اصرار اجتماعی فاصله و ماسک-پوشیدن و برخی از کسب و کار خود را ارزیابی مجدد تصمیم گیری برای بازگشایی شده است. بیش از 3,100 مردم در فلوریدا درگذشت.

بیش از آخر هفته Gov. ران DeSantis دستور وزارت بهداشت به چاپ مجدد مشاوره اصرار فلوریدا به نظر با پوشیدن ماسک برای کمک به نگه داشتن این ویروس از گسترش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>