Coronavirus: چه مستند اقدامات در سراسر اروپا ؟

کشورهای در سراسر اروپا را به طور قابل توجهی پیشتر زندگی عمومی به منظور توقف گسترش COVID-19 شیوع. DW می شکند چه زندگی در مستند معناست و چه مدت اقدامات در حال انتظار برای آخرین.

ایتالیا

محدودیت در محل تا مارس 3, اما می تواند به گسترش جولای 31

ایتالیا صادر شده در سراسر کشور مستند در مارس 9, سفارش آن 60 میلیون نفر اقامت در خانه. مدارس و دانشگاه ها و همه غیر ضروری کسب و کار بسته — با سوپر مارکت ها, بانک ها, داروخانه ها و ادارات پست مجاز به باز باقی می ماند. سفر در ایتالیا ممنوع شده است مگر به دلایل بهداشتی یا موارد فوری.

مردم در ایتالیا تنها مجاز به ترک خانه تحت شرایط خاص از جمله: انفرادی ورزش نزدیک به خانه رفتن خرید مواد غذایی و یا رفتن به دکتر. آنها باید چاپ کردن گواهی نامه در صفحه اصلی خود را اعلام کرد دلیلی برای خروج از خانه خواهد شد که بررسی های پلیس. کسانی که به نقض مستند چهره جریمه بین €400 €3,000 ($430 $به 3,227) و یا تا سه ماه در زندان است.

اسپانیا

محدودیت در محل تا آوریل 11

دولت اسپانیا اعلام وضعیت اضطراری در مارس 14, صدور کلی سلول سفارش برای بیش از 46 میلیون نفر است.

غیر ضروری و مغازه ها و مدارس دستور داده شده است به تعطیل و همچنین هتل ها و اقامت توریستی. اسپانیا همچنین بسته به مرزهای خارجی آن با همسایگان اروپایی خود است. مردم تنها محدود به ترک خانه های خود را به رفتن به داروخانه و خرید مواد غذایی. ورزش در فضای باز نیز ممنوع به جز در نظر گرفتن یک سگ در یک پیاده روی. صدها نفر از هزاران نفر از پلیس و پرسنل نظامی در حال اجرای مستند.

فرانسه

محدودیت در محل تا مارس 1, اما به احتمال زیاد تمدید

دولت فرانسه اعلام کرد سخت در سراسر کشور مستند در 17 مارس ممنوعیت تمام مجامع عمومی و گفتن ساکنان به ماندن در داخل به جز برای خرید مواد غذایی و دیگر کارهای ضروری.

همراه با بسته شدن غیر ضروری مغازه ها باز هوا بازار شده اند دستور داد به بسته. مردم در فرانسه نیز نیاز به پر کردن یک فرم بیان دلیل خود را برای خروج از خانه.

ورزش در فضای باز است که تنها اجازه یک بار در روز باید انجام شود به تنهایی و نه بیش از یک ساعت. خانواده مجاز به پیاده روی اما باید باقی می ماند در عرض 1 کیلومتر (0.6 مایل) از خانه های خود. راه رفتن سگ مجاز است اگر چه صاحبان در حال حاضر باید بنویسید که در چه زمان آنها از چپ به مطمئن شوید که آن را در ساعت محدود.

کسانی که مستند نقض قوانین صورت می تواند جریمه بین €135 €3,700 و همچنین تا شش ماه در زندان به موارد متعدد نقض.

ادامه مطلب: Coronavirus: هیچ مستندات در سوئد در حال حاضر

آلمان

محدودیت در محل تا مارس 6

بر خلاف دیگر کشورهای اروپایی آلمان تا کنون متوقف کوتاه سفارش خود را بیش از 80 میلیون نفر جمعیت به در خانه باقی می ماند — به جای امید بستن برای سخت اجتماعی فاصله اقدامات که صادر شده در مارس 22.

عمومی تجمعات بیش از دو نفر ممنوع, به جز برای خانواده ها و کسانی که با هم زندگی می کنند. رستوران ها گفته شده به, مگر اینکه آنها را تحویل مواد غذایی و انتخاب کنید تا. سالن مو و تاتو سرو پیوست لیست غیر ضروری مغازه ها که گفته شده به بسته. ورزش به تنهایی خارج است و هنوز اجازه البته با حداقل 1.5 متر فاصله بین دیگران.

ایالات باواریا و Saarland اند اما قرار داشته و ساکنان خود را در مستند گفتن آنها را به ماندن در خانه. مدارس سراسر کشور شده اند گفت: به تعطیل تا پایان تعطیلات عید پاک به پایان می رسد که بین آوریل 13 – آوریل 24.

ادامه مطلب: Coronavirus و اتحادیه اروپا: ملت در مقابل اتحادیه ؟

انگلستان

محدودیت در محل تا مارس 13 اما بررسی خواهد شد

دولت بریتانیا دستور داد یک مستند در مارس 23, محدود کردن مردم به سفرهای خارج از خانه تنها برای خرید مواد غذایی نیازهای پزشکی و رفت و آمد به محل کار اگر کار از خانه یک گزینه نیست.

گردهمایی های اجتماعی و ملاقات در جمعیت ممنوع شده است. یک شکل انفرادی ورزش مجاز است مانند در حال اجرا و یا سوار s دوچرخه. پلیس خواهد بود اجرای مستند اقدامات, اما مردم ملزم به آوردن مقالات با آنها را زمانی که آنها رفتن به خارج برای توجیه دلیل خود را برای خروج از خانه.

اتریش

محدودیت در محل تا آوریل 13

اتریش ممنوع آن نزدیک به 9 میلیون نفر از شهروندان در مارس 16 از ورود به فضاهای عمومی به جز در شرایط خاص از جمله داروخانه, فروشگاه مواد غذایی و ATM سفر. تمام رشته های ورزشی بسته شده اند اما مردم هنوز هم مجاز به رفتن در اجرا و یا پیاده روی در خارج با افرادی که با هم زندگی می کنند در آپارتمان و یا خانه.

گروه های بیش از پنج نفر مجاز است. رستوران ها و کافه ها دستور داده شده است بسته است. تنها سوپر مارکت ها و خدمات تحویل مواد غذایی در دسترس هستند برای کسانی که به دنبال مواد غذایی و یا مواد غذایی. کسانی که مطابق صورت جریمه تا €3,600.

مرز با همسایه ایتالیا و سوئیس بسته شده اند, با قطار مسافرت هوایی و به طور قابل توجهی کاهش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>