Coronavirus: ما می توانیم انتظار 100,000 تا 200,000 مرگ و میر

یکی از سرب اعضای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار است پیش بینی میلیون ها نفر از عفونت. اسپانیا را تعیین کرده است یکی دیگر از ترسناک رکورد روزانه تعداد مرگ و میر. دنبال DW برای آخرین.

 • COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده گذشته 2,000 با موارد شکوه 120,000
 • از ما انتظار می رود تا 200,000 مرگ آن منجر کارشناس هشدار داد
 • رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر شده “قوی سفر مشورتی” برای ضربه نیویورک و کشورهای اطراف
 • اسپانیا گزارش کرده است 838 جدید مرگ و میر — ثبت بیش از 24 ساعت — مصرف کلی مرگ و میر به 6,528
 • مکزیک خواسته است هر کس در این کشور را به ماندن در خانه به مدت یک ماه در یک پیشنهاد به سرعت گسترش ویروس

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

این به روز رسانی زنده مقاله در حال حاضر بسته شده است. اینجا را کلیک کنید برای آخرین مارس 30 روز رسانی.

23:30 بیمارستان در شمال آلمان شهر ولفسبورگ گفت: آن را نمی پذیرفت هر coronavirus بیماران آن را به عنوان کامل است. این شهرستان در مبارزه با این بیماری همه گیر به خصوص پس از 15 نفر آلوده شدند و پس از آن فوت شده قرار دارد در خانه سالمندان است. هر گونه بیماران جدید منتقل خواهد شد به اطراف بیمارستان, مقامات گفت.

23:20 کشور ما خواننده Joe Diffie که تا به حال بازدید مانند “خانه” و “وانت مرد” در 1990s درگذشت پس از آزمایش مثبت برای COVID-19. 61 ساله شد و اولین ستاره کشور به عمومی با تشخیص خود را که او نشان داد در روز جمعه.

22:25 رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توسعه یافته کشور ملی “اجتماعی فاصله” راهنمای مارس 30 به عنوان تعدادی از موارد همچنان به افزایش در کشور است. ایران گفت که او انتظار دارد که این کشور “خواهد بود و در راه ما را به بازیابی” در ماه ژوئن 1 — رها کردن خود را زودتر به هدف آرامش بخش اقدامات عید پاک.

در طول یک کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اطلاعات نشان می دهد که ما مرگ و میر خواهد شد به احتمال زیاد اوج در دو هفته. او همچنین اظهار داشت که محدود کردن تعداد مرگ و میر به 100,000 تشکیل می دهند “کار خوب” است و دولت او تا به کاهش تعداد بالقوه مرگ و میر ناشی از تخمین های اولیه بیش از 2 میلیون نفر است.

“اگر ما می تواند نگه دارید که به ما گفت به 100,000 که وحشتناک, شماره, شاید حتی کمتر … بنابراین ما بين 100000 و 200000 ما همه با هم باید انجام شود یک کار بسیار خوب است.”

او اضافه کرد که او تا به حال شده است در ارتباط نزدیک با ایتالیا و اسپانیا در حالی که برجسته آلمان پایین مرگ و میر ناشی از آن در سطح بالایی از تست.

21:50 دو بیشتر کشورهای آمریکای لاتین باید خود را گزارش اولین coronavirus مربوط به مرگ و میر. بولیوی وزیر بهداشت گفت که 78 سال داشت درگذشت ديسترس تنفسی پس از او قرارداد COVID-19 از یکی از بستگان. بولیوی در حال حاضر 81 موارد است.

اروگوئه که بیش از 300 مورد نیز خود را تایید کرد اولین ویروس مربوط به مرگ است. 71 سال, سابق انتخاباتی دادگاه وزیر, رودولفو گونزالس Rissotto گذشت پس از ابتلا به ویروس وزارت بهداشت گفت. در اوایل این ماه یک 82 سال بود که مبتلا به این ویروس نیز درگذشت اما مرگ او نسبت داده شد به سرطان ترمینال.

21:30 مردم می تواند در معرض سلول اقدامات تا شش ماه England معاون افسر پزشکی نشان داده است. دولت در بررسی اولیه از وضعیت تنظیم شده است را در دو هفته اما از آن است که به احتمال زیاد خیلی زود به می دانم که اگر مستند اقدامات تا به حال به اثر مورد نظر Dr جنی Harries گفت.

“اگر ما موفق ما را له بالای منحنی که در آن درخشان است اما ما نباید سپس ناگهان برگشت برای ما عادی راه زندگی” Harries گفت. “است که می تواند بسیار خطرناک باشد. اگر ما را متوقف و سپس تمام تلاش های ما تلف خواهد شد و ما به طور بالقوه می تواند دیدن یک دوم اوج.” انگلستان گزارش شده تقریبا 20,000 موارد با بیش از 1200 مرگ و میر.

A near-empty Westminster Bridge as people avoid central London during a coronavirus lockdown in the UK

سه هفته در سراسر کشور مستند به اثر رفت در انگلستان در این هفته

20:15 دولت ایتالیا گفت: این کشور در صورت “بسیار طولانی” مستند که تنها به تدریج برداشته شود. در حالی که ميزان مرگ و مير کاهش زیر یک رکورد 919 مرگ و میر در جمعه دولت پزشکی مشاور لوکا Richeldi گفت: نشانه ای از این بیماری همه گیر در حال کاهش بود “یک دلیل برای ما بود حتی سخت تر.”

“ما در یک نبرد بسیار طولانی” گفت: Richeldi. “از طریق ما و رفتار ما زندگی را نجات دهد.”

به طور جداگانه منطقه ای وزیر امور فرانچسکو بوچیا گفت: ایتالیا Sky TG24 که صحبت کردن در مورد محدودیت های بلند بود نامناسب و غیر مسئولانه است. “اقدامات انقضای در مارس 3 به ناچار می تواند تمدید شود,” او گفت: پخش. “ما همه می خواهم به بازگشت به حالت عادی. اما ما باید آن را با روشن کردن یک سوئیچ در یک زمان.”

18:35 نیجریه رئیس جمهور Muhammedu Buhari تحمیل یک مستند در ابوجا پایتخت این کشور و پرجمعیت ترین شهر لاگوس را به عنوان به خوبی به عنوان Ogun دولت که مرزهای لاگوس.

“همه شهروندان در این مناطق به ماندن در خانه های خود را,” او گفت: به نقل از گزارش روزانه پانچ. “سفر به و یا از کشورهای دیگر باید به تعویق افتاد,” او اضافه شده است. “همه کسب و کار و ادارات در این مکان باید به طور کامل بسته شده و در طول این دوره است.”

مقامات در نیجریه تا کنون تایید 97 مورد از coronavirus عفونت با یک نفر در حال مرگ است. با برخی از 191 میلیون نفر از ساکنان نیجریه پرجمعیت ترین کشور آفریقایی است.

17:38 شهردار مسکو سرگئی سوبیانین دستور داده است تا همه ساکنان پایتخت روسیه به خود-جدا از دوشنبه.

“آن است که مجاز به ترک آپارتمان تنها در موارد زیر: به دنبال خارجی (فوری) کمک های پزشکی و یا به دلیل دیگر تهدید مستقیم به زندگی و سلامت; برای رفتن به محل کار اگر شما نیاز به کار به خرید بروید در نزدیکترین کار در سوپرمارکت یا داروخانه” او اعلام کرد در وب سایت خود را.

Muscovites نیز مجاز به حیوانات خانگی خود را برای یک پیاده روی اما تنها در فاصله تا 100 متر (109 متری) از خانه های خود.

“در روزهای آینده — پس از اجرای اقدامات فنی و سازمانی — آن را فقط ممکن است به بیرون بروید و با یک شناسه خاص صادر شده مطابق با روش های ساخته شده توسط مقامات مسکو.” او در وب سایت خود را.

در هفته آینده “یک کنترل هوشمند سیستم مستقر خواهد شد برای نظارت بر خانه انزوا و قوانین از شهروندان حرکات” 61 ساله شهردار گفت.

17:22 متقاضیان پناهندگی در آلمان می تواند نیروی کار مورد نیاز را برداشت امسال گفت: در آلمان وزیر کشاورزی جولیا Klöckner.

آلمان همراه با بسیاری دیگر از کشورهای اروپایی مرزهای خود را بسته. با محدودیت های مسافرتی و مستند در سراسر کشور در محل کارگران فصلی از کشورهای دیگر قادر به سفر به آلمان و شروع به کار در زمینه.

“شما نمی توانید به تعویق انداختن برداشت و کاشت به عنوان شما را در یک کنسرت و یا یک رویداد ورزشی,” Klöckner گفت: آلمان Funke رسانه های گروهی در روز یکشنبه.

Klöckner گفت که او و وزیر کشور Horst Seehofer شد با توجه به برنامه ریزی برای استخدام متقاضیان پناهندگی.

“بسیاری از آنها می آیند از کشورهای امن مبدا مانند آلبانی و بوسنی و هرزگوین صربستان یا مونته نگرو و می خواهید برای کمک به, درگیر,” Klöckner گفت.

وزیر همچنین ستایش جدید اینترنت پلت فرم است که اجازه می دهد تا مردم را به درخواست برای شغل کشاورزی در آلمان را پر کنید و برای از دست رفته نیروی کار. پورتال daslandhilft.de راه اندازی شد در روز سه شنبه با حمایت وزارت کشاورزی.

“وجود دارد یک راش — وجود بیش از 30 ، 000 برنامه های کاربردی فقط در پنج روز” او گفت:.

16:28 ایالت نیویورک ثبت نام 7,195 جدید کروناویروس عفونت در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع به بیش از 59,500 دولت فرماندار اندرو کومو گفت: در روز یکشنبه. او گفت: 237 نفر از این ویروس در گذشته 24 ساعت برای کل مرگ و میر 965. یکی دیگر از 1,175 در بیمارستان بستری شد. شهر نیویورک پرجمعیت ترین شهر در ایالات متحده آمریکا است که یکی از نقاط مهم از این ویروس جدید است.

قبلا شهردار نیویورک, بیل د Blasio گفت: این شهرستان خواهد اجرا از ماسک ، روپوش و اساسی دیگر در بیمارستان تامین آینده یکشنبه و که بیشتر هواکش مورد نیاز خواهد بود حتی زودتر.
د Blasio کمک خواست و گفت: این شهرستان همچنین نیاز بیشتر پزشکان پرستاران و دیگر پرسنل پزشکی.

“ما نیاز به آنها را تسکین” د Blasio سی ان ان گفت. “آنها نمی تواند نگه دارید تا در این سرعت برای هفته ها و هفته ها و هفته های پیش رو و انتظار برای صرفه جویی در زندگی, راه ما به آنها نیاز دارید.”

16:19 ترکیه گزارش داد یک جهش ناگهانی در مرگ و میر آوردن مجموع تلفات از 23 تا 131 روز یکشنبه. تعدادی از عفونت نیز سر به فلک کشید توسط 1,815 به 9,217 با توجه به کشور وزیر بهداشت. ملی سابق دروازه بان Rustu Recber آزمایش مثبت برای coronavirus و در بیمارستان بستری شده است, همسرش گفت: در رسانه های اجتماعی. Recber در حال حاضر 46 بازی برای تیم هایی مانند بارسلونا فنرباغچه و بشیکتاش قبل از بازنشستگی اش در سال 2012.

16:16 ایتالیا در حال حاضر ثبت نام 97,689 عفونت از 92,472 در شنبه, مقامات گفت. با یکی دیگر از 756 نفر در حال مرگ در گذشته 24 ساعت, آخرین coronavirus مرگ و میر می ایستد در 10,779 به گفته مقامات.

آخرین روز به روز پرش کوچکتر از یک دیروز اعلام 889 مرگ و میر و همچنین رکورد 919 مرگ و میر در روز جمعه.

15:50 در اینجا آخرین است, از سراسر شرق میانه

اسرائیل: به عنوان یک افزایش در عفونت است گریبانگیر اسرائیل فقط 1% از تایید COVID-19 موارد یافت شده در شهرستانها و شهرهای کوچک از روزنامه هاآرتص گزارش داد. وزارت بهداشت داده ها نشان داد که تقریبا به اندازه کافی مطالعات اپیدمیولوژیک در حال انجام در جوامع عرب در اسرائیل کاغذ گفت.

تشکیلات خودگردان فلسطین که بر بخش هایی از اسرائیل و کرانه تا کنون گزارش شده 84 مورد در حالی که مقامات در غزه گفته اند نه مردم آلوده وجود دارد. ترس وجود دارد که عمده شیوع در غزه به بیش از 2 میلیون فلسطینی ها می تواند بسیار دشوار باشد. ماتیاس Schmale مدیر سازمان “اونرا” عملیات در غزه گفت: DW که غزه فقط 60 واحد مراقبت های ویژه تخت به مراتب کمتر از آنچه مورد نیاز است اگر این بیماری گسترش می یابد.

“ما نگران است و ما درخواست تجدید نظر به اسرائیل بلکه مصر به عنوان یک کشور همسایه و جامعه بین المللی این است که فراموش نکنید غزه” Schmale گفت. “شیوع در غزه نیز اثر اسرائیل و مصر و آخرین چیزی که ما می خواهیم کامل بستن مرزهای,” او اضافه شده است. آخرین آمار و ارقام: 3,865 آلوده, 14, مرگ و میر, 89 بازیافت.

اردن: پس ملک عبدالله دوم فرمان اضطراری که به دولت استثنایی قدرت صدها نفر از مردم دستگیر شده اند برای شکستن حکومت نظامی ، تنها ضروری مغازه ها مجاز به کار در انگلستان در حالی که پر جمعیت شمال شهر اربد در حدود 60 کیلومتر از پایتخت عمان قرار گرفته است را تحت قرنطینه. اردن دولت اصرار داشت که آن را با استفاده از این قدرت در “باریکترین حد” اما دیده بان حقوق بشر با خواست امان نیست برای استفاده از coronavirus بحران به نقض اساسی حقوق بشر است. آخرین آمار و ارقام: 246 آلوده, 1, مرگ 18 بازیافت.

ایران: رئیس جمهور حسن روحانی را رد کرد انتقاد از دولت خود را از دست داده و از شیوع کروناویروس است که بدترین در خاورمیانه با بسیاری از حساب. روحانی گفت: مقامات باید شروع به در نظر گرفتن اثر توده قرنطینه تلاش های ایران در محاصره اقتصادی بود که در حال حاضر رنج می برند تحت سنگین آمریکا. “سلامت یک اصل برای ما است, اما تولید و امنیت جامعه نیز یک اصل برای ما” روحانی گفت: در جلسه هیئت دولت است. “ما باید این اصول با یکدیگر برای رسیدن به یک تصمیم نهایی,” او اضافه شده است. آخرین آمار و ارقام: 38,309 آلوده 2640 مرگ و میر 12,391 بازیافت.

قطر: قطر توانسته تا مرگ از COVID-19 اواخر روز شنبه. کوچک انرژی-غنی کشور به تازگی پیوست همسایگان خود در تحمیل مستندات و تقلا برای بازگرداندن شهروندان خود است. هواپیمایی قطر گفت: این امر به کار خود ادامه پروازها تا زمانی که لازم است برای به دست آوردن رشته مسافران خانه. اما رئیس اجرایی اکبر al-بیکر هشدار داد که حامل می تواند به زودی اجرا از پول است. آخرین آمار و ارقام: 590 آلوده 1 مرگ 95 بازیافت.

مصر: چندین بیمارستان شده اند توقیف و روستاهای قرنطینه به مصر و تلاش برای توقف افزایش نرخ آلودگی coronavirus در پرجمعیت ترین کشور عربی. وزارت بهداشت سخنگوی خالد Megahed گفت: روستاها در 10 استان شده اند قرنطینه. مقامات محدودیت های تحمیل شده در سپرده نقدی و برداشت برای جلوگیری از ازدحام در بانک ها به عنوان اشتغال و حقوق بازنشستگی پرداخت هستند. رئیس جمهور عبدالفتاح السیسی را به جنبش تحمیل محدودیت و تهدید به جریمه های سنگین و زندان برای عدم رعایت. روزنامه انگلیسی گاردین متهم کرد دولت مصر مجبور خبرنگار خود را در خارج از کشور, بیش از مقاله ای که پیشنهاد مقامات underreporting موارد است. آخرین آمار و ارقام: 576 آلوده 36 مرگ 121 بهبود

آمریکا: مقامات یمن به شهر جنوبی عدن را ممنوع محبوب qat بازار که در آن تعداد زیادی از یمن به مردان جمع آوری به خرید این کارخانه و معاشرت. اما فروشندگان این گزارش تلاش برای دور زدن تحریم و ادامه فروش محصول خود را. در این کشور تحت کنترل شمال, مقامات گفت که آنها برنامه ریزی برای حرکت شلوغ qat بازار به مناطق باز و ممنوعیت تجمع بیش از هشت نفر است. کمک گروه هشدار داده اند که تلفات می تواند ویرانگر در یمن که در آن جنگ داخلی اتحاد چپ سیستم بهداشت و درمان در ژنده پوش. آخرین آمار و ارقام: ندارد موارد تایید شده.

سوریه: کشور را به وزارت بهداشت گزارش اول خود را coronavirus مرگ است. قربانی بود که درگذشت بلافاصله پس از بستری در بیمارستان برای درمان است. سوریه دولت ممنوع اعلام کرده است جنبش بین استان ها تا 16 آوریل به عنوان یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از گسترش ویروس. آخرین آمار: 5 آلوده, 1, مرگ, 0 بازیافت.

15:30 آلمان وزیر اقتصاد پیتر Altmaier خواست یک “کامل تناسب اندام هنگ” برای اقتصاد آلمان به بازیابی از coronavirus بحران است. “نجات بسته به تنهایی کافی نخواهد بود,” او گفت: یکشنبه در نشریه فرانکفورتر Algemeine Zeitung.

Altmaier به نام برای تغییرات ساختاری که آلمانی کسب و کار رقابتی تر است. به طور خاص او گفت: آلمان و اروپا باید گرفتن در مسئله دیجیتالی و مطمئن شوید که از شغل جدید در آینده هستند و نه فقط ایجاد شده در آسیا و آمریکا. مقامات همچنین باید برای حفظ دارویی و شرکت های زیست فناوری از رفتن به خارج از کشور Altmaier اضافه شده است.

15:15 اولین هواپیمای حامل اتباع آلمان — قبلا گیر در کشتی کروز خارج از استرالیا — آغاز سفر خود به فرانکفورت گفت که آلمان DPA news agency. ده ها تن از coronavirus موارد تایید شده در این Artania کروز لنگر در Fremantle در خارج از جنوب غربی شهر پرت.

این کشتی انجام بیش از 800 مسافران بسیاری از آنها آلمانی. تعدادی از مسافران در اولین بازگشت پرواز از پرت شد و بلافاصله روشن نیست اما سه هواپیما بیشتر شد و انتظار می رود را در عرض چند ساعت با توجه به DPA. روز شنبه, آلمان, وزیر خارجه Heiko Maas گفت که بیش از 160,000 آلمانی ها در حال حاضر آورده شده است بازگشت به این کشور در میان همه گیر.

15:03 در لهستان, راهبه کاتولیک در چند صومعه شروع دوخت ماسک صورت. “کوچکترین حرکت از عشق می شمارد در این لحظه گفت:” خواهر Augustiana Kunicka از جنوب لهستانی شهرستان از اردوگاه آشویتس. تقاضا برای ماسک صورت سر به فلک کشید و مقامات در لهستان و در سراسر جهان در حال مبارزه برای نگه داشتن پزشکان و پرستاران عرضه شده است.

15:06 فرانسه شروع به تخلیه coronavirus بیماران در تغییر سرعت بالا قطار TGV در روز یکشنبه. در مجموع 36, مردم, همه, نیاز به مراقبت های ویژه تنظیم شده بود نقل مکان کرد و از شدت ضربه شرق کشور به غرب فرانسه است.

قطار شده اند و تبدیل به آمبولانس با پرستاران و پزشکان به حضور در آنها را در طول سفر.

“ما باید بیشتر فضای بیشتر پرسنل در داخل بیشتر تجهیزات” از در عادی آمبولانس یا یک هلیکوپتر گفت: فرانسوا براون رئیس خدمات اضطراری محلی گفت: France Inter رادیو.

14:32 ما شده کلی از مستند اقدامات در سراسر اروپا است. ادامه مطلب در اینجا: Coronavirus: چه مستند اقدامات در سراسر اروپا ؟

14:15 بين 100000 و 200000 اتباع ایالات متحده را به مرگ در این بیماری همه گیر با میلیون ها نفر آلوده ترین ارشد بیماری های عفونی متخصص در آمریکا, Anthony Fauci گفت: سی ان ان روز یکشنبه.

Fauci آگهی های موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است که بخشی از موسسه ملی بهداشت (NIH) است و یکی از سرب اعضای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار.

صحبت کردن به سی ان ان روز یکشنبه Fauci تخمین زده می شود وجود دارد “میلیون ها نفر” از coronavirus موارد و تا 200,000, مرگ و میر, اما واجد شرایط خود را پاسخ. “من نمی خواهم برگزار می شود که … این چنین یک هدف در حال حرکت است که شما می توانید به راحتی از اشتباه و گمراه کردن مردم,” او اضافه شده است.

با افزایش تست در آمریکا گفت که جنبش فعلی و محدودیت های کسب و کار می تواند برداشته شود “در چند هفته.”

“آن را به فردا و آن را قطعا نمی تواند در هفته آینده” Fauci گفت. “این رفتن به یک کمی بیشتر از آن.”

ما در حال حاضر دارای بیش از 124,00 عفونت و 2,190 مردم در حال حاضر خود را از دست داده زندگی می کند.

13:57 به لهستان نزدیک شدن انتخابات ریاست جمهوری تعیین شده برای 10 مارس اصلی مخالفت نامزد است به نام تحریم از رای دادن. حکم قانون و عدالت (PiS) حزب تا کنون حاضر به تاخیر در پای صندوقهای رای است. روز شنبه دولت تغییر قوانین انتخابات به مردم اجازه می دهد 60 و بیش از کسانی که در قرنطینه و کسانی که خود در انزوا به رای دادن از طریق پست.

“اگر … کسانی که در قدرت باقی بماند در این معاندت آنها باید بدانند که مسئولیت کامل برای وحشتناک اثرات آن بر زندگی و سلامت شهروندان” نامزد مخالفان Malgorzata Kidawa-Blonska نوشت: در نامه سرگشاده ای در روز یکشنبه.

رئیس جمهور کنونی آندره Duda که متفقین با PiS حزب در نظر گرفته شده است یک علاقه را به نفع خود رای بدهند.

12:00 میر جهانی پیشی گرفته اند 30,000 با توجه به آمار و ارقام گردآوری توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در ظهر روز یکشنبه در آنها گزارش به شرح زیر است:

 • 678,720 جهانی مورد تأیید
 • 31,700 میر جهانی
 • 145,609 جهانی بهبود
 • ایتالیا بیشترین تعداد مرگ و میر در 10,023
 • آمریکا دارای بیشترین تعداد موارد در 124,686
 • آلمان 58,257 مورد تأیید و 455 مرگ و میر با 8,481 بهبود

11:29 با توجه به شهردار مسکو سرگئی سوبیانین تعداد تایید عفونت کروناویروس در پایتخت روسیه به بیش از 1000. شهردار همچنین اندرز Moscovites برای اینکه در خارج با وجود این دولت شهر خاموش کردن همه کسب و کار و موسسات اجتماعی در روز شنبه. “هیچ کس امن است,” او نوشت: بر روی صفحه اصلی خود را.

روسیه در حال حاضر ثبت 1,534 موارد عفونت در سراسر کشور با 8 مرگ و میر. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور نامیده می شود برای همه کارگران به ماندن در خانه و دریافت دو هفته از پرداخت تعطیلات شروع دوشنبه.

ادامه مطلب: آلمانی ها را تجارت حریم خصوصی برای coronavirus حفاظت?

11:20 نروژ می گوید که می خواهد شروع به انجام تصادفی coronavirus آزمون پس از یک آزمایش مشابه در ایسلند.

نروژی پخش عمومی NRK گفت: آزمون خواهد جواب دو سوال کلیدی: چگونه بسیاری از کسانی که به نظر می رسد آلوده در واقع باید این ویروس و نحوه گسترده ای از گسترش این ویروس است.

نروژ یک کشور از 5.4 میلیون دلار است که تا کنون گزارش شده 4,054 موارد با 25 مرگ و میر.

11:05 نخست وزیر هند, Narendra Modi, علنا عذرخواهی کرد روز یکشنبه برای سه هفته ملت مستند با هدف جلوگیری از گسترش coronavirus اما گفت که او تا به حال هیچ انتخاب است.”

“من عذر خواهی برای گرفتن این مراحل سخت که باعث مشکلات در زندگی خود به خصوص مردم فقیر” مودی گفت: در ماهانه رادیو پخش. “من می دانم که برخی از شما با من عصبانی است. اما این تدابیر مورد نیاز برای پیروزی در این نبرد است.”

این مستند که در محل بوده است, پس از روز شنبه را ممنوع کرده سرخپوستان از رفتن به جز برای انجام ضروری سفر مانند خرید مواد غذایی یا دارو. اقدامات در حال فشار بر این کشور 1.3 میلیارد نفر جمعیت و قرار دادن میلیون ها نفر روزانه کارگران از کار با هیچ پس انداز برای خرید مواد غذایی.

شده اند وجود دارد 987 تایید ویروس موارد در هند تا کنون. مقامات بهداشت ترس که انبوه جمعیت و عدم وجود شرایط بهداشتی به ناچار منجر به انتقال است که می تواند به نوبه خود پایمال تیره و تار در حال حاضر سیستم مراقبت های بهداشتی.

10:35 حدود یک ساعت پیش اسپانیا اعلام کرد روزانه بالا برای مرگ و میر ناشی از COVID-19. وزارت بهداشت و درمان گفت: 838 نفر فوت کرده در حالیکه در 24 ساعت مصرف کلی مرگ و میر به 6,528. یک رفت و برگشت از رسانه های محلی نشان داده است کمی بیشتر در مورد بهداشت و درمان اضطراری شمعی کشور است.

به عنوان آخرین آمار در دسترس جمعه برخی از 9,444 سلامت کارگران به قرارداد coronavirus به نمایندگی از 14 درصد از کل موارد اسپانیایی روزانه El Pais گزارش شده است. این دو مقدار در ایتالیا. کارگران باید در مورد شکایت فاقد لازم دنده محافظ مانند ماسک. بسیاری از ترس از آلوده کردن خانواده خود و کسانی که آنها زندگی می کنند.

داروخانه ها که هنوز باز و توزیع دارو نیز شکایت در مورد کمبود مواد. “وجود دارد هیچ ماسک, بدون دستکش بدون مواد ضد عفونی کننده بدون الکل بدون دماسنج” ویسنت J. Baixauli معاون رئيس جمهور از ملی داروسازی آژانس گفت: El País.

اسپانیایی وزیر دارایی ماریا عیسی مونترو گفت: دولت با آن مواجه است همان کمبود مواد به عنوان هر کشور دیگر به دلیل تقاضا به سادگی پیشی تولید La Vanguardia گزارش شده است.

مادرید مقامات دولتی در حال آماده سازی موقت morgues به کاهش در حال حاضر اشباع شده خانه های مراسم تشییع جنازه, گزارش La Vanguardia. بیش از 3,082 — یا 47 درصد — اسپانیا 6,528 مرگ و میر بوده است در پایتخت.

بیشتر بخوانید: آلمان کلیساها غلبه بر coronavirus انزوا

10:25 ارتش آلمان خواهد برداشت برخی از سربازان خود را از عراق به عنوان COVID-19 همه گیر در کشورهای خاورمیانه.

سربازان که ضروری نیست برای ادامه ماموریت در زمین خواهد شد بازگشت به آلمان بوندس فرماندهان را تایید کرد در روز یکشنبه. برخی از سربازان در حال حاضر در آلمان فرود آمد در صبح روز یکشنبه با توجه به آلمان DPA news agency.

سربازان آلمانی در حال حاضر در عراق به عنوان بخشی از رهبری آمریکا در ائتلاف بین المللی برای مبارزه با به اصطلاح دولت اسلامی.

عراق 506 تایید موارد COVID-19 با 42 مرگ و میر.

10:10 ایران تعداد مرگ افزایش یافته است به 2,640 روز یکشنبه با تعداد موارد تایید شده فراتر 38,000.

“در 24 ساعت گذشته ما تا به حال 123 مرگ و میر و 2,901 مردم آلوده شده اند آوردن تعداد کل افراد آلوده به 38,309 علیرضا Vahabzadeh یک مشاور ایران به وزیر بهداشت نوشت: در توییتر.

او همچنین تایید کرد که بیش از 12000 نفر در ایران باید بهبود از COVID-19.

ایران سلامت, سخنگوی وزارت kianush می Jahanpur گفته تلویزیون دولتی است که “برخی از 3,467 از کسانی که آلوده هستند در وضعیت بحرانی است.”

10:00 در اینجا خلاصه ای از تحولات اصلی بیش از 12 ساعت گذشته:

اروپا: فرانسه سیاستمدار پاتریک Devedjian تبدیل شده است اولین اروپایی سیاستمدار به مرگ از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

در ضمن به طور کلی مرگ و میر در اروپا همچنان به افزایش است. ایتالیا گزارش شده بود بیش از 10,023 مرگ و میر ناشی از صبح روز یکشنبه در حالی که در اسپانیا کل بود در 6,528. دو کشور — سخت-آمار در اروپا — نهاد خشن مستند اقدامات است. اسپانیایی مقامات گفت: تعداد موارد عفونت به حال شروع به پریدن کرد به 78,797 روز یکشنبه از 72,248 روز قبل.

آلمان: عفونت در آلمان در حال حاضر دو برابر شدن به میزان سه تا پنج روز با سراسر کشور در مجموع 57,695. شده اند وجود دارد 433 مرگ و میر ناشی از COVID-19. در ضمن یک جانشین بالقوه برای آنگلا مرکل دولت برتر آرمین Laschet گفت: این کشور باید شروع به فکر کردن در مورد یک “استراتژی خروج” در اقدامات محدود کننده چیزی مرکل گفته است این کشور را انجام خواهد داد تا اواسط آوریل در اولین.

آسیا: کره جنوبی گفته است که همه در خارج از کشور ورود مورد نیاز خواهد بود برای انجام یک دو هفته ای قرنطینه شروع آوریل 1. این کشور مورد ستایش قرار داد به صورت “مسطح منحنی” از طریق هوشیار تست و اجتماعی فاصله اما ترس جدید واردات از بیماری ها از بازگشت مسافران است. روز یکشنبه این کشور اعلام کرد 105 جدید کروناویروس موارد آوردن این کشور در مجموع به 9,583.

ژاپنی رسانه ها گزارش دادند که بازی های المپیک در اصل برنامه ریزی شده از این تابستان در توکیو به احتمال زیاد در حال حاضر محل در ماه جولای سال آینده.

چین گزارش شده 45 مورد جدید از این ویروس در آن سرزمین اصلی در روز یکشنبه همه به جز یکی از آنها درگیر مسافران وارد کردن از خارج کشور است.

اوشنا: نیوزیلند توانسته تا مرگ از COVID-19 یک 75 ساله ، این کشور که دارای 514 تایید موارد عفونت تا کنون در چهار هفته مستند.

استرالیا نیز اعلام کرد که این امر کاهش تعداد افراد مجاز به جمع آوری علنا از 10 به دو.

آمریکا: líder ژوئن Guaido است که به چالش کشیدن رئیس جمهور نیکولاس مادورو به نام برای کشور به موسسه یک دولت ملی اضطراری برای مبارزه با بحران بهداشتی ناشی از شیوع کروناویروس اما گفت مادورو نمی تواند بخشی از آن است. تا کنون وجود داشته اند و 119 مورد از coronavirus با دو مرگ اما این کشور در سیستم مراقبت های بهداشتی است نابود شده است بی ثباتی سیاسی و اقتصادی.

ایالات متحده آمریکا: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عقب نشینی از دیروز بحث برانگیز بیانیه ای خواستار قرنطینه منطقه متروپولیتن نیویورک و به جای آن صادر کرد “قوی مشاوره سفر.” شهردار نیویورک اندرو کومو نیز اعلام دموکراتیک اولیه برنامه ریزی شده برای ماه آوریل خواهد بود تحت فشار قرار دادند به ماه ژوئن است. شهر نیویورک ثبت کرده است و در مجموع 30,765 عفونت موارد با 672 مرگ و میر. ما در سراسر کشور عفونت مجموع می ایستد در 124,686 با 2,191 فتح کرد گرفته شد مرگ و میر.

09:40 اسپانیا coronavirus مرگ و میر افزایش 838 یک شبه به 6,528 وزارت بهداشت گفت: در روز یکشنبه مارک بالاترین روزانه افزایش مرگ و میر.

تعداد کل کسانی که آلوده رز به 78,797 از 72,248 در روز شنبه.

همراه با ایتالیا و اسپانیا یکی از کشورهای با بیشترین تعداد عفونت و مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

09:00 بیش از 100 ، 000 شغل می تواند از دست رفته از آلمان به بخش خودرو به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس پیشرو در صنعت متخصص هشدار داده است.

فردیناند Dudenhöffer که ریاست مرکز تحقیقات خودرو در
دانشگاه دویسبورگ-اسن می بیند تقاضا برای وسایل نقلیه فازها و کاهش 15 ٪ در این سال است.

نوشتن در یک مقاله دیده می شود توسط آژانس خبری DPA, Dudenhöffer فکر می کند, آلمانی, کارخانه ها را یک ظرفیت 1.3 تا 1.7 میلیون وسایل نقلیه.

آلمان در حال حاضر شاهد تولید داخلی رها از 5.1 به 4.7 میلیون دستگاه خودرو در سال گذشته است.

08:45 دولت آلمان را کنار گذاشته سخت تهیه روش برای سرعت بخشیدن به فرایند دسترسی به ماسک و حفاظت از سایش مورد نیاز در مبارزه با کروناویروس همه گیر روزنامه آلمانی دی ولت am Sonntag گزارش کرده است.

شرکت ها معمولا به صورت طولانی و روند بوروکراتیک به پیشنهاد برای قراردادهای دولتی اما تحت اصطلاح “باز خانه” قوانین روند ساده خواهد شد و باز برای شرکت های بیشتری شرکت کنند.

08:18 سیاستمدار فرانسوی پاتریک Devedjian مرده است از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus رسانه های فرانسوی گزارش روز یکشنبه صبح.

Devedjian نزدیک شد مشاور رئیس جمهور سابق فرانسه نیکولا سارکوزی و فرانسه موفق به بازیابی از بحران مالی 2008.

08:21 عربستان سعودی تعطیل ورود و خروج به جده استان آورده و رو به جلو شروع حکومت نظامی به 3 p. m. به وقت محلی (1200 UTC).

دولت اعمال می شود همان اقدامات را به ریاض مکه و مدینه در هفته گذشته.

ادامه مطلب: Coronavirus: تمرین از اسلام در میان همه گیر

08:00 یکی از آنگلا مرکل صدراعظم آلمان را جانشینان احتمالی به چالش کشیده شده است و موقعیت خود را بر روی اقدامات محدود کننده نهاد برای جلوگیری از ویروسی پخش شده است.

“این اشتباه است که می گویند که آن را خیلی زود به فکر کردن در مورد یک استراتژی خروج” آرمین Laschet دولت نخست وزیر ایالت نوردراین-وستفالن در کشور نوشت: در ستون مهمان برای روزنامه آلمانی دی ولت am Sonntag. “ما در حال حاضر نیاز به در نظر گرفتن زمانی که سفت و سخت از اقدامات در حال نشان دادن نتایج اولیه.”

مرکل گفته بود شنبه که شد خیلی زود به فکر می کنم در مورد شل شدن محدودیت در تجارت و زندگی عمومی با این استدلال که آلمان تنها قادر به بگویید که در چند هفته که آیا اقدامات مشغول به کار بودند در کاهش انتقال است. او به گفته آنها باقی خواهد ماند و در اثر از طریق حداقل مارس 20.

Coronavirus عفونت در حال حاضر دو برابر در آلمان به میزان سه تا پنج روز. مرکل دولت گفته است که می خواهم برای دیدن نرخ کاهش به 10 تا 12 روز است.

هر دو مرکل و Laschet از اعضای محافظه کار اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU). Laschet دیده می شود به عنوان یک مدعی امکان پذیر است برای موفقیت مرکل به عنوان حزب صدراعظم نامزد در انتخابات فدرال.

07:40 ویتنام دارای قفل شده است و یکی از بزرگترین بیمارستان های پس از این کشور بزرگترین
خوشه ای از موارد مرتبط با این مرکز.

دولت می گوید هانوی را مای باخ که در بيمارستان شده است درمان اصلی مرکز Covid-19 شده است رسما جدا شده است.

از صبح روز یکشنبه 16 ویروس موارد مرتبط شده اند به این تاسیسات با بیماران و کارکنان در میان کسانی که آلوده به, با توجه به بیانیه دولت.

ادامه مطلب: تاج محرک برنامه چشم پوشی ‘تاریخی’ فرصتی برای بحران آب و هوا

07:35 صدها نفر از مسافران کشتی کروز با توجه به هیئت مدیره پرواز آلمان روز یکشنبه شب پس از گذراندن روز سرگردان در جنوب غرب استرالیا ساحل.

صاحبان Artania قفل شده در یک غرفه با مقامات استرالیا که در ابتدا حاضر به کشتی اجازه دسترسی به بارانداز با توجه به چند COVID-19 مورد پردازنده.

این ممنوعیت تاکنون معکوس و سه مسافر گرفته شد خشکی به بخش مراقبت های ویژه.

برخی از 800 نفر خواهد مدیره هواپیما در پرت محدود برای فرانکفورت سخنگوی آلمان شاهرخ هواپیمایی به خبرگزاری فرانسه گفت.

07:15 کره جنوبی می گوید همه در خارج از کشور ورود مورد نیاز خواهد بود برای تحت دو هفته قرنطینه. اندازه گیری آغاز خواهد شد در تاریخ 1 آوریل.

روز یکشنبه این کشور اعلام کرد 105 جدید کروناویروس موارد آوردن این کشور در مجموع به 9,583. از موارد جدید, 41 شدند ورود مسافران از خارج از کشور از جمله 40 شهروندان کره جنوبی و یکی خارجی, مقامات گفت.

06:45 , آلمانی, پست توزیع کننده دویچه پست گذاشته یک “طرح اضطراری” در مورد بسیاری از کارگران آن سقوط بیمار از رمان coronavirus.

روزنامه آلمانی دی ولت am Sonntag گزارش می دهد که در بدترین سناریو تنها به برخی افراد و سازمان ها خواهد لذت بردن از به اصطلاح پستی امتیازات از جمله سازمان های دولتی قوه قضائیه ارتش و امکانات بهداشتی است.

اگر COVID-19 pandemic بدان معنی است که بیشتر در محدودیت قرار داده بودند در محل بزرگترین شرکت پیک خواهد تنها ارائه به قرنطینه “مناطق بسته” در شرایط استثنایی.

06:40 پاکستان می گوید: موارد تایید شده از کروناویروس که با افزایش 87 گرفتن این کشور در شمارش به 1,495. مرگ یک مرد در مرکز تجاری کراچی, افزایش شمار کشته شدگان به 12.

استان پنجاب ترین عفونت در 557 و به دنبال آن جنوب استان سند با 469.

پاکستان کنترل کشمیر دارای دو موارد تایید شده.

در ضمن همسایه هند توصیه کرده است دولت برای محدود کردن یک جنبش عظیمی از کارگران مهاجر پس از سفارش 21-day مستند.

06:17 نیوزیلند توانسته تا مرگ از COVID-19. 75 سال در بیمارستان بستری مشکوک به آنفلوانزا آزمایش مثبت برای coronavirus قبل از مرگ. این به این معنی 21 سلامت کارگران در حال حاضر خواهد بود به عنوان قرنطینه آنها تماس نزدیک با او.

نیوزیلند دارای 514 تایید موارد COVID-19 افزایش 63 روز یکشنبه.

06:23 بازی های المپیک در حال حاضر خواهد شد به احتمال زیاد در ماه جولای 2021 ژاپنی رسانه ها گزارش کرده اند. این بازی به تعویق افتاد و به عنوان COVID-19 همه گیر در سراسر جهان با مقامات و گفت که آنها را در برخی از نقطه در طول سال بعد.

به احتمال زیاد تاریخ شروع خواهد شد در حال حاضر 23 ژوئیه سال 2021 با توجه به ژاپنی NHK پخش با استناد به منابع در داخل سازماندهی پنل. یک تصمیم نهایی است و انتظار می رود در عرض یک هفته.

05:59 ونزوئلا مخالف خوان Guaido به نام برای مواقع اضطراری دولت تشکیل می شود به منظور مبارزه با بحران بهداشت و درمان مطرح شده توسط coronavirus در بی ثبات سیاسی کشور است.

“با توجه به وضعیت در ونزوئلا که در حال رفتن به بدتر با این بیماری همه گیر امروز من در حال حاضر به کشور نیاز به شکل اضطراری ملی دولت” Guaido گفت شنبه.

از ژانویه 2019, Guaido شده است که منجر به یک کمپین علیه رئیس جمهور نیکولا Maduro. Guaido حفظ طولانی-حکم رئیس جمهور برگزار کرده است بر روی قدرت از طریق جعلی و ضد قانون اساسی به این معنی است. Guaido گفت مادورو نمی تواند بخشی از ملی اضطراری دولت است.

ونزوئلا در حال حاضر فرو رفته در اقتصادی و بحران انسانی با کمبود دارو و عدم وجود مراقبت های بهداشتی. تا کنون وجود داشته اند و 119 مورد از coronavirus و دو مرگ, اما این کشور در یک مستند.

05:41 شهر نیویورک شهردار اندرو کومو اعلام کرد اواخر روز شنبه که به ریاست جمهوری در انتخابات مقدماتی است که با تاخیر به دلیل coronavirus. به جای در نظر گرفتن محل در آوریل 28, آن را در حال حاضر محل در ژوئن 23.

“بهداشت عمومی اولویت شماره یک ما است و ما انجام خواهد داد این حیاتی روند دموکراتیک در یک امن تر تاریخ” او در توییتر نوشت.

شهر نیویورک تبدیل به مرکز بیماری همه گیر کوروناویروس با بیش از 30,700 تایید موارد عفونت و 672 مرگ و میر.

بیش از یک دوجین متحده تاخیر در انتخابات از جمله انتخابات مقدماتی برای تعیین اینکه آیا جو بایدن یا برنی ساندرز را اجرا خواهد کرد به عنوان نامزد حزب دموکرات در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

05:23 چینی مقامات بهداشت در روز یکشنبه گزارش شده 45 مورد جدید از عفونت کروناویروس در سرزمین اصلی یک قطره از قبلی’ روز 54. اما یکی درگیر مسافران از ورود به کشور از خارج از کشور. پنج نفر نیز کشته شدند از عفونت است.

در هفته گذشته چین تا به حال تنها شش مورد تأیید داخلی انتقال این ویروس منجر به تعجب که آیا گسترش در داخل کشور متوقف شده است.

مستند محدودیت های بود که در جای خود از اواخر ماه ژانویه در ووهان شهر در مرکز این ویروس شیوع در ماه دسامبر کاسته شد در روز شنبه. اما مسافرت های بین المللی محدودیت های برقرار شد در همان روز.

05:00 اولین فدرال ایالات متحده زندانی زندان مرده است از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. Patrick Jones 49 سال زندانی اتهام مواد مخدر درگذشت در جنوب ایالت لوئیزیانا اداره فدرال زندانها گزارش شده است.

وجود دارد بیش از 2.2 میلیون نفر در پشت میله های زندان در آمریکا به کمترین تعداد در جهان است. مقامات بهداشت و عدالت کیفری فعالان ترس این ویروس می تواند گسترش rampantly در آمریکا, زندان, سیستم تشکر به متراکم شرایط زندگی فقیر بهداشت و دسترسی محدود به خدمات بهداشتی و درمانی.

بسیاری از زندانیان سقوط به دسته پر خطر با توجه به سن و یا شرایط بهداشتی اساسی. زندان کارگران که سفر در داخل و خارج از امکانات روزانه نیز در معرض خطر ابتلا و گسترش بیماری است.

شده اند وجود دارد حداقل 350 تایید موارد عفونت در زندانها در سطح دولت است. برخی از ایالات آمریکا شروع به انتشار در سطح پایین مجرم که در معرض خطر هستند.

ادامه مطلب: Coronavirus: کشورهای تقلا برای بازیابی گردشگران رشته در آسیا

04:46 آلمان و بهداشت عمومی موسسه رابرت کخ موسسه (RKI) گفت: موارد عفونت کروناویروس صعود به حال توسط 3,965 شنبه, رسیدن به مجموع در سراسر کشور از 52,547. تعداد مربوط به مرگ و میر رشد 64 به 389.

با توجه به کروناویروس مرکز تحقیقات اجرا شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز در ایالات متحده تعداد کل عفونت در آلمان است 57,695.

تفاوت در اعداد را می توان به اطلاعات مختلف منابع. RKI منتظر دریافت آن تعداد از مقامات محلی و منطقه ای که بدان معنی است که وجود دارد می تواند گاهی اوقات تاخیر در ارتباطات به خصوص در طول تعطیلات آخر هفته و سپس یک پرش ناگهانی در موارد. در مقابل دانشگاه جانز هاپکینز به طور فعال به منابع آن تعداد از رسمی عمومی به روز رسانی و به طور مستمر به روز رسانی آن بالغ.

ادامه مطلب: Coronavirus: چرا نرخ مرگ متفاوت است ؟

04:34 کره جنوبی 105 موارد جدید عفونت کروناویروس که از نیمه شب شنبه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت. این کشور در مجموع 9,583.

کره جنوبی شده است مورد ستایش قرار داد به عنوان یک مدل برای داشتن نهاد گسترده تست و اجتماعی فاصله در اوایل شیوع اقدامات که ذکر شده است به عنوان کمک به کاهش سرعت این ویروس گسترش یافته است. آن برقرار نیست یک مستند که بسیاری از سخت-آمار کشورهای اروپایی از جمله ایتالیا و اسپانیا انجام داده اند.

اما آن را تقویت کنترل خود در هفته های اخیر به مسافران بازگشته اند از دیگر نقاط جهان افزایش ترس از موج دوم از عفونت.

03:45 نخست وزیر بوریس جانسون که خود منزوی پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 را با نوشتن یک نامه به هر خانوار در بریتانیا ترغیب مردم به ماندن در خانه و اقدامات احتیاطی در برابر گسترش coronavirus.

“ما می دانیم که همه چیز بدتر خواهد شد قبل از آنها بهتر” می خواند یک کپی از متن های ارسال شده به رسانه های بریتانیا. “اما ما در حال ساخت مناسب آماده سازی و بیشتر از همه ما به دنبال قوانین زندگی کمتر خواهد بود از دست داد و هر چه زودتر زندگی می تواند به حالت عادی بازگشت.”

در حال حاضر وجود دارد بیش از 17000 COVID-19 موارد و 1,019 مرگ و میر در انگلستان است.

03:15 کانادا برتر جاستین ترودو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در خارج از خانه است که هر کسی نمایش علائم COVID-19 نمی شود مجاز به هیئت مدیره پروازهای داخلی و یا قطار های مسافری بین شهری در کانادا. محدودیت خواهد اثر را در روز دوشنبه.

سوفی ترودو همچنین اعلام کرد در رسانه های اجتماعی است که او بهبود از COVID-19 بعد از اینکه تشخیص داده در اواسط ماه مارس. او شوهر خود جدا شده است و کار از خانه با وجود داشتن قرارداد این بیماری است.

02:45 در اینجا آخرین است, از نیویورک COVID-19 کانون در آمریکا:

ما در مرکز کنترل بیماری ها (CDC) با صدور یک هشدار سفر اصرار ساکنان نیویورک و کنتیکت و نیوجرسی به خودداری از “غیر ضروری مسافرت داخلی برای 14 روز موثر بلافاصله.” CDC گفت: هشدار به صدق نمی کند “صنایع انتقادی” مانند حمل و نقل عمومی یا بهداشت حرفه ای.

فرماندار نیویورک اندرو کومو یک کنفرانس خبری گفت اطلاعات پیش بینی ها نشان می دهد شیوع کروناویروس در نیویورک را به اوج در “14 تا 21 روز است.”

کشورهای دیگر ابراز نگرانی مردم از ورود هواپیمای نیویورک در ایالت رود آیلند, چک کردن پلاک و گفتن نیویورکی است که آنها باید خود قرنطینه برای 14 روز. تگزاس و فلوریدا نیز صادر شده خود قرنطینه سفارشات برای مردم سفر از نیویورک است.

02:00 مکزیک معاون وزیر بهداشت هوگو لوپز-Gatell به نام ساکنان این کشور را به ماندن در خانه به مدت یک ماه گفت: این تنها راه برای متوقف کردن گسترش coronavirus. مکزیک را به دولت رفته از کم اهمیت جلوه دادن تهدید به پله تا تماس های اجتماعی فاصله پس از COVID-19 موارد دو برابر در یک هفته. مکزیک در حال حاضر بیش از 700 موارد است.

01:30 وزیر دارایی اولاف شولز گفت: آلمان نمی خواهد سهولت محدودیت در زندگی عمومی در موعد مقرر به دلایل اقتصادی. در مصاحبه ای با بیلد am Sonntag , روزنامه Scholz گفت: او با رد این ایده که “ما باید قبول مردم در حال مرگ برای اقتصاد را اجرا کنند.”

کاستن از محدودیت ها مانند باز کردن بسته کسب و کار و رستوران ها باید صرفا بر اساس معیار های پزشکی, Scholz گفت. در آمریکا رئیس جمهور تهمت و انتقاد قرار گرفته بود در هفته گذشته گفت: او می خواست ملت “باز و مشتاق برای رفتن” عید پاک.

00:55 نوزاد مبتلا COVID-19 درگذشت, شنبه در شیکاگو در ایالت ایلینوی است. دولت در بخش بهداشت و درمان گفت که “وجود دارد قبل از هرگز شده است یک مرگ در ارتباط با COVID-19 در نوزاد.”

00:45 بعد از مواجهه با واکنش شدید از رهبران دولت رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او تصمیم گرفت در برابر تحمیل یک جارو مستند در شهر نیویورک و مناطق اطراف آن به جای امید بستن برای یک “قوی مشاوره سفر.”

“قرنطینه لازم نیست” او در توییتر نوشت. او افزود که بیشتر بتن دستورالعمل صادر خواهد شد به زودی.

00:20 coronavirus تلفات شات گذشته 20,000 در اروپا در روز شنبه با ایتالیا و اسپانیا هر یک گزارش بیش از 800 کشته در یک روز. جهانی مرگ و میر COVID-19 در حال حاضر در بیش از 30000 با بیش از نیمی از این مرگ و میر در ایتالیا و اسپانیا به تنهایی. آلمان در حال حاضر بیش از 57,000 COVID-19 موارد و 400 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

00:10 رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با توجه به یک “اجرا قرنطینه” برای شهر نیویورک و مناطق در کشورهای همسایه از نیوجرسی و کانکتیکات است.

“ما ممکن است باید آن را انجام دهد اما این امکان وجود دارد که مدتی امروز ما به شما یک قرنطینه کوتاه مدت دو هفته در نیویورک است. احتمالا نیوجرسی بخش های خاصی از کانکتیکات” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در خارج از کاخ سفید در روز شنبه.

فرماندار نیویورک اندرو کومو با سی ان ان گفت او نمی داند که چگونه یک قرنطینه می تواند “از نظر قانونی قابل اجرا” گفت: آن را به مقدار “فدرال اعلام جنگ است.” او افزود که رئیس جمهور نشده بود و در عین حال مطرح شده این موضوع را با او.

“من نمی صحبت کردن با او در مورد هر قرنطینه” کومو گفت. “من حتی نمی دانم چه معناست.”

00:02 Coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده دو برابر شده اند از روز شنبه با تعداد مرگ و میر با شکوه از 2000 در روز شنبه.

با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز بیش از 500 از COVID-19 مرگ و میر در شهر نیویورک است که در اکثر موارد در ایالات متحده در حدود 30,000. ما در حال حاضر 121,117 COIVD-19 موارد بر اساس روز شنبه به اعداد اضافه کردن بیش از 20 ، 000 موارد در 24 ساعت.

00:00 گرفتن در روز گذشته خبر اینجا: بیش از 10 ، 000 مرده از coronavirus در ایتالیا

هستم jsi, دی جی wmr/rs (AP, AFP, dpa, Reuters)

DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. برای ثبت نام آن را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>