Coronavirus به روز رسانی: که ارتقاء جهانی گسترش ویروس در معرض خطر به ‘بسیار بالا’

سهام در سراسر جهان شده اند ضربه سخت میان نصب نگرانی در مورد تاثیر COVID-19 ویروس در کسب و کار. این ویروس همچنان ادامه دارد به گسترش با 27 مورد جدید در آلمان است. DW آخرین در اینجا.

 • بازارهای سهام اروپا کاهش یافت و دوباره در روز جمعه قرار دادن آنها در مسیر خود را برای بدترین هفته پس از بحران مالی 2008
 • آلمان وارد شده 27 مورد جدید از COVID-19 ویروس شبانه با چند تن از کشورهای اروپای شرقی گزارش خود را در مورد اول است.
 • یک تبعه خارجی در نیجریه شد اولین مورد شناخته شده در کشورهای جنوب صحرای آفریقا
 • چین گزارش 327 موارد جدید در روز پنج شنبه به کمترین روزانه رقم از ژانویه
 • آخرین ارقام جهانی در 83,700 افراد آلوده با بیش از 2800 مرده

همه به روز رسانی در زمان هماهنگ جهانی (UTC/GMT).

16:16 کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow می گوید تعداد اضافی coronavirus موارد در ایالات متحده است به احتمال زیاد به افزایش است اما این بدان معنا نیست که آنها را “بسیار بالا” در شمال امریکا است.

16:11 Michael Ryan سر از این که بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت که “مدعی” به درخواست اگر شیوع بیماری در حال حاضر می تواند به عنوان یک بیماری همه گیر. اگر که نام آن را یک بیماری همه گیر “ما اساسا پذیرش است که هر انسانی در این سیاره خواهد بود که در معرض ویروس. داده ها نشان نمی دهد که” او گفت:. “اگر ما اقدام نمی کند که ممکن است آینده ای که ما به تجربه” او گفت:, و اضافه کرد که “بسیاری از آینده این بیماری همه گیر است که در دست خودمان است.”

15:54 K-pop megastars BTS لغو چهار نفر از آنها سئول کنسرت در ماه آوریل به کره جنوبی COVID-19 ویروس موارد مشخصی برای تقریبا 600 — بالاتر افزایش از روزانه افزایش دیده می شود در چین است.

15:31 زبان در یک کنفرانس مطبوعاتی که مدیر کل Tedros Adhanom می گوید ادامه داد: افزایش تعداد COVID-19 موارد و تعدادی از کشورها را تحت تاثیر قرار بیش از روز گذشته است “به وضوح نگرانی” و اضافه کرد که خطر گسترش و تاثیر این ویروس در حال حاضر به روز رسانی به “بسیار بالا” در “سطح جهانی است.” او گفت: بیش از 20 واکسن در حال توسعه در سطح جهان و چند درمان در کارآزمایی های بالینی. “ما انتظار داریم که نتایج را اول در چند هفته.”

15:23 به دنبال یک دوم تست مکزیک به تازگی تایید کرد که آخرین آزمون را تایید کرد اولین موارد عفونت کروناویروس در دو مرد که به تازگی از سفر به ایتالیا, به گفته معاون وزیر بهداشت هوگو لوپز-Gatell رامیرز. صحبت کردن در به طور منظم در کنفرانس خبری گفت: یکی بيمار 35 ساله در شهر مکزیک و دیگر 41 ساله در شمال ایالت سینالوآ.

15:07 آلمان بیلد روزنامه ذکر شده وزارت بهداشت عنوان کرد و گفت که آن جدید COVID-19 ویروس معیار که بر طبق آن سازمان باید ارزیابی ایمنی از حوادث به معنای برلین ITB مسافرت های بین المللی عادلانه است. یک مقام در وزارت بهداشت با تایید این گزارش ، یک سخنگوی این نمایشگاه گفت: هیچ تصمیمی نرسیده اند. این نمایشگاه است که با توجه به شروع هفته آینده.

15:00 دانمارکی قهرمان دوچرخه سواری مایکل Morkov منتظر محدود در برلین اتاق هتل برای coronavirus نتایج آزمون پس از سفر به دوچرخه سواری پیست قهرمانی جهان از امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) در روز پنج شنبه قبل از امارات متحده عربی تور لغو شد با توجه به دو شرکت کنندگان نشان دادن علائم ویروس. همه سواران دیگر و کارکنان شده اند محدود به تور هتل.

14:40 وال استریت سقوط سهام در معاملات روز شنبه و رنج دیگری کاهش شیب دار به عنوان نگرانی از کاهش رشد اقتصادی به دلیل COVID-19 virus طول می کشد تلفات در بازارهای جهانی است. ما شاخص 1.8% زیر شیب دار ضرر و زیان در اروپا و آسیا. میانگین صنعتی داو جونز پایین بود حدود 800 امتیاز یا 3.0 % در 24,986.27.

14:18 معاون شهردار مسکو می گوید این شهر اخراج 88 اتباع خارجی برای نقض coronavirus قرنطینه اقدامات دولت روسیه آژانس خبری ریا گزارش شده است.

14:00 برلین رابرت کخ موسسه می گوید ردیابی تماس با بیماران مبتلا به کروناویروس مهم ترین اقدام بهداشت عمومی. این موسسه یکی از برجسته آلمان پزشکی مراکز تحقیقاتی را توصیه نمی کند آب بندی کردن شهرستانها و یا با پوشیدن ماسک ،

“شما نمی توانید جدا کردن شهر از خارج برای هفته ها یا ماه … شما ایجاد بسیاری از مشکلات شما را حل کند با چنین اندازه گیری” موسسه معاون رئیس جمهور لارس Schaade گفت.

13:50 مکزیک شناسایی اولین مورد عفونت کروناویروس در دو مرد که به تازگی از سفر به ایتالیا. کشور معاون وزیر بهداشت هوگو لوپز-Gatell گفت: یکی از این بیماران است که در شهر مکزیک و دیگر در شمال ایالت سینالوآ. در حالی که یک تست دوم هنوز در حال بررسی در این مورد گفت: “ما در حال درمان این عنوان را تایید کرد.” نه به طور جدی بیمار است.

13:30 یک مرد که قرارداد این ویروس در هیئت مدیره الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن درگذشت, خبرگزاری Kyodo گزارش شده است. مرد ششم الماس شاهزاده خانم مسافر به مرگ و همچنین به عنوان اولین مسافر خارجی به تصویب دور. ویروس زده کروز کشتی قرنطینه برای هفته ها در ژاپن در یوکوهاما پورت.

13:00 رئیس Eurogroup ماریو Centeno می گوید: کروناویروس جدید به ضربه زدن به اقتصاد منطقه یورو اگر چه تنها شده “موقت شوک” تا کنون. “ما آماده هستیم به عمل اگر آن را می شود کمتر موقت رویداد,” او گفت:.

12:40 آنگلا مرکل صدراعظم آلمان برگزار شد یک جلسه ویژه با وزیر بهداشت ینس Spahn و وزیر کشور Horst Seehofer به بحث در مورد آلمان در پاسخ به COVID-19 ویروس. جزئیات بیشتری از این نشست ها با توجه به منتشر خواهد شد بعد از آن در روز جمعه اگر چه آنها گزارش مورد بحث معیار برای تماس های زیادی از حوادث و همچنین آماده سازی آلمان سیستم مراقبت های بهداشتی به صورت بالقوه در افزایش موارد است. دولت آلمان متهم شده است که توسط احزاب مخالف از پاسخ نمی دهد به سرعت به اندازه کافی به

11:45 خطوط هوایی اروپا شده اند آمار گسترش COVID-19 ویروس با چند مهار پروازها به دلیل کاهش تقاضا در ویروس-مناطق ضربه. Brussels Airlines یک شرکت تابعه از لوفت هانزا است که برش آن پرواز به شمال ایتالیا 30 درصد بیش از دو هفته آینده. انگلیسی, بودجه خطوط هوایی easyJet گفت: همچنین لغو پروازها به خصوص کسانی که به این ویروس نقاط داغ در ایتالیا.

11:05 در حدود 1000 نفر در غرب آلمان در حال حاضر تحت قرنطینه. منطقه هاینزبرگ در پرجمعیت ایالت نوردراین-وستفالن در کشور گفت: تعداد زیادی از مردم به ماندن در خانه پس از یک فرد مبتلا به این ویروس در زمان شرکت در کارناوال و جشن به پایان رسید که در این هفته. مدارس و کودکستان ها نیز بسته شده.

10:45 مرگ و میر در ایران افزایش یافت و به 34 سلامت, مقامات روز جمعه اعلام کرد. این کشور در حال حاضر 388 مورد تأیید هل دادن تعداد موارد در خاورمیانه به بیش از 500.

10:25 مارتین Stürmer یک virologist مستقر در فرانکفورت گفت: DW که از گسترش عفونت است به احتمال زیاد به خاطر مردم نمی دانستند که آنها حامل ویروس.

“مردم می تواند انتقال این ویروس بدون داشتن علائم و یا حتی [داشتن] علائم خفیف” Stürmer گفت. “بسیاری از مردم آگاه هستند که آنها هم مبتلا هستند.”

10:00 تعداد موارد در انگلستان افزایش یافت و به 19 بعد از ولز گزارش اولین مورد و دو مورد جدید شناسایی شدند در انگلستان است.

09:45 سوئیس ممنوع اعلام کرده است تمام مارکت ها در تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس. تمام حوادث با بیش از 1000 شرکت کنندگان متوقف شده است تا اواسط ماه مارس دولت گفت. این ممنوعیت شامل Geneva International Motor Show, یکی از بزرگترین نمایشگاه خودرو بود که میله میله برای شروع این چهارشنبه آینده. سوئیس در حال حاضر 15 مورد با 100 نفر در قرنطینه.

09:30 تعداد موارد در آلمان شروع به پریدن کرد یک شبه مقامات بهداشت گفت: در روز جمعه. برخی از 27 مورد جدید ثبت شد یک شبه بالا بردن مجموع موارد که در آلمان دیده می شود از ابتدای سال به 53 مسئولان موسسه کخ رابرت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. تعداد موارد شامل افرادی که بهبود از ویروس. شیوع بیماری در حال حاضر محور در سه “خوشه” در ایالت نوردراین-وستفالن و بادن وورتمبرگ. یک بیمار در حال حاضر به طور جدی بیمار با این ویروس.

08:35 رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) تشکر دولت آلمان برای کمک €50 میلیون دلار برای مبارزه با کروناویروس. که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که “فعال همبستگی حیاتی است” در هر دو تلاش برای جلوگیری و کاهش سرعت گسترش COVID-19.

08:15 بازارهای سهام اروپا سقوط روز جمعه گسترش ضرر و زیان از روز قبل از نگرانی در مورد کوروناویروس. شاخص dax30 در آلمان شاخص در فرانکفورت کاهش یافته است 3.6% در حالی که پاریس CAC 40 کاهش یافته است 3.1%. لندن FTSE 100 index نیز کاهش یافت 2.8%.

08:05 کره جنوبی گزارش داد حتی بیشتر از موارد جدید در روز جمعه بالا بردن مجموع عفونت در کشور به 2,337. شیوع این بیماری در حال حاضر بزرگترین در خارج از چین است.

08:00 نیوزیلند نیز در تایید آن COVID-19 مورد پس از یک فرد که به تازگی از ایران آزمایش مثبت برای ویروس. مقامات گفتند که این وضعیت است که به خوبی مدیریت شده و این که “شانس جامعه شیوع پایین باقی می ماند.”

07:15 بلاروس گزارش اول خود را coronavirus مورد در روز جمعه. بیمار یک دانشجو از ایران که وارد کشور اروپای شرقی در هفته گذشته وزارت بهداشت گفت. دانش آموز در “رضایت بخش” وضعیت مقامات گفت و اشاره کرد که دیگر افرادی که در تماس با آنها قرار داده شده اند در قرنطینه.

A person wears a face mask outside the Minsk Clinical Hospital of Infectious Diseases in Belarus

بلاروس درمان یک دانشجوی ایرانی با ویروس آلوده است و قرار دادن دیگران که در تماس با آنها را تحت قرنطینه

06:43 توکیو شاخص نیکی به اشتراک گذاری شاخص سقوط بیش از 3.6% در تجارت گسترش ضرر و زیان برای یک روز پنجم. سهام سیدنی و سئول بانکوک همه کاهش یافته است بیش از 3 ٪ در حالی که جاکارتا کاهش بیش از 4 درصد.

06:00 هنگ کنگ, مقامات می گویند که آنها باید قرنطینه سگ از یک COVID-19 بیمار پس از اثری از ویروس یافت شد در بینی و دهان و نمونه است. نتیجه این بود به عنوان یک توصیف “ضعیف مثبت” با مقامات گفت: هیچ شواهدی وجود دارد که حیوانات خانگی می تواند آلوده.

شیلات و وزارت حفاظت از محیط زیست گفت: این امر انجام آزمایشات بیشتر و در نتیجه می توانست ناشی از آلودگی محیط زیست.

05:35 لیتوانی توانسته coronavirus عفونت است. دولت در ویلنیوس گفت: این پرونده در یک زن که بازگشت این هفته از سفر به شمال ایتالیا در شهر ورونا.

04:40 توکیو دیزنی لند بسته خواهد شد شروع شنبه پس از یک دولت توصیه که همه اجتماعات بزرگ بود محدود به عنوان یک اقدام احتیاطی. توکیو دیزنی لند و DisneySea را بسته تا 15 مارس.

“ما برنامه ریزی برای بازگشایی در مارس 16, اما ما یک اطلاعیه پس از نگه داشتن تماس نزدیک با نهادهای مرتبط” پارک اپراتور شرقی زمین گفت: در وب سایت خود را.

دیزنی شانگهای و هنگ کنگ پارک را بسته اند برای بیش از یک ماه در حال حاضر.

04:00 بعد از جارو, فروش در بازارهای اروپا و ایالات متحده در روز پنج شنبه, در اینجا یک دور کردن از بازارهای سهام آسیا که در ادامه سقوط آزاد در روز جمعه: (همه شاخص ها در حال حاضر تجارت و موجب تغییر)

 • شاخص نیکی (ژاپن) -4%
 • هانگ سنگ (هنگ کنگ) -2.5%
 • ترکیبی شانگهای (چین) -3.37%
 • Sensex (هند) -2.80%

03:29 اولین coronavirus مورد در نیجریه است که از یک شهروند ایتالیایی که وارد این کشور از میلان در اوایل این هفته.

“بیمار از نظر بالینی پایدار و بدون عوارض جدی و است و موفق بودن در بیماری های عفونی بیمارستان در Yaba, Lagos,” وزیر بهداشت Osagie Ehanire در بیانیه ای گفت.

ادامه مطلب: زیمبابوه کسب و کار شمارش هزینه تاثیر coronavirus

03:15 نیوزیلند اماکن محدودیت های مسافرتی در افرادی که از ایران. “این به این معنی مردم را نمی خواهد بود قادر به سفر از ایران به نیوزیلند و هر کسی که در ایران در 14 روز گذشته را باید به خود منزوی” گفت: David Clark, این کشور, وزیر بهداشت.

02:35 ما سلامت کارکنان که دریافت شده عودت آمریکایی در معرض coronavirus فرستاده شد بدون پوشیدن دنده محافظ و یا دریافت آموزش whistleblower شکایت گفت: با توجه به ما رسانه ها.

02:25 نیجریه روز جمعه گفت: آن را تایید کرده است coronavirus مورد اول در کشورهای جنوب صحرای آفریقا. کشور وزارت بهداشت گفت: پرونده تایید شد روز پنج شنبه در لاگوس دولت است.

02:05 کشتی کروز با 6,000 مسافران در هیئت مدیره شد و از دور توسط دو ملت; جامائیکا و جزایر کیمن شده مجاز به حوض در مکزیک است. مسافران اجازه خواهد داشت به پیاده به عنوان طولانی به عنوان “استانداردهای بهداشتی” ملاقات کرد گفت: رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador.

01:56 مدارس در ژاپن می تواند بسته بیش از یک یا دو هفته گفت: Katsunobu کاتو کشور وزیر بهداشت. “وجود دارد می تواند یک شانس” مدارس می تواند بسته به صورت دیگر, او گفت:.

نخست وزیر ژاپن روز پنج شنبه به نام برای کل سیستم مدرسه به از دوشنبه تا شکستن بهار در اواخر ماه مارس است.

ادامه مطلب: سرمایه گذاران فرار از بحث همه گیر اوراق قرضه با کروناویروس مجموعه به ماشه پرداخت

01:52 دلار هنگ کنگ و شانگهای بازارهای سقوط در چند دقیقه اول از تجارت در روز جمعه. این هانگ سنگ (هنگ کنگ) کاهش یافته است 1.98% در حالی که شانگهای کامپوزیت شاخص ریختن 2.23%

01:40 سلامت کارگران در کره جنوبی آغاز کرده اند چک در بیش از 210,000 اعضای Shincheonji کلیسای عیسی مسیح یک گروه مرموز اغلب متهم به فرقه است. مسیحی شده را در ارتباط با حدود نیمی از این کشور موارد است.

این بررسی در حال انتظار برای افزایش بیشتر تعداد شناخته شده عفونت در کره جنوبی.

A sign installed at a church located in western Seoul on Feb. 23, 2020, bans the entry of members of the Shincheonji church (picture-alliance/Yonhap)

این علامت در سئول کلیسا گفتن اعضای Shincheonji کلیسا که آنها مجاز ورود

01:10 کره جنوبی تایید کرده است 256 موارد جدید در روز جمعه در نظر گرفتن تعداد کل عفونت به 2,022 دفاع کند گرفته شد. بسیاری از موارد گزارش شده در Daegu. جدید مرگ و میر گزارش شده است.

00:31 بازارهای سهام آسیا کاهش یافته و در زنگ افتتاحیه روز جمعه پس از کاهش شدید در آمریکا و اروپا در روز پنج شنبه. جارو فروش به سرمایه گذاران نگران تاثیر اقتصادی از شیوع کروناویروس. در اینجا شاخص های عمده است که ثبت یک رکود:

 • شاخص نیکی (ژاپن) -3.08% (در مدت کوتاهی پس از باز شدن)
 • Topix (ژاپن) -2.98% (در مدت کوتاهی پس از باز شدن)
 • داو جونز (آمریکا) -4.42% (تمام بازارهای دیگر در حال حاضر بسته شده است)
 • S&P 500 (ما) -4.42%
 • نزدک (ما) -4.61%
 • FTSE 100 (انگلستان) -3.49%
 • دکس (آلمان) -3.19%
 • CAC 40 (فرانسه) -3.32%
 • نفت -4.90%

ادامه مطلب: Coronavirus: کمتر توسعه یافته کشورهای اتحادیه اروپا بیشتر مستعد ابتلا?

00:26 چین تایید 327 جدید کروناویروس مورد در روز پنج شنبه از 433 موارد یک روز پیش از آن. این کمترین روزانه رقم از ژانویه 23. آخرین رقم طول می کشد تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین به 78,824. تعداد مرده در چین نیز با افزایش 44 روز پنج شنبه و در حال حاضر در 2,788.

00:15 هامبورگ تایید کرد اولین coronavirus مورد در روز پنج شنبه. بیمار یک کارمند در مرکز پزشکی دانشگاه یا UKE در این شهر Eppendorf منطقه مشغول به کار در بخش اطفال. مرد آمد به محل کار در روز دوشنبه و سه شنبه. وی در بیمار روز بعد آمد و در روز پنج شنبه به عنوان یک بیمار است.

A signpost stands in front of the University Medical Center Hamburg-Eppendorf. For the first time, an infection with the novel corona virus has been detected in Hamburg. (picture-alliance/dpa/G. Wendt)

بیمار در هامبورگ با این نسخهها کار در بخش اطفال مرکز پزشکی دانشگاه

“بیمار است و در حال حاضر در یک وضعیت با ثبات در انزوا در خانه” از مرکز پزشکی دانشگاه یا UKE در بیانیه ای گفت.

کودکان و بیماران او آمد در تماس با باقی خواهد ماند و در انزوا به مدت 14 روز به عنوان همکاران خود را. “شده اند وجود دارد هیچ بیشتر پذیرش در بیاورد و ایستگاه” بیمارستان گفت.

mvb, rs, adi/rc (Reuters, AP, dpa, AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>