Coronavirus به روز رسانی: کسی که ستایش ایتالیا برای آن ‘واقعی فداکاری’

بیش از 15 میلیون شده اند قرنطینه در شمال ایتالیا. صدها نفر از مردم فوت کرده اند از COVID-19 در کشور است.

  • ایتالیا قرار می دهد مناطق شمالی در قرنطینه
  • امریکا برای اولین بار می بیند مرگ در آرژانتین
  • ما تلفات بازدید 19
  • چین می بیند کمتر عفونت

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

11:27 سازمان بهداشت جهانی است تقدیر ایتالیا برای خود “واقعی فداکاری” پس از آن حرکت به قرنطینه یک چهارم از کشور است.

“دولت و مردم ایتالیا در حال گرفتن جسورانه شجاع مراحل با هدف کاهش گسترش #coronavirus & حفاظت از کشور خود و جهان” چه کسی مدیر-genral Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک صدای جیر جیر.

“آنها در حال ساخت واقعی فداکاری. @کسی که می ایستد در همبستگی با ایتالیا و در اینجا به ادامه حمایت از شما.”

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته به توافق صرفا محدود به جنبش در داخل و خارج از شمال از جمله ونیز و سرمایه مالی میلان برای نزدیک به یک ماه است. منطقه است خانه را به 15 میلیون نفر است.

این حکم تنها اجازه می دهد تا مردم با “جدی” unpostponable دلیلی برای ترک. اما آن را اجازه می دهد برای افرادی که زندگی می کنند در جاهای دیگر مانند گردشگران را ترک کنند.

10:41 بنگلادش یکی از پرجمعیت ترین کشور جهان ثبت کرده است اول آن موارد است. سه نفر بین سنین 20 و 35 و دو نفر از آنها به تازگی از ایتالیا آزمایش مثبت است.

10:39 حداقل 49 بیشتر مردم از COVID-19 در ایران, مقامات گزارش کرده اند. وجود دارد 6,566 موارد تایید شده در کشور و در مجموع 194 نفر کشته شده اند.

10:11 رئیس ایتالیا پیمونت, Alberto Cirio دارای آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به شبکه دولتی RAI. در صورت تایید او خواهد بود دوم منطقه ای رئیس جمهور به سقوط بیمار در فقط 24 ساعت است.

این منطقه در اطراف شمال شهر تورین چهارم-بدترین ضربه منطقه در ایتالیا. روز شنبه فرماندار لاتزیو منطقه در اطراف رم کرد که او آلوده شده است.

10:08 , آلمانی, وزیر بهداشت ینس Spahn به نام برای بزرگ تر ها لغو شود برای کمک به کنترل گسترش ویروس. مقامات انتقاد شده است و اجازه می دهد بزرگ, رویدادهای ورزشی مانند بوندسلیگا به ادامه در حالی که کشورهای دیگر در حال حاضر متوقف عمومی منطبق است.

“ایمنی همراه اول” Spahn در توییتر نوشت. او گفت: او می دانست که لغو وقایع می تواند آسیب های کسب و کار به خصوص کوچکتر و به نام حمایت برای چنین کسب و کار.

“ما باید به در نظر گرفتن سریع و هدفمند حمایت” برای چنین کسب و کار Spahn نوشت.

رهبران دولت دیدار خواهد کرد بعد از امروز به بحث در مورد پاسخ به بحران است. آلمان حداقل 847 تایید موارد با توجه به رابرت کخ موسسه رسمی کنترل بیماری موسسه.

روزنامه کسب و کار Handelsblatt گزارش می دهد که رهبران با توجه به کاهش مقررات برای فعال کردن کوتاه از زمان کار به عنوان اتفاق افتاده در طول بحران مالی است. آنها همچنین ممکن است در نظر تسکین شرکت با زمان کوتاه کار نیاز به پرداخت کمک های امنیت اجتماعی.

طرح های دیگر عبارتند از آوردن رو به جلو کاهش برنامه ریزی شده در همبستگی مالیات معرفی شده برای کمک به الحاق به کشور است.

09:00 مرگ و میر از این به اصطلاح coronavirus هتل شروع به پریدن کرد به 10. یک هتل است که تبدیل شده بود به قرنطینه مرکز در چین شهر گوانجو سقوط شنبه شب.

08:52 چک نخست وزیر Andrej بابیان به نام در ایتالیا به ممنوعیت شهروندان خود را از سفر را از طریق اروپا است.

“من فکر می کنم این مهم است که نخست وزیر (جوزپه) کونته تماس در تمام ایتالیایی ها به ترک ایتالیا در همه” میلیاردر پوپولیستی گفت.

“این روشن است که ایتالیا متاسفانه ندارد آن را تحت کنترل” بابیان گفت: همچنین خواستار چک که در حال حاضر در ایتالیا به بازگشت به خانه.

08:26 بلغارستان در حال حاضر گزارش آن چهار مورد ، این بدان معناست که هر عضو اتحادیه اروپا وزارت امور خارجه به جز قبرس است موارد گزارش شده از COVID-19. تنش ها را به فوران در قومی-تقسیم قبرس پس از آن بسته به مرز جدایی طلب طرف ترکیه برای کنترل عفونت ترس.

ادامه مطلب: قبرس: معترضان, درگیری پلیس در بسته ایست بازرسی

08:15 بحرین جایزه بزرگ اعلام کرده است که از آن خواهد شد شرکت کننده تنها. در روز شنبه آن را متوقف, فروش بلیط برای مارس 20-22 رویداد که دارای ظرفیت برای 70,000 تماشاگران. تا کنون 85 نفر در بحرین آلوده شده اند چهار نفر از آنها بهبود یافتند. آن را به تازگی به خواسته اخیر همه مسافران به لبنان و مصر و ایتالیا و یا کره جنوبی به خود قرنطینه به مدت دو هفته.

07:45 مولداوی ثبت اولین مورد از COVID-19 با 48 سال در بیمارستان بستری و پس از یک سفر اخیر به ایتالیا, با توجه به وزارت بهداشت. همسایگان خود را هر دو قبلا گزارش موارد: اوکراین حداقل یک عفونت و رومانی حداقل 11.

06:11 آمریکا و کشتی کروز بزرگ شاهزاده خانم خواهد حوض در اوکلند آمریکا در رسانه ها گزارش شده است. این کشتی شده است رشته در سواحل سان فرانسیسکو. معاون رئیس جمهور مایک پنس قبلا اعلام کرده است که همه 3,533 مسافران و خدمه خواهد بود آزمایش COVID-19 بعد از اخبار 21 از 45 نفر تست شده بر روی هیئت مدیره تا به حال ویروس.عفونت باعث شد که ترس از تکرار آن خواهر کشتی الماس شاهزاده خانم که تا به حال حدود 700 coronavirus عفونت در میان آن 3,711 مسافر و خدمه در نتیجه حداقل هفت مرگ و میر.

ادامه مطلب: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس

05:16 ایتالیا در حال حاضر بسته شده, سینما, تئاتر, musuems در سراسر کشور است. این می آید در بالای قرار دادن یک چهارم از جمعیت آن تحت سخت شده است.

04:21 چهار نفر کشته در سقوط یک هتل در گوانجو چین است. آن استفاده می شود به عنوان یک مرکز قرنطینه افراد مشکوک به داشتن coronavirus. رسانه های محلی گفت: 49 قبلا نجات از ساختمان که فرو ریخت در روز شنبه.

03:49 کره شمالی منتشر کرده است بیش از 3,600 افرادی که در قرنطینه بودند. این کشور اصرار دارد که آنها تا به حال تنها یک مورد از این ویروس است اعمال محدودیت های سخت و مرزهای خود را بسته. گردشگران ممنوع شده است و آموزش های بین المللی و پروازهای شده اند به حالت تعلیق درآمد.

02:19 قطب شمال زمستان بازی ها لغو شده است در میان coronavirus نگرانی. این بازی که برای شروع در مارس 16, شناخته شده به عنوان یک جشن ورزش و فرهنگ از circumpolar جهان است.

02:09 ایتالیا نخست وزیر جوزپه کونته تایید کرد که این منطقه لمباردی و ده استان دیگر در شمال ایتالیا خواهد بود و روی زمین افتاده.

ادامه مطلب: ایتالیا عملیات منطقه گسترده coronavirus قرنطینه در لومباردی

Giuseppe Conte confirmed a lockdown in northern Italy. (Reuters/R. Casilli)

ایتالیا جوزپه کونته تایید کرد یک مستند در شمال ایتالیا.

01:11 رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نگران این ویروس نزدیک شدن به شهر واشنگتن دی سی. “ما یک کار بزرگ انجام,” او گفت:, و اضافه کرد که او همچنان به “فوق العاده ای”،”

00:57 دریایی ایالات متحده بوده است با این ویروس آلوده. این سومین نظامی آمریکا عضو مبتلا شود. دریایی در منطقه واشنگتن دی سی به تازگی در بازگشت از سفر خارج از کشور.

00:43 چین گزارش 27 مرگ و میر بیشتر در روز یکشنبه با 44 مورد جدید از عفونت است. تنها سه نفر در خارج از استان هوبی است که این ویروس کانون.

00:37 مرگ و میر در ایالات متحده 19 رسیده در روز شنبه به بیش از دو نفر در واشنگتن است. ایالت نیویورک اعلام وضعیت اضطراری است. یک کشتی کروز در حال حاضر رشته در خارج از سان فرانسیسکو با آلوده مسافران است.

A woman in a mask outside the NYSE (Reuters/B. McDermid)

نیویورک با اعلام وضعیت اضطراری

00:33 دولت ایتالیا در نظر دارد با قرار دادن ناحیه لمباردی در شمال و استان های مجاور در قرنطینه از جمله شهرهای میلان و ونیز و مودنا. Coronavirus مرگ و میر در ایتالیا افزایش یافته است به 233 او اضافه شده است. کسانی که جان خود را به دلیل عوارض ناشی از ابتلا به ویروس در دمای بالاتر از سن 80 عمدتا مرد و دو زن و یا بیشتر در زمینه مسائل مربوط به سلامت.

ادامه مطلب: ایتالیا عملیات منطقه گسترده coronavirus قرنطینه در لومباردی

00:24 64 ساله بیمار در آرژانتین درگذشت با توجه به کروناویروس اولین مرگ در آمریکای لاتین است.

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

aw tg/اس ام اس (AP dpa رویترز AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>