Coronavirus به روز رسانی: ما تلفات بازدید 19, ایتالیا, برنامه lockdown

مرگ و میر در ایالات متحده رسیده است 19. ایتالیا با توجه به یک منطقه گسترده قرنطینه در لومباردی. آخرین coronavirus به روز رسانی در اینجا.

  • ایتالیا در نظر قرار دادن لومباردی در قرنطینه
  • امریکا برای اولین بار می بیند مرگ
  • ما تلفات بازدید 19
  • چین می بیند کمتر عفونت

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

01:11 جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نگران این ویروس نزدیک شدن به شهر واشنگتن دی سی. “ما یک کار بزرگ انجام,” او گفت:, و اضافه کرد که او همچنان به “فوق العاده ای”،”

00:57 دریایی ایالات متحده بوده است با این ویروس آلوده. این سومین نظامی آمریکا عضو مبتلا شود. دریایی در منطقه واشنگتن دی سی به تازگی در بازگشت از سفر خارج از کشور.

00:43 چین گزارش 27 مرگ و میر بیشتر در روز یکشنبه با 44 مورد جدید از عفونت است. تنها سه نفر در خارج از استان هوبی است که این ویروس کانون.

Medical team at Hubei (picture-alliance/Xinhua/W. Peiquan)

یک عضو تیم پزشکی رفتن به استان هوبئی در چین است.

00:37 مرگ و میر در ایالات متحده 19 رسیده در روز شنبه به بیش از دو نفر در واشنگتن است. ایالت نیویورک اعلام وضعیت اضطراری است. یک کشتی کروز در حال حاضر رشته در خارج از سان فرانسیسکو با آلوده مسافران است.

A woman wearing a mask near the NYSE (Reuters/B. McDermid)

نیویورک با اعلام وضعیت اضطراری است.

00:33 دولت ایتالیا در نظر دارد با قرار دادن ناحیه لمباردی در شمال و استان های مجاور در قرنطینه از جمله شهرهای میلان و ونیز و مودنا. Coronavirus مرگ و میر در ایتالیا افزایش یافته است به 233 او اضافه شده است. کسانی که جان خود را به دلیل عوارض ناشی از ابتلا به ویروس در دمای بالاتر از سن 80 عمدتا مرد و دو زن و یا بیشتر در زمینه مسائل مربوط به سلامت.

A checkpoint outside the containment area in Lombardy, Italy. (picture-alliance/Photoshot)

یک ایستگاه بازرسی در خارج از مهار در منطقه لمباردی, ایتالیا.

ادامه مطلب: ایتالیا عملیات منطقه گسترده coronavirus قرنطینه در لومباردی

00:24 64 ساله بیمار در آرژانتین درگذشت با توجه به کروناویروس اولین مرگ در آمریکای لاتین است.

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tg /اس ام اس (AP dpa رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>