Coronavirus به روز رسانی: ما تلفات بازدید 19, ایتالیا تایید مستند

مرگ و میر در ایالات متحده رسیده است 19. ایتالیا قرار دادن یک منطقه گسترده قرنطینه در لومباردی. آخرین coronavirus به روز رسانی در اینجا.

  • ایتالیا قرار می دهد مناطق شمالی در قرنطینه
  • امریکا برای اولین بار می بیند مرگ در آرژانتین
  • ما تلفات بازدید 19
  • چین می بیند کمتر عفونت

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

04:21 چهار نفر کشته در سقوط یک هتل در گوانجو چین است. آن استفاده می شود به عنوان یک مرکز قرنطینه افراد مشکوک به داشتن coronavirus. رسانه های محلی گفت: 49 قبلا نجات از ساختمان که فرو ریخت در روز شنبه.

03:49 کره شمالی منتشر کرده است بیش از 3,600 افرادی که در قرنطینه بودند. این کشور اصرار دارد که آنها تا به حال تنها یک مورد از این ویروس است اعمال محدودیت های سخت و مرزهای خود را بسته. گردشگران ممنوع شده است و آموزش های بین المللی و پروازهای شده اند به حالت تعلیق درآمد.

02:19 قطب شمال زمستان بازی ها لغو شده است در میان coronavirus نگرانی. این بازی که برای شروع در مارس 16, شناخته شده به عنوان یک جشن ورزش و فرهنگ از circumpolar جهان است.

02:09 ایتالیا نخست وزیر جوزپه کونته تایید کرد که این منطقه لمباردی و ده استان دیگر در شمال ایتالیا خواهد بود در مستند

Giuseppe Conte confirmed a lockdown in northern Italy. (Reuters/R. Casilli)

ایتالیا جوزپه کونته تایید کرد یک مستند در شمال ایتالیا.

01:11 رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نگران این ویروس نزدیک شدن به شهر واشنگتن دی سی. “ما یک کار بزرگ انجام,” او گفت:, و اضافه کرد که او همچنان به “فوق العاده ای”،”

00:57 دریایی ایالات متحده بوده است با این ویروس آلوده. این سومین نظامی آمریکا عضو مبتلا شود. دریایی در منطقه واشنگتن دی سی به تازگی در بازگشت از سفر خارج از کشور.

00:43 چین گزارش 27 مرگ و میر بیشتر در روز یکشنبه با 44 مورد جدید از عفونت است. تنها سه نفر در خارج از استان هوبی است که این ویروس کانون.

00:37 مرگ و میر در ایالات متحده 19 رسیده در روز شنبه به بیش از دو نفر در واشنگتن است. ایالت نیویورک اعلام وضعیت اضطراری است. یک کشتی کروز در حال حاضر رشته در خارج از سان فرانسیسکو با آلوده مسافران است.

A woman in a mask outside the NYSE (Reuters/B. McDermid)

نیویورک با اعلام وضعیت اضطراری

00:33 دولت ایتالیا در نظر دارد با قرار دادن ناحیه لمباردی در شمال و استان های مجاور در قرنطینه از جمله شهرهای میلان و ونیز و مودنا. Coronavirus مرگ و میر در ایتالیا افزایش یافته است به 233 او اضافه شده است. کسانی که جان خود را به دلیل عوارض ناشی از ابتلا به ویروس در دمای بالاتر از سن 80 عمدتا مرد و دو زن و یا بیشتر در زمینه مسائل مربوط به سلامت.

ادامه مطلب: ایتالیا عملیات منطقه گسترده coronavirus قرنطینه در لومباردی

00:24 64 ساله بیمار در آرژانتین درگذشت با توجه به کروناویروس اولین مرگ در آمریکای لاتین است.

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tg /اس ام اس (AP dpa رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>