Coronavirus به روز رسانی: مرگ و میر کوه در ایتالیا و ایران

که توصیف کرده است تعداد فزاینده ای از مکان های خارج از چین گزارش اول خود را COVID-19 موارد به عنوان “عمیقا نگران.” سلامت عمومی بدن در حال تلاش برای مهار بیماری همه گیر. دنبال DW برای آخرین به روز رسانی.

  • چین گزارش کاهش در موارد جدید.
  • که توصیف شیوع به عنوان “عمیقا نگران.”
  • جهانی مرگ و میر افزایش می یابد بالاتر از 3400.
  • تعداد موارد تایید شده در کشور آلمان صعود به 684.

ادامه مطلب: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

14:10 یک هتل در چین شهر گوانجو در جنوب شرقی استان فوجیان سقوط کرده است به دام انداختن حدود 70 نفر است. این هتل در نزدیکی جنوب شرق کشور سواحل بنا به گزارش ها استفاده می شود به عنوان یک مرکز قرنطینه. حدود دو دوجین مردم کشیده شده است را زنده از زیر آوار بیرون کشیدند.

13:30 هلندی, مقامات می گویند که این کشور به ثبت رسیده 188 موارد است.

13:17 یکی دیگر از مسافر بود که در هیئت مدیره الماس شاهزاده خانم کروز کشتی درگذشت آوردن مجموع مرگ و میر از این کشتی به هفت, با توجه به, سر NHK.

13:15 پاپ خواهد شد نگه داشتن فاصله خود را از نمازگزاران واتیکان اعلام کرده است. روز یکشنبه او را از آدرس نمازگزاران از پنجره پاپ کتابخانه و نه در میدان سنت پیتر. نماز خود را خواهد شد و سپس بصورت زنده بر روی صفحه نمایش در مربع است.

13:12 فرانسه می گوید که در حال حاضر 716 موارد تایید شده در حالی که 11 نفر کشته شده اند.

12:20 رهبر ایتالیا شرکت حاکم دموکراتیک حزب نیکولا Zingaretti روز شنبه گفت که او تا به حال آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. “من coronavirus بیش از حد” Zingaretti گفت: در یک ویدیو ارسال شده on Facebook. ایتالیا شده است این کشور اروپایی است که سخت ترین ضربه توسط ویروس با مجموع 4,636 موارد و 197 مرگ و میر ناشی از جمعه.

11:40 ایران می گوید: 21 بیشتر مردم فوت کرده اند از COVID-19 آوردن این کشور تلفات به 145. بیش از 1000 عفونت نیز تایید کرد یک شبه آوردن مجموع به برخی از 5,823 موارد در سراسر کشور. ایران دارای اکثریت قریب به اتفاق موارد در خاورمیانه است.

Fire fighter teams with protective suits disinfect the Tajrish Bazaar a (picture-alliance/AA/F. Bahrami)

ایران کشوری در خاورمیانه است که بیشترین شدت تحت تاثیر بیماری

کره جنوبی — سخت ترین-آمار کشور پس از چین — گفت: آن را ضبط کرده 448 موارد جدید در روز شنبه در مجموع 7,041. سئول همچنین گزارش داد چهار, مرگ و میر, افزایش مرگ و میر به 48.

11:16 مالت اولین مورد از رمان coronavirus شناسایی شده است در 12 سال دختر ایتالیایی که در زندگی وجود دارد وزیر بهداشت کریس Fearne گفت: در روز شنبه. دختر آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس در اوایل روز شنبه و دریافت درمان در بیماریهای عفونی واحد.

10:00 فیلیپین جمهور رودریگو Duterte اعلام خواهد شد اضطراری برای بهداشت عمومی به کمک شامل گسترش جدید coronavirus پس از کشور ضبط شده خود را برای اولین بار مورد جامعه انتقال در انتخابات گفت: در روز شنبه.

09:45 یک نماینده مجلس ایران, 55 ساله فاطمه راهبر درگذشت از COVID-19 روز شنبه, دولت, خبرگزاری ایرنا گزارش شده است. او دومین نماینده مجلس کشته شده توسط این ویروس در ایران و یکی از هفت سیاستمداران و مقامات دولتی که درگذشت در شیوع این کشور گزارش اولین موارد در اواسط فوریه.

07:52 مقامات آمریکایی هنوز به تصمیم می گیرید که در آن اجازه می دهد تا کشتی کروز بزرگ شاهزاده خانم با 21 ویروس موارد روی عرشه کشتی به اسکله در کالیفرنیا است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او ترجیح داده اند و نه اجازه دهید به مسافران پیاده روی خاک آمریکا را تسلیم به توصیه های کارشناسان پزشکی. در ضمن 15 آمریکایی ها شده اند و قرنطینه در یک هتل در بیت لحم بیش از COVID-19 ترس گفت: دولت فلسطینی.

07:30 گسترش جدید COVID-19 ویروس زور زدن در آلمان پیچیده سیستم بهداشت و درمان. تعداد موارد تایید شده در کشور افزایش یافته است به 684 با توجه به رابرت کخ موسسه. برای درک بیشتر در مورد این نوع از فشار آلمان در سیستم بهداشت و درمان در حال حاضر رو به خواندن این قطعه: کروناویروس در آلمان: سیستم مراقبت های بهداشتی تحت فشار

06:16 تعداد تایید COVID-19 نفر در افغانستان شروع به پریدن کرد به چهار گزارش رویترز با استناد به اعلام وزارت بهداشت و درمان. از این سه موارد ثبت شده در غرب استان هرات افغانستان ، استان مرزهای همسایه ایران یکی از کشورهای بدترین آسیب دیده توسط ویروس در خارج از چین با بیش از 4000 مورد و بیش از 100 مرگ و میر.

05:08 coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده افزایش یافت و به 17. دو مورد مرگ گزارش شده در جنوب ایالت فلوریدا و چهار بیشتر مرگ و میر گزارش شده در ایالت واشنگتن کانون شیوع بیماری که در آن 14 نفر کشته شده اند.

03:44 صادرات چین در این سال کاهش یافته است 17.4% بزرگترین افت از ماه فوریه سال گذشته زمانی که آمریکا و چین شد تا حرارت.

03:22 مقامات مکزیکی گزارش خود را در ششم مورد تایید شده از رمان coronavirus. این مرد که در قرارداد این ویروس در خارج از کشور است که در “قبر بیماری است.”

02:48 وزارت امور خارجه ایالات متحده هشدار داد اتباع خود در برابر سفر به کشور آذربایجان و ترکمنستان با استناد به coronavirus نگرانی.

ادامه مطلب: Coronavirus و تغییر آب و هوا: داستان دو بحران

02:02 ایسلند اعلام وضعیت اضطراری پس از دو ایسلندی اتباع قرارداد رمان coronavirus در کشور است. این موارد جدید به ارمغان آورد و تعداد کل موارد به 43 گزارش ایسلند نظارت بر اخبار سایت.

Italian public health workers take precautionary measures to curb the outbreak

ایتالیا تبدیل به یکی از سخت ترین ضربه از کشورها در اروپا

01:53 The American Israel Public Affairs Committee (AIPAC) گفت: حداقل دو شرکت کنندگان در کنفرانس سالانه خود در واشنگتن را آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

01:32 دو سلامت screeners در فرودگاه بین المللی لس آنجلس آزمایش مثبت برای coronavirus گزارش خبرگزاری رویترز با استناد به یک سند داخلی.

01:18 کره جنوبی گزارش 174 جدید تایید موارد از رمان coronavirus.

ادامه مطلب: نظر: را coronavirus طلسم پایان جهانی شدن?

00:37 عربستان سعودی محدود فرود آمد گذرگاه با بحرین کویت و امارات متحده عربی با استناد به نگرانی در مورد coronavirus گزارش رسمی اسپا news agency.

00:24 مقامات چینی گزارش 99 موارد جدید مارک یک قطره از 143 روز قبل از. مرگ و میر در چین رسیده 3,070 که اکثریت قریب به اتفاق واقع شده است در هوبئی استان دوبله کانون شیوع.

بیشتر بخوانید: یک coronavirus واکسن نیست در آینده خیلی به سرعت

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

خوبه سری ls/rc (AP, AFP ساعت و dpa)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>