Coronavirus به روز رسانی: چین جدید موارد زیر 100

که توصیف کرده است تعداد فزاینده ای از کشورها در خارج از چین در گزارش خود موارد به عنوان “عمیقا نگران.” مقامات بهداشت عمومی در حال تلاش برای مهار بیماری همه گیر. دنبال DW برای آخرین به روز رسانی.

  • چین گزارش کاهش در موارد جدید.
  • ما هشدار سفر به آذربایجان و ترکمنستان.
  • که توصیف شیوع به عنوان “عمیقا نگران.”
  • جهانی مرگ و میر افزایش می یابد بالاتر از 3400.

ادامه مطلب: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

03:44 صادرات چین در این سال کاهش یافته است 17.4% بزرگترین افت از ماه فوریه سال گذشته زمانی که آمریکا و چین شد تا حرارت.

03:22 مقامات مکزیکی گزارش خود را در ششم مورد تایید شده از رمان coronavirus. این مرد که در قرارداد این ویروس در خارج از کشور است که در “قبر بیماری است.”

02:48 وزارت امور خارجه ایالات متحده هشدار داد اتباع خود در برابر سفر به کشور آذربایجان و ترکمنستان با استناد به coronavirus نگرانی.

ادامه مطلب: کروناویروس در آلمان: سیستم مراقبت های بهداشتی تحت فشار

02:02 ایسلند اعلام وضعیت اضطراری پس از دو ایسلندی اتباع قرارداد رمان coronavirus در کشور است. این موارد جدید به ارمغان آورد و تعداد کل موارد به 43 گزارش ایسلند نظارت بر اخبار سایت.

Italian public health workers take precautionary measures to curb the outbreak

ایتالیا تبدیل به یکی از سخت ترین ضربه از کشورها در اروپا

01:53 The American Israel Public Affairs Committee (AIPAC) گفت: حداقل دو شرکت کنندگان در کنفرانس سالانه خود در واشنگتن را آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

01:32 دو سلامت screeners در فرودگاه بین المللی لس آنجلس آزمایش مثبت برای coronavirus گزارش خبرگزاری رویترز با استناد به یک سند داخلی.

01:18 کره جنوبی گزارش 174 جدید تایید موارد از رمان coronavirus.

ادامه مطلب: نظر: را coronavirus طلسم پایان جهانی شدن?

00:37 عربستان سعودی محدود فرود آمد گذرگاه با بحرین کویت و امارات متحده عربی با استناد به نگرانی در مورد coronavirus گزارش رسمی اسپا news agency.

00:24 مقامات چینی گزارش 99 موارد جدید مارک یک قطره از 143 روز قبل از. مرگ و میر در چین رسیده 3,070 که اکثریت قریب به اتفاق واقع شده است در هوبئی استان دوبله کانون شیوع.

بیشتر بخوانید: یک coronavirus واکسن نیست در آینده خیلی به سرعت

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

ls/اس ام اس (AP, AFP ساعت و dpa)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>