Coronavirus به روز رسانی: بازارهای سهام آسیا سقوط عفونت افزایش سطح جهان

ژاپن در بازار سهام سقوط بیش از 6 ٪ در حالی که چین گزارش دومین روز از هیچ محلی مقاربتی خارج هوبئی استان شیوع این بیماری را در کانون. دنبال DW برای آخرین در این بیماری همه گیر.

  • ایتالیا تحمیل محدودیت در استانهای شمالی
  • شاخص های سهام آسیا تنزل ناگهانی قیمت بیش از افزایش COVID-19 نفر در سراسر جهان
  • اول شخص می میرد از coronavirus در آمریکای لاتین

ادامه مطلب: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

02:54 چین بسته اکثریت موقت بیمارستان آن را باز کرد برای مقابله با رمان شیوع کروناویروس.

01:37 آرژانتین ثبت نام اولین مرگ ناشی از کروناویروس در آمریکای لاتین است. 64 سال بوئنوس آیرس ساکن بود که در بازگشت از اروپا تست مثبت بوده و مبتلا به انواع بیماری زمانی که او قرارداد این بیماری است.

بیشتر بخوانید: یک coronavirus واکسن نیست در آینده خیلی به سرعت

Infographic on ways to protect yourself from coronavirus

01:22 آلبانی گزارش اول خود را coronavirus عفونت. یک پدر و پسر که تا به حال در بازگشت از ایتالیا آزمایش مثبت برای این بیماری است. بیش از 400 ، 000 آلبانی زندگی می کنند در کشور همسایه ایتالیا در سراسر دریای آدریاتیک.

01:00 دو ایالات متحده آمریکا و اعضای مجلس نماینده پل Gosar و سناتور تد کروز اعلام کردند که با خود قرنطینه پس از تماس کوتاه با یک مرد که تست مثبت برای coronavirus در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس نزدیک به دو هفته پیش است.

ادامه مطلب: نظر: ما باید برای مقابله با کروناویروس وحشت

00:30 ژاپن معیار نیکی سقوط بیش از 6 درصد بیش از نگرانی های عمده ای در مورد اقتصادی خرید اینترنتی این بیماری همه گیر و ین افزایش در برابر ارزهای اصلی کشیدن بازارهای سهام در آسیا همراه با آن است.

00:13 سرزمین اصلی چین گزارش داد 40 نفر و 22 و مرگ و میر در پایان 8 مارس. هوبئی استان است که کانون شیوع گزارش شده 36 موارد جدید و 21 مرگ و میر.

اما برای دوم راست, روز, بدون, جدید محلی منتقل موارد گزارش شده در خارج از استان هوبی.

ادامه مطلب: کروناویروس در آلمان: سیستم مراقبت های بهداشتی تحت فشار

jcg/ls (AP, AFP, dpa, Reuters)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>