Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار هند از اقدامات تلافی جویانه بیش از بازی-changer’ مواد مخدر

رئیس جمهور ایالات متحده به تبلیغ هیدروکسی کلروکین به عنوان یک “هدیه ای از خدا” در آن بالقوه برای درمان COVID-19. اما هند در جهان تامین کننده اصلی داروهای ژنریک ممنوع اعلام کرده است صادرات خود را.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه هشدار داد هند از اقدامات تلافی جویانه بیش از آن تصمیم به ممنوعیت صادرات هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر است که در حال آزمایش است به عنوان یک درمان ممکن است برای بیماران مبتلا به COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

“من به او صحبت کرد (نارندرا نخست وزیر هند) صبح روز یکشنبه به نام او و من گفت: ما می خواهم قدردانی شما اجازه می دهد به ما عرضه (از هیدروکسی کلروکین) به بیرون می آیند. اگر او اجازه نمی دهد که آن را به بیرون می آیند که درست خواهد بود اما البته ممکن است مقابله به مثل. چرا نمی خواهد وجود داشته باشد,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید نشست خبری.

هند تجارت رگولاتور در شنبه اعلام کرد ممنوعیت “صادرات دارو و آن فرمولاسیون” همان روز مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ساخته شده است یک درخواست برای منابع خود را در یک تماس تلفنی به مودی.

دهلی نو است اما تجدید نظر در تصمیم خود است و به احتمال زیاد برای تصمیم گیری در شنبه, هندی, مقامات گفت.

چه هیدروکسی کلروکین?

هیدروکسی کلروکین یک ارزان داروی مورد استفاده در درمان مالاریا و آرتریت روماتوئید و لوپوس. این دارو می تواند اهلی یک از سیستم ایمنی بدن است و نشان داده شده است به برخی از اثرات مثبت در برابر COVID-19 بیماری در مطالعات اولیه در فرانسه و چین است.

دانشمندان به باور شواهد کافی نیست به آن توصیه می شود برای استفاده انبوه.

“چه باید به شما برای از دست دادن؟’

مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته اعلام کرد در توییتر که این دارو دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به “یکی از بزرگترین تعویض بازی در تاریخ پزشکی است.”

تعداد مرگ و میر در ایالات متحده افزایش می یابد تهمت ترویج شده است که اثبات نشده به مواد مخدر در تلاش برای انتقال امید. “چه شما به از دست دادن” رئيس جمهور گفت: در روز یکشنبه.

کارشناسان پزشکی اند اما در مقابل آن هشدار داد و گفت: خطر عوارض جانبی شدید در حال “بزرگ و بیش از حد قابل توجهی به تطهیر.”

“مردم سلامت خود را به از دست دادن” دکتر پاتریس هریس رئیس انجمن پزشکی آمریکا گفت. “قلب خود را می تواند متوقف شود.” بالقوه عوارض جانبی این دارو عبارتند از: از دست دادن بینایی و مشکلات قلبی است.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>