Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: مواد ضد عفونی کننده ، سفید کننده و اشعه ماوراء بنفش نور نظرات ‘طعنه آمیز’

مغلوب ساختن پیشی جستن دبیر مطبوعاتی گفت: نظرات در مورد پاک کننده خانگی برای مبارزه با ویروس گرفته شد “خارج از چارچوب” توسط روزنامه نگاران و دانشمندان است. دنبال DW برای آخرین.

  • نیویورک همسرم, سبک سگی کومو می گوید که نقل مکان کرد بیش از حد به آرامی به کمک به کشورهای در حال آماده سازی
  • این مقام حقوق بشر سازمان ملل انتقاد به استفاده از بحران به دستگیری روزنامه نگاران و محدود کردن اطلاعات
  • پوشش صورت خواهد بود و اجباری در اماکن عمومی در سراسر آلمان از جمعه
  • بایرن را معرفی خواهد کرد و جریمه نقدی تا 5000 €ها ($5,400) برای نقض قوانین ماسک
  • آلمانی هواپیمایی لوفت هانزا گفته است که به احتمال زیاد برای ریختن 10,000 شغل با توجه به تاثیر این بیماری همه گیر

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

23:59 ما در حال حاضر با بسته شدن این زندگی می کنند به روز رسانی مقاله. برای مشاهده آخرین اخبار لطفا دیدن چهار مقاله است.

21:36 در اینجا آخرین است, از سراسر اروپا:

فرانسه: دولت فرانسه قرار است به یک €7 میلیارد دلار ($7.6 میلیارد دلار) بسته کمک به آن گل سرسبد شرکت هواپیمایی ایر فرانس کی ال ام و همچنین کار بر روی یک بسته به ارزش حدود €5 میلیارد دلار در دولت مورد حمایت وام برای خودرو ساز رنو. در ازای کمک های هواپیمایی است که انتظار می رود به دنبال معیارهای زیست محیطی و در حال حاضر برنامه ای برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای CO2. وزیر امور مالی فرانسه, مدل, Le Maire گفت: دولت با هدف حمایت هوایی فرانسه. در همان زمان او اشاره کرد که دولت فرانسه بود و نه فکر کردن در مورد تصرف مالکیت این شرکت که در آن دولت هنوز هم دارای یک 15.9 درصد از سهام.

هلند: Dutch Eredivisie لیگ فوتبال لغو مانده از فصل تبدیل شدن به اولین ردیف بالا در لیگ اروپا به انجام این کار. اردویسه همچنین گفت: هیچ قهرمان خواهد بود اعلام کرد. آمستردام مبتنی بر آژاکس بود که منجر به جدول زمانی که بازی متوقف شد در میان افزایش بیماری همه گیر. باشگاه گره خورده بود در نقاط AZ آلکمار اما جلوتر از آنها در هدف تفاوت دارد. قبلا هلندی برتر Mark Rutte گفت که رویدادهای بزرگ عمومی, از جمله بازی های فوتبال را به حالت تعلیق باقی می ماند تا سپتامبر است.

آلمان: ملت نسبی موفقیت در مبارزه با کروناویروس “نمی تواند منجر به لغزش بیشتر تسهیلات محدودیت” گفت: Lars Schaade معاون رئیس جمهور رسمی موسسه کخ رابرت. با بیش از 2,300 مورد جدید گزارش شده در آلمان در جمعه Schaade اضافه شده که این تعداد نیاز به رها کردن چند صد یک روز قبل از این کشور می تواند در نظر کاستن از هر گونه بیشتر از محدودیت. در اوایل این هفته دولت آلمان افتتاح برخی از کسب و کار و فروشگاه ها و محدودیت ها را برداشته در اوایل ماه مارس.

اسلوونی: صدها نفر از کارکنان در اسلوونی خانه های سالمندان اعتراض علیه دولت را از دست داده و coronavirus بحران است. کارکنان ادعا می کنند دولت انجام نمی دهد به اندازه کافی برای کمک به آنها در مبارزه با این بیماری با آن واکنش به مقدار “سیستماتیک تبعیض علیه افراد مسن است.” آنها همچنین متهم به وزارت بهداشت از امتناع از انتقال ساکنان آلوده به بیمارستان. “ما نمی خواهد سکوت در حالی که (مقامات) با استفاده از coronavirus به عنوان یک پوشش سعی کنید برای تبدیل مراقبت از خانه به ارزان پرستاری بیمارستان است.” وزیر بهداشت Tomaz Gantar رد اعتراض به طول انجامید که حدود 15 دقیقه و شامل بیش از 70 خانه های پرستاری به عنوان “انگیزه های سیاسی.”

بلژیک: تدریجی لغو مستند اقدامات در بلژیک باید شروع به در مارس 4, با دولت اجازه تجمعات تا 10 نفر است. ورزشکاران اجازه داده می شود به قطار و حمل و نقل عمومی خواهد بازگشت به آن حالت معمول از عملیات با توجه به ملی پخش RTBF. غیر ضروری مغازه ها مجموعه ای برای باز کردن در مارس 11, و مدارس در فلاندر برای شروع کار از آوریل 15. به طور جداگانه در این کشور بالا, فوتبال, لیگ, نشانه های این امر هیچ کس بقیه فصل.

روسیه: ارتش روسیه ایجاد کرده است مبارزه با گروه از بیش از 30000 نفر برای مقابله با کروناویروس بحران به گفته وزیر دفاع سرگئی Shoygu. این کشور همچنین دارای بیش از 200 سربازان مبارزه با این بیماری همه گیر در خارج از مرزهای روسیه. در بیانیه ای جداگانه نظامی گفت که پنج تیم پزشکی وارد به منطقه مسکو روز جمعه به “کمک های غیر نظامی همکاران با درمان بیماران مبتلا به عفونت های ویروسی.” تیم آموزش دیده اند “به کار در شرایط اپیدمیولوژیک.” در همین حال مقامات بهداشتی گزارش یک افزایش شدید در مسکو نرخ مرگ و میر که شروع به پریدن کرد از 21 مرگ و میر جمعه گذشته به 41 امروز گزارش داد.

18:36 وزیر دارایی Bruno Le Maire گفت: فرانسه را €7 میلیارد دلار ($7.6 میلیارد دلار) بسته کمک برای ایر فرانس کی ال ام و که آن نیز کار بر روی یک کمک هایی به ارزش برخی از €5 میلیارد دلار برای تولید کننده خودرو رنو در قالب دولت-حمایت وام.

فرانسه موضوع €3 میلیارد دلار وام مستقیم و تضمین یکی دیگر از 4 میلیارد وام بانکی برای, هوایی فرانسه, وزیر گفت.

“هوایی فرانسه, هواپیماهای, پایه, بنابراین ما نیاز به حمایت هوایی فرانسه” Le Maire گفت: در فرانسه TF1 تلویزیون اضافه کرد که کمک خواهد آمد با شرایط متصل طراحی شده برای شرکت “تبدیل شدن به بیشتر سازگار با محیط زیست هواپیمایی بر روی این سیاره است.”

در ازای کمک KLM است که انتظار می رود با رعایت معیارهای زیست محیطی و در حال حاضر برنامه ای برای کاهش آن شرکت 2 تولید گازهای گلخانه ای.

اما کامل ملی هوایی فرانسه بود و نه در دستور کار, Le Maire گفت: در اشاره به یک که قبلا شرکت دولتی است که دولت هنوز 15.9 درصد سهام.

18:25 , آلمانی, وزیر دفاع Annegret Kramp-Karrenbauer گفت که بوندس در حال حاضر ارائه شده پزشکی یا کمک های لجستیکی در تقریبا 200 مورد در طول coronavirus بیماری همه گیر.

آلمان نیروهای مسلح تا به حال به تاریخ دریافت 450 درخواست برای کمک به وزیر گفت: در مصاحبه با پخش عمومی SWR. Kramp-Karrenbauer گفت که بسیاری از درخواست های حفاظتی تجهیزات پزشکی و پرسنل پشتیبانی می کند.

وزیر گفت که بوندس علاوه بر پشتیبانی از آن را ارائه می دهد به موسسات پزشکی نیز آغاز شده است برای کمک به حمایت از خانه های پرستاری پناهندگان مراکز اقامتی. یکی از وظایف آن کمک به در این سالن است که ردیابی coronavirus عفونت های زنجیره ای در طول بیماری همه گیر.

در بوندس نیز با کمک های بین المللی نقل و انتقال بیماران و انتظار برای دریافت تن کمک های امدادی از چین در هفته آینده. در ضمن, دفاع, واحد های در حال کمک به توزیع مواد ضد عفونی کننده.

نیروهای مسلح است و با توجه به اینکه برای استقرار بیش از 32 000 سربازان برای حمایت از جوامع در سراسر آلمان در طول coronavirus بحران است.

17:10 به Eredivisie بالا پرواز لیگ فوتبال در هلند تبدیل شده است برای اولین بار در اروپا به لغو مانده از آن فصل و کارفرمایان را اعلام کرد. آنها همچنین اعلام کرد که هیچ قهرمان خواهد بود اعلام کرد در این فصل با آژاکس تنها یک شارب پیش رو در این رده بندی که coronavirus متوقف شد بازی در ماه گذشته.

آژاکس شده بود در امتیاز با مکان دوم AZ آلکمار اما جلوتر در هدف تفاوت دارد. هلندی, فوتبال, فدراسیون, این KVNB گفت: آن را جایزه خود را در لیگ قهرمانان و لیگ اروپا اسلات برای فصل آینده بر اساس رده بندی فعلی.

پیش از آن در هفته نخست وزیر هلند گفته بود که گردهمایی های زیادی از جمله مسابقات فوتبال را ممنوع اعلام کرد تا ماه سپتامبر 1.

همسایه بلژیک برای اولین بار بود به اعلام برنامه های برای هیچ کس باقی مانده از فصل اما یک جلسه به تصویب این تصمیم تاکنون دو بار به تاخیر افتاد و در حال حاضر مجموعه ای برای دوشنبه 27 آوریل ،

16:50 وزیر مطبوعات برای ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که نظرات خود را در روز پنج شنبه در مورد سفید کننده و پاک کننده خانگی در نظر گرفته شد “خارج از چارچوب” توسط صاحب نظران و روزنامه نگاران و دانشمندان بودند و مات و مبهوت از آن در یک نشست خبری.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را بعد از آن گفت که این دیدگاه در نظر گرفته شده بود “طعنه آمیز است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود در طول روز پنجشنبه در کنفرانس مطبوعاتی که او “دیده می شود ضد عفونی کننده که در آن می زند [ویروس] در یک دقیقه. یک دقیقه. و آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن ؟ دلیل این که شما آن را می شود در ریه و آن را نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها است.”

او همچنین شناور ایده سیل بدن با اشعه ماوراء بنفش نور است.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده نظرات کاخ سفید coronavirus مشاور دکتر دبورا Brix می تواند دیده می شود به لگد در, ترسناک و عجیب و غریب سخن گفتن ساخته شده دور در رسانه های اجتماعی در اواخر شب کمدی را نشان می دهد و باعث از کارشناسان و سازندگان پاک کننده خانگی به صدور بیانیه گفتن مردم به تزریق این محصولات است.

روز جمعه وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany به نام ضد عفونی کننده عناوین مسخره گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه گفت: آمریکایی ها به “مشورت با پزشکان در مورد کوروناویروس درمان است.”

“ترک آن را به رسانه ها به غیر مسئولانه را به رئیس جمهور تهمت خارج از چارچوب” او گفت:.

16:15 ایالت نیویورک فرماندار اندرو کومو به طور معمول در تقابل با رئیس جمهور تهمت و میگوید که شاید رئیس جمهور درست بود در انتقاد از پاسخ اولیه سازمان جهانی بهداشت (WHO) به شیوع کروناویروس و این که آیا حرکت بیش از حد به آرامی در ابتدا برای کمک به کشورها در سراسر جهان آماده شدن برای ویروس.

با تمرکز بر چین کومو گفت: ما تا به حال “shut the front door” به چین اما “چپ درب عقب باز” به بازدید کنندگان از کشورهای دیگر است. این بود که به خصوص مربوط به سخت ضربه نیویورک فرماندار گفت: به دلیل آن را در حال حاضر روشن است که این ویروس وارد شده بود دولت از اروپا و نه از آسیا است.

با این حال در آن زمان سیاسی جهان و سلامت رهبران ساخته شده بود به شدت از وضعیت روشن کومو گفت که “اسب در حال حاضر سمت چپ انبار” در دولت تبدیل شده است که بدترین آمار در ایالات متحده است.

نیویورک یک مرکز عمده ای از کسب و کار ما خواهد شد به احتمال زیاد دیدن آن درآمد سقوط $13.3 میلیارد دلار با توجه به همه گیر, او گفت:. او اضافه کرد که مرگ و میر کاهش یافته بود کمی در دولت در 422 روز جمعه پس از 438 مرگ و میر در روز پنج شنبه.

15:30 لوفت هانزا مدیر عامل کارستن Spohr گفته است که خطوط هوایی آلمان است که به احتمال زیاد برای ریختن 10,000 شغل با توجه به کاهش در سفر و پرواز ناشی از این بیماری همه گیر. او همچنین گفت: این شرکت پرواز هواپیما خواهد بود کوچک حدود 100 هواپیما.

Spohr گفت: آن را تا 2023 برای این شرکت برای رسیدن به تعادل دوباره.

قبل از بحران اروپا بزرگترین شرکت هواپیمایی در مورد حال 130,000 کارکنان و 760 هواپیما. روز پنج شنبه شرکت اعلام کرد که 1.2 میلیارد یورو (1.3 میلیارد دلار) عامل از دست دادن برای سه ماهه اول سال 2020 و گفت: آن ها به دنبال بودجه دولت از آلمان و همچنین بلژیک اتریش و سوئیس که در آن شرکت های تابعه آن مستقر هستند.

ادامه مطلب: لوفت هانزا به دنبال دولت کمک مالی به ماندن در هوا (23.04.2020)

لوفت هانزا زمینه انتخابات و کاهش ناوگان اندازه (08.04.2020)

15:10 نیروی دریایی ایالات متحده ویرانگر کید شده است آمار شیوع COVID-19 در هیئت مدیره مقامات ایالات متحده گفته اند خبرگزاری رویترز.

بیش از یک دوجین ملوانان آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به این گزارش. این کشتی در حال حاضر در یک ماموریت برای مبارزه با قاچاق مواد مخدر در کارائیب.

این شرح زیر است هفته پس از دیگری کشتی نیروی دریایی آمریکا ناو هواپیمابر تئودور Roosvelt گزارش شیوع پردازنده. کاپیتان تئودور Roosvelt برت Crozier کار اخراج شد پس از درخواست تجدید نظر خود را برای کمک بیشتر از مافوق خود به بیرون درز کرد.

اخیرا هواپیمابر فرانسوی شارل دوگل بود مجبور به بازگشت به بندر با صدها نفر از ملوانان تست مثبت برای ویروس.

15:00 آلمانی, کشتی یخشکن Polarstern است به حالت تعلیق آن رانش در اطراف قطب شمال یخ و قرار ملاقات گذاشتن با دیگر تحقیقات آلمان کشتی در مه با توجه به همه گیر.

برای چند ماه تحقیق رگ شده است دست خوش پیشامد میشه با یک تخته یخ شناور یخ در اطراف قطب شمال است. این سال ماموریت در ماه سپتامبر آغاز شده 2019 و تازه خدمه بودند را گرفته روی هر دو ماه.

This image provided by the Alfred-Wegener-Institut shows the 'Polarstern' vessel as it arrives at a potential ice floe for the MOSAiC (Multidisciplinary drifting Observatory for the Study of Arctic Climate) in the Arctic Sea on Monday, Sept. 30, 2019. (picture-alliance/AP Photo/E. Horvath)

این کشتی ماموریت بود به نام موزاییک معنی چند رشته ای شناور رصدخانه برای مطالعه قطب شمال آب و هوا

با COVID-19 pandemic پایه هواپیماها در سراسر جهان جایگزینی تیم نمی تواند در رسیدن به این کشتی در ماه آوریل است.

به جای Sonne و ماریا S Meria حمل و نقل خواهد شد 100-عضو تیم به این نقطه قرار ملاقات گذاشتن در لبه یخ در اقیانوس اطلس است.

Polarstern است و سپس مجموعه ای به بازگشت به یخ و ادامه تحقیقات پس از سه هفته وقفه.

کشتی بخشی از موزاییک misison که مخفف چند رشته ای شناور رصدخانه برای مطالعه قطب شمال آب و هوا.

14:40 یکی دیگر از 684 نفر از COVID-19 در انگلستان بيمارستانقرار دادن کل مرگ و میر در 19,506 با توجه به آخرین به روز رسانی روزانه. آخرین روزانه پرش بزرگتر است که 616 مرگ و میر گزارش شده در روز پنج شنبه اما همچنان زیر 759 مرگ و میر گزارش شده در چهارشنبه زمانی که وزیر بهداشت مت Hancock گفت که این کشور “به اوج” از موج.

این کشور همچنین تایید کرد 5,386 موارد جدید آوردن عفونت شمارش به 143,464.

پرداختن عمومی در روز جمعه, انگلستان, وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: همه گیر شد “بزرگترین تهدید جهانی جهان مواجه شده است و در یک نسل است.”

13:45 یکی از دو نهاد در بوسنی و هرزگوین اعلام کرد و آن را شل برخی از آن مستند اقدامات پس از دادگاه قانون اساسی این کشور حکم داد که حقوق شهروندان بودند که نقض شده است.

شهروندان مسن تر از 65 اجازه خواهد داشت برای رفتن به خارج در زمان های خاص در شنبه, چهار شنبه و جمعه بعد از دولت در Bosniak-کروات که قبلا ممنوع آنها را از ترک خانه های خود را در دسترس نباشد.

جوانان زیر 18 سال مشمول محدودیت های مشابه می تواند در حال حاضر حرکت در روز سه شنبه پنج شنبه ها و شنبه ها در طول زمان خود ،

نهاد دولت نیز برداشته کلی شب مقررات منع رفت و آمد و اجباری قرنطینه برای مردم سفر از خارج از کشور.

مقامات هشدار داده است که اجتماعی فاصله اقدامات می ماند.

بالکان کشور است به شدت تقسیم شده در طول قومی و مذهبی خطوط. جنبش بان کی مون در افراد بالای 65 سال و شب حکومت نظامی باقی می ماند در اثر دیگر خود نهاد srpska جمهوری.

12:40 Lysol تبدیل شده است و آخرین تولید کننده مواد ضد عفونی کننده برای بی اعتبار کردن ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حدس و گمان است که تزریق مواد ضد عفونی کننده به جریان خون می تواند کمک به مبارزه با کروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن تعجب با صدای بلند در روز پنج شنبه که آیا تزریق مواد ضد عفونی کننده می خواهم که اثر سوء بر coronavirus. “این امر می تواند جالب برای بررسی است که او گفت:” در جلسه.

کارشناسان بهداشت و درمان شد و سریع به رد و مسخره ایده. سازنده Lysol و Dettol با صدور بیانیه ای به مبارزه با “اخیر گمانه زنی” در مورد این مسئله.

“به عنوان یک رهبر جهانی در سلامت و بهداشت محصولات ما باید روشن شود که تحت هیچ شرایطی نباید ما ضد عفونی کننده محصولات تجویز می شود به بدن انسان (از طریق تزریق مصرف و یا هر مسیر دیگر),'” گفت: این بیانیه از Reckitt Benckiser.

12:00 یک یونانی دادستان راه اندازی کرده است رسیدگی به اینکه آیا اتهامات جنایی باید در برابر فشار مدیریت دو درمانگاه خصوصی در آتن پس از تعدادی از بیماران و کارکنان در امکانات تشخیص داده شد با COVID-19.

مقامات بهداشتی هنوز هم گرفتن نمونه در درمانگاه ها و ترس بسیاری از موارد خواهد شد.

“این ویروس به راحتی منتقل می شود به خصوص در مراکز بهداشت گفت: وزارت بهداشت سخنگوی Sotiris Tsiodras.

“من متاسفم بگویم که بی دقتی رفتار منجر به شیوع بیماری های جدید. اگر ما همچنان مانند این ما باید بدون استراحت,” او اضافه شده است.

یونان گزارش جدید سنبله در موارد روز پنج شنبه با 55 مورد جدید, 28 از یکی از درمانگاه.

تعداد کل کسانی که آلوده است 2,463 و 127 نفر کشته شده اند در کشور است.

11:55 دولت آلمان از بایرن را معرفی خواهد کرد و جریمه نقدی تا 5000 €ها ($5,400) برای تخلف از ماسک قوانین با توجه به آلمان dpa news agency.

بالاترین مجازات مواجه خواهد شد توسط صاحبان فروشگاه که نمی اطمینان حاصل شود که کارکنان خود را خود را پوشش بینی و دهان. مردم در مغازه ها و یا در حمل و نقل عمومی بدون ماسک صورت می تواند صورت جریمه تا €150.

بایرن آلمان است که بدترین ضربه دولت با حدود 40,000 COVID-19 نفر و 1500 مرگ و میر.

تمام 16 از آلمان متحده را پوشش صورت در اماکن عمومی اجباری شروع در روز دوشنبه.

11:25 انگلستان دولت جدید کروناویروس وب سایت تست شده است و ضعف تقاضا در آن ساعت اول آنلاین.

وب سایت باید اجازه می دهد ضروری کارگران به طور مستقیم به کتاب coronavirus آزمون پس از انتقاد که دولت بریتانیا بوده است ساخت آن را دشوار برای کارگران خط مقدم به آزمایش می شود.

اما چند ساعت پس از آن راه اندازی شد و در ساعت 6 صبح روز جمعه در سایت نشان داد یک پیام خطا: “شما نمی توانید در حال حاضر ثبت نام برای یک Covid-19 تست. لطفا بررسی کنید در اینجا بعد.”

وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی در توییتر نوشت: “شده است وجود تقاضای قابل توجهی برای رزرو آزمون امروز. ما عذر خواهی برای هر زحمتی. ما در ادامه به سرعت در حال افزایش در دسترس بودن. تست های بیشتر در دسترس خواهد بود فردا.”

11:15 مرگ و میر در سوئیس رسیده است 1,309 دیدن نسبتا کوچک افزایش در مرگ و میر ناشی از 1,268 روز قبل از. تعداد تست مثبت از افزایش 28,496 به 28,677.

سوئیس آغاز خواهد شد آرامش بخش مستند محدودیت در 27 آوریل با بازگشایی برخی از کسب و کار. سوئیس نیز راه اندازی یک مطالعه در سراسر کشور به COVID-19 ایمنی را امتحان کنید تا ببینید چقدر از جمعیت است و آنتی بادی به کوروناویروس.

11:10 مقام حقوق بشر سازمان ملل انتقاد کرده است کشورهایی که با استفاده از coronavirus بحران به عنوان بهانه ای برای دستگیری روزنامه نگاران و محدود کردن جریان اطلاعات است.

میشل باشله سازمان ملل متحد کمیساریای عالی حقوق بشر تاسف است که برخی از کشورها با استفاده از این اپیدمی به عنوان یک “بهانه ای برای محدود کردن اطلاعات و سرکوب انتقاد.

“این است که هیچ وقت به سرزنش مسنجر,” او گفت:.

“یک رسانه ای رایگان است که همیشه ضروری است اما ما هرگز وابسته به آن بیش از ما در طول همه گیر زمانی که بسیاری از مردم جدا هستند و ترس برای سلامت خود و معیشت,” او اضافه شده است.

بیش از 130 ادعا شده در رسانه ها تخلف گزارش شده پس از وقوع آغاز شد و بیش از 40 روزنامه نگاران دستگیر شده اند و یا به اتهام انتقاد از کشورهای pandemic پاسخ برنامه. شیلی هشدار داد که تعداد واقعی احتمالا بسیار بالاتر است.

10:27 اسپانیا ثبت کرده است 367 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته از COVID-19 پایین ترین سطح روزانه تلفات در یک ماه.

تعداد کل مرگ و میر در اسپانیا در حال حاضر در 22,524 وزارت بهداشت گفت: در آن جلسه توجیهی روزانه. تعداد کلی coronavirus موارد رز به 219,764 از 213,024 روز قبل از.

تعداد کسانی که بهبود یافته اند در 24 ساعت گذشته بیش از حد که به تازگی از افراد آلوده برای اولین بار از زمان شروع بحران است. اسپانیا همچنان در تلاش خود را برای پهن کردن عفونت از طریق منحنی های سخت مستند اقدامات است. وجود دارد 3,105 که بهبود از COVID-19 در 24 ساعت گذشته در مقایسه با 2,796 افرادی که قرارداد این ویروس.

09:30 تعداد موارد تایید شده از coronavirus در آلمان نیاز به سقوط به چند صد یک روز قبل از کشور در نظر می, کاهش, مستند محدودیت های هر بیشتر رسمی از آلمان آژانس بهداشت عمومی گفت.

لارس Schaade معاون رئيس جمهور از موسسه کخ رابرت توصیف وضعیت متناقض در آلمان است. او گفت که این کشور در مقابله با این بیماری همه گیر در مقایسه با سایر کشورهای جهان است که مردم سوال ضرورت محدودیت های زندگی عمومی است.

“ما نمی توانیم تبدیل به غفلت” گفت: Schaade. “این نمی تواند منجر به لغزش بیشتر تسهیلات از محدودیت.”

آلمانی ها باید انتظار نیست که زمان تسهیلات در محدودیت منجر به فوری “لغزش” بیشتر reopenings این موسسه هشدار داده است. این در حالی است که رابرت کخ موسسه همچنین گفت که هر گونه بازگشایی آلمانی در لیگ فوتبال بوندسلیگا خواهد بود “معقول” هر زمان به زودی.

رابرت کخ موسسه مسئول تدوین آمار و ارقام در موارد و مرگ و میر.

آلمان ثبت 2,337 موارد جدید در روز جمعه آوردن تعداد کل تایید عفونت به 150,383. مرگ و میر افزایش 227 به 5,321.

08:50 برخی از 55 درصد از آلمانی ها تایید اقدامات انجام شده توسط مقامات منطقه ای به تدریج بلند coronavirus مستند اقداماتاخیر Politbarometer نظرسنجی توسط ZDF پخش عمومی نشان داد. در حالی که 13 درصد گفت: آنها می خواستند برای دیدن تلاش بیشتر در بازگشایی 30 درصد احساس که “بیش از حد” بود که سست.

افکار عمومی در بازگشایی مدارس بازتاب این رقم است. برخی از 53 درصد مصوب آینده بخشی از بازگشایی مدارس, 12% می خواستم آنها را به طور کامل بازگشایی شد در حالی که 32 درصد احساس کردند که همه مدارس باید در حال حاضر بسته می شود.

اما اکثریت قریب به اتفاق 94 درصد موافقت با ممنوعیت مراسم بزرگ تا مرداد و بیش از دو سوم, 68% احساس آن را بیش از حد به زودی برای بازگشایی رستوران ها و کافه ها. برخی از 60% همچنین توافق کردند که کلیسا با جمعیت نباید اجازه داد فقط رتبهدهی نشده است.

آلمانی ها نیز نگران اقتصاد با 73 درصد گفت: آنها انتظار یک رکود اقتصادی به دنبال دارد.

A woman wearing a face mask in a Bremen tram (picture-alliance/dpa/S, Schuldt)

08:33 این احساس در میان شرکت ها در آلمان تبدیل شده است “فوق العاده وخیم” با توجه به ifo موسسه در دانشگاه مونیخ.

آلمان و کسب و کار و شاخص آب و هوا سقوط کرده است مانند “هرگز” از آنجا که در کشور برای اولین بار شروع به ثبت و ضبط موارد در اوایل این سال است. رکود اقتصادی رفت تا شکاف زمانی که مستند و اجتماعی فاصله اقدامات معرفی شدند در مارس سنگ زنی کسب و کار در آلمان را متوقف کند.

از سقوط مالی ناشی از رمان coronavirus شیوع دیدم رتبه اول دچار یک سقوط بی سابقه از 96.0 نقطه در بهمن ماه به 86.1 امتیاز در ماه مارس است.

یک بیانیه رسمی از موسسه ifo گفت: “این شدیدترین سقوط تا کنون ثبت شده پس از الحاق آلمان و پایین ترین مقدار از ژوئیه 2009. شرکت ها و انتظارات در حوزه های تاریک به عنوان قبل از هرگز. ارزیابی از وضعیت کنونی نیز بدتر شده است ، اقتصاد آلمان در شوک است.”

اضافه کردن به اخبار بد, آلمانی بیکاری افزایش یابد در اطراف 520,000 و بیش از 3 میلیون در این سال IAB بازار کار موسسه تحقیقات گفت.

در یک مقاله تحقیقی منتشر شده در جمعه, موسسه گفت: این انتظار اقتصادی آلمان خروجی به کوچک 8.4 درصد در سال 2020 به عنوان یک نتیجه از اثرات ناشی از کروناویروس و آن را بدترین رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی 2.

07:55 اندونزی به حالت تعلیق هوایی داخلی و دریا سفر بیش از یک ماه است در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

این ممنوعیت به اجرا در آمد همزمان با آغاز ماه رمضان در کشور با اکثریت مسلمان. مقامات نگران بودند در مورد افزایش سفر برای “بازگشت به خانه” در جشنواره عید فطر که نشانه پایان ماه رمضان. در سال گذشته حدود 15 میلیون اندونزیایی سفر به زادگاه خود از پایتخت جاکارتا.

سفر در جاکارتا که دارای جمعیت 30 میلیون, هنوز هم اجازه داده می شود با سخت اجتماعی فاصله گرفته است.

پروازهای بین المللی هنوز برای خارجی ها که در حال بازگشت به کشورهای خود در حالی که داخلی پروازهای مسافری را متوقف عامل پس از جمعه.

07:25 کمیسر اروپا در امور صنعت تیری برتون اعلام کرده است که اتحادیه اروپا عنوان شده است در این سال نسبت به 5%-10% اقتصادی انقباض.

فرانسوی نقاشی چشم انداز تیره برای 27-عضو بلوک در یک مصاحبه با فرانس 2 تلویزیون. او گفت: “از امروز در اتحادیه اروپا هستیم البته برای 5% تا 10% (رکود) معنی آن را حدود 7.5 درصد. اما امروز اگر همه چیز را بهبود نمی بخشد و اگر ما یک دوم اوج (از آغاز) همه چیز می تواند بدتر شود.”

07:05 آلپ پیست اسکی در مرکز اتریش بزرگترین خوشه از coronavirus موارد نشان از آن می خواهد به حرکت به دور از “حزب گردشگری” به عنوان زندگی به آرامی شروع به بازگشت به حالت عادی پس از زندگی تحت قرنطینه اقدامات برای بیش از یک ماه است.

پیست اسکی ایسچگل نهفته است که در نزدیکی مرزهای هر دو کشور ایتالیا و سوئیس توصیف کرده است خود را به عنوان “ایبیزا از رشته کوه های آلپ.” اکنون روشن است که در بیش از 800 مورد در اتریش می توان به ایسچگل و اطراف آن Paznaun دره. در فوریه و اوایل مارس ویروس یافت می شود یک زمین پرورش در شلوغ après-ski میله های زندان. صدها نفر از بازدید کنندگان خارجی نیز آلوده در ایسچگل و سپس ناخواسته در زمان این ویروس در بازگشت به خانه.

“ما سوال خواهد شد که تحولات سال گذشته و در صورت لزوم ایجاد اصلاحات,” ایسچگل شهردار ورنر Kurz گفت: در بیانیه صادر شده توسط سازمان گردشگری برای شهر خود و Paznaun دره که در روز پنج شنبه آمده از قرنطینه آغاز شد که در مارس 13.

Kurz گفت: این شهر تصویر بود و نه عادلانه آن را به عنوان به مراتب بیشتر از فقط یک حزب مقصد اما او گفت که همکاری با کسب و کارهای محلی به کار در تحولات جدید.

“که به معنی کیفیت بیشتر و کمتر حزب گردشگری اولویت اسکی بازان و کمتر روز معلق در اتوبوس که تنها به حزب” سازمان گردشگری گفت. “ما همچنین تفکر با همه کسب و کار در مورد آنچه upmarket après-ski فرهنگ می تواند مانند نگاه کنید.”

An Aprés Ski sign (picture-alliance/dpa/J. Gruber)

ایسچگل به دست آورده است یک نام برای خود را به عنوان یک اسکی و شهر

06:50 در نیوزیلندیک قاضی است را رد کرد و یک دوم مرد مورد که این کشور coronavirus مستند است و نگه داشتن او را غیرقانونی بازداشت شده اند.

مرد دوم به شکایت نخست وزیر Jacinda protocol wine studio مدیر کل سلامت اشلی بلومفیلد و مدنی دفاع کنترلر سارا استوارت-سیاه و سفید بیش از این مستند. این جفت ارز در مواردی که قاضی مریم پیترز به عنوان “تقریبا یکسان” در خواست حکم جسم است که به دنبال تعیین قانونی بودن یک زندان.

پیترز گفت: نمی دانستم موضوع به بازداشت در چشم قانون و اشاره کرد که حتی اگر او اشتباه بودند “بازداشت قانونی است.”

06:35 سنبله در گزارش عفونت در هند ایالت ماهاراشترا محوری است این کشور به رکورد 24 ساعته در آستانه ماه رمضان نظام مقدس اسلامی در ماه است.

مقامات بهداشتی جمعه اعلام کرد که ماهاراشترا ثبت 778 موارد جدید در روز پنج شنبه, آوردن هند تعداد موارد تایید شده به 22,930.

کشور به 1.3 میلیارد نفر ثبت نام 1,680 موارد جدید در روز پنج شنبه خود بزرگترین واحد-روز پرش از آوریل 19, یک روز قبل از هند و آرام برخی از محدودیت ها در صنعت است که در ابتدا قرار بر مارس 24.

نخست وزیر نارندرا صحبت کرد تا برای مردم هند هستند که شجاعانه مبارزه با شیوع بیماری با منابع محدود اما هشدار داد این کشور باید خود به اندازه کافی برای رفع نیازهای خود.

صحبت هند به شورای روستا سر از طریق ویدیو کنفرانس مودی گفت که این کشور نمی توانیم به نگاه به بیرون برای دیدار با یک بحران از این ابعاد در آینده و اعتماد به نفس است که بزرگترین درس آموخته می شود از این بیماری همه گیر. هند شده است واردات بسیاری از بحرانی تجهیزات پزشکی از چین پس از آن ثبت اولین مورد در پایان ماه ژانویه است.

هند سخت در سراسر کشور مستند آغاز شد که در 25 مارس تنظیم شده است به پایان رسیده است on May 3.

ادامه مطلب: ماه مبارک رمضان تحت مستند: مسلمانان شروع غیر معمول ماه روزه

06:30 کره جنوبی اعلام کرده است از آن آغاز خواهد شد برای شروع بنیه مچبند الکترونیکی در افرادی که نادیده گرفتن دستور به قرنطینه در خانه.

معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب گفت: کسانی که حاضر به پوشیدن این باند پس از شکستن قرنطینه فرستاده خواهد شد به ویژه پناهگاه به قرنطینه جایی که آنها مجبور به پرداخت برای مسکن خود را.

در اطراف 46,300 مردم در کره جنوبی در حال حاضر در قرنطینه. دولت شروع به اجرای 14 روز قرنطینه در تمام مسافران ورود از خارج از کشور در تاریخ 1 آوریل. قرنطینه افراد قبلا مجبور به دانلود یک برنامه ردیاب اما برخی از آنان طفره رفت پیگرد قانونی به سادگی ترک گوشی خود را در خانه.

این دست بند جدید هشدار مقامات اگر مردم ترک خانه خود و یا تلاش برای حذف گروههای موسیقی است.

مچبند مانند این استفاده شده است در هنگ کنگ بیش از یک ماه برای پیگیری آن ورود از خارج از کشور. تماس با ردیابی از طریق نظارت از داده های تلفن همراه و برنامه های استفاده شده در سنگاپور و تایوان را به مطمئن شوید که مردم چوب به قرنطینه. کشورهای غربی مانند ایالات متحده با توجه به trialing راه حل های تکنولوژیکی برای اجرای قرنطینه برای تماس با ردیابی.

06:18 چین است ثبت نام جدید هر COVID-19 مرگ و میر برای نهمین روز متوالی در حالی که گزارش شش مورد جدید از این ویروس کشنده است که برای اولین بار آشکار شد در نوبه خود از سال در مرکز چینی ها در شهر ووهان.

دو مورد جدید در آورده بودند از چین با سه داخلی عفونت در هیلونگجیانگ در مرز روسیه و یکی در جنوب کشور در گوانگ.

بیمارستان هنوز درمان 915 مردم با COVID-19, 57 از آنها هستند که در یک بیماری جدی است. برخی از 999 شهروندان هستند که جدا شده و نظارت به صورت موارد مشکوک و یا برای داشتن آزمایش مثبت با وجود نمایش نه هر گونه علائم. Coronavirus مرگ و میر در چین همچنان در 4,632 میان 82,804 موارد است.

06:05 مجارستان قصد دارد به جای مستند اقدامات در حال حاضر در محل با یک جایگزین نسخه که بیشتر متمرکز بر افراد مسن به جای پتو حکومت نظامی که در حال حاضر در حال تحمیل شده بر ساکنان در حال حاضر.

نخست وزیر ویکتور اوربان نشان داد برنامه های دولت در رادیو گفت: قوانین جدید خواهد شد که به اثر می آیند در اوایل ماه مه را به تمرکز بر روی افراد بیمار و کسانی که زندگی در شهرهای بزرگ به عنوان کسانی که مردم در معرض نامتناسب اندازه گیری خطر ابتلا به ویروس.

مجارستانی نخست وزیر نیز پیش بینی “بازیابی سریع” برای اقتصاد کشور است که در کاهش سرعت پس از وقوع آغاز شد در حالی که تاکید بر “کار همه چیز است.”

05:20 فدراسیون, آلمانی, مواد غذایی و نوشیدنی, صنایع (BVE) گفت: این بیماری همه گیر کوروناویروس در معرض فقیر مهارت های پخت و پز در میان آلمانی ها.

“ما برای سال شناخته شده است که پخت و پز صلاحیت به شدت کاهش یافته و در آلمان” BVE مدیر کل Christoph Minhoff گفت.

اما با اجتماعی فاصله بسته شدن رستوران ها و نگه داشتن ساکنان کردن خیابان ها کردها را به فروشگاه های مواد غذایی و بدست پشت در آشپزخانه.

“مردم هستند و نه به طور چشمگیری مجبور به تکیه بر خود و مهارت های آشپزی که در حال حاضر ارائه شده از رستوران های فست فود سیب زمینی سرخ کرده می ایستد و رستوران ایتالیایی در اطراف گوشه هستند یک گزینه نیست” گفت: Minhoff.

“در حال حاضر مردم ایستاده در سوپر مارکت ها و از خود می پرسند ‘OK, من چگونه می توانم ایجاد یک برگر خودم؟'” Minhoff اضافه شده است. او گفت: این پدیده کمک کرد تا توضیح دهد که کمبود برخی از محصولات در سوپر مارکت ها در مراحل اولیه از coronavirus بحران است.

این BVE رئیس استدلال کرد که بسیاری از مردم را بدست عادت به خوردن قبل از تهیه غذا از فست فود و رستوران ها و محیط های اغذیه فروشی و یا نانوایی ها با توجه به آلمان کار فشرده در جامعه است.

05:00 آلمان‘s, ثبت نام افزایش 2,337 جدید کروناویروس موارد با توجه به رابرت کخ موسسه (RKI) برای بیماری های عفونی. آن را با اندکی کاهش در یک چوب خط حساب کردن که شده بود رو به افزایش برای سه روز مستقیم.

چهره های جدید را به طور کلی در مجموع COVID-19 موارد به 150,383. در ضمن مرگ و میر در آلمان افزایش یافت 227 به کل از 5,321.

RKI ارقام تکیه داده ها از دولت محلی و مقامات بهداشتی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از دیگر آمار منتشر شده از جمله کسانی که از دانشگاه جانز هاپکینز.

04.00 در اینجا خلاصه ای از آخرین از شمال و جنوب امریکا:

در کنگره آمریکا در روز پنج شنبه تصویب $484 میلیارد هزینه بسته بندی که در گسترش فدرال وام به کوچک و متوسط کسب و کار بسته coronavirus اجازه می دهد آنها را به ادامه پرداخت به کارگران است. این بسته همچنین فراهم می کند کمک های مالی برای بیمارستان ها برای گسترش تست.

یک ایالت نیویورک بررسی پنج شنبه اعلام کرد آزمایش 3,000 مردم و نشان داد که نزدیک به 14 درصد در حال توسعه coronavirus آنتی بادی است. اگر این اعداد نشان می دهد, درست, درصد از عفونت در جمعیت به آن معنا است که 2.6 میلیون نفر در ایالت نیویورک در حال حاضر در تماس با این ویروس است که تعداد بسیار زیادی از 250,000 موارد تایید شده.

برزیل ثبت کرده است 407 COVID-19 مرگ و میر در 24 ساعت این کشور بالاترین تک روز شمار کشته شدگان پس از همه گیر آغاز شد. آمریکای لاتین, پرجمعیت ترین کشور در حال حاضر 3,313 کشته و نزدیک به 49,500 موارد کشور را وزارت بهداشت گفت. با وجود افزایش تلفات راست گرا رئیس جمهور Jair Bolsonaro در ادامه به بیان مخالفت با جنبش محدودیت های اجتماعی و فاصله گرفتن اقدامات اعمال شده توسط دولت فرمانداران.

مکزیک وزارت بهداشت گفت: بیش از 1000 نفر کشته شده اند از COVID-19 پس از اولین مورد گزارش شده در کشور در اواخر فوریه. بیش از 11,600 مردم باید آزمایش مثبت برای ویروس.

دیده بان حقوق بشر (HRW) در روز پنج شنبه با انتقاد آزار و اذیت مواجه با جامعه فراجنسیتی در پاناما بیش از یک جنسیتی مبتنی بر پروتکل قرنطینه. با توجه به دستورالعمل های زنان و مردان مجاز به ترک خانه برای خرید کالاهای ضروری در روزهای مختلف هفته. در نامه ای به پاناما, دولت, دیده بان حقوق بشر گفت که تغییر جنسیت نفر مورد آزار و اذیت مقامات خود را به عنوان هویت جنسیتی نیست “مطابقت” به قرنطینه برنامه.

اکوادور اضافه شده 11,000 تایید COVID-19 عفونت از جمع شدن تست است که دو بار به عنوان بالا که قبلا تایید شده است. شماره جدید از عفونت است که در حال حاضر بیش از 22 ، 000. مقامات بهداشت قبلا گزارش شده فقط تحت 12,000 موارد و 560 مرگ و میر. آن را نیز نشان داد که بیش از 1000 اضافی افرادی که نیست تست شده به احتمال زیاد از درگذشت ویروس.

ونزوئلا را تجربه کرده است دو روز تظاهرات خشونت آمیز در نقاط مختلف کشور بیش از مواد غذایی و کمبود گاز شده اند که تشدید شیوع کروناویروس. روز پنج شنبه یک گروه حقوق بشر گزارش 29-سال ضرب گلوله کشته شد در طول شورش در شهر یوپتا.

02:45 ویلیام برایان, علم و تکنولوژی مشاور US Department of Homeland Security گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت “در حال ظهور نتایج” از آزمایش های انجام شده در دولت biocontainment آزمایشگاه در مریلند نشان داد که نور خورشید می تواند احتمالا کشتن SARS-CoV-2. در سطوح و در هوا.

“ما شاهد یک اثر مشابه با هر دو دما و رطوبت نیز هست که در آن افزایش درجه حرارت و رطوبت و یا هر دو است که به طور کلی کمتر مطلوب به ویروس” گفت: Bryan.
اما این تحقیقات هنوز منتشر نشده است برای بررسی دقیق آن دشوار خواهد بود برای کارشناسان مستقل به عقب ادعا می کند. شدت نور UV مورد استفاده در این آزمایش و چگونه نزدیک به طول موج شبیه نور طبیعی از خورشید در حال دو سوال مهم است.

“من اینجا هستم تا به حال ایده های, از آنجا که ما ایده ها را می خواهید به خلاص شدن از شر این چیز. و اگر حرارت خوب است و اگر نور خورشید خوب است که یک چیز بزرگ تا آنجا که من نگران هستم” گفت: ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

00:00 به کنگره آمریکا روز پنج شنبه به تصویب $484 میلیارد هزینه بسته بندی که در گسترش فدرال وام به کوچک و متوسط کسب و کار بسته coronavirus اجازه می دهد آنها را به ادامه پرداخت به کارگران است. این بسته همچنین فراهم می کند کمک های مالی برای بیمارستان ها برای گسترش تست.

گرفتن در پنجشنبه coronavirus اخبار اینجا.

پس از شورای اروپا در نشست فیلم در روز پنج شنبه برخورد با بلوک در پاسخ به تاثیر اجتماعی و اقتصادی از coronavirus رهبران اتحادیه اروپا 27 کشور عضو توافق کرده اند که زیادی بازیابی صندوق لازم خواهد بود اما رسیدن به یک نتیجه گیری در جزئیات مانند اندازه صندوق و یا چگونه از آن خواهد شد تامین می شود.

عضو خواسته کمیسیون اتحادیه اروپا به “تجزیه و تحلیل دقیق نیاز دارد و به فوریت آمده تا با یک پیشنهاد” برای بازیابی صندوق خواهد بود که از “کافی قدر گفت:” رئیس شورای اروپا چارلز میشل.

میشل گفت: بلوک امضا کردن بر روی “مشترک نقشه راه برای بازیابی” که خواستار “بی سابقه سرمایه گذاری تلاش” عضو نیز تایید شده قبلی معامله در کوتاه مدت €540 میلیارد بسته و نام آن را به صورت عملیاتی آغاز ماه ژوئن.

بعد از تصویری نشست آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت: آلمان نیاز به پرداخت بیشتر به بودجه اتحادیه اروپا پس از coronavirus بحران فروکش.

ایتالیا است که منجر به اتهام به اصطلاح coronabonds که اجازه می دهد فقیر کشورهای اتحادیه اروپا را از وام های ارزان قیمت با غنی تر آنهایی که ارائه حداقل تضمین های لازم. آلمان مخالف است و به مشترک-وام گرفتن.

در نیویورکیک نمونه تست از 3000 نفر نشان داد که نزدیک به 14 درصد در حال توسعه coronavirus آنتی بادی فرماندار اندرو کومو گفت: پنج شنبه.

اگر این اعداد نشان می دهد, درست, درصد از عفونت در جمعیت به آن معنا است که 2.6 میلیون نفر در ایالت نیویورک در حال حاضر آلوده شده است که تعداد بسیار زیادی از 250,000 موارد تایید شده.

“اگر عفونت رای است 13.9% و سپس آن را تغییر تئوریهای چه مرگ و میر است اگر شما آلوده” کومو گفت:, و اضافه کرد که تعیین ایمنی نرخ در جمعیت های بسیار مهم برای بازگشایی دولت در اقتصاد است.

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

jcg, wmr/اس ام اس (AFP, AP, Reuters, dpa, اینترفاکس)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>