Coronavirus: آخرین توسعه در اروپا

COVID-19 تبدیل به یک مسئله جهانی باعث بیش از 3000 مرگ و میر در سراسر جهان است. از مدارس بسته به رکود ترس DW خلاصه آخرین coronavirus تحولات در سراسر اروپا است.

اروپا ثبت 5,533 موارد از رمان COVID-19 ویروس در پنج شنبه شب. با کشورهای این قاره گزارش موارد جدید هر روز آن را دشوار است به نگه دارید تا با حرکت سریع تحولات است. در اینجا است که یک دور کردن از آخرین:

A woman wipes down a school desk in italy

ایتالیا بسته شده است, همه مدارس و دانشگاه ها

ایتالیا: اروپا سخت ترین-آمار کشور

موارد تایید شده: 3,858. فعال موارد: 3,296. مرگ و میر: 148

مرگ و میر ناشی از این ویروس افزایش 41 در 24 ساعت گذشته — از 107 روز چهارشنبه.

این کشور شده است بدترین آمار در اروپا پس از coronavirus شروع به گسترش در شهرهای سراسر این کشور در مناطق شمالی لمباردی و ونتو. همه مدارس و دانشگاه ها تعطیل در سراسر کشور و در تمام رویدادهای ورزشی مهم خواهد بود پشت درهای بسته برگزار شد تا آوریل است.

ایتالیا به اسقف ها دستور داد کلیساها در مناطق آسیب دیده به نگه داشتن توده در طول هفته. واتیکان گفت که با توجه به تغییرات به پاپ فرانسیس’ برنامه “برای جلوگیری از انتشار” ویروس اما آن را نمی گویند که آیا پاپ را متوقف تکان دادن دست.

این ویروس است که باعث هرج و مرج در سیاست بیش از حد: نخست وزیر جوزپه کونته به تعویق افتاد یک قانون اساسی همه پرسی برنامه ریزی شده برای مارس 29. ایتالیا با وزیر خارجه اذیت کردم با ما پخش سی ان ان آن را متهم به نشان می دهد که جهان به ابتلا به این ویروس از ایتالیا.

این کشور را کنار بگذارند €7.5 میلیارد دلار ($8.4 میلیارد دلار) برای کمک به اقتصاد با ضرر و زیان ناشی از کوروناویروس — تنها چند روز پیش وزیر وعده داده بود €3.6 میلیارد بسته اما این باعث اعتراض در ایتالیا رسانه ها.

A closed kindergarten

آلمان و نه حکومت گسترده تعطیلی مهد کودک در آینده

آلمان: ویروس می تواند باعث رکود اقتصادی

موارد تایید شده:543. فعال موارد: 526. شمار کشته شدگان: 0.

غربی ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع شده است که بیشتر مورد تایید شده از این ویروس با آمار و ارقام به بیش از 100. این کشور را ممنوع کرده است صادرات پزشکی دنده و تنظیم یک سفر ملی مشورتی برای هشدار دادن به یک “بالا قرنطینه خطر” در ارتباط با کشتی کروز سفر.

این ویروس همچنین باعث اقتصادی در آلمان — فدراسیون صنایع آلمان گفت: این ویروس در حال افزایش خطر ابتلا به این کشور در حال سقوط به رکود است. در این کشور گروه لوفت هانزا و شرکت های تابعه آن در حال لغو تمام پروازها به اسرائیل و کاهش آن پرواز داخلی خدمات به اسرائیل منع ورود به افراد غیر مقیم ورود از آلمان و فرانسه و اسپانیا و اتریش و سوئیس.

آلمان اعلام نکرده پتو بسته شدن مدارس و مهد کودک ها.

Tourists wearing facemasks in Paris holding an umbrellla

معروف پاریس لو موزه لوور دوباره oppened با وجود coronacase عفونت اعداد رو به افزایش در فرانسه.

فرانسه: قیمت کلاه ضد عفونی کننده دست

موارد تایید شده:423. فعال موارد: 359. مرگ و میر: 7

موارد تایید شده در کشور افزایش یافت 138 فقط در 24 ساعت و شامل یک عضو مجلس ملی این کشور.

پاریس, موزه لوور — خانه به معروف مونالیزا نقاشی — اتحاد دوباره باز کرد. کارکنان شده بود نگران ابتلا به این ویروس از گردشگران است.

فرانسه اعلام کرد اقدامات لازم برای جلوگیری از احتکار از coronavirus اعلام یک کلاه در هزینه ضد عفونی کننده دست. از روز جمعه هیچ کس در فرانسه را به پرداخت بیش از €3 به صورت 100 میلی لیتر و یا بیش از €2 برای 40 میلی لیتر.

پرتغال و اسپانیا: مادرید خرس فشار در اسپانیا

اسپانیا: موارد تایید شده: 259. فعال موارد: 253. مرگ و میر: 3.

پرتغال: موارد تایید شده: 9. فعال موارد:9. شمار کشته شدگان: 0.

مادرید به عنوان کانون این ویروس در اسپانیا. این کشور مقامات بهداشتی گزارش 10 مورد جدید از این ویروس در پنجشنبه مرتبط مادرید در خانه سالمندان است.

وجود دارد برنامه به رول از اقدامات پیشگیرانه در تمام شهرستان پایتخت مراقبت از خانه از جمله راه اندازی جداسازی مناطق و محرومیت مردم با علائم جمعی از مناطق.

برخی از مهمانان در قرنطینه در هتل در اسپانیایی جزیره تنریف به ترک اجازه داده شد پس از آزمایش منفی برای این ویروس اما در مورد 400 دیگران هنوز هم قادر به رفتن به خانه.

پرتغال گزارش شده به مراتب کمتر عفونت از همسایه خود حتی پس از تایید مقامات آن دو مورد اول در روز دوشنبه.

ادامه مطلب: Coronavirus سرماخوردگی یا آنفولانزا علائم ؟ هنگامی که شما باید نگران

انگلستان و سوئیس: اول مرگ و میر ناشی از این ویروس

انگلستان: موارد تایید شده: 116. فعال موارد: 106. مرگ و میر: 1.

سوئیس: موارد تایید شده: 118. فعال موارد: 114. مرگ و میر: 1.

روز پنجشنبه انگلستان در گزارش خود اولین مرگ ناشی از ویروس است. بیمار قابل درک است که یک زن در 70s با شرایط بهداشتی اساسی. افراد مبتلا به این ویروس افزایش بیش از 30 پس از چهارشنبه.

سخنگوی دولت این کشور گفت که آن را “بسیار به احتمال زیاد این ویروس در حال رفتن به در یک راه نشان داد.”

سوئیس نیز ثبت آن در اول مرگ در روز پنج شنبه بیش از حد بیمار بود زن دیگری در 70s به. این کشور را ممنوع کرده است تمام مارکت ها بیش از 1000 نفر تا اواسط ماه مارس در تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس.

مرکزی و شرقی اروپا: فرار از بدترین تا کنون

کشورهای مرکزی و شرقی اروپا موفق به باقی می ماند تا حد زیادی COVID-19 رایگان تا کنون. لهستان و اوکراین و لتونی و لیتوانی و شمال مقدونیه تنها گزارش یک مورد در هر.

kmm/اس ام اس (Reuters, AP, AFP, dpa)

DW سردبیران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>