Coronavirus بازماندگان را 'قهرمان' آنتی بادی و امیدوارم که آنها می تواند کمک به دیگران

جولی تالر می اندازد, در خانه زرد کیپ stenciled با کلمات بازمانده سپاه بیش از شانه های او قبل از striding نزدیک

توسط PATRIS-FUN در 25 فروردین 1399

جولی تالر می اندازد, در خانه زرد کیپ stenciled با کلمات بازمانده سپاه بیش از شانه های او قبل از striding نزدیک به پرش به نیویورک مرکز خون.

تالر یک معلم مهد کودک از Westchester County, بخشی از اولین زننده خوشه ای از افراد مبتلا به کروناویروس در نیویورک است. در حال حاضر به طور کامل بهبود او امیدوار است که آنتی بادی های او توسعه یافته در خون بیماران کمک خواهد کرد و یا کارگران خط مقدم مبارزه با COVID-19.

"من احساس می کنم ما در یک فیلم علمی تخیلی" او گفت: جمعه گذشته است. "من یکی از آنهایی که راه رفتن در اطراف با ایمنی مانند یک hazmat کت و شلوار در داخل بدن من حفاظت از من است."

تالر علائم شروع مواج هفته اول ماه مارس سه روز بعد از مدرسه تعطیل. او دچار "وحشتناک لرز مانند سوزن و سوزن" سردرد و کمر درد وحشتناک." زمانی که تب او مشخصی بالاتر از 102 درجه (38.9 C) این ویروس باعث شده او به آسم که او فرود آمد در بخش اورژانس دو بار.

او خوش شانس بود. یک ماه بعد او آنتی ویروس رایگان و اهدای خون به عنوان دانشمندان مسابقه به معدن محافظ قدرت آنتی بادی برای کمک به مبارزه جهانی با بیماری همه گیر. محققان در کشورهای مختلف در حال عجله آزمایش برای پیدا کردن چگونه بازماندگان که ساخته ایم تا کسانی که به سختی به دست آنتی بادی می تواند کمک به هر دو کسانی که در حال حاضر بیمار با COVID-19 و کسانی که در خط مقدم درمان این بیماری است.

"این باعث می شود من احساس می کنم مثل من می تواند انجام کاری مثبت برای کمک در این فوق العاده دشوار است" او گفت: CBC News خارج از خون و درمانگاه.

مسابقه است برای آزمایش های بالینی

نقاهت پلاسما زرد جزء جدا شده از خون شده است با توجه به تعداد کمی از بیماران در ایالات متحده به امید آن ممکن است کمک به آنها در مبارزه با ویروس. اما این تحقیق در مراحل اولیه است.

پلاسما نیز می تواند به طور گسترده ای استفاده می شود به عنوان یک پیشگیری برای کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن.

"شما می توانید آن را به مراقبت از سلامت کارگران و یا افرادی که در معرض شده اند اما بیمار شدن و در عین حال گفت:" دکتر Eldad Hod, یک متخصص طب انتقال خون که در حال آماده سازی یک آزمایش در دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی در نیویورک است.

در زمان عادی این نوع از آزمایشات می تواند یک تا دو سال اما آنها که با عجله در سراسر جهان به دلیل بیماری همه گیر مرگبار ،

سازمان دیده بان | رد کردن COVID-19 ایمنی کلاهبرداری:

اطلاعات غلط در مورد به اصطلاح درمان معجزه برای COVID-19 پخش آنلاین. شما واقعا می تواند خرید راه خود را به بهتر سیستم ایمنی بدن? ما از یک متخصص: UBC استاد برنی گرت که مطالعات فریب در بهداشت و درمان از جمله طب جایگزین. 5:27

"من فکر می کنم در حق سناریو آن باید کار کند. و ما فقط باید به شکل از چه کسانی حق حالات هستند" هود گفت.

"هر کس دارای علائم مختلف اما آنتی بادی آمده در طعم های مختلف نیز هست. و بنابراین مردم در حال توسعه های مختلف آنتی بادی پاسخ به این ویروس. ممکن است که برخی از آنتی بادی ها مفید و برخی از آنتی بادی ها مضر هستند."

گام بعدی این است که در حال توسعه کنترل شده آزمایشی است که ممکن است تمرکز بر مراقبت های بهداشتی کارگران در معرض ویروس برای دیدن اگر پلاسما می تواند کمک به جلوگیری از آنها را از گرفتن بیمار, Hod گفت.

پلاسما مانند "طلای مایع'

تیم خود را در قرعه کشی از بانک خون از COVID-19 بازماندگان که ویروس رایگان برای 14 تا 28 روز. و که خون را نشان می دهد سطوح بالای آنتی بادی و یا "بالا تيتر."

دیانا Berrent یکی از آن است. "دکتر گفت: من پلاسما مانند مایع طلا," او گفت:.

Berrent, 45, یک عکاس و مادر دو در لانگ آیلند N. Y بیدار شد در مارس 13 با تب 102 (38.9 C) و احساس او تا به حال یک سندان در قفسه سینه خود را. او برداشت لپ تاپ رفت به اتاق خواب خود را و نمی پدیدار 18 روز دیگر برای دریافت یک آزمون.

دیانا Berrent صرف 18 روز بیمار با COVID-19 و cooped در یک اتاق در خانه خود را. او پس از lauched بازمانده سپاه و تشویق دیگر COVID-19 بازماندگان برای اهدای خون خود را. (فرستاده شده توسط دیانا Berrent)

در قرنطینه او آمد تا با یک ایده به کوه بازمانده سپاه برای افرادی که آنتی بادی و می تواند کمک کند.

"آن را در من dawned که اگر من خوش شانس بودم که رفتن به بیرون آمدن با آنتی بادی با برخی از درجه ای از مصونیت" Berrent گفت: CBC.

"اگر ما می تواند جمع آوری با هم تجمع در اطراف ما می تواند به عنوان یک گروه واقعا به بازگشت به جامعه و کمک به ساقه جزر و مد از این بیماری همه گیر."

Berrent آغاز Facebook که رشد کرده است به 30,000 اعضا در سه هفته. بازمانده سپاه سایت رفت و آنلاین در این آخر هفته با نظرها و اطلاعات در مورد هر یک از ایالات متحده coronavirus مطالعات.

این پروژه ذکر شده توسط واشنگتن پست به عنوان یکی از 20 ایده های نوآورانه برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر.

دیانا Berrent اهدا پلاسما در 8 مارس در نیویورک درمانگاه. خون او را نشان می دهد بالا آنتی بادی علیه coronavirus. او می تواند بازگشت هر هفت روز به اهدا و می گوید او خواهد شد. (فرستاده شده توسط دیانا Berrent)

"نیویورک, که در آن من زندگی می کنند در حال حاضر این کانون این بیماری همه گیر. اما بازمانده سپاه است که کانون امید" Berrent گفت.

خون مورد آزمایش قرار گرفت به عنوان بخشی از دانشگاه کلمبیا مطالعه; سطوح بالایی از آنتی بادی های او را یک نامزد ایده آل برای پلاسما و دیگر آنتی بادی پژوهش است.

چهارشنبه گذشته او به او برای اولین بار اهدای خون در نیویورک خون درمانگاه.

"من احساس می کنم مثل یک قهرمان" Berrent گفت. او ساخته شده یک جایگاه قرار ملاقات برای اهدای خون یک بار در هفته تا زمانی که این بیماری همه گیر است.

نمونه خون حاوی گرانبها آنتی بادی به کوروناویروس. (فرستاده شده توسط جولی تالر)

"یکی از عاطفی واقعی عوارض از کل این تجربه در سطح جهانی است احساس درماندگی" او گفت:. "شما بیمار هستید و شما هستید و شما در حال ترس و دانستن که در پایان این است که شما می تواند صرفه جویی در زندگی یک دختر فوق العاده عامل ایجاد انگیزه."

نقاهت پلاسما استفاده شده است ولی قبل از واکسن و اخیرا در سال 2009 H1N1 پاسخ. اما Hod هشدار اثربخشی نقاهت پلاسما اثبات نشده است در تمام موارد. در به شدت بیمار, بیماران, آن ممکن است مضر باشد; وجود ندارد به اندازه کافی داده نشده است.

"اگر شما فکر می کنم در مورد کسی است که بسیار بیمار آنها ویروس در ریه های خود را. اگر شما آنها را پلاسما با آنتی بادی در آن, آن را در واقع ممکن است باعث شود سیستم ایمنی بدن خود را برای حمله به ریه های خود را و همه چیز را بدتر و نه بهتر است," او گفت:.

تحت فشار شدید و پس از مهلت غیر قابل تصور. دانشمندان و پزشکان در حال همکاری در سراسر جهان برای طراحی آزمایشات بالینی و ساخت بانک پلاسما از بازماندگان.

سازمان دیده بان | آنچه شما نیاز به دانستن در مورد پوشیدن یک ماسک:

دکتر سمیر Gupta فراهم می کند اطلاعات مهم در مورد پوشیدن ماسک در طول COVID-19 همه گیر و چه مورد فکر می کنم قبل از قرار دادن یک در. 2:30

بازگشت در اوایل ماه مارس دانشمندان در Krammer آزمایشگاه در مونت سینای در نیویورک طراحی و توسعه یک تست برای آنتی بادی بود که بحرانی برای مراحل بعدی.

زیادی کانادا محاکمه در توسعه خواهد تمرکز بر نقاهت پلاسما داده شده به بیماران در بیمارستان اکسیژن اما نه در تنفس می گوید دکتر جینی کلوم یک طب انتقال خون پزشک در Sunnybrook علوم سلامت مرکز و استاد دانشگاه تورنتو است.

پلاسما جدا از دیانا Berrent خون در نیویورک خون مرکز. 'دکتر من گفت من پلاسما بود liquid gold.' (فرستاده شده توسط دیانا Berrent)

کانادا خون خدمات و Hema کبک در حال کار برای پیدا کردن اهدا کنندگان آزمون آنها و بانک پلاسما برای ارائه به 40 بیمارستان ها و دانشگاه تیم های تحقیقاتی.

اهدا کنندگان به احتمال زیاد در ابتدا آمده از انتاریو و کبک وجود دارد که در آن بیشترین تعداد از موارد.

افرادی که آلوده بودند در اوایل تا اواسط ماه مارس, در آغاز شیوع این بیماری در آمریکای شمالی و در حال حاضر تبدیل شدن به واجد شرایط. محققان معتقدند حدود 28 روز پس از شروع است, زمان مناسب برای آنتی بادی است.

سریع-توسعه تحقیقات به آنتی بادی است که سوخت و پرکن-امید اما دانشمندان و پزشکان می گویند که آنها نیاز به تعادل تقاضا با داده ها.

"ما می خواهیم آن را درست در صف مقابل" هود گفت.

"من صمیمانه ایمیل — من یک عمو یا یک دختر و من می خواهم به فقط آنها را به پلاسما. این مشکل برای من می گویند که هر بیمارستان می تواند از لحاظ نظری و درخواست آن را برای استفاده مهربان اما در حال حاضر ما نمی دانم که آیا واقعا آن را به مفید یا مضر است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب