Coronavirus رشته کودکان پناهنده

تعدادی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا می خواهند را در کودکان پناهنده گیر در یونان. با این حال وزیر خارجه لوکزامبورگ ژان Asselborn در حال حاضر می گوید coronavirus همه گیر ساخته شده است که غیر ممکن است.

اگر چه رودخانه خشک اجرا شده است بستر آن سرشار است: کیسه های پلاستیکی و مقوایی و پلاستیکی بطری گسترش تا آنجا که چشم می توانید ببینید. یک کودک خردسال شاید شش سال wades از طریق زباله. در اینجا به اصطلاح “جنگل” که در آن موقت کلبه له در برابر یک دیگر و بازی کودکان در پلیدی مدرنی از Moria اردوگاه پناهندگان است بر روی صفحه نمایش کامل.

این نقطه داغ واقع در جزیره یونانی لزبوس است که اروپا بزرگترین بحران انسانی برای سال در حال حاضر. یک اردوگاه در اصل طراحی شده به طور موقت پناهگاه 3,000 مردم آن است که در حال حاضر تنگ شده از بیش از 20 ، 000.

وضعیت خیلی بهتر است در دیگر جزایر در دریای اژه. در 42,000 پناهندگان و مهاجران در حال حاضر در گیر لزبوس Chios و ساموس و بسیاری از آنها شده است وجود دارد برای بیش از یک سال است. در حال حاضر این بیماری همه گیر کوروناویروس را تهدید می کند به این وضعیت حتی بدتر است.

A migrant from the Moria camp sews handmade protective masks, at an NGO on Lesbos

یک مهاجر از Moria اردوگاه sews دستباف ماسک محافظ در یک سازمان غیر دولتی در جزیره لزبوس.

به تازگی در آلمان و تعدادی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا از جمله فرانسه و لوکزامبورگ اعلام کرد تمایل خود را به در کسانی که بیشتر از جان گذشته نیاز به کمک: آسیب پذیر افراد زیر سن قانونی بدون همراه و کودکان است.

کمیسیون اروپا تخمین می زند که 1500 نفر از کودکان بی سرپرست و افراد زیر سن قانونی در حال حاضر در جزایر یونانی. تاریخ و زمان آخرین جمعه, اتحادیه اروپا, داخلی وزرای متعهد آنها خواهد بود توزیع شده در میان یک “ائتلاف” حاضر کشورهای عضو اتحادیه اروپا در عرض یک هفته.

ادامه مطلب: MSF: Moria اردوگاه پناهندگان ‘یک زمین پرورش ایده آل برای گسترش سریع’ از coronavirus

Water cannon, گاز اشک آور و بمب های دود

اما این تمایل نه تنها انسانی در طبیعت آن را نیز عملی است. اتحادیه اروپا مجبور شد به عمل زمانی که رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان تصمیم به باز کردن خود را در مرزهای کشور با یونان دو هفته پیش با ارسال هزاران نفر از پناهندگان عجله به سمت اروپا است.

یونانی نیروهای امنیتی ضعف مطلق تعداد پناهندگان خواستار ورود به اروپا پاسخ با آب کانن گاز اشک آور و بمب های دود. این بود گزارش داد که حداقل دو نفر کشته شدند یونانی گلوله های کاری دولت در آتن را رد می کند. تصاویری از standoffs شد و به سرعت در سراسر جهان پخش قرار دادن اتحادیه اروپا تحت فشار برای انجام کاری در مورد وضعیت.

اما جدید COVID-19 coronavirus همه گیر همه چیز تغییر کرده است با کشورهای عضو اتحادیه اروپا افزایش کنترل مرز و یا بسته شدن مرزها در مجموع در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس. که این نیز دلیل سازمان ملل متحد کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل و سازمان بین المللی مهاجرت (IOM) به صورت موقت تعلیق فعالیت های خود را در اسکان مجدد پناهندگان برنامه. بنابراین برای لحظه ای هیچ پناهگاه امن را می توان برای آن دسته از پناهندگان در خصوص dire straits — که شامل پناهگاه امن در آلمان است.

ادامه مطلب: نظر: در یونان پناهندگان رنگ به عنوان دشمن

Asselborn: ‘آن را به ما نیست’

این برنامه برای مصرف در کودکان بی سرپرست بود و نه قرار بود تحت تاثیر این وضعیت حداقل با توجه به کمیسیون اروپا سخنگوی Adalbert Jahnz. او ادعا کرد البته مبهم در نظر است که این فرایند را به عنوان برنامه ریزی شده اما پیشنهاد کرد که احترام و مرور در بسیاری از مراحل مختلف عضو اتحادیه اروپا گرفته بود برای جلوگیری از گسترش این ویروس در نظر گرفتن مقدار زیادی از زمان و ساختن آن غیر ممکن است برای تعیین یک جدول زمانی مشخص برای انتقال کودکان از یونان است.

Jahnz در ادامه گفت: “اما من به شما اطمینان میدهم که بحث شدید در حال رفتن به عنوان ما صحبت می کنند و آماده سازی در حال حاضر در جریان است.” یکی دیگر از سخنگوی این کمیسیون که موافقت کرده است برای بازی در یک نقش هماهنگی در این پروژه گفت: DW این COVID-19 همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد یک اثر در این فرآیند است.

آلمان وزارت کشور مبهم و همچنین گفت که کمیسیون اروپا در حال حاضر در حال بررسی چه سطح از هماهنگی ممکن است در حال حاضر در این وضعیت است. روز چهارشنبه بیانیه ای منتشر شد گفت: COVID-19 همه گیر خواهد “هر گونه اثر در تلاش های ما.” هنوز صحبت با دویچه وله روز پنجشنبه, لوکزامبورگ, وزیر خارجه ژان Asselborn اذعان کرد که کشورش نمی تواند در کودکان پناهنده در حال حاضر.

“آن را به ما به یونان و یا کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل. از نظر امنیت و سلامت آن است که به سادگی غیر ممکن است برای تضمین شرایط انسانی برای مصرف مردم در طول این زمان دشوار است” گفت: Asselborn. او گفت: لوکزامبورگ و دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا خواهد انجام همه آنها می تواند در عین حال به آماده شدن برای کودکان منتقل می شود به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

بوریس Cheshirkov یک سخنگوی کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل یونان می داند که coronavirus را آهسته روند اما خواست اتحادیه اروپا برای فشار بر آماده سازی بدون در نظر گرفتن به طوری که آنها می توانید شروع به انتقال کودکان به عنوان به زودی به عنوان زمان می آید.

بیشتر بخوانید: آلمان توقف پذیرش پناهندگان بیش از coronavirus

اردوگاه های پناهندگان تحت قرنطینه

بسیاری از سازمان های امدادی هشدار داده اند که فاجعه بهداشتی در اردوگاه های پناهندگان آن را امری ضروری برای مردم وجود دارد به امن تر دارد ٬ که در آن آنها می توانند بهتر محافظت از خود از بیماری.

در آلمان, مشاهیر و سیاستمداران آغاز شده آنلاین دادخواست به انجام درست که تحت نام #WirHabenPlatz (ما باید فضا) و #LeaveNoOneBehind — تا کنون 80,000 نفر امضا کرده اند تجدید نظر.

کسانی که در پشت مبارزات نقطه به بدبختی شرایط زندگی در اردوگاه ها — چیزی DW روزنامه نگاران غالبا مستند — با اشاره به این واقعیت است که صدها نفر از پناهندگان در Moria مثلا مجبور می شوند برای به اشتراک گذاشتن فقط یک توالت. آن نیز تقریبا غیر ممکن است برای استحمام در اردوگاه ها و حتی اساسی ترین بهداشتی اقدامات احتیاطی مانند شستن یک دست گرفته نمی تواند.

آنها همچنین توجه داشته باشید که وجود دارد کمبود شدید پزشکان در اردوگاه ها برای کمک به کسانی که ممکن است آلوده شوند. وجود دارد به سادگی هیچ راهی برای بیش از 20 ، 000 مردم کهنه به ترکیدن تسهیلات به منزوی کردن خود برای جلوگیری از ابتلا به ویروس.

به امید جلوگیری از یک انفجار از عفونت های دولت یونان قرار است در آن اردوگاه تحت قرنطینه. ساکنان تنها مجاز به ترک اردوگاه در طول روز و پس از آن تنها در تعداد.

آن باقی مانده است دیده می شود اگر که به اندازه کافی خواهد بود هر چند کمیسر اتحادیه اروپا برای امور Lauren Johannsson متقاعد شده است. در روز پنج شنبه او در توئیتر خود نوشت که او در حال کار “کاملا مطمئن شوید که سلامت پناهجویان و مهاجران در اردوگاه ها در اتحادیه اروپا از خاک محافظت می شود.”

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>