Coronavirus می لرزد پایه اتحادیه اروپا

وحدت اعضای اتحادیه اروپا چهره جدید و دردناک آزمون با کروناویروس بحران است. اگر بلوک نتواند به ایستادن به آن کل پروژه ممکن است “از دست دادن پایه های آن” هشدار داد, ایتالیا, نخست وزیر Guiseppe کرد.

Coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر هزاران نفر ادعا زندگی می کند و باعث یک رکود جهانی بلکه باز نه کاملا شفا زخم بین اعضای اتحادیه اروپا است.

ایتالیا سخت ترین ضربه اتحادیه اروپا کشور می خواهد عظیم کمک از بروکسل به حفظ اقتصاد خود را شناور. به طور خاص, نخست وزیر ایتالیا Guiseppe کونته است فشار برای یک مشترک استقراض از سیستم است که اجازه می دهد فقیر اتحادیه اروپا و سازمان ملل را از وام های ارزان قیمت با غنی تر اعضای تضمین بودجه خواهد بود بازگشت. چند کشور دیگر از جمله اسپانیا و پرتغال و یونان نیز نشانه حمایت خود را از این طرح است.

به زبان Il Sole 24 Ore , روزنامه کونته به نام اتحادیه اروپا را به اقدام فوری. در غیر این صورت نسل های آینده می تواند مجبور به تحمل “هزینه های بسیار زیاد از یک اقتصاد ویران شد” او هشدار داد.

“اگر اروپا نمی رود به این چالش بی سابقه, این خطر وجود دارد که خانه های اروپایی از دست می دهد و پایه های آن را قبل از چشم ما شهروندان” کونته گفت: روزانه است.

ادامه مطلب:Coronavirus و اتحادیه اروپا: ملت در مقابل اتحادیه ؟

“سخت” درگیری میان کونته و مرکل

این کشورها از جمله آلمان و هلند در حال حاضر با صراحت حاضر به اصطلاح “تاج اوراق قرضه” طرح. این موضوع باعث شد یک ردیف در دوشنبه ویدئو کنفرانس که شامل کونته و رهبران اتحادیه اروپا.

با توجه به نخست وزیر ایتالیا و آلمان آنجلا مرکل تا به حال “نه فقط یک اختلاف نظر اما سخت و فرانک رویارویی” در طول مذاکرات. در نهایت کونته را رد کرده و تعهد پیشنهاد شده توسط دیگر رهبران اتحادیه اروپا گفت که آن را نمی تواند به اندازه کافی دور و علنا به اتحادیه اروپا 10 روز مهلت به آمده تا با راه حل های جایگزین.

ایده اتحادیه اروپا و وام گرفتن از طرح در حال حاضر شناور را رد کرد و در سال های پس از سال 2008 سقوط بازار و باقی می ماند یک موقعیت احساسی موضوع است. در سال 2012 سر از آلمان بانک مرکزی Jens Weidmann خلاصه چگونه بسیاری از آلمانی رهبران و بانکداران در مورد آن احساس.

“یکی نیست فقط کسی اعتماد دیگری را با کارت اعتباری خود را هنگامی که شما نمی باید گزینه کنترل هزینه های خود را” Weidmann گفت لوموند در آن زمان است.

ادامه مطلب: Coronavirus: چه مستند اقدامات در سراسر اروپا ؟

‘عبور از خط مرزی’

زیر پنج شنبه در کنفرانس آلمان آنگلا مرکل گفت که او نه به نفع تاج اوراق قرضه راه حل است. به جای آلمان رهبر توصیه می شود با استفاده از مکانیزم ثبات اروپا اتحادیه اروپا سازمان مستقر شد برای کمک به یونان طولانی بهبود اقتصادی.

نخست وزیر هلند رفت و یک گام بیشتر گفت که یک سیستم برای به اشتراک گذاشتن بدهی به معنی “عبور از خط مرزی” برای منطقه یورو است.

“ما در برابر آن, اما آن را فقط به ما نیست و من نمی توانم پیش بینی هر گونه شرایطی که در آن ما تغییر خواهد کرد که موقعیت,” او گفت.

در نوبت نخست وزیر پرتغال آنتونیو کوستا ناودان Rutte نظرات.

“این نوع از پاسخ کاملا نادان و این تکرار خاتوله به طور کامل تضعیف آنچه باعث می شود تا روح اتحادیه اروپا” او به نقل از AFP news agency عنوان کرد و گفت.

ادامه مطلب: چگونه coronavirus چالش های دموکراسی باز

پاکسازی و اشتاین مایر می خواهید همبستگی

فرانسه امانوئل پاکسازی همچنین به اضافه فشار در برلین و دیگر کشورهای مخالف.

“ما نمی خواهد غلبه بر این بحران بدون قوی همبستگی اروپایی از نظر سلامت و بودجه” پاکسازی گفت: در یک مصاحبه مشترک با ایتالیا Corriere de la Serra, La Stampa und La Repubblica.

“این می تواند شامل یک ظرفیت به فرض مشترک بدهی — هر آنچه در آن نامیده می شود — و یا افزایش بودجه اتحادیه اروپا برای ارائه پشتیبانی واقعی برای بدترین آمار کشور است.”

فشار بر مرکل در دولت نیز ممکن است نصب از داخل پس از رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر همچنین خواستار پیوستن به نیروهای در سراسر بلوک.

“ما باید فراتر از بعدی مرز حصار” اشتاین مایر گفت: در یک ویدیو ارسال شده در رسانه های اجتماعی در روز پنج شنبه. “این ویروس به هیچ ملیت و درد و رنج را متوقف کند در مرزها.”
او ستایش, آلمانی, بیمارستان ها برای درمان ایتالیایی و فرانسوی بیماران و افزود که او می خواهم برای دیدن “بیشتر از جمله بتن همبستگی در اروپا روح.”

سالم شرکت های ایتالیایی ‘نیاز به ذخیره شود’

به طور جداگانه مرکل زمان متحد و وزیر دفاع سابق آلمان Ursula von der Leyen آیا امکان حذف از “تاج اوراق قرضه” از زمان پست به عنوان رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا.

“کلمه تاج اوراق قرضه است که در واقع فقط یک شعار,” او گفت: آلمان DPA آژانس در روز شنبه اضافه کرد که رزرو در آلمان و کشورهای دیگر بودند “توجیه می شود.”

در همان زمان اروپا با هدف “همواره به ما هم از لحاظ اقتصادی” Von der Leyen گفت.

“ایتالیا می ایستد در این coronavirus بحران از طریق هیچ گسل از خود بحران است که آمار کشور حق را از طریق آن صنعتی قلب متوسط کسب و کار در شمال,” او اضافه شده است. “این سالم شرکت ها نیاز به ذخیره شود.”

وقتی پرسیده شد که به طور مستقیم بر انتظارات خود را در مورد طرح von der Leyen اشاره کرد که مقامات اتحادیه اروپا در حال کار بر روی توسعه یک سیاست پیشنهاد است که می تواند ارائه شده به اتحادیه اروپا’ رهبران در بعد از 14 روز.

“یکی باید صبر کنید این را,” او گفت:.

به بسیاری از ادامه مناقشات سیاسی و بدون زرق و برق وعده کمک صدا مانند یک دستور به تکرار بحران منطقه یورو که تنها پژمرده پس از سالها درگیری با اروپا بلوک. آن است که به دور از برخی از, اما, است که اتحادیه اروپا قادر خواهد بود به فشار از طریق یکی دیگر از بحران این قدر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>