Coronavirus مجموعه, ایتالیایی, زندان آتش کشیده

شیوع کروناویروس جدید نه تنها کوچک آزادی به دور از بسیاری از ایتالیایی ها بلکه موجب, زندان, شورش در سراسر کشور است. زندانیان به ویژه آسیب پذیر هستند در سر می برند penitentiaries.

زندانیان در سالرنو شد برای اولین بار به پا می خیزند. زندانیان در Poggioreale در ناپل به دنبال کت و شلوار در روز یکشنبه.

مقالات بودند آتش زدن و پرتاب کردن ویندوز در حالی که ده ها تن از محکومین موفق به رسیدن به مرکز سقف.

“ببخشید! عفو فریاد زد:” یک گروه از بستگان با تجمع در مقابل ساختمان برخی از آنها scuffled با پلیس ضد شورش است.

“با این ویروس در سراسر چرا باید افراد بیمار باقی می ماند در داخل ؟” فریاد زد: Areta فلور 42. او تا به حال شده است معترض در مقابل Poggioreale زندان از روز شنبه آغاز زیرا او می خواست شوهرش اجازه دهید بیرون.

آشفتگی شد در نتیجه دولت ایتالیا تعلیق تمام چهره به چهره جلسات بین محکومین و خانواده خود را برای 15 روز در تلاش برای جلوگیری از هر گونه coronavirusinfection در داخل زندان است.

Italien Neapel Poggioreale Gefängnis Angehörige (Reuters/C. de Luca)

بستگان زندانیان جمع خارج Poggioreale زندان در ناپل

ترس از COVID-19 سفر کرده بود سریعتر از این بیماری در استان ناپل جایی که تنها 96 نفر تست مثبت توسط چهار شنبه.

فلور و سایر بستگان نگران شرایط بهداشتی در داخل Poggioreale هستند و خواستار آن است که زندانیان با مشکلات سلامتی محکوم جزئی اتهام بود تحت بازداشت قرار داده.

“افرادی هستند که با سرطان داخل شوهران مبتلا به بیماری های قلبی,” او می گوید. “ما به سادگی می خواهید کسانی که بیمار هستند و کسانی که کودکان و نوجوانان محکوم به تنها 10 ماه است.”

تقریبا 8,700 بازداشت شدگان کمتر از یک سال تا زمانی که آنها را تکمیل کرده اند نظر خود را با توجه به سازمان های غیر دولتی Hands Off Cain.

زندان های پر ازدحام

ازدحام بیش از حد معمول است در Poggioreale بزرگترین زندان کشور است. همانطور که از فوریه 29, 2,094 فتح کرد گرفته شد زندانیان در زندگی وجود دارد; ظرفیت 1,644 مردم است.

برخی از بخش های این مرکز در افتضاح شرایط زیر استانداردهای تعیین شده برای پاکیزگی با توجه به انجمن آنتیگونه که نظارت بر این کشور در زندان است.

Inmates hang on to bars behind windows at San Vittore prison in Mailand

حداقل 6,000 زندانیان rioted در سراسر ایتالیا

“سطح بهداشت در Poggioreale می ایستد در صفر می گوید:” پیترو Ioia این شهر ناپل زندانیان دیده بان. او گفت که وجود مستقل توالت در یکی از آشپزخانه های کوچک زندانیان به اینترنت دسترسی دارند. اگر هر یک از آنها را می خواهید به طبخ چیزی است که آنها ابتدا باید مطمئن شوید که هیچ کس نیاز به استفاده از توالت.

Ioia می داند آنچه که او صحبت کردن در مورد: سابق فروشنده مواد مخدر او 22 سال در زندان است. شش نفر از آنها را در ناپل.

او می گوید که حدود 900 تن از بازداشت شدگان در شورش. آنها پاره پاره کردن کابل های برق و لوله های آب و پاره کردن چهار بخش کل از زندان است.

ادامه مطلب: زندان بلوز? ایتالیایی, اندازی می دهد زندانیان شکستن

در طول مذاکرات خود با مقامات آنها خواست برای برقراری مجدد جلسات با خانواده های خود و بهبود کلی شرایط بهداشتی در زندان است.

“آنها از ترس گسترش coronavirus به طوری که آنها خواستار بیشتر فضای فیزیکی. اما این غیر ممکن است بیش از وجود دارد: شما باید 10, 12 یا 14 نفر در هر سلول است. Poggioreale است powderkeg,” Ioia می گوید.

شورش نیز در محل زندان اسکندریه, Foggia, Frosinone, Modena, پالرمو, پاویا و ورکللی روز یکشنبه کوریره دلا سرا گزارش روزنامه. این تنها آغاز راه بود. در روز دوشنبه وجود دارد ناآرامی در 22 دیگر penitentiaries از جمله امکانات اصلی مانند Rebibbia در رم و San Vittore در میلان. حداقل شش هزار شورش زندانیان در سراسر کشور است.

Inmates' relatives stand outside peek into Sant'Anna prison in Modena

دوازده محکومین جانشان را از دست دادند. “اولین تحلیل متصل بسیاری از این مرگ و میر به مواد مخدر استعمال بیش از حد” بر روی دارو به سرقت رفته از infirmaries وزیر دادگستری آلفونسو Bonafede گفت: در یک جلسه عمومی در سنا در روز چهارشنبه.

اقدامات احتیاطی لازم

ایتالیایی زندانها در حال حاضر خانه 61,230 زندانیان در فضای مناسب برای 50,951 مردم است. با چنین ازدحام عفونت می تواند به سرعت گسترش یافته است.

“شیوع در زندان است که به سادگی قابل کنترل پس از توقف هر گونه تماس با خارج بود یک اولویت مطلق” گفت: آلدو Di Giacomo از ندامتگاه پلیس اتحادیه (SPP).

Di Giacomo به رسمیت می شناسد که وضعیت امنیتی را به تدریج بهبود پس از ایتالیا داخلی آژانس حفاظت از توزیع 100,000 ماسک و راه اندازی 83 تریاژ چادر به آزمون تازه واردان است. اما او معتقد است ناآرامی بود و همچنین انگیزه چیز دیگری است: “توقف بازدیدکننده داشته است به این معنی که آوردن مواد مخدر در داخل زندان تبدیل شده است بسیار مشکل تر است,” او گفت:.

اما کسانی که بازدیدکننده داشته است به بسیاری از زندانیان به دلیل رفتن نگه دارید. “این همه چیز به من تنها حاضر به صحبت با پدر من ، شما همین را بگویم که صمیمی ترین احساسات در نامه ای می گوید:” Margherita کوپولا 29.

Relatives of prisoners clash with police in front of the Italian Justice Ministry in Rome

کاپولا موافق با محدودیت های اعمال شده توسط دولت اما او نگران است در مورد او 75 سال سن پدر در Rebibbia که در آن شورش نیز صورت گرفت. او هیچ خبری از او از آغاز فوریه.

“اندازه گیری نمی شد به خوبی توضیح داده شده به زندانیان و جلسات باید به سرعت جایگزین با اقدامات مناسب می گوید:” سوزانا Marietti از آنتیگونه. معمولا مجرم ممکن است صحبت با خانواده های خود در گوشی را برای 10 دقیقه در هفته است. “آنها را 20 دقیقه در روز و تنش را کاهش دهد.”

آنتیگونه است که تحت نظارت, ایتالیایی, زندان شرایط را برای 30 سال رابطه با یک عفو عمومی یا عفو به عنوان محتمل در لحظه. Marietti اما استدلال می کند که وجود دارد اتاق را برای دیگر اقدامات برای کاهش بار ازدحام بیش از حد. “ما باید ترویج خانه بازداشت برای کسانی که رفتار مناسب در زندان و کسانی که هنوز به خدمت تنها یک دوره کوتاه است.”

در ضمن کاپولا در حال عبور از انگشتان دست خود را برای پدرش. او در انتظار به خدمت نهایی سال از دوران محکومیت خود را در خانه. “من حتی نمی دانم اگر او آگاه است از این خبر خوب,” او می گوید.

DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. برای ثبت نام آن را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>