Coronavirus: روسی آنلاین بار می لرزد خود انزوا

به روسیه می پیوندد coronavirus مستند یک سنت پترزبورگ آژانس خلاق است تا با یک راه برای مردم را به بیرون رفتن بدون ترک خانه های خود. در حال حاضر از بنیانگذاران این پلت فرم می خواهید را به زندگی اجتماعی خود را آنلاین.

پور یک نوشیدنی خود را. نام خود را وارد کنید. فعال کردن ویدئو در دستگاه خود و پیوستن به. تنها با چند کلیک شما یک صندلی در StayTheF***صفحه اصلی نوار. و یا حرکت راه خود را در خیابان به سعی کنید آنچه سازندگان آن در تماس هستند “دیجیتال, نوار, رقص” در یکی دیگر از 14 میله های زندان. هر نوار در وب سایت میزبانی شده در نرم افزار ویدئو کنفرانس به موجب آن, بنابراین شما می توانید صحبت کردن با مردم فقط در زوم یا اسکایپ در فرد گونش.

رفتن احساس می کند کمی تهدید آمیز مانند رفتن به یک نوار خود را. و مانند یک نوار فضای بستگی به مردم در اتاق. به جز شما نمی توانید پنهان در گوشه ای خود را با نوشیدنی: 11 چهره ها تقریبا به ناچار به دنبال بازگشت شما و معمولا استقبال از شما در.

ادامه مطلب: ایگور Levit مبارزه با انزوا با جریان کنسرت

نشستن در اتاق خواب من حدود یک هفته به خود انزوای من تا به حال آبجو در “هنر و طراحی نوار” و سپس به سمت جاده به زبان انگلیسی میاره. اولین بار, روسی بود-صحبت کردن. دوستدار فوتبال از روسیه, اوکراین, بلاروس و استونی مطرح عینک خود را به وب کم در بین بحث و گفتگو در مورد coronavirus سقوط صنعت گردشگری و اجتناب ناپذیر اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر.

در زبان انگلیسی, نوار, خلق و خوی کمتر ملول. یک زن تا به حال یک پیشنهاد است که کاربران از فنلاند و اسپانیا و لیتوانی و روسیه استقبال با لبخند: “بیایید سعی کنید به بحث در مورد کوروناویروس” او گفت:. “ما باید چه نوشیدنی پرسید:” یک چهره در صفحه نمایش. “به سلامتی البته!” پاسخ دیگری.

“در حالی که در حال بسته شدن مرزهای ما استقبال همه از همه جا” وب سایت به صورت آنلاین نوار پروژه اعلام شده است. آن راه اندازی شد بیش از دو هفته پیش توسط روسیه آژانس خلاق Shishki جمعی برای کمک به مردم “که احساس تنهایی و رها شده” از طریق قرنطینه اقدامات و به منظور بالا بردن آگاهی برای ماندن در خانه را به سرعت گسترش این بیماری همه گیر.

دیدار من با Mihkail Shishkin خلاق و مدیر و موسس آژانس پشت آنلاین نوار در خصوصی چت کردن مجازی خیابان اصلی. او را به نام اتاق “soundofsilence” و می گوید این یک بیت مانند “speakeasy” که در آن شما می توانید وارد کنید و تنها از طریق دعوت. Shishkin می گوید: آنلاین نوار آغاز شده به عنوان یک پروژه جانبی آژانس آمد تا با در یک شنبه و با هم در عرض 24 ساعت. “در ابتدا آن را فقط برای تفریح یک محل که در آن ما فقط می تواند ملاقات با دوستان” او می گوید. اما کلمه به سرعت گسترش یافته است.

همه جهان را در یک نوار

در حال حاضر این سایت تا به حال از 200 ، 000 بازدید کننده در فقط دو هفته تا 30000 نفر بازدید در یک روز, با توجه به آژانس. اگر نوار را شامل پروژه Shishkin می گوید: بسیاری از افرادی که بین 25 و 40 و حدود 80 درصد آنها به زبان روسی. جمعه و شنبه شب ها محبوب ترین.

Bar patrons drink together at the STFH Bar online

هزاران نفر از مردم شده اند و صرف وقت در STFH نوار پس از آن آغاز شده و دو هفته پیش

وجود دارد در حال حاضر 200 “صندلی” در کافه ها با اتاق های بیشتر باز کردن روزانه است. یکی این است که برای سخنرانی. روز جمعه StayTheF***صفحه اصلی (STFH) نوار راه اندازی یک برنامه فرهنگی که شامل زنده استندآپ کمدی کنسرت و سینما و باشگاه است. و برخی از نامها در خیابان می تواند صدای آشنا: سه نسخه های آنلاین از محبوب سن پترزبورگ میله یکی مسکو نوار و تل آویو نوار در حال حاضر باز است. آژانس ظاهرا در مذاکرات با یک نوار مستقر در شهر اوزاکا و یکی در سان فرانسیسکو در ایالات متحده است. میله بدست تماس خود را. به جای بازآفرینی یک خیابان در سنت پترزبورگ آژانس امیدوار به ایجاد “یک خیابان در سراسر جهان که در آن شما می توانید هاپ بین میله ها هستند که از لحاظ جسمی واقع شده در سراسر جهان — و دیدار با مردم از سراسر جهان وجود دارد.”

Shishkin می گوید پلت فرم است که امیدوار به حمایت از این بارها در این دوران سخت” را با اجازه دادن به آنها برای ایجاد یک فضا برای ماندن در تماس با مشتریان به طور منظم. این Shishki جمعی است که با تجربه راه برای کافه ها و رستوران ها برای کسب درآمد از پلت فرم. که می تواند به معنای ایجاد حوادث و یا آن را می تواند تحویل طرح: یک ایده این است که برای ایجاد غذای آماده کوکتل کیت به مخلوط در خانه.

قفل کردن, قفل کردن

در سراسر جهان بسیاری از کشورها بسته اند مرزهای خود را برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس و بسیاری از آنها معرفی قرنطینه و یا خود انزوا. روسیه سفت اقدامات خود را به عنوان تعدادی از عفونت شروع به افزایش.

روز چهارشنبه در اولین آدرس به ملت پس از coronavirus همه گیر آغاز شد, ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به این کشور یک هفته از پرداخت, تعطیلات ترغیب مردم به ماندن در خانه. پس از اعلام مسکو قرار می گیرد سرمایه ساکنان خود در انزوا. بیشتر و بیشتر مناطق و شهرهای زیر پایتخت منجر شود. این کشور همچنین اخیرا بسته شده, کاباره ها, میله, رستوران ها و سینما.

A shuttered café in Moscow

کافه ها و کافه ها در حال تعطیل در سراسر روسیه در حال حاضر

“Coronavirus است و اساسا تغییر در ساختارهای اجتماعی هر چند ممکن است ما حتی نمی تواند به طور کامل آگاه تا چه حد و در عین حال می گوید:” جامعه شناس اولگا Savinskaya از مسکو در مدرسه عالی اقتصاد. “برای بسیاری از مردم آن را بسیار ناراحت کننده است. زیرا ساختارهای اجتماعی ما عادات روزمره. و در حال حاضر ما به طور کامل آنها را تغییر دهید,” او می گوید. “مردم مجبور بودن با شرایطی که برای پیدا کردن راه های جدید برای لذت ببرید.”

یک تو رفتگی در دیوار در حال رشد

که در آن StayTheF***خانه بار می آید. Shishkin می گوید که آن را خیلی زود به بگویید که چقدر ترافیک اضافی دولت روسیه سیاست های جدید را ایجاد کنید برای این پلت فرم. اما به میله نزدیک Shishkin متقاعد شده است که این پروژه آنلاین می تواند جایگزین واقعی است. برخی از افراد فقط در موسیقی پاپ و “برخی از مردم به ماندن تا 6 صبح,” او می گوید. “یک مرد حتی خوابش برد در یکی از میله های زندان و ما او را یافت و روی مبل در صبح است. مردم در نوار زمزمه شد برای جلوگیری از بیدار شدن او را.”

A screen shot of chatrooms at the STFH Bar online

“نوشیدنی می پیوندند” با توجه به سازندگان STFH نوار

همه این نوار بازدید کنندگان کاملا متقاعد شده. “این لزوما یک نوار می گوید:” آرتور Ahiyarov از شهر اوفا. “مردم فقط به رفتن وجود دارد به صحبت. بسیاری از مردم حتی نمی نوشند” 24 ساله و معلم زبان می گوید. Ahiyarov اذعان می کند او شده است به آنلاین نوار تقریبا هر روز از او کشف آن را به عقب کشیده شده توسط “رنگارنگ” مردم و گاه به گاه با وجود مشکلات فنی با مردم میکروفن و یا اتصال به اینترنت. “اما من فکر می کنم می توان آن را جایگزینی برای صرف وقت چهره به چهره ؟ هیچ.”

هندریک جکسون, یک, آلمانی, نویسنده و مترجم در حال حاضر مستقر در مسکو برای lectureship می گوید: نوار بود “بسیار لذت بخش” هنگامی که او خود منزوی پس از سفر به اتریش. 48-ساله می گوید: او رفت و به STFH نوار چند بار اما نمی بازگشت. در حال حاضر که این نوار بیشتر محبوب مردم می آیند و بیشتر در ساخت تجربه “بیش از حد بلند و بیش از حد سطحی است.”

“مشکل این است که هر کس در حال گوش دادن. به طوری که باعث می شود آن را متفاوت از [آفلاین] نوار” جکسون توضیح می دهد.

طبیعی جدید

وجود دارد یک لینک برای کمک های مالی در پایین STFH بار, صفحه, اما در آن لحظه کسانی که در حال رفتن به سمت نگه داشتن پلت فرم حساب در آن در حال اجرا — و به پرداخت داوطلبان که بخشی از گسترش تیم. “برای ما این است که یک پلت فرم برای آزمایش” Shiskin می گوید.

سازندگان امیدوارند که این پروژه می تواند نگه داشتن واقعی میله زنده به طوری که آنها در نهایت می تواند بازگشایی در زندگی واقعی است. “ما خوشحال خواهد بود اگر این همه به پایان می رسد ما تبدیل به میله کاملا خالی و آفلاین کافه ها و رستوران ها پر کردن. اگر این است که چگونه آن را به پایان می رسد و ما خواهد بود خوشحال به کمک مردم و به دست آورد تجربه جالب.”

به سلامتی که من حدس می زنم.

DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. برای ثبت نام آن را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>