Coronavirus قرار می دهد یک نور افکن در قطب نمای اخلاقی آمریکا: Keith Boag

“عظمت آمریکا شخصیت درخشان و چهارم” معاون رئیس جمهور مایک پنس تلفظ در یکی از روزانه coronavirus جلسات مطبوعاتی هفته گذشته است.

آن را بیشتر خواهید از واقعیت و آن را به زودی مورد آزمایش قرار زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هدف یک sneering شخصی صدای بلند نطق کردن در یک خبرنگار که می خواهم پرسید که آیا آن را عاقلانه به منظور تشویق خوش بینی است که این ویروس می تواند به زودی به راحتی با درمان های موجود مالاریا مواد مخدر به عنوان تهمت به حال پیشنهاد شده است.

“چه چیزی به شما می گویند به آمریکایی ها که می ترسم اگر چه من حدس می زنم؟” ان بی سی خبرنگار پیتر اسکندر پرسید: در پیگیری سوال. “نزدیک به 200 مرده 14,000 که بیمار هستند, میلیون نفر — به عنوان شما شاهد — که می ترسم در حال حاضر. چه چیزی به شما می گویند به آمریکایی ها که در حال تماشای شما در حال حاضر که می ترسم؟”

“من می گویند که شما در حال وحشتناک یک گزارشگر. این چیزی است که من می گویند” مغلوب ساختن پیشی جستن جامعی بازگشت. “من فکر می کنم آن را بسیار تند و زننده سوال است.”

بیش از حد گرم در پاسخ به اين اتاق دما سوال بی اهمیت است جزئیات است که فراموش خواهد شد. در عین حال در هسته خود است مغلوب ساختن پیشی جستن اعتقاد است که او حق می گویند که COVID-19 احتمالا به زودی شکست خواهد خورد حتی اگر کارشناسان بهداشت و درمان در همه جا می گویند آن را احتمالا نمی خواهد.

آیا او پرورش امید کاذب به نظر می رسد به او بی ربط نسبت به حق خود را به بگویید آمریکایی ها آنچه را که او می خواهد آنها را به این باور.

‘Unalienable حقوق’ ممکن است در خدمت ایالات متحده در بحران

پنس ممکن است درست کنید که به عنوان سازگار با عظمت آمریکا ، این کشور تاسیس اسناد, بعد از همه, تشخیص سه “unalienable” حقوق و زندگی, آزادی و تعقیب خوشبختی — که تاکید ادعا که جامعه مجموعه ای از افراد به دنبال هر آنچه را انتخاب می کنند گفت: هر آنچه که آنها می خواهند تا زمانی که آنها در چارچوب قانون است.

این درست است که آن کار نمی کند تا به خوبی در زمان coronavirus. برخی بر این باورند که سختی اخلاقی گزینه های پیش رو را نشان می دهد که ایالات متحده به سر رسیده است برای کاملا متفاوت راه فکر کردن در مورد خود را.

آن را در اوایل بحران, اما ما در حال حاضر نمونه هایی دیده می شود که چرا چنین بازنگری ممکن است مورد نیاز.

معاون رئیس جمهور مایک پنس ستایش ‘عظمت آمریکا شخصیت” اما برگ برنده را از دست داده و این بحران نه همیشه منعکس شده است. (یوری Gripas/فردا نیوز)

ساعت قبل از پنس صحبت کرد جمعه گذشته, اخبار شکست اتهام خودی معاملات سهام توسط یک تعداد انگشت شماری از سناتور ایالات متحده آمریکا. آنها به نظر می رسد که تفسیر یک جلسه خصوصی در مورد قریب الوقوع بیماری همه گیر به عنوان یک سیگنال برای دریافت کارگزاران خود را بر روی گوشی شروع به کشیدن پول از بازار قبل از آنها سقوط کرد.

آنها — جمهوریخواهان به خصوص — استفاده کرده اند می تواند آنچه را که آنها یاد گرفته بودم به زور و اجبار مقابله با خطرناک اطلاعات غلط در مورد ویروس های آینده از کاخ سفید (به طور خاص ادعا می کند که آن موجود بود و خواهد بود به زودی). آنها نمی.

نادیده گرفتن و یا بهره مندی از یک بحران

این خبر به دنبال ویدئوها از دانشجویان شکستن بهار swarming سواحل فلوریدا در هفته گذشته زمانی که بقیه کشور شد اجتماعی فاصله. برخی افتخار است که اولویت خود را شد مست و نه آهسته گسترش ویروس. آنها درک آنها گفت که آنها یک تهدید برای افراد مسن است.

سازمان دیده بان | برخی از رخصتی بهار revelers در فلوریدا نادیده گرفته شود تماس از دولت و مقامات بهداشت عمومی در هفته گذشته به خانه آمده:

ایالات متحده می بیند افزایش COVID-19 موارد و مرگ و میر و تجهیزات پزشکی, کمبود, اما آن را متوقف نمی کند برخی از دانشجویان از مهمانی در رخصتی بهار, نادیده گرفتن تماس به فاصله اجتماعی. 2:02

خصوصی گلدمن ساکس مشاوره به وال استریت سرمایه گذاران بنا به گزارش خواست مشتریان به استرس بیش از حد در مورد این بیماری همه گیر از آنجا که اکثر قربانیان این ویروس که افراد در حال حاضر در برنامه به مرگ به زودی به هر حال.

نقطه و سعی در آرام کردن بازار در مورد برآورد مرگ و میر. آن کار نمی کند و سقوط بازار معلوم شد که تنها قوی ترین شاخص برای مردم جدی وال استریت طول می کشد سلامت عمومی را تهدید.

و سپس داستان مت و نوح Colvin تنسی. نیویورک تایمز کشف برادران در هفته گذشته نشسته در ذخیره کردن حدود 18,000 بطری ضد عفونی کننده دست آنها می خواهم با عجله scooped تا بیش از یک هفته از رانندگی در سراسر کشور و کشورهای همسایه کنتاکی در یک کوره در رفته جنگهای صلیبی برای پیدا کردن به عنوان بسیاری از آن را به عنوان آنها می توانند.

یک فرد با استفاده از ضد عفونی کننده دست به عنوان یک معامله گر با این نسخهها کار در کف بازار بورس نیویورک. در حالی که برخی در وال استریت سعی در تطهیر coronavirus بازار است که مصرف آن تهدید جدی است. (Andrew Kelly/فردا نیوز)

آنها برنامه ریزی برای فروش خود را در ذخیره کردن در نشانه های, در آمازون اما آمازون گزارش را متوقف و آنها را به عنوان به خوبی به عنوان دیگر سود در سراسر کشور که آنها نیز در تلاش برای گوشه بازار در ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و ماسک صورت. پس از نیویورک تایمز داستان باعث یک واکنش برادران توافق به کمک همه وسایل.

شما می توانید پیدا کردن نمونه مشابه رفتار بد در سراسر جهان از جمله در کانادا اما هیچ کشور سرمایه گذاری کرده که به شدت به آمریکا در ایده خود را به عنوان یک زمین که در آن آزادی به دنبال فرصت میباشد.

اما در زمان بحران که کیش می توانید ولگرد به جان خاک “هر انسان برای خود.”

این ممکن است زمان برای دوباره communitarianism

هفته گذشته کریستوفر Beem مدیر McCourtney مدرسه دموکراسی نوشت: در مورد چالش مواجه امریکا را حس خود را در چهره COVID-19.

او اشاره کرد که مدتها قبل از coronavirus آمد بیش از افق برخی از سیاسی آمریکا فیلسوفان آمده بود به دیدگاه های مختلف از ایالات متحده جامعه است. آنها اشاره به خود را به عنوان communitarians (اشتباه نشود با کمونیست ها و یا communalists) به جای لیبرالها فکر در اعلامیه استقلال.

“مانند communitarians از 30 سال پیش آمریکایی ها باید برای به چالش کشیدن این ایده که هر کس فقط به دنبال شادی خود را به عنوان افراد” او نوشت. “هنگامی که ما با هم زندگی می کنند در جامعه ما بستگی دارد در هر یک از دیگر. و ما باید تعهدات به هر یک از دیگر.”

یک مرد پیاده روی در سراسر غیر منتظره ای خالی میدان تایمز خیابان یکشنبه. این غیر قابل بحث فردگرایی است که بسیار اساسی برای آمریکا شخصیت می تواند به تضعیف این کشور در تلاش برای مقابله با جریان اضطراری برای بهداشت عمومی می نویسد: Keith Boag. (Eduardo Munoz/فردا نیوز)

که روح قطعا وجود دارد و در میان بسیاری از آمریکایی ها. برخی آن را ببینید مندرج در رشد دموکراتیک و سوسیالیستی جنبش ،

اما از آن شده است بی وقفه مستند که تهمت هرگز در آغوش هر چیزی حتی از راه دور شبیه است. و او با افتخار از آن است.

“امریکا برای اولین بار” ملی است, بیان خود, دهه, پیر, شخصی, تجاری solipsism.

اما او فقط یک نوع از آمریکا هر آمریکایی است.

‘سرزنش من” مقابل “من نمی مسئولیت’

فرماندار نیویورک اندرو کومو به نظر می رسد که خود را قطب نمای اخلاقی کالیبره شده برای لحظه ای. در اعلام آخرین جمعه است که او را به طور موثر تعطیل اقتصاد ایالت و بزرگترین شهر کشور او قرار داده و او منافع شخصی را کنار گذاشته و آماده را برای تیم ایالات متحده آمریکا است.

“این ایالت به منظور … من قبول مسئولیت کامل” او گفت:. سرزنش نکنید محلی و ارائه دهندگان خدمات و یا شهرداری شهرداران و یا هر کس دیگری برای تمام چیزهایی است که نمی خواهد در دسترس مردم برای آینده قابل پیش بینی. “سرزنش من است.”

سازمان دیده بان | فرماندار نیویورک اندرو کومو خلاصه مطبوعات در coronavirus وضعیت در دولت جمعه:

و به عنوان که “عظمت امریکا شخصیت” که پنس مدعی شد “درخشان چهارم” قطعا آن را به نظر نمی رسد که تهمت و خواري خود را در فداکاری و زخمی غرور در روز یکشنبه نشست خبری.

و او در پاسخ به یک سوال و 10 ماه پیش در مورد تاخیر در آزمایش این ویروس ممکن است به نوبه خود از خود تعریف لحظه از بحران: “من نمی مسئولیت در همه.”

سازمان دیده بان | رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای coronavirus وظیفه نیروی مختصر مطبوعات یکشنبه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>