Coronavirus چالش جدید برای کسانی که مبتلا به اختلالات غذا خوردن — در اینجا چگونه بازماندگان به دنبال دارد پشتیبانی آنلاین

Staying خانه برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus آورده تغییرات عمده زندگی برای بسیاری از. برای کسانی که مبتلا به اختلال در غذا خوردن و اجتماعی منزوی می تواند یک خطر جدی برای بازیابی آنها.

زمانی که ایالات متحده به مقامات بهداشت آغاز شد و توصیه کرد که مردم به ماندن در خانه در مارس آلیسون Caswell انتظار نیست انجام خواهد ماشه, پیر نگرانی در مورد مواد غذایی است که او تلاش روزانه در گذشته است. برای یک چیز, Caswell, a 29 ساله در ویلمینگتون کارولینای شمالی شده بود در بازیابی برای اختلال در غذا خوردن برای 12 سال است. دیگر به عنوان یک مراقبت های بهداشتی کارگران او احساس کردند که او تا به حال یک درک خوب از عمده تغییرات در شیوه زندگی است که خواهد آمد با اجتماعی فاصله. اما سفر به انتخاب کنید تا لوازم در فروشگاه مواد غذایی پیش از انزوای اجتماعی تنظیم کردن آشنا احساسات ناراحت کننده برای او.

“من واقعا فکر می کنم آن را برای رفتن به یک مسئله” Caswell می گوید. “این اتفاق نمی افتد تا زمانی که من شروع به رفتن به فروشگاه مواد غذایی و غذاهایی که من پیدا کردن آسایش و شادی را در به طور ناگهانی وجود ندارد. قفسه ها خالی خواهد بود و این نوع باعث اضطراب و این حس ترس از ‘آنچه در واقع اتفاق می افتد؟’ من فکر می کنم اختلالات خوردن در مورد کنترل و این چیزی است که هیچ یک از ما کنترل بیش از آنچه.”

با توجه به ملی اختلالات خوردن و ارتباط (NEDA) حداقل 30 میلیون نفر از مردم از همه سنین و جنس و پس زمینه را از رنج می برند اختلال در غذا خوردن در ایالات متحده آمریکا (همراه با میلیون ها نفر بیشتر که تشخیص داده نشده). آنها در حال حاضر رو جدی چالش های جدید هنگامی که آن را می آید به شرایط زندگی یک بیماری همه گیر.

“اختلالات خوردن یک مسئله جدی در سلامتی عمومی می گوید:” کلر Mysko مدیر عامل شرکت ندا. “این زندگی تهدید بیماری که تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر از آمریکایی ها و وقتی که می آید به این لحظه خاص از زمان وجود دارد بسیاری از سلامت روان مفاهیم.”

The British Journal of Psychiatry متحده که بی اشتهایی عصبی یکی از بالاترین میزان مرگ و میر از همه بیماری های روانی و مطالعات نشان داده اند که کسانی که مبتلا به اختلالات غذا خوردن هستند بیشتر احتمال دارد دچار اضطراب و افسردگی است. در حال حاضر با کروناویروس اخلال در روال و محدود کردن تعامل اجتماعی خطرات افزایش یافته است برای کسانی که در حال حاضر فوق العاده آسیب پذیر است.

بسیاری از در حال تبدیل به اینترنت برای پشتیبانی و جامعه در طول این زمان نامشخص است. برای برخی از, است که می تواند موثر باشد اما برای دیگران به خصوص کسانی که در بهبود آن می تواند نتیجه معکوس. ماندن در خانه و با تکیه بر اتصال آنلاین می تواند یک میدان مین از محتوا و تحریک در حال حاضر در طول یک زمان دشوار است. الگوهای رفتاری در مورد رژیم غذایی, فرهنگ, جوک در مورد به دست آوردن “COVID-15” و یک جریان در خانه فیلم تمرین باید افزون گردید اجتماعی خوردها پس از گسترده اجتماعی فاصله آغاز شده است.

“این یک شمشیر دو لبه می گوید:” کتی Olaskiewicz یک حساب استراتژیست دوره نقاهت بعد از اد در آن آربور میشیگان. “در حالی که [اینترنت] به طور معمول یک محل است که من به تعامل با بدن مثبت جامعه و یا افرادی که در حال رفتن را از طریق بازیابی و بحث به بدن مثبت و یا بهداشت و درمان-در-هر-اندازه و متخصصان بسیاری از آنچه در آینده در خوراک من در حال حاضر مردم به شوخی در مورد چگونه آنها قادر به کار کردن و یا آنها خوردن بسیاری از آشغال و یا گفت: “من قصد دارم برای به دست آوردن چربی’—آن نوع از همه چیز. آن را واقعا تغییر راه من تعامل با رسانه های اجتماعی است.”

در پاسخ Olaskiewicz به سرپرستی یک خوراک های اجتماعی پر شده با حساب راستای بهبود و unfollowed حساب که سمی هستند یا جوک که می تواند او را به عود. او همچنین مجازی انجام جلسات درمانی و برنامه ریزی تماس تصویری هر شب با او برادر و دو برادرزاده مراسم که او می گوید: “زمینه” او و او کمک می کند تا تعیین مرزهای برای مراقبت از خودش است.

“عدم اطمینان از آینده می تواند منجر به اضطراب بیشتر است که می تواند سوخت اد رفتارهای می گوید:” جنیفر Rollin, یک اختلال در غذا خوردن درمانگر و از بنیانگذاران اختلال در غذا خوردن, مرکز اد مرکز بازیابی در راکویل مریلند. “نیز وجود دارد بسیاری از الگوهای رفتاری و جوک رفتن در اطراف در مورد افزایش وزن است که دقیقا آنچه را تشدید بسیاری از مردم را اد ترس. همراه با ثابت دسترسی به مواد غذایی و ورزشگاه بسته بودن این طوفان کامل برای اد لحظه.”

اضافه کردن که به عمده هجوم زمان صرف آنلاین و شما می توانید یک وضعیت است که می تواند به سرعت نگاهی منفی به نوبه خود اگر نه نظارت با دقت.

“در کل این گرایش به اضطراب گروهی از مردم که آیا آن را بی اشتهایی و پرخوری و یا یک اختلال خوردن شراب خواری” می گوید: دکتر والتر کی بنیانگذار و مدیر اجرایی از دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو اختلال در غذا خوردن پژوهش و برنامه درمان. “آنها بسیار حساس به استرس و عدم اطمینان و تغییر همه نوع از چیزهایی که در حال رفتن در حال حاضر با COVID-19 پس از آن به احتمال زیاد به تشدید مشکل برای آنها است.”

مستمر بحث در مورد مواد غذایی در طول قرنطینه مانند چه نوع از مواد غذایی برای انبار کردن چه نوع از مواد غذایی “خوب” یا “بد” را به نگه داشتن در خانه بسته شدن رستوران و فروشگاه های مواد غذایی فروش خارج از بورس—تشدید می تواند در حال حاضر مملو روابط با مواد غذایی برای کسانی که با اختلال در غذا خوردن.

ویژه داستان
آمریکا کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال خطرناکی بیمار مجهز به مبارزه با COVID-19
“ما از همه چیز.”

که نیز مورد برای Ionah Scully دانشجوی دکتری در بومی معرفت شناسی و تعلیم و تربیت در دانشگاه سیراکوس و رقاص حرفه ای است. Coronavirus شیوع آورده مسائل اساسی آنها در مواجهه با سیستمیک مواد غذایی کمبود و اختلالات خوردن به خط مقدم. اسکالی تلاش کرده است با اختلال در غذا خوردن به مدت 30 سال از آنها مبتلا اد در نه سال است.

“برای برخی از ما که با کمبود مواد غذایی به عنوان من از آن نوع را به ارمغان می آورد این محرک دیگر برای ما است که واقعا می تواند آن را سخت به احساس خوب در مورد غذا خوردن به احساس می کنید که من باید به احساس می کنید که وجود دارد چیزی است که من می توانید غذا خوردن” اسکالی می گوید. “به ویژه هنگامی که برخی از مواد غذایی که برای من امن هستند در دسترس نیست در حال حاضر و یا چگونه با همه چیز در, همه چیز فقط کمتر مقرون به صرفه پس از آن از بودجه من برای خرید چیزهایی که من نیاز دارم که سالم هستند برای من.”

و گاهی اوقات حتی در حال منزوی به تنهایی می تواند باعث پیر تنش ها و عادات مضر برای لایه برداری.

“انزوا بزرگ است برای اختلالات غذا خوردن می گوید:” الهام McKeeman یک اختلال در غذا خوردن درمانگر و صاحب خط الراس آبی روان درمانی در Clemson, South Carolina. “[کسانی که با این اختلال] نوع از رشد در پنهان کاری و تنهایی پس از آن واقعا مهم برای رسیدن به دوستان خود و مردم است که در مورد خود را بازیابی خواهد بود که حمایت شده است.”

McKeeman نشان می دهد که کسانی که با تیم درمان و یا سیستم های پشتیبانی باید در تماس نزدیک با این افراد در حال حاضر حتی اگر آن را فقط به صورت آنلاین و یا از طریق تلفن. وجود دارد او می گوید رایگان یا کم هزینه منابع در دسترس آنلاین, مانند, مجازی, درمان ارائه شده توسط بسیاری از درمانگران در حال حاضر و یا وعده های پشتیبانی مانند Instagram account @covid19eatingsupport که درمانگران آنلاین در دسترس هستند 24/7 به تقریبا نشستن با مردم در حالی که آنها یک وعده غذایی به ارائه پاسخگویی و پشتیبانی.

“من فکر می کنم بسیاری از منابع آنلاین رایگان خوب الان چون آنها مثل [این فرد] گروه درمانی با فرمت می گوید:” McKeeman. “شما می توانید اتصال با مردم داشتن همان مبارزات به شما.”

دیگر رسانه اجتماعی سیستم های پشتیبانی پدید آمده اند مانند “غذا آتش بس بدن صلح” یک Facebook گروه مورد خوردن بصری آغاز شده توسط Brooklyn مبتنی بر مربیان زندگی سامی اصلی و ژولیت Sakasegawa.

مجازی قابل فهم ارائه می کنند بسیار مورد نیاز پاسخگویی. برای فضل Woodward, حوادث و هماهنگ کننده پروژه که به تنهایی زندگی می کند در لس آنجلس درخواست دیگران مانند دوست پسر او را برای بررسی در با او شده است کلیدی برای مطمئن شوید که او در مراقبت از خودش است.

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه اینجا را کلیک کنید.

“من فکر می کنم که این همه از آن آغاز شده بود واقعا بد و پر هرج و مرج—گفتم, من قصد دارم به متناوب و سریع و تنها تولید و واقعا در حد آنچه که من قصد دارم به انجام, و من قصد دارم به اجرا روزمره است.'” می گوید وودوارد. “من به این رفت واقعا بیش از حد برنامه ریزی شده و برنامه ریزی شده است و پس بدیهی است که من نمی توانستم در دیدار با کسانی که خواسته چون من تاکید شد و پس از آن من گرسنه بود, و آن را فقط پایدار برای راه اندازی این قوانین برای خودمان چون ما آنها را شکست و پس از آن ما احساس بد است.”

برای دیگران محوری که بیشتر به تعامل آنلاین ارائه راه های جدید ارتباط با دیگران برای پشتیبانی.

کریستینا Grasso و Ruthie Friedlander, co-بنیانگذاران این اختلال در غذا خوردن نظیر پشتیبانی از شبکه های زنجیره ای کمک کرده اند خود را در جامعه پیدا پشتیبانی از طریق اختلاف کانال که در آن اعضای توانید چت با استفاده از هر دو متن و پیام های صوتی به صحبت کردن با یکدیگر در بسیاری از چت روم ها در داخل کانال. جامعه یک همکار led با Grasso و Friedlander ایجاد “اتاق” را به عنوان صدای مردم نیازهای خود را که می تواند به ارائه پشتیبانی به عنوان مورد نیاز است. هر دو Grasso و Friedlander اما تصریح کرد که در مورد یک اورژانس پزشکی کاربران باید با یک پزشک و یا یک بحران تدریس خصوصی در خانه.

برای دیگران بازیابی موثر ترین زمانی است که آنها می تواند تشخیص زمانی که آن زمان برای ورود به سیستم خاموش. Caswell گرفته شده از فضا و زمان به سعی کنید دستور العمل های جدید با شوهرش; به بوته باغ سبزی; و به نوشتن در مورد او و اد بازیابی. مولی Apfelroth هنر یک مدیر مشغول به کار در صنعت بهداشت و درمان که در بازیابی برای یک سال آغاز شده است روزنامه نگاری روزانه و تبدیل به آگاهی جنبش مانند یوگا به عنوان یک راه برای اتصال با بدن خود را در راه است که ملایم و مهربان است.

“[اختلال در غذا خوردن است] چیزی است که تا کنون واقعا ثابت می شود و یا برگ و من فکر می کنم که این مهم است به یاد داشته باشید که طوری که من نمی تواند به عنوان سخت در خودم اگر من یک لغزش های” Apfelroth می گوید. “من فکر می کنم آن را در مورد دلسوز به خود و آگاه از راه شما در حال صحبت کردن برای خودتان. به خصوص در حال حاضر من به تنهایی زندگی می کنند در بالای هر چیز دیگری بنابراین اگر شما تنها فرد است که شما باید در حال حاضر و سپس شما نیاز به صحبت کردن با خودتان راه شما صحبت می کنند به بهترین دوست شما.”

ادی استارک یک درمانگر متخصص در اختلالات خوردن و تکرار اهمیت اذعان به مشکلات مواجه توسط کسانی که با اختلال در غذا خوردن و یا بهبود در وضعیت کنونی; در حالی که ممکن است آن را آسان برای به حداقل رساندن چیزی شبیه اد در گیر آن می تواند مقدار زیادی از آسیب در دراز مدت است.

“من می دانم که می توان آن را واقعا مشترک به انجام ‘ناامیدی مقایسه’ به عنوان من آن را که در آن شما ممکن است مانند “من امن و من دسترسی به مواد غذایی و مبارزه من مهم نیست” —و این یکی از مضر ترین چیزهایی است که ما می توانیم برای خودمان به دلیل وجود دارد هیچ چیز مانند مقایسه درد” استارک می گوید. “همه مبارزات واقعی هستند و درد خود را مهم است. حتی اگر آن را متفاوت از دیگری.”

اگر شما یا کسی که شما می دانید که در تلاش است با اختلال در غذا خوردن شما می توانید تماس بگیرید و ملی اختلالات خوردن خط تلفن در 1-800-931-2237; در مورد یک بحران یا اورژانس متن “ندا” به 741741 برای پشتیبانی 24/7.

لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به virus@time.com.

نوشتن کدی Lang در cady.lang@timemagazine.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisGebze escorthtml nullednulled themes1xbetGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetElexbetCasinomaxiPiabetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme viagraredfoxbet