Coronavirus: تمرین از اسلام در میان همه گیر

Coronavirus همه گیر است مختل زندگی اجتماعی و اقتصادی در سراسر جهان است. اما در خاورمیانه و مقامات مذهبی همراه با احکام و دستورات عمومی و توصیه های بهداشتی برای جلوگیری از شیوع و راهنمای مؤمنان.

به عنوان مقامات بهداشت عمومی مبارزه برای مهار یک بیماری همه گیر ویرانگر رهبران مذهبی و نهادهای دولتی در سراسر خاورمیانه گرفته اند گام های فوق العاده ای برای هدایت مؤمنان از طریق نامشخص زمان و جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

در عراق, بالا, روحانی شیعه آیت الله العظمی علی سیستانی توصیف “پیوستن به بهداشت حرفه ای دستورالعمل” به عنوان یک وظیفه دینی می دانند. ترکیه رئیس امور مذهبی علی Erbas ذکر شده آموزه های حضرت محمد به عنوان دلایل زیر دولت مشاوره در برخورد با این بیماری همه گیر.

در کویت دعوت به نماز تغییر کرد به اصرار مؤمنان را به دعا از خانه تاریخی تمرین این سایت متعلق به تنها نادرترین موارد است.

اگر چه مدنی و مقامات مذهبی گرفته اند متفاوت اقدامات لازم برای جلوگیری از شیوع این پیام تقریبا همیشه یکسان بوده است: ماندن در خانه جلوگیری از تماس و دستهای خود را به طور منظم.

“مسلمانان هیچ متفاوت از هر کس دیگری گفت:” رز اصلان استادیار دین در کالیفرنیا لوتری دانشگاه. “بسیاری از مسلمانان در جهان عملی هستند و ماندن در صفحه اصلی مثل هر کس دیگری.”

بیشتر بخوانید: Coronavirus: ‘دولت اسلامی’ به دنبال سود حاصل از بیماری همه گیر

‘پاکیزگی بخشی از ائمه’

برای بسیاری از مقامات در منطقه همه گیر شده است ورزش در جفت مذهبی حکم با صدای بهداشت عمومی مشاوره.

به عنوان مثال در امارات متحده عربی, شورای مسئول امور مذهبی با صدور یک فتوا — نظر حقوقی در فقه اسلامی — که در برابر پایبندی به بهداشت عمومی دستورات دینی وظیفه.

“این یک تکلیف شرعی برای همه اقشار جامعه به شدت پایبند به همه بهداشت عمومی بخشنامه ها و مقررات ارائه شده توسط اختصاصی سازمان های دولتی و همچنین به تمام اقدامات لازم برای جلوگیری از انتقال و شیوع این بیماری گفت:” فتوا. که شامل “اغلب شستن دست ها با صابون و آب برای نظافت و پاکیزگی بخشی از آموزه های اسلام است.

نقاشی از گذشته

اگر چه رهبران مذهبی را ارائه راهنمایی برای رویارویی با شرایط دشوار در آورده با این بیماری همه گیر بسته شدن مساجد — مرکز جامعه مسلمانان — اتحاد برای بسیاری از افراد به مبلغ بیشتر به چالش کشیدن بخشی از مقابله با شیوع.

اما شده است وجود آورند. طراحی معنوی میراث سنی دانشمندان مسلمان رهبران مذهبی را ارائه دیدگاه تاریخی برای توجیه بسته شدن مساجد.

“از آنجا که ما در یک وضعیت بحرانی آنها کشیده ام بر قبلی دانشمندان مسلمان که صحبت در مورد آنچه مسلمانان انجام داده اند در زمان طاعون در گذشته” گفت: Aslan. “آنها در حال رفتن به آن کمک هزینه تحصیلی به ببینید که چگونه محققان واکنش نشان داد و جفت که با سلامت عمومی در دانش است.”

در بسیاری از جهات با قرار گرفتن چنین تصمیم گیری در منظر تاریخی آن را فراهم کرده است و آسایش برای وفادار که با احترام خود را موظف به شرکت در نماز جماعت در روز جمعه.

بیشتر بخوانید: آلمان به فشار برای ائمه به روت به صورت محلی و نه در خارج از کشور

آماده شدن برای آینده

اما چالش های دیگر باقی می ماند. با ماه رمضان, اسلام, مقدس ترین ماه مجموعه ای برای شروع در ماه آوریل مشخص نیست که چگونه جوامع مسلمان در سراسر منطقه را به مقابله با محدودیت. اما بحث های مقدماتی را نوتبوک از ایده های نوآورانه برای مقابله با, بار, از جمله شکستن سریع تقریبا.

“این واقعا مهم است زمان از سال برای مسلمانان — به غذا خوردن با هم برای شکستن نان همراه با سایر مردم و به دعا هم واقعا شدید و عاطفی نماز جلسه گفت: Aslan.

“پس از آن رفتن به عجیب و غریب برای شکستن نان عملا با افراد دیگر. برخی از مردم به اندازه کافی خوش شانس به قرنطینه با خانواده های بزرگ در حالی که دیگر مردم همه تنهایی, اما آن را واقعا متفاوت از صفحه اصلی به صفحه اصلی این سال است.”

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>