Coronavirus: PM همسر خود جدا تهمت دفاع COVID-19 ممنوعیت سفر

آخرین:

 • سوفی Grégoire ترودو مورد آزمایش قرار گرفت برای COVID-19; ساعت جاستین ترودو کار از خانه.
 • اتحادیه اروپا و کانادا می گویند که آنها نبودند منnformed جلوتر از زمان مورد ایالات متحده آمریکا سفر بان کی مون.
 • 1st شناخته شده کانادا مورد یک کودک تست مثبت در کلگری.
 • Juno Awards, برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه در Saskatoon, لغو شده اند.

نخست وزیر جاستین ترودو و همسرش سوفی در خود انزوای او در انتظار COVID-19 نتایج آزمون دفتر نخست وزیر اسرائیل روز پنجشنبه اعلام کرد. در ضمن بین المللی خرید اینترنتی ریخت و در بیش از آنچه که به عنوان مشخصه های یک جانبه ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس همه گیر پس از این کشور محدود شده سفر از اروپا است.

“مشاوره دکتر را به نخست وزیر این است که برای ادامه فعالیت های روزانه در حالی که خود نظارت او داده است که برگزاری نمایشگاه هیچ علائم خود را. اما از فراوانی از احتیاط نخست وزیر است که امید بستن به خود منزوی و کار از خانه تا دریافت سوفی نتایج” این بیانیه را بخوانید.

سوفی Grégoire ترودو آغاز شد برگزاری نمایشگاه آنفولانزای خفیف از جمله تب پایین اواخر [چهارشنبه] در شب” در بیانیه ای گفت:.

NDP رهبر Jagmeet سینگ همچنین اعلام کرد او از خود جدا هر چند او در حال حاضر برگزاری نمایشگاه هر COVID-19 علائم.

همچنین روز شنبه معاون نخست وزیر Chrystia Freeland گفت: CBC News Network که ایالات متحده آگاه نیست کانادا قبل از, اعلام محدودیت های مسافرتی در اروپا است.

“این کاملا چیزی است که ما نیاز به بحث در مورد با دوستان و همسایگان و ما انجام خواهد داد که گفت: Freeland.

سازمان دیده بان | Freeland می گوید کانادا ‘به طور مداوم بررسی’ border سیاست در میان شیوع کروناویروس:

معاون PM Chrystia Freeland می گوید کانادا ‘به طور مداوم بررسی’ border سیاست نمی خواهد پیش بینی کند چه اتفاقی می افتد بعدی. 2:46

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد شنبه شب که تمام اروپا سفر خواهد قطع شود اما مقامات ایالات متحده بعد از آن روشن است که محدودیت اعمال می شود تنها به بسیاری از شهروندان خارجی که در اروپا و مهاجرت در منطقه در هر نقطه برای 14 روز قبل از ورود آنها به ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا باعث سردرگمی توسط نادرست بیان کرد در سخنرانی خود که این ممنوعیت را اعمال باری که کاخ سفید بعد از آن اصلاح شود.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در دیدار با ایرلند نخست وزیر لئو Varadkar در دفتر بیضی در روز پنج شنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن وجود دارد گفت: هیچ وقت به مقامات اروپایی یک headsup در مورد دولت تعجب آور است تصمیم گیری در مورد سفر از این قاره است. (اوان Vucci/آسوشیتد پرس)

مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: حذف انگلیس از محدودیت به دلیل آن انجام یک کار خوب در مقابله با کروناویروس. او گفت که او قادر به مشورت با مقامات اروپایی قبل از اجرای محدودیت از آنجا که او تا به حال به سرعت حرکت می کند.

“من نمی خواهم مردم در حال مرگ; این چیزی است که من هستم همه چیز در مورد گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من ساخته شده بسیار دشوار تصمیم شب گذشته و یک تصمیم دشوار مدت زمان طولانی پیش,” او گفت: با اشاره به اوایل محدودیت در سفر به و از چین است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: ABC اخبار که برگ برنده دولت است و همچنین درخواست مسافران بازگشت به آمریکا از اروپا “به طور داوطلبانه قرنطینه” خود را برای 14 روز.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در استان با COVID-19 موارد

از ظهر پنج شنبه وجود دارد حداقل 137 presumptive و تایید موارد گزارش شده در کانادا با یک مرگ.

 • 46 نفر در B. C., از جمله یکی از کشته و چهار نفر ذکر شده به بهبود است.
 • 59 بيمار در انتاریو از جمله پنج ذکر شده به بهبود است.
 • 19 مورد در آلبرتا.
 • 9 مورد در کبک.
 • 1 presumptive مورد در نیوبرانزویک.
 • 1 مورد در این استان ،
 • 1 مورد در ساسکاچوان.
 • 1 مورد در میان Grand شاهزاده مسافران تحت قرنطینه در CFB ترنتون, Ont.

در کلگری یک کودک که با حضور در یک مهد کودک واقع در ساختمان است که خانه Suncor مقر آزمایش مثبت برای COVID-19. این اولین بار است که شناخته شده کانادا مورد یک کودک تست مثبت برای ویروس.

مانیتوبا و ساسکاچوان هر یک خود را اعلام کرد اولین presumptive موارد در روز پنج شنبه. این Manitoba مورد درگیر یک زن که تا به حال در سفر به فیلیپین, در حالی که Saskatchewan مورد درگیر یک فرد که تا به حال شده است در مصر.

در انتاریو استان است به آن تعداد از موارد در 10:30 صبح و 5: 30 p. m. ET روزانه اما منطقه ای مقامات بهداشتی ارائه شده اند خود را به روز رسانی در طول روز است. از ظهر پنج شنبه در استان انتاریو, گزارش و 42 نفر از جمله پنج بودند که شمارش به عنوان حل و فصل شود. وجود دارد همچنین گزارش دو مورد در کیچنر-واترلو منطقه نیز به عنوان یکی دیگر در Halton منطقه همیلتون و اتاوا.

آن را بلافاصله روشن نیست که آیا هر یک از این قبلا شمارش در استان شمارش.

انتاریو برتر داگ فورد گفت که هر کس نیاز به همکاری با یکدیگر برای مقابله با COVID-19.

صحبت یکشنبه, او خطاب به ضرورت شیوع, اما همچنین تصریح کرد: یک تماس برای افزایش سلامت و انتقالات به استان. او گفت: در انتاریو مقامات در حال برنامه ریزی برای “هر سناریوی ممکن است.”

انتاریو چهارشنبه اعلام کرد که در آن گفته, گذشته 100 میلیون دلار به یک صندوق های احتمالی برای مقابله با COVID-19.

چگونه دولت کانادا پاسخ دهد

وقتی پرسید که چگونه بسیاری از مردم در کانادا ممکن است آلوده شوند فدرال و وزیر بهداشت Patty Hajdu گفت که شواهد و مدارک است که هنوز شرکت است. اما او اشاره کرد که از زمان گزارش “جایی در 30 تا 70 درصد” محدوده.

کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر اصرار مردم به اقدامات احتیاطی و تلاش به سرعت گسترش coronavirus که که در حال حاضر توصیف به عنوان یک بیماری همه گیر.

کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam خواست مردم را کنترل و اقدامات مناسب از جمله بهداشت دست ماندن در خانه اگر بیمار و اجتماعی فاصله.

این آژانس بهداشت عمومی کانادا است که ارزیابی خطرات مرتبط با شیوع می گوید خطر از رمان coronavirus به جمعیت عمومی در کانادا در حال حاضر کم است می تواند تغییر کند. PHAC می گوید: افرادی که بیش از 65 باید زمینه مسائل پزشکی و یا به خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن صورت “افزایش خطر شدید نتایج.”

ترودو زودتر اعلام $1 میلیارد دلار از صندوق برای کمک به مبارزه با COVID-19 با بودجه ای را برای طیف وسیعی از طرح های استانی از جمله سیستم های بهداشتی تهیه تجهیزات ضروری و دنده محافظ و همچنین تحقیقات به رمان coronavirus.

آنچه اتفاق می افتد در بقیه جهان

اتحادیه اروپا به شدت انتقاد کرد در مغلوب ساختن پیشی جستن “یک جانبه” تصمیم سفر کرد و گفت که این بیماری احترام نمی کرد.

“اتحادیه اروپا disapproves از این واقعیت است که تصمیم ایالات متحده برای تحمیل ممنوعیت سفر گرفته شد و یک جانبه و بدون مشاوره” رئیس شورای اتحادیه اروپا با چارلز میشل و رییس کمیسیون Ursula von der Leyen گفت: در یک بیانیه مشترک.

“Coronavirus یک بحران جهانی نه محدود به هر قاره و آن نیاز به همکاری به جای یک جانبه عمل است.”

آنها را رد کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد است که در اروپا انجام نمی دهد به اندازه کافی برای مبارزه با COVID-19 گفت: 27 کشور بلوک “است که مصرف قوی اقدام به محدود کردن گسترش ویروس.”

سازمان دیده بان | پزشکان پاسخ سوالات خود را در مورد COVID-19:

کارشناسان بیماری های عفونی و یک پزشک متخصص در سالمندان, پاسخ سوالات خود در مورد COVID-19 بیماری همه گیر. 9:03

دانشمندان انگلیسی هستند توصیه دولت معرفی سبک آمریکایی, سفر بان کی مون برای جلوگیری از شیوع کروناویروس یک سخنگوی نخست وزیر بوریس جانسون گفت: پنج شنبه.

به عنوان ویروس گسترش بیشتر کشورهای اروپایی در حال اتخاذ اقدامات شدید. ایرلندی نخست وزیر لئو Varadkar روز پنجشنبه گفت که فرزند کودکها و مدارس و دانشگاه ها در حال بسته تا مارس 29 با شاغل توصیه برای کار از خانه در صورت امکان.

در ایتالیا و مرکز اروپا شیوع کروناویروس حدود 23 درصد از جمعیت بیش از 65. در فرانسه واحد پزشکی رایج در زندگی کمک امکانات برای کسانی که بیش از 60 که نیاز روزانه مراقبت های پرستاری.

مسافران منتظر ثبت نام و بررسی سلامت در مرز میان اتریش و ایتالیا است. صدراعظم اتریش Sebastian Kurz خود را اعلام کرد کشور است و رویگردانی مردم از ورود ایتالیا به جز کسانی که با دکتر گواهی در یک اقدام برای جلوگیری از گسترش coronavirus. (Jan Hetfleisch/گتی ایماژ)

اکثر مردم تنها خفیف یا متوسط علائم از رمان coronavirus مانند تب و سرفه و اما علائم می تواند شدید از جمله ذات الریه به ویژه در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود. اکثریت قریب به اتفاق مردم از بازیابی, ویروس, اما 126,000 مردم آلوده شده اند در سراسر جهان با 4,600 مرده بسیاری از آنها در چین است. بیش از 68,000 مردم بهبود یافته اند.

در همین حال ارتش ایالات متحده تصمیم به کاهش تعداد سربازان در نظر گرفتن بخشی در مدافع-اروپا 2020 بازی جنگ شده اند که برنامه ریزی شده در سراسر اروپا بیش از شش ماه آینده به دلیل ویروس. هیچ جزئیات در اعداد ارائه شد; تمرینات شد مجموعه شامل حدود 20 ، 000 آمریکایی پرسنل.

در واشنگتن کنگره گفت: این امر بسته به کنگره و سنا در ساختمان های اداری به عنوان 5 p. m. ET شنبه تا مارس 1 در واکنش به کوروناویروس. تنها کارمندان روزنامه نگاران و بازدید کنندگان با کسب و کار رسمی مجاز خواهد بود برای ورود به ساختمان است.

دوم راست, روز, نمایندگان مجلس درخواست شد, سوال سخت از برتر مقامات بهداشت آمریکا در مورد آمادگی برای رسیدگی به هر گونه افزایش قابل توجهی در عفونت.

Anthony Fauci که ریاست موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی داد جدی به روز رسانی.

“این سیستم واقعا نسبت به آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر…. که یک شکست. بیایید آن اعتراف” Fauci گفت. “ایده
از کسی گرفتن آن به راحتی راه مردم در کشورهای دیگر در حال انجام آن ما در حال راه اندازی است. من فکر می کنم ما باید
بود ؟ بله. اما ما نه.”

دموکراتیک بحث بین جو بایدن و برنی سندرز برای برنامه ریزی ققنوس روز یکشنبه است که به نقل مکان کرد, واشنگتن d. C.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در کسب و کار

دیگر نگران کننده اسلاید در وال استریت نیز آغاز شد پنج شنبه, تحریک مختصر خاموش شدن خودکار در تجارت برای دومین بار در این هفته است.

میانگین صنعتی داو جونز پایین بود حدود 1,800 امتیاز و یا نزدیک به هشت درصد در midmorning در حالی که گسترده تر S&P 500 خاموش بود 6.2 درصد است.

معامله گران کار در طبقه در افتتاحیه بل از میانگین صنعتی داو در بازار بورس نیویورک. بازار در زمان ضرب و شتم پنج شنبه در میان نگرانی جهانی رو به رشد شیوع کروناویروس و قیمت نفت است. (Bryan R. Smith/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

کانادا شاخص سهام در بازار بورس سقوط بیش از 1 ، 000 امتیاز. تورنتو بورس S&P/TSX شاخص مرکب افتاد 1,309.13 امتیاز به 12,960.96.

شاهزاده Cruises پنجشنبه اعلام کرد که 18 کشتی های کروز را نمی بادبان برای دو ماه برای سفر خروج مارس 12 آوریل 10. سفرهای در حال حاضر در جریان است و در اصل برنامه ریزی شده برای گسترش گذشته 17 مارس خواهد بود “به پایان رسید و در مناسب ترین مکان برای مهمانان, مقاطعه در عملیاتی مورد نیاز” شرکت گفت.

بانک مرکزی اروپا گفت: آن را می خرید تا 120 میلیارد یورو ($186B Cdn) بیشتر در اوراق قرضه و پول است که به تازگی ایجاد شده و تزریق به سیستم مالی است. آن است که همچنین ارائه وام های ارزان قیمت به بانک ها برای اطمینان از نقدینگی خود را.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در جهان ورزش

NBA به حالت تعلیق در آن فصل چهار شنبه شب “تا اطلاع ثانوی” پس از یوتا جاز بازیکن تست مثبت روز شنبه برای coronavirus. NBA در بیانیه ای گفت: لیگ خواهد “با استفاده از این وقفه برای تعیین گام های بعدی برای حرکت رو به جلو با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.”

یوتا جاز میزبان تورنتو رپتورز در روز دوشنبه. رپتورز گفت: در روز پنج شنبه صبح که اعضای این سازمان شده اند تست شده برای ویروس.

“ما بازیکنان و مربیان و رفت و آمد کارکنان تمام شده است توصیه به رفتن به خود انزوا برای 14 روز است که به معنی به حداقل رساندن تماس با مطابق با دستورالعمل های بهداشتی” سازمان گفت. “تیم ما پزشکان باقی می ماند در ارتباط با کنترل عفونت متخصصان و مقامات بهداشت عمومی و ما ادامه خواهد داد به رعایت توصیه های خود را.”

NHL بود و انتظار می رود به ارائه به روز رسانی دیگر در 1 p. m. ET امروز.

“با توجه به قطعیت در مورد گام های بعدی در مورد coronavirus باشگاه توصیه به انجام صبح اسکیت, شیوه یا جلسات تیم امروز” لیگ گفت.

صندلی های خالی نشان داده شده در مرکز اموی Amway در پنج شنبه, صفحه اصلی NBA اورلاندو سحر و جادو. NBA است به حالت تعلیق در فصل آن ‘تا اطلاع ثانوی’ پس از یوتا جاز بازیکن تست مثبت روز شنبه برای coronavirus. (Stephen M. Dowell /Orlando Sentinel از طریق AP)

ATP اعلام کرد که تعلیق حرفه ای مردان تنیس روی تور به مدت شش هفته و لیگ برتر فوتبال است و مصرف 30 روز شکستن.

گمانه زنی ها همچنان ادامه دارد به سوار شدن در مورد وضعیت بازی های المپیک تابستانی در ژاپن برنامه ریزی شده برای شروع جولای 24. کمیته بین المللی المپیک گفت: “آن است که در ادامه به نظارت بر وضعیت..

“… با 19 هفته قبل از مراسم افتتاحیه بازی های المپیک توکیو 2020, بسیاری از اقدامات گرفته شده در حال حاضر توسط مقامات در سراسر جهان به ما اعتماد به نفس و نگه داشتن ما کاملا متعهد به ارائه بازی های المپیک است که می تواند جهان را با هم در صلح کردند.”

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در هنر و فرهنگ

Junos سازمان اعلام کرد که 49 نسخه از جشن ارج نهادن به بهترین در صنعت موسیقی کانادا و برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه است ،

“ما در حال ویران به لغو این جشن ملی از موسیقی اما در این زمان عدم اطمینان جهانی بهداشت ، ایمنی و رفاه همه کانادایی ها باید ایستاده در خط مقدم از هر گونه تصمیم گیری است که تاثیر جوامع ما” سازمان در بیانیه ای گفت.

به عنوان تهمت صحبت شد در شب چهارشنبه تام هنکس و همسرش, بازیگر و خواننده, ریتا ویلسون نشان داد آنها آزمایش مثبت برای coronavirus.

هنکس گفت: زن و شوهر در استرالیا در یک فیلم شلیک خواهد شد و “آزمایش مشاهده شده و جدا شده برای زمانی که بهداشت عمومی و ایمنی نیاز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>