Coronavirus: پیتزا-دوست داشتنی ایتالیایی, جنسی خمیر روی خمیر

در سال 2017 ناپلی به سبک پیتزا و pizzaiolos’ صنعتگری دریافت میراث جهانی یونسکو وضعیت. اما با ایتالیا در مستند با توجه به COVID-19 شیوع پیتزا-ساخت در ناپل است که در خود نگه دارد.

ایتالیایی کنفدراسیون ملی صنعتگران تخمین می زند که در سراسر کشور وجود دارد 76,457 پیتزا کسب و کار اعم از تحویل به پیتزا فروشی. جای تعجب نیست که در جنوب غربی منطقه کامپانیا در صدر جدول با حدود 16 درصد از این کسب و کار. برای پیتزا سازندگان و شهروندان از این منطقه بسته شدن این صنعت باعث شده است که یک حس عمیق از پریشانی و از دست دادن هویت.

بیشتر بخوانید: ایتالیایی ها جستجو برای امید در زمان coronavirus

گیر در خانه pizzaiolos از مناطق شده است جاری شدن سیل در کانال های رسانه های اجتماعی در جستجوی شناخت پشتیبانی و دریچه امیدی. های خود را در حال چرخش پیتزا حرکت می کند و پیتزا, دستور العمل های آنها نشان ایتالیایی — راه فراتر از مرزهای منطقه ای — چگونه به ناپلی به سبک پیتزا از خانه خود را در آشپزخانه.

Errico Porzio یک pizzaiolo از ناپل و صاحب شش پیتزا فروشی با بیش از 60 کارمندان مشترک خود پیتزا آموزش در Facebook صفحه: رسیدن به تقریبا یک و نیم میلیون بازدید در چند روز. “این بدان معنی است که مردم واقعا در خانه ماندن و احساس نیاز به ایجاد پیتزا,” او می گوید.

A pizza chef on Facebook sharing his pizza recipe

Errico Porzio امیدوار است او می تواند بازگشت به آشپزخانه خود را در رستوران خود را در آینده نزدیک

Pizzaiolos’ نگرانی های ویروسی

وی راه اندازی چندگانه چت در pizzaiolo جامعه برای تشویق دیگران که خود را نگران شغل و کسب و کار. بیشتر به اقامت در خانه سیاست اما برخی عصبانی هستند و نمی توانیم به ماندن بسته شده است.

“کسانی که صاحبان پول ذخیره شده را قادر به نگه دارید برای یک ماه یا دو اما دیگران دچار مشکل جدی می گوید:” Porzio. به منظور درآمد امن برای کارکنان و همچنین کاهش بار بر صاحبان رستوران, دولت مجموعه ادغام صندوق. “بدیهی است که همه ما از دست آتش از کوره اما ما نمی تواند اولویت دولت در حال حاضر.”

بیشتر بخوانید: Coronavirus بازدید قلب اقتصاد ایتالیا

که احساسات به اشتراک گذاشته شده توسط Egidio د Cicco یک pizzaiolo از شهر Quindici در 40 کیلومتری شرق ناپل. “ما ثبت اسناد در مارس 31 مهلت اما من می خواهم به کار می شود.” این مستند مجموعه به ادامه تا اواسط ماه مارس و او امیدوار است که او نمی خواهد نیاز به استفاده از ادغام صندوق های پس از آن. “آنچه که من در دست است که در تماس با مردم است. آنها شما را دوست دارم آنچه شما انجام و حتی بیشتر.”

نوستالژی برای پیتزا

Egidio ادامه ساخت پیتزا را برای خانواده اش: “این روزها در کامپانیا کسی می میرند برای pizzaiolo در خانه. یکی از دوستان من می خواستم به صرف مستند دوره در اینجا,” او می گوید خنده.

Home-made calzones in an oven

تبادل پیتزا دستور العمل در میان دوستان و خانواده تبدیل به یک موضوع آشنا

آن است که تقریبا یک سنت به غذا خوردن در یک پیتزا فروشی یک بار در هفته. در Vesuvio منطقه وجود دارد یک پیتزا فروشی برای هر 335 نفر. با مورد علاقه خود را در رستوران ها بسته به محلی که در دست چوب اخراج ناپلی به سبک پیتزا را تبدیل سفارشی خود را به یک داخلی عادت.

“وجود دارد مقدار زیادی از پیتزا نوستالژی. ما سعی کنید به آن را در خانه اما هیچ مقایسه وجود دارد می گوید:” 36 ساله روبرتا اسپوزیتو از پوتیچی فقط در خارج از کشور داشته است. “من سه ساله پسر جوزپه می پوشد یک صحن و ساعت من را به پیتزا.” او با این نسخهها کار به عنوان هماهنگ کننده در یک خانه فاستر برای نوجوانان و هنوز هم سفر به محل کار که در آن برخی از اتهامات او را از دیگران یاد می دهد چگونه به پیتزا.

پائولا Dalla مونیکا محدود به خانه اش پس از او غذا خیابان eatery Colapesce در قلب ناپل تا به حال به نزدیک است.

“من از [رئیس جمهور از منطقه کامپانیا, وینچنتزو] De Luca تصمیم [به صنعت رستوران] با وجود بحران اقتصادی,” او می گوید. رستوران خود را باز کرده بود تنها در ماه نوامبر و او برنامه ریزی شده بود به جبران سرمایه گذاری های خود را در طول بهار و فصل تابستان است.

Infografik Pizzerien in Italien EN

در حال حاضر او خرج می کند روز خود را در خانه پخت و پز. “این یک تفریح و سرگرمی من روز تصویب سریعتر,” او می گوید. او به دنبال مادر بزرگ او را دستور العمل پیتزا. “این قطعا ارزش آن را برای خودتان اما زمانی که یک pizzaiolo باعث می شود آن را راه بیشتر رضایت بخش است.”

به عنوان بیشتر و بیشتر از کسانی که در مستند تلاش دست خود را در ساخت پیتزا مخمر و آرد در حال ناپدید شدن از قفسه های سوپر مارکت.

“مردم در حال حاضر به اشتراک گذاری ویدئوها در مورد چگونگی ساخت خمیر ترش جایگزین به طور منظم مخمر می گوید:” کلودیا Giardiello که زندگی در حومه شهر بنونتو. ساخت پیتزا کامل است که به طور منظم موضوع گفتگو میان دوستان و خانواده. “من فکر می کنم ما در حال خوردن دو مقدار پیتزا تر از قبل” او می خندد.

با شروع بیش از

پیتزا صنعت و کسب و کار مرتبط با نمایی در حال رشد در دهه گذشته — و بنابراین بیش از حد سود. اما بهبودی است و به احتمال زیاد بیشتر شبیه به یک آهسته روند پخت و پز.

“پیتزا در ناپل تبدیل شده است مانند قهوه است. این عادت را تغییر دهید” می گوید Porzio. “اما جدید محدودیت است که برگزار خواهد شد در پس از بازگشایی به این معنی است که ما کل مدل کسب و کار را تغییر دهید. همه ما باید به معرفی و رزرو و ما باید خود را افزایش دهیم غذای آماده تحویل. ما باید خود را سازگار کنید و سعی کنید به ایجاد ناراحتی برای ما مصرف کنندگان است.”

بیشتر بخوانید: Coronavirus: ایتالیا راه اندازی خدمات سلامت روان به صورت مستند

Egidio که بوده است pizzaiolo برای 10 سال گذشته می گوید که او زندگی می کند از یک روز به بعد. “این بدان معنی است که آنها را در خانه های مردم ثابت کرده اند که عشق خود را برای پیتزا. این باعث می شود ما pizzaiolos افتخار می کنیم و ما می دانیم که زمانی که همه از این است که بیش از پیتزا را دوست داشت حتی بیشتر از آن در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>