Coronavirus: تعدادی از عفونت های جدید را کند می کند

تعداد تازگی گزارش coronavirus موارد کاهش یافته است به شدت از روز قبل. بیش از 37,500 موارد coronavirus تایید شده است در سطح جهانی.

تعداد coronavirus موارد قابل توجهی کاهش یافت و بین شنبه و یکشنبه جهانی بهداشت اقتدار ارقام مشترک یکشنبه نشان داد به طور بالقوه نشان دهنده یک رکود در گسترش عفونت مرگبار.

یکی دیگر از 89 مرگ و میر و 2,656 مورد جدید گزارش شده طی 24 ساعت گذشته در روز یکشنبه نسبت به 3,399 موارد جدید ثبت شده روز قبل از.

ادامه مطلب: چگونه برای محافظت از خودتان را از coronavirus

بیش از 37,500 موارد coronavirus تایید شده است در سطح جهانی.

مورد جدید در اسپانیا, انگلستان

در چین 37,198 عفونت و در مجموع 811 مرگ و میر گزارش شده در سرزمین اصلی.

اسپانیا روز یکشنبه اعلام کرد این دومین مورد تایید شده در درون مرزهای آن.

دومین و آخرین هواپیما برای تخلیه اتباع بریتانیا از ووهان مرکز شیوع ویروس وارد در جنوب انگلستان در روز یکشنبه. بیش از 200 نفر در این پرواز از جمله چندین ملیت های دیگر.

بریتانیا پزشکی رسمی بعد تایید کرد که یک مورد دیگر از این ویروس تا به حال شناسایی شده در کشور آوردن مجموع تعداد عفونت به چهار. جدید بیمار شده بود مستقیم با تماس با قبلا تایید بریتانیا در حالی که هر دو طرف در فرانسه.

روز شنبه coronavirus تعداد مرگ پیشی 774 مرگ و میر دیده می شود در طول شیوع سارس در چین در 2002-2003.

مقامات همچنین تایید کرد که یک آمریکایی و یک شهروند به حال تسلیم به بیماری مارک اولین غیر چینی مرگ و میر مربوط به ویروس.

کشتی کروز قرنطینه میکشد در

کشتی های کروز باقی می ماند سرگردان در بنادر کردن شهرهای ساحلی. هنگ کنگ روز یکشنبه مجاز 3,600 مردم روی رویای جهانی کشتی کروز به پیاده پس از تمام 1,800 خدمه آزمایش منفی برای عفونت است.

در ضمن الماس شاهزاده کشتی کروز وارد پنجمین روز از قرنطینه در بندر یوکوهاما. کشتی کروز دارای 64 تایید موارد coronavirus در هیئت مدیره. مسافران و خدمه اجازه داده نخواهد شد به پیاده تا 19 فوریه در اولین.

سنگاپور نمایشگاه هوایی برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه اصرار دارد که نشان می دهد— بزرگترین هوافضا رویداد در آسیا باید در وجود 70 غرفه داران بیرون کشیدن بیش از coronavirus نگرانی از جمله ما هوافضا غول لاکهید مارتین.

kp/rc (AFP AP dpa رویترز)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر